Suriyeliler gönderilecekse bu Selanik Dönmesi haramiler de geldikleri yere gönderilmelidir

Suriyeli mülteciler konusunun yeniden gündeme getirilmesi hakkında tespitlerini paylaşan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Suriyeliler gönderilecekse bu Selanik Dönmesi haramiler de geldikleri yere gönderilmelidir.” dedi, Türkiye'nin nasıl geri kaldığını anlattı. Erbakan’ın TC yönetiminden Sabetayist Oligarşiyi uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptığını ifade ederek “Eğer geri alırlarsa bu defa budamayacaklar, masaya yatırıp doğrayacaklar. Yalnızca Marmara bölgesini Sabetayist Oligarşiye b

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Suriyeli mülteciler konusunun yeniden gündeme getirilmesi hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “Suriyeliler gönderilecekse bu Selanik Dönmesi haramiler de geldikleri yere gönderilmelidir.” dedi, Türkiye'nin nasıl geri kaldığını anlattı. Erbakan’ın TC yönetiminden Sabetayist Oligarşiyi uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptığını ifade ederek “Eğer geri alırlarsa bu defa budamayacaklar, masaya yatırıp doğrayacaklar. Yalnızca Marmara bölgesini Sabetayist Oligarşiye bırakacaklar.” dedi.

Temcit pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp servis yapılan Suriyeli mülteciler konusu yine gündemde... Konuyu sürekli kaşıyanlarsa Selanik göçmeni Dönmeler. TC'yi Siyonist-Haçlı Batı vesayetinde bir azınlık oligarşisi olarak kuran bu azgın güruh ülkenin her alanda bütün zenginlik kaynaklarına çökerek bir asırdır kaymağını yemektedir. Suriyeliler gönderilecekse bu Selanik Dönmesi haramiler de geldikleri yere gönderilmelidir.

Milletimizin Dönmeler, Avdetiler, Mübadiller, Sabetaycılar, Kripto Yahudiler, Çıfıtlar... gibi bir sürü isimle tavsif edip andığı Selanik göçmenleri kendilerine Beyaz Türk diyerek/dedirterek güzel isim beğenirken başkalarını kötü lakaplarla lanse etmektedirler. Müslümanlara mürteci, gerici, yobaz, örümcek kafalı gibi isimleri onlar hep yakıştırdılar.

Nüfus planlaması, doğum kontrolü gibi isimler altında milletimizin çoğalmasını engelleyerek yaşlanmasına, genç nüfusun azalmasına yol açan azınlıkçı Sabetayist oligarşisi bu açığı Suriyeli Müslüman mülteci kardeşlerimizin kapatmasına uyuz olmaktadır. Türkiye ekonomisi gerçekte işsizlikten değil çalışacak iş gücü bulamamaktan sıkıntı yaşamaktadır.

Bir işsizlik retoriğidir dilden düşürülmüyor. Oysa işsiz değil iş yapacak insan yok. Onca teşvike rağmen her karışı sürülüp ekilen araziler sürülmüyor, elma, ceviz, badem... dalda kalıyor. Üzüm bağları bellenmediği için kuruyor. Yayılacak davar kalmadığı için meralar kuru ot yığını, bir kibrit çakıldığında kilometrelerce alan yanıyor söndürülemiyor. İnsanlardan boşalan tabiat domuz sürülerine kalıyor. Suriyeliler de olmazsa tarım biter.

Hangi sorunu irdelesen altından Siyonist zihniyet çıkıyor. Tarım neden ölüyor karın doyurmadığı için. Onca teşvike rağmen neden karın doyurmuyor? Çünkü ürün tarlada bir birim ise markette on birim. Üretici ucuz satıyor tüketici pahalı alıyor. Farkı örgütlü Siyonist sermaye yiyiyor.

Uzun yıllar demokrasimiz neden gelişmedi? Çünkü Siyonist zihniyet Kemalcılığı yaşatma adına generallere sürekli darbe yaptırdı. TSK'yı Amerikan hurdalarına mahkûm edip donanımsız bırakan Siyonist zihniyet savunma bütçesini rütbe manyağı darbeci generallere peşkeş çekerek konforlu hayat yaşattı.

Türkiye sanayi ve teknolojide bir asırdır Siyonist zihniyet tarafından geri bırakıldı. Her türlü kalkınma, sanayileşme, ekonomik büyüme ve gelişme hamlelerini engelleyerek Türkiye'yi montajcılığa Batı ülkelerinin distribütörlüğüne ve geri kalmışlığa mahkûm etti.

Türkiye'yi Batı vesayetine mahkûm edip azınlıkçı Sabetayist oligarşinin yönetiminde tutmak amacıyla TSK'yı yurt savunması yerine Kemalcılığın bekçisi, yargıyı adalet ve hukuku hakim kılmak yerine Kemalcılığın hegemonyası, Milli Eğitimi bilim üretmek yerine Kemalcı dogmaların belletilmesi için kullanan Siyonist zihniyet İslam'ı irtica tehlikesi, Müslümanları tehdit olarak algılatarak toplumu kutuplaştırırken ülkeyi geri bıraktırdı.

***

EĞER GERİ ALIRLARSA BU DEFA BUDAMAYACAKLAR, MASAYA YATIRIP DOĞRAYACAKLAR

Siyonistler Osmanlı Devletini yıkıp coğrafyasını Haçlı ordularına işgal ettirmişken TC nasıl kurulabildi? TC ilelebet Sabetayist oligarşinin yönetip Müslümanların asimile edileceği bir HİLE REJİMİ VE KÖLE DÜZENİ olarak kuruldu. Hep küçük kalsın Yahudi azınlık yönetsin diye SOLUNCA SULAYALIM, BÜYÜYÜNCE BUDAYALIM denildi.

Erbakan başlattığı Millî Görüş hareketiyle Siyonist Haçlı Batı vesayetindeki TC yönetiminden Sabetayist Oligarşiyi uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaparak Selçuklu-Osmanlı çizgisinde Yeniden Büyük Lider Türkiye'yi kurdu.

Erbakan Türkiye'yi Siyonist-Haçlı Batı vesayetinden, Sabetayist Oligarşi yönetiminden kurtarıp Müslümanları iktidara getirerek bağımsız özgür Yeniden Büyük Lider Ülke yaptı. Eğer geri alırlarsa bu defa budamayacaklar, masaya yatırıp doğrayacaklar. Yalnızca Marmara bölgesini Sabetayist Oligarşiye bırakacaklar.

27 Tem 2021 - 21:44 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.