"Türkiye laiktir laik kalacak. Müslümanlar Suudi Arabistan'a" sloganları atan KEMALCILAR ŞERİATÇI OLDU!

Mustafa Kemal din düşmanı değildi. Peki, 95 yıldır din düşmanlığı yapanların hepsi niçin Kemalcı?.. İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Pelikan Örgütüne bağlı yandaş medya tarafından cezalandırılıyor!.. Siyonizm, Çin üzerinden Türkiye'ye karşı İran'ı beslemeye devam ediyor!

Geçmişte laik/seküler Selanikli Sabetayist Kemalcılar için öcü olan Suudi Arabistan'daki sözde şeriat yönetimi günümüzde Türkiye'deki Müslüman topluma örnek gösterilmeye başlandı iyi mi?

"Türkiye laiktir laik kalacak. Müslümanlar Suudi Arabistan'a…" Diye slogan atan Selanikli Sabetayist Kemalcılar şimdi Suudi Arabistan'daki sözde şeriat yönetimini referans almaya başladılar.

Herbokolog İsmail Saymaz bile şeriatçı oldu. "Şeriat ile yönetilen Suudi Arabistan bile teravihi 10 rekâta indirmişken bize ne oluyor" diyor! Oysa daha düne kadar, Müslümanlar Suudi Arabistan'a gitsin diyen de yine Selanikli Sabetayist Kemalcılardı.

Selanikli Kemalcılar, ömürlerinde bir sefer Cuma'ya gitmezler ama hutbede ne okunacak karar verirler! Tek bir sefer teravih namazı kılmazlar ama teravih namazı kılınmasın derler. Bir gün bile oruç tutmazlar ama oruç tutulmasın diye fetva verirler. Ezan okuyan görevlileri darp ederler ama ezan Türkçe okunsun derler.

Milli Görüş'ün kurduğu Yeniden Büyük Türkiye'nin meydanlarını Mustafa Kemal heykelleriyle donatmak yakışmıyor. Bu heykeller Anıtkabir'in geniş arazisine taşınmalı. İsteyen istediği şekilde Anıtkabir'i ziyaret ederek nasıl arzu ediyorsa inancının gereğini yapabilir.

Türkiye'deki İsrail'i meydana getiren Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcılar, laiklik, Kemalizm tehlikede diye ortamı zehirliyor. Ama asimile edip köleleştirilmiş Müslümanların kendi dinine, inancına, kimliğine, tarihine sahip çıkmaya bile mecali yok.

Mustafa Kemal din düşmanı değildi. Peki, 95 yıldır din düşmanlığı yapanların hepsi niçin Kemalcı?

Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcılar hala Türkiye'yi Batı'nın örtülü vesayeti altındaki 1923 eski müstemleke Kemalist Türkiye'si zannediyor. Bu Türkiye, Erbakan'ın kurduğu 10 Osmanlı gücünde ki Yeniden Büyük Türkiye. Hadsizlik yapmaya devam etmeniz sadece kendi aleyhinedir. Aklınızı başınıza alın.

İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Pelikan Örgütüne bağlı yandaş medya tarafından cezalandırılıyor!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Milli Görüşçü olduğu için Pelikan Örgütüne bağlı yandaş medya tarafından cezalandırılıyor. Hiçbir icraatı, söylemi, programı iktidar yanlısı medyada yer almıyor. Dün, basın mensuplarıyla toplantı yaptı. Kaç kişinin haberi var!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 1994 ruhunu inşaa edeceğiz dedi. Yani Milli Görüş'e döneceğiz diyor. Tam da bu yüzden iktidar medyası Kabaktepe'ye oto sansür uyguluyor.

CB Erdoğan'ın, "Medya bizi temsil etmiyor. En haklı olduğumuz konularda bile bizi savunmuyor. Sesimizi, nefesimizi yansıtmıyor" dediği sözde yandaş medya; AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye de Milli Görüşçü olduğu için ambargo uyguluyor.

Siyonizm, Çin üzerinden Türkiye'ye karşı İran'ı beslemeye devam ediyor!

