MEHMET ŞİMŞEK ÜLKE KAYNAKLARINI TAKİYECİ ZÜMRE'YE HORTUMLATIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulunuyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Mehmet Şimşek ülke kaynaklarını takiyeci Zümre'ye hortumlatıyor
  • Gaye Erkan ABD'ye dönmeyip İstanbul'da kendisine ne görev verilmesini bekliyor olabilir?
  • Turpun büyüğü ise heybede..
  • Cumhurbaşkanı cinsini cibilliyetini bilirim diyerek TÜSİAD'a parmak sallıyor MÜSİAD'da tık yok
  • Bu suskunluk köle zihniyetidir…
  • Böylece şimdilik ortam sütliman gözüküyor
  • Keşke toplumları yönetenler çobanlar kadar sürülerine sadık kalsalar

**

Vampir Zümre'nin acımasız tahsildarı Mehmet Şimşek ekonominin içini oyup düdükleyenlerin değil ekonomiyi düzeltmek adına işçi, memur, çiftçi, esnaf, dar gelirlinin ümüğünü sıkıyor. Ekonominin içini oyup düdükleyenleri Eski Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu şöyle açıklamıştı: "Devlet bankalarından 1 Trilyon TL ucuz kredi alıp 55 Milyar Dolar'a çevirerek kasasına koyanların listesi önümde." Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ekonomiyi düzeltmek için o 55 Milyar Dolar'ın peşine düşmek bir yana ihracatçılara destek diye TÜSİAD'a 45 Milyar Dolar daha hortumlattı. Onunla da yetinmedi bankaların devlet tahvili alma yükümlülüğünü de kaldırıp yüklerini hafifletti. Zümre mensuplarına daha ne cukalar sağladığı ise bilinmiyor. Cumhurbaşkanının Halkbank'ı dolandıracaktı dediği Mehmet Şimşek şimdi bütün toplum kesimlerini soyup takiyeci Zümre'ye yediriyor. Ve kimsenin gıkı çıkmıyor.

Pelikan Hükümetinin Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek nerede bir harcama kalemi görse kısıyor, nerede bir para görse çöküyor, neye nasıl vergi koyayım diye çırpınıyor. Kamuya personel alınmayacak açıklaması üzerine üniversite giriş sınavlarına hazırlanan milyonlarca öğrencinin moralini, halini düşünün. Takiyeci Zümre Mehmet Şimşek gibi acımasız, pervasız, utanmaz bir tahsildarı dünyada bulamazdı. Bu ülkede sürü sepet STK var. Nerede memur sendikaları, nerede işçi sendikaları, nerede işveren kuruluşları, nerede MÜSİAD, nerede TOBB? Mehmet Şimşek ülke kaynaklarını takiyeci Zümre'ye hortumlatıyor. Toplumun tüm kesimlerini söğüşletip soyduruyor. Türkiye'yi küçültüp Zümre'yi büyütüyor, kimsenin gıkı çıkmıyor. Toplumu köleleştirilip sürüleştirilen müstemleke tipi bir ülke görmek isteyenler Türkiye'nin şu haline baksınlar. Herkese ve her kesime yazıklar olsun.

**

Gaye Erkan ABD'ye dönmeyip İstanbul'da kendisine ne görev verilmesini bekliyor olabilir?

ABD'den ithal edilip Merkez Bankası Başkanlığına getirilen Gaye Erkan istifa ettikten sonra ABD'ye dönmemiş. Bekle sana yeni bir görev vereceğiz denilmiş. İstanbul'da aylık gideri 15 milyon TL olan bir otelde kalıyormuş. Paganist Kemalcı lider fetişizmi ideolojisi ile asimile edilip köleleştirilmiş şu toplum Gaye Erkan'ın aylık gideri 15 Milyon TL olan bir otelde kaldığını duyunca ne büyük kadın diyordur. TC'yi kuran takiyeci Zümre ne zