Siyonist İsrail’in katlettiği 16 bini çocuk, 35 bin şehit yetmez mi?

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti övünüyor ya, “ Gazze'ye en çok insani yardımı biz yaptık” diye. İşte Gazze'ye gönderilen yardımların akıbeti. İsrail engellediği için yapılan yardımlar çürüyor. Sayın Cumhurbaşkanı, izleyiniz yaptığınız yardımların akibeti ne oluyor! https://l24.im/FPo1rG

En başından itibaren hiç bir İslam ülkesi ve yönetiminin, tek bir Müslüman'ın dahi Gazze'ye insani yardım yapıyoruz fikri ile İsrail'in zulüm ve vahşetiyle ilgili kulluk görevini yerine getirdiğine dair yanlış bir vicdani kanaate varmamasını pek çok kez yazıp dile getirdik. İşte sonuç: https://l24.im/bKnB

8 aydır Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Partiler her fırsatta haykırıyor: “Gazze'ye en fazla insani yardımı biz yaptık.” Peki, yaptığınız bu insani yardımların akıbeti ne? Gazzelilere ulaşıyor mu? Yoksa çürüyor mu? Merak ediyorsanız cevap linkte: https://l24.im/rdbPF

Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan.. Pelikan Hükümeti.. AK Parti üst yönetimi.. 8 aydır İsrail'in acımasız, barbarca ve hunharca sürdürdüğü katliama karşı boş hamaset yapmaktan, siyasi balağat konusu edinmekten, istismar sektörüne yatırım yapmaktan bıkmadınız mı? Yetmez mi bu kadarı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti iktidarı, Gazze'deki zulüm, vahşet ve etnik temizliği durdurmak için ne zaman ortaya bir farkındalık koyacak? Ne zaman eyleme geçecek? Ne zaman reaksiyon gösterecek? Siyonist İsrail’in katlettiği 16 bini çocuk, 35 bin şehit yetmez mi? Hala neyi bekliyorsunuz?

İsrail'in katlettiği her masumun canı ve kanında, ağlayan her çocuğun gözyaşında, çocuğunu kaybeden her bir annenin yaşadığı tarifsiz acıda, çocuğunun açlığını gideremeyen her babanın çaresizliğinde 1,8 milyar İslam dünyasının, 60 İslam devleti ve yönetiminin de sorumluluğu var elbette!

Ancak ümmetin ve tüm mazlum insanlığın 2 asırlık zulüm, vahşet, işgal, terör, açlık, sefalet, kan ve gözyaşı medeniyeti Siyonist-Haçlı Batı emperyalizminden kurtulmasının tek seçeneği ve umudu Türkiye. CB Erdoğan ve AK Parti, Gazze'de bu umudu ve hayali büyütecek aksiyondan malesef çok uzak!

Hiç kimse şu gerçeği inkar etmesin! İsrail'i Gazze'de vahşet, katliam ve barbarca etnik temizlikten vazgeçirecek tek bir şey var; Silah ve güç! Bu seçenek dışında İsrail ne haktan, ne hukuktan, ne adaletten ne barıştan anlar! Silah ve güç dışında yapılanlar yalnızca zerzavattır.

Bir terör saldırısı, büyük bir yangın, veya doğal bir felaket olduğunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şahsında bütün Müslümanlara yönelik, "Bu faaliyet ve program niye iptal edilmedi?" diye saldıran takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası ile laik, sol, entel, dantel, Kemalist ve Batıcı kitle, 8 aydır İsrail'in tarihin en kanlı/vahşi bombardımanı altında 16 bini çocuk 35 bin insanın öldürülmesi karşısında gece kulüpleri, pavyonlar, meyhaneler, barlar, konserler, diskolar ağzına kadar tıklım tıklım dolu eğleniyorlar.

**

Türkiye'nin başına hangi alanda ne tür bir bela, musibet, sorun ve çıkmaz var ise onun arkasında Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi vardır. Toplumsal isyan, terör, darbe, anarşi, ekonomik kriz vb. Sokak köpekleri sorunu da Zümre'nin millete belasıdır. Sokak köpekleri her gün onlarca Müslüman ve çocuklarını parçalasa bu sorun çözülemez.

4 ayaklı sokak köpekleri sorunu, iki ayakları üzerinde dik yürüyen sokak köpekleri itlaf edilmedikçe çözülemez!

Benim belediyelere bir teklifim var! Bu sokak köpeklerini toplayıp takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin yaşadığı gettolara bırakın, terk edin. Bu köpekler takiyeci Sabetayist Zümre'ye zarar vermedikçe, Sabetayist Yahudilerin canlarını yakıp çocuklarına saldırmadıkça milletin başından bu musibet ve belayı kimse def edemez.
Ta ki, sokak köpekleri takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin hayatına sorun olsunlar. İşte o zaman ancak bu sorun kökten çözülür. Teklifim budur!

**

AK Partili belediyeler, heykelcikte CHP'li belediyeler ile yarışıyor. CHP'li bir belediyenin AK Partili bir belediyeyi taklit ettiği vaki değildir. Ama AK Partililerin CHP özentisi ve heykelcilik tutkusu bambaşka! Zaten bu zihniyet AK Parti'yi çürüttü! https://l24.im/fG7OCH

AK Parti ile ilgili inanılmaz bir skandalı yazacağım. 31 Mart seçimlerinde alınan seçim hezimeti ile ilgili sebepleri ve nedenleri hakkında rapor hazırlaması için görevlendirilen kişi kim biliyor musunuz? Özlem Zengin... Fıkra bu kadar. Gerisini siz tahmin edin ve çürümeyi anlayın!

Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) diye bir STK var. Esra Aslan Turan adlı biri KADEM Dergisi'nde, " Ömer Nasuhi Bilmen'in Büyük İslâm İlmihali'nde Toplumsal Cinsiyet" başlıklı bir yazı yazmış. "Zehiri altın tas içinde sunarlar, bal da suç ortağı" cinsinden bir yazı. Tam anlamıyla İslam, Kur'an ve Hz. Muhammed (sav) düşmanı oryantalist bir zihniyetle yazılmış.

Esra Aslan Turan, 2 asırdır özgürlük, hürriyet, medeniyet ve insan hakları diyerek kadını porno/erotizm hammaddesi, fuhuş sektörünün temel dinamiği, reklam firmalarının değişmez eşyası, sermayenin gecelik kullanıp attığı tuvalet kağıdı, genelev/pavyon ve gece kulüplerinde zenginlerin masasından meze, annelik gibi kutsal bir görevden alıkoyup kedi/köpek bakıcısı yapan Siyonist Haçlı Batı'nın sorumlu olduğu bütün günahları İslam'a yüklemek için şeytanla birlikte bayağı mesai yapmış!

**

Cumhurbaşkanı Erdoğan; on, yüz, bin, milyon kez dediğini yine dedi. "Fahiş fiyatlarla piyasayı artıran fırsatçılardan hesap soracağız" Sayın Erdoğan... Bu konuda samimi iseniz önce Halk Bankası’nı dolandırmakla suçladığınız faizci sermayenin tahsildarı Mehmet Şimşek ile başlayınız!

3 gün önce yıl sonu enflasyon tahminini 2 puan arttıran MB Başkanı Fatih Karahan az önce yaptığı açıklamada, "Manşet enflasyonda belirgin bir düşüşün eşiğindeyiz!" dedi. Ülke ekonomisini faizci kapitalist sisteme ve IMF'ye teslim eden bürokratların yaptığı ve yapacağı tek şey yem borusu çalmak!

**

Hakan Fidan'ın İsrail ile ilgili şu sözüne bakınız: "İsrail, işgalci bir güçtür!" Ne demek bu biliyor musunuz? Hakan Fidan'ın bilinç altında, "İsrail işgalci ama güçlü. Elimizden bir şey gelmez" fikri hakim belli ki. Madem İsrail işgalci 8 aydır Fidan ne yapmış konuşmak dışında?

**

Ankara Emniyet'inde başlayan ve 3 üst düzey Emniyet Müdürü'nün görevinden alınması ile devam eden kovuşturma, bugün Devlet Bahçeli'nin olaya yaklaşımı ile çok farklı bir mahiyet kazandı! Bahçeli'nin oldukça sert ve tehditkar çıkışlarına bakılırsa, Pelikan Örgütü'nün suyu ısındı!

14 May 2024 - 22:55 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?