Küresel güç Siyonizm, İran'a niye ambargo uyguluyor? Düşman olduğundan değil; on yıllardır İran'ın zenginliklerini yalnızca Siyonist sermaye şirketleri sömürsün diye. Çünkü ambargo kararı küresel sermayeyi bağlamıyor.

İran ile Çin arasında 25 yıllığına 400 milyar $'lık anlaşma imzalandı. Peki, Siyonizm'in uyguladığı ambargoyu Çin nasıl deliyor? Yine Siyonizm'in onayı ile. Siyonizm, Çin üzerinden Türkiye'ye karşı İran'ı beslemeye devam ediyor.

Hala İsrail ile normalleşme türküsünü çığırıyorlar!

Doğu Akdeniz'de Türkiye karşıtı ABD-AB- Yunanistan bloğunun en güçlü ortaklarından birisi de İsrail. Ama Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası bu gerçeği perdeleyerek hala İsrail ile normalleşme türküsünü çığırıyor.

Yunan medyası Doğu Akdeniz'de yapılacak askeri tatbikata katılacak İsrail'in ilk kez GKRY topraklarına geleceğini ve bunun da Türkiye'ye karşı atılmış bir adım olduğunu yazdı. Türkiye'deki Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya ise İsrail ile normalleşme çağrıları yapıyor.

Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur dün binbir dereden su taşıyıp oradan buradan arakladığı yalan/yanlış gerekçelerle Türkiye, İsrail ile barışsın dedi. Pelikan Örgütü'nün Türkiye'deki İsrail'in uzantısı olduğunun belgesi.

1923 TC rejimi ne kadar Türk? TÜSİAD. Açılımı Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği. Peki, adı Türk olan derneğin başkanı kim? Simone Kaslowski adlı bir Yahudi işadamı. İşte size 1923 TC rejiminin ne kadar Türk olduğuna dair güzel bir örnek.

*****

1- İslam orduları Suriye'nin kapılarına dayanmış. Yönetim, bunlar kimdir, ne isterler diye sorar? Araplar, şehrin anahtarlarını isterler sultanım. Araplar mı, verin buğdayları gitsinler, geçmişte hep öyle yapardık. Efendim, bunlar Müslüman olmuşlar. Ya anahtar ya savaş diyorlar. Savaşmaya güç yetiremeyen sultan, şehrin anahtarlarını teslim eder.

2- Siyonist-Haçlı mahfillerde şöyle konuşulur: "Türkiye Suriye'de, Libya'da, Doğu Akdeniz'de, Karabağ'da ne yapmaya çalışıyor? Bunlar bizim sömürgemiz değil miydi? Düne kadar ne desek itirazsız kabul ederdi. Ne istiyorlarsa verin gitsinler! Efendim, Erbakan geldi. Milli Görüş ile köleleştirilmiş Türkleri Müslüman yaparak aslına döndürdü. Ya dünyanın anahtarını verin ya da savaşın diyorlar." Sonuç belli yazmaya lüzum yok.

*****

LGBTİ sapkınlar labaleb toplanır İstanbul Sözleşmesi için, pandemi yok. Boğaziçili vandallar labaleb toplanır, pandemi yok. Şaman/pagan geleneği Nevruz için millet labaleb toplanır, pandemi yok. AK Parti kongre yapar, labaleb gündem olur.

*****

Küresel güç Siyonizm, ABD'nde bunak Biden'ı sağlık sorunlarıyla yıpratıp yerine yardımcısı Harris'i getirmek istiyor. Proje işleme sokuldu.

*****

Küresel güç Siyonizm, ABD ile Türkiye arasında savaş/çatışma çıkarmak için Ermeni Soykırım iddialarını şimdiden gündeme getirip zehirli diliyle tıslamaya başladı bile.

*****

Katledilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı değil de onu öldüren teröristleri aklamaya çalışanların/sahiplenenlerin olduğu Türkiye'de diktatörlük var diyeninde... Medya özgür değil diyeninde... fikir ve düşünce özgürlüğü yok diyeninde...

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Muhsin Yazıcıoğlu, “28 Şubat sürecinde Refah-Yol'a ve Erbakan'a destek verdi” yalanı ile övgülere boğuluyor!"

31 Mar 2021 - 12:55 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.