Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcılar niçin Devlete düşman?

Kamu gücü ve yasalarla Kemalizm'i devletin dini olarak 90 yıldır millete cebren dayatan Sabetayist Dönme oligarşisi törenlerde dua edilmesine isyan edip böğürüyor: “Devletin dini olmaz!” Afganistan ile ilgili tek gerçek; Taliban’ı Türkiye'nin yönettiğidir! SP ile YRP arasında fark ne?

Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcı statüko mensuplarının, resmi törenlerde dua edilmesine gösterdikleri şiddetli tepki; azgın azınlığın büyük bir korku, endişe ve umutsuzluk girdabına düştüğünün habercisidir…

Eski İstanbul Barosu Başkanı Turgut Kazan, Mustafa Kemal'in ilk TBMM'yi dua ettirerek açmasının Kurtuluş Savaşı'nda dindarların desteğini almak için yapılmış bir takiye olduğunu söyledi.

Kamu gücü ve yasalarla Kemalizm'i devletin dini olarak 90 yıldır millete cebren dayatan Sabetayist Dönme oligarşisi törenlerde dua edilmesine isyan edip böğürüyor: “Devletin dini olmaz!”

Sabetayist Dönme Kemalcı statükonun, "Devletin dini olmaz" haykırışının meali şu: "İslam dininin gereklilikleri /sorumlulukları devlette uygulanamaz. Eski müstemleke Kemalcı TC'nin tek bir dini var; SABETAYİZM!"

Erbakan tek başına başlattığı Millî Görüş mücadelesi ile TC'nin kurucu unsurları Selanik Dönmelerini yönetimden uzaklaştırdı ve Müslümanları iktidara taşıdı. Kirişleri kırılan Kemalcı vesayetçilerin Devlete düşmanlıkları bu yüzden...

Tek sorun; Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcı statükonun kendi değerlerine, simgelerine, sembollerine gösterdiği hassasiyet ve verdiği kavgayı; köleleştirilmiş narkozlu Müslümanların, İslam ve değerlerine karşı hala göstermiyor olmalarıdır!

Sabatayist Dönme Kemalcı vesayet rejimi, devrim kanunlarıyla kapatılmış tarikat ve cemaatlere dokunmazken; resmi kurum Diyanet'e her fırsatta kin ve nefretle saldırmasının nedeni de bundan dolayıdır!

Sabatayist Dönme Kemalcı tiyatro ve sinema oyuncularının öldükten sonra göklerde buluşup birlikte kafayı çektikleri bir meyhaneler sokağı var! Kimse nerede olduğunu bilmiyor ama herkes o meyhanede kafa çekiyor!

Müslümanların oyu ile 19 yıldır iktidarda olan AK Parti, "Dindar yönetimlere inat, tiyatro yapan" ve "Göklerde meyhanede buluşup kafa çektiğini" söyleyen Cihat Tamer gibi Sabatayist Dönme tiyatroculara pandemide 36 milyon TL destek vermiş. 36 milyon değil 36 milyar verse bu dönmeleri razı etmesi mümkün değildir.

Afganistan ile ilgili tek gerçek; Taliban’ı Türkiye'nin yönettiğidir!

Afganistan ile ilgili tek gerçek; Türkiye'nin Katar ve Pakistan üzerinden Taliban'ı yönettiğidir. Bundan gayri tüm haber, yorum ve değerlendirmeler küresel Siyonist sermaye medyasının illüzyonlarıdır.

1945’te Yalta’da alınan kararlar doğrultusunda Siyonizm'in bekçiliğini yapan ABD'nin cihatçı direniş karşısında yenilerek çekildiği Afganistan'ı Türkiye, Katar ve Pakistan yeniden inşa ediyor.

Bu arada dikkatlerden kaçmaması gereken bir konu; Küresel Siyonist Haçlı emperyalizm, Taliban'ı şeytanlaştırırken; Taliban'ı tanımayan Pençşir eyaletindeki silahlı güçleri ve komutanı Ahmet Mesud'u kahraman ilan ediyor.

İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, "İngiltere bir küresel güç ya da süper güç değildir" dedi. Bunu duyan Türkiye'deki Sabatayist Dönme medya ve akademiyası bugünden itibaren, "Vallahi de billahi de İngiltere süper güçtür" demeye başlar.

ABD, Afganistan'dan çekilme kararı aldıktan sonra zırhlı askeri araçları, silahları büyük tır konvoylarıyla İran'a teslim ettiğini ve Taliban'ın dün açıklama yaparak bunları geri istediğini biliyor musunuz? İşte ABD-İran düşmanlığı!

SP ile YRP arasında fark ne?

HDP il binası önünde PKK'nın kaçırdığı çocukları için 2 yıldır nöbet tutan Diyarbakır annelerini İngiliz Temel ile Fatih Erbakan niçin ziyaret edip destek vermiyor? Kim kızar? Kandil mi? Kemalist statüko mu?

İngiliz Temel, SP Diyarbakır il kongresi için 26-06-2021'de Diyarbakır'a gitti. Diyarbakırlı anneleri ziyaret etmedi. Fatuih Erbakan da 25 Şubat 2021'de Diyarbakır'a gitti, Diyarbakır annelerini ziyaret etmedi. SP ile YRP arasında fark ne?

*****

Türkiye'deki İsrail'i temsil eden eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi ürünü Millet İttifakı partilerinin iddia ettiği üretemeyen Türkiye, 208 milyar $ ihracat rakamına ulaşarak 98 yılın rekorunu kırdı.

Ekonomisi batık, bitik, iflasa sürüklenmiş Türkiye'de 100 bin kişi İstanbul'da ayda 2,500 ile 4000 ₺ ödeyeceği kiralık ev bulamıyor. Ekonomi batmış haberimizi yok!

*****

İstanbul ve Ankara BŞB'ni 3 yıldır yöneten CHP'li Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ın hizmete açtığı tek bir projeden haberdar olan var mı? CHP çöp, çamur ve çukur demektir.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Resmî törenlerde Diyanet İşleri Başkanı’nın dua etmesine anıran meşum zihniyet!"

03 Eyl 2021 - 12:23 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?