Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi yapılanması en tehlikeli beka sorunudur!

Çift kimlikli, çift dinli Kripto Yahudi Sabetayistlerin içine sızmadıkları, yerleşmedikleri sermaye, medya, siyaset, bürokrasi, STK, dini örgüt ve cemaat yoktur... 5 maddede Sabetayist Yahudileri tanıma kılavuzu... Joe Biden bombası da Siyonizm'in elinde patladı! Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ve Milli Şuurlanma!

Siyonizm'in Avrupa başkentlerinde eğiterek devşirdiği Jön Türkler ne kadar Türk idiyse (Sabetayist Yahudiler); Siyonizm'in Kürt enstitülerinde okutarak devşirdiği Jön Kürtler de o kadar Kürttür (Kripto Ermeni ve Kürt Yahudileri)

Çift kimlikli, çift dinli Kripto Yahudi Sabetayistlerin içine sızmadıkları, yerleşmedikleri sermaye, medya, siyaset, bürokrasi, STK, dini örgüt ve cemaat yoktur. Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi yapılanması en tehlikeli beka sorunudur.

Jön Türkler'e (Sabetayist Yahudiler) 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam uygarlığını yıktıran Sıyonizm; Türkiye'yi de Jön Kürtler'e (Kripto Ermeni ve Kürt Yahudileri) böldürüp parçalatmak istedi. Ama Jön Türkler'in başardığını, Jön Kürtler yapamadı. Siyonizm avucunu yaladı.

Kastamonu Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığında ki kışla içinde yapılacak cami temel atma törenine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldı. Bu ordu İslam'ı irtica, Müslümanları mürteci diye düşman ilan eden eski müstemleke Kemalcı statükonun ordusu değil; Erbakan'ın kurduğu üstün teknolojiye dayalı silah sanayii ile küresel güç yaptığı İslam'ın sancaktarlığını yapan ordudur.

5 maddede Sabetayist Yahudileri tanıma kılavuzu:


1- İslam'a ve değerlerine büyük kin ve öfke duyarlar. 2- Tavizsiz laiklik ve Kemalist statüko destekçileridir. 3- Şiddetli Osmanlı/Selçuklu düşmanlığı yaparlar. 4- Erbakan ve Milli Görüş'ün katı düşmanıdırlar. 5- Türkiye'nin güçlenmesine, kalkınmasına yol açacak tüm yatırım ve projelere şiddetli muhaliftirler.

Müslümanlar ne zaman birlikte, organize şekilde yasalar çerçevesinde gür bir sesle; "Tağuti, inkarcı Kemalist statükonun putperest ritüelleri devlet gücü ve yasalarla Müslüman topluma dayatılamaz" diye haykırdıkları gün kölelikten kurtulmaya başlamışlar demektir.

Kemalcı, laik, Atatürkçü kesime mensup biri herhangi bir ahlaksızlığa, kepazeliğe, rezalete mi bulaştı? İsrailci medya hemen devreye girer; "Suçlar şahsidir. Bir topluluğa mal edilemez." Müslüman kimliğini öne çıkaran biri herhangi bir suç, ahlaksızlık mı yaptı? Bütün Müslümanlar böyle... Suç İslam'da... Müslümanların hepsi böyle sapık…

Vecihi Hürkuş, Nuri Demirağ, Nuri Killigil, Şakir Zümre'nin yatırım ve fabrikalarını yakıp yıkan; Erbakan'ın Ağır Sanayii hamleleriyle dalga geçip hicveden, vizyonları heykelden öteye geçemeyen Kemalcı laik statüko; Türkiye'nin geri kalmışlığından İslam'ı, Müslümanları suçlayacak kadar ilerici ve çağdaşlar!

Türkiye ile İsrail ilişkilerinin normalleşmesiyle ilgili haber, yorum ve analizlere en iştahlı, arzulu, istekli yaklaşım sergileyen sözde radikal dinci Yeni Akit gazetesi. Neden? Çünkü patronu İsrail. Türkiye'deki İsrail'in radikal dinci ayağı.

CB Erdoğan'ın, "Medya bizim sesimizi, nefesimizi yansıtmıyor. En haklı konularda bile bizi savunamıyor" derken niye ızdırap çektiğini anlamak için; Ergün Diler'in GYY olduğu Takvim 'in bugünkü manşetine bakmak lazım!

Milli Gazete kuponla Siyaset Ahlakı kitabı veriyor. Dinde, siyasette, devlette, ailede en büyük suç ihanettir. Erbakan ve Milli Görüş'e ihanet eden SP kabuk yönetiminin macunculuğunu yapan Milli Gazete, Siyaset Ahlakı kitabını veriyor.

AK Parti içinde Milli Görüşçü kanat ile İsrailci Pelikan Örgütü mensupları arasında söylev savaşı var. CB Erdoğan, yeni kongreyi, "1994 ruhuna dönüş" diye tarif ederken; Pelikan kanadı ise, "2002 ruhuna dönüş" lafında ısrar ediyor.

Selanikli laik Kemalcılar, Teravih namazına zehirli dillerini mi uzattılar? Kemalcı rejimin imal ettiği çağdaş Bel'amlar hiç geri durur mu? Pedofili Mustafa İslamoğlu hemen potaya girdi, "Teravih yoktur!" Siyonizm'in uzantısı tağuti, paganist Kemalcı statüko ile problemi olmayan M. İslamoğlu, teravih ile uğraşıyor.

Teravih düşmanı sözde ilahiyatçı gerçekte çağdaş Bel'am olan Mustafa İslamoğlu'nun 1981'de küçük bir erkek çocuğuna cinsel taciz suçlamasıyla yargılandığı mahkemeden 2.5 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğunu biliyor muydunuz?

Joe Biden bombası da Siyonizm'in elinde patladı!

Siyonizm, Türkiye ile kavga etsin diye Beyaz Saray'a oturttuğu Joe Biden, İsrail ile çatışmaya başladı. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Price, "İsrail'in 1967 savaşından sonra Batı Şeria, Gazze ve Golan Tepelerini işgal ettiği tarihi bir gerçektir" dedi.

Pentagon, Joe Biden'in emriyle Basra Körfezi'ndeki hava savunma sistemleri, uçak gemileri, askeri teçhizat ve kuvveti geri çekti. Kısacası İran'a bölgede istediğini yap diyor Siyonizm. Hani İran, İsrail'in düşmanıydı!

İsrail, Rusya ile Ukrayna'yı savaştırarak, Türkiye'yi köşeye sıkıştırmayı planlıyor. Çünkü Türkiye'nin Rusya ve Ukrayna ile ilişkileri ileri seviyede. Türkiye, iki ülke arasındaki savaşta kimden taraf olursa diğerini kaybetmiş olacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi ve Milli Şuurlanma!

TRT 1'de başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, Rum teröristlerinin Kıbrıs Türklerine yaşattığı zulmü gözler önüne seren ve bu özelliğiyle milli şuurlanmaya hizmet eden bir dizi. Ama MİT dizisi imajıyla yayınlanan ve saçma sapan bir kurgu ile çekilen Teşkilat kadar yandaş medyada ilgili görmedi.

Milli bilinçlenmeye ve şuura yol açan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, Kemalizm'in sembollerine her bölümde vurgu yapan ve içeriği kof/boş Teşkilat dizisi kadar iktidar yanlısı medyada niçin merak uyandırmadı?

*****

Dünyada ilk ve tek atom bombasını kullanan ABD... Irak ve Afganistan'ı işgal ederek 3 milyon insanı katleden ABD... Ülkelere darbe, işgal, terör, anarşi ihraç eden ABD... Ama aynı ABD'nin dışişleri bakanlığı her sene insan hakları raporu hazırlayarak Siyonizm'e köleliği reddeden ülke ve yönetimlere eksi puan verip yargılıyor.

Küresel Siyonist sermayenin dolar çocuğu olan bindirilmiş kıta ekonomistlerin ekonomi batıyor yaygaralarına inat ihracatımız tüm zamanların en yüksek rekorunu kırarak Mart ayında 18.9 milyar $ oldu.

*****

İsrail ve hinterlandı Batılı ülkeler birlikte Süveyş Kanalını bypass edecek yeni bir yol ve kanal açmak için harekete geçtiler. İsrail'de tek bir kişi bile yeni kanal projesine karşı çıkmıyor. Neden? Çünkü İsrail'de Sabetayist Yahudi muhalefeti ile Kemalcı laik CHP yok.

Kanal İstanbul'a kırmızı görmüş boğa gibi saldıran Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası, İsrail'in Süveyş Kanalı'na alternatif yeni bir kanal projesine hayranlıklarını ifade ediyorlar.

*****

Dünyada hangi ülke ve yönetim Türkiye ile dostluk kursa İsrail ve küresel güç Siyonizm'in hedefi oluyor. Yeni hedef Pakistan. Pakistan Taliban'ı Pakistan ordusuna savaş kararı aldı.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Milli ve yerli medya eksikliği beka sorunu olmaya devam ediyor!"

02 Nis 2021 - 11:35 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.