Türkiye gücünü arttırıyor, Sabatayist Yahudi Kemalcı statüko medya ve akademiyası azapta!

Libya Devlet Yüksek Konseyi (DYK) Başkanı Halid el-Mişri, Libya'da resmi anlaşmalar çerçevesinde bulunan Türk güçleri ile paralı askerlerin bir tutulamayacağını söyledi. Yunan medyası panikte... Bunlarda zerre samimiyet ve dürüstlük olsa en azından Erbakan düşmanlarından hesap soran yargıya teşekkür ederlerdi... ABD'nin sol elbisesi giymiş kovboyu Zülfü Livaneli...

Siyonist-Haçlı Batı'nın Libya'da paralı askerler ülkeyi terk etsin sloganıyla tek hedefi var; Türkiye'yi Libya'dan uzaklaştırmak. Ancak, Libya Devlet Yüksek Konseyi (DYK) Başkanı Halid el-Mişri, Libya'da resmi anlaşmalar çerçevesinde bulunan Türk güçleri ile paralı askerlerin bir tutulamayacağını söyledi.

Yunan medyası panikte. "Almanya, Ege'de AB'nin müttefiki Yunanistan yerine Türkiye'yi destekliyor" diyerek isyan ediyorlar. Türkiye'de 3 kez darbeye maruz kalarak 4 Millî Görüş partisi kapatılan Erbakan'ın hangi güç ve etkiyle tüm Avrupa'da Milli Görüş teşkilatlarını organize ettiği ve merkezini Almanya yaptığı gerçeğini bilmeyenler için Almanya'nın bu tavrı garip gelebilir.

Avrupa’nın orta yerinde, tam göbeğinde gerçekleşen Srebrenitsa katliamını destekleyen Avrupa Birliğinin insan hakları, özgürlükler, fikir hürriyeti, hukuk devleti gibi kavramlarla Türkiye'yi yargılamasına içeriden destek olan Türkiye'deki İsrail güdümlü eski Kemalist müstemleke Türkiye statükosunu tanımak beka sorundur.

Taliban, Türkiye'nin Afganistan'daki varlığını yabancı güç olarak değerlendirdiğini ve hedef alacağını söylüyordu. Önce Pakistan şimdi de Moskova devreye girdi. Taliban açıklama yaptı: “Doha'daki zirvede Afgan hükümeti ile barış sağlanırsa saldırıları durduracağız.” Türkiye'nin dış politikası ve itibarı yerlerde diyen Sabatayist Yahudi Kemalcı statüko medya ve akademiyası azapta.

Bunlarda zerre samimiyet ve dürüstlük olsa en azından Erbakan düşmanlarından hesap soran yargıya teşekkür ederlerdi!

Türkiye'deki İsrail'in ana gövdesini oluşturan Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejimi, Erbakan ve Milli Görüş'e karşı mağlup oldukları gerçeği bilinmesin diye Yargıtay'ın 28 Şubatçı 14 İsrailci generale verilen müebbet hapis cezalarını onaylamasına karşı 3 maymunu oynuyor.

İngiliz Temel ve Fatih Erbakan, Erbakan ve Millî Görüş düşmanı 28 Şubatçı 14 generale müebbet hapis cezasının Yargıtay tarafından onanmasına hiçbir tepki vermediler. Kör, sağır ve dilsiz kesildiler. Bunlarda zerre samimiyet ve dürüstlük olsa en azından Erbakan düşmanlarından hesap soran yargıya teşekkür ederlerdi!

Türkiye'ye milli ve yerli sanayii, ağır sanayii, silah sanayii ve üretim ekonomisini getiren Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Kanal İstanbul'a karşı çıkmaya devam ediyor. Sabatayist Yahudi Kemalcı statüko, CHP, İP, HDP, İsrailci medya ve akademiya Fatih ile aynı safta... "Dostunu söyle, kim olduğunu sana söyleyeyim!"

Fatih Erbakan, Erbakan'in en büyük dusturunun asla vazgeçmemek olduğunu söylemiş. Her konuda olduğu gibi bu konuda da Fatih Erbakan çok nasipsiz. Erbakan'ın son genel başkanlığını yaptığı Saadet Partisi'nden hemen vazgeçti ve ayrılıp YRP'yi kurdu.

ABD'nin sol elbisesi giymiş kovboyu Zülfü Livaneli!

"Fethullah Gülen'i devlet ile tanıştıran Erdoğan değil Ecevit'ti" diyen ABD'nin sol elbisesi giymiş kovboyu Zülfü Livaneli, eli kanlı FETÖ'yü Gülen Hareketi diye tanımlayarak "Kimse bana FETÖ dedirtemez" dedi. Madem öyle o vakit Ecevit'i niye suçlayarak hedef yaptın Demans Zülfü!

Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko ile FETÖ'nün bileşik kap olduklarını ABD'nin kovboyu Zülfü Livaneli deşifre etti. Halk TV'ye çıkan Livaneli, eli kanlı FETÖ'yü Gülen Hareketi diye tanımlayarak "Kimse bana FETÖ dedirtemez" dedi.

*****

Siyonist-Haçlı Batı'nın politika ve medya dünyası sıklıkla CB Erdoğan'ı Mustafa Kemal ile bir tutup kıyaslıyor. Paganist Kemalcı eğitim sistemi ile asimile edilip köleleştirilmiş Müslümanlar ise buna bayılıyor. Oysa şeytan bununla iki kazanım elde ediyor. 1- Mustafa Kemal'i Erdoğan ile aynı kefeye koyarak Atatürk'ü AK Partililere sempatik hale getiriyor. 2- Erdoğan'ın milli ve yerli devlet adamı imajını Mustafa Kemal'e de yapıştırıyor.

*****

Yıllardır yaşıyoruz ama bu gerçeği fanatizm ve holiganizme anlatamadık. Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu, Milli Görüş Derin Devleti'nin senaryosunu çizdiği projelerde verilen rolü oynuyor. Rol gereği, AK Parti karşıtı pozisyonda görünseler de milli ve yerlidirler. Hatta Gül ve Davutoğlu, CB Erdoğan ile AK Parti'nin sigortasıdır!

*****

Siyonist-Haçlı Batı'nın en büyük gücü ve kitleleri peşinden sürükleme argümanı yalan, manipülasyon ve dezenformasyon. Eskiden yazılı ve görsel basın kullanılıyordu. Şimdi sosyal medya mecraları gözde. Millî Görüş derin devleti sosyal medyanın yalan, iftira ve dezenformasyon için kullanılan bir bakir alan olmaması için düğmeye bastı.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Yargıtay’ın 28 Şubat davasında 14 generale verilen müebbet hapis cezasını onaması ne anlama geliyor?"

11 Tem 2021 - 15:55 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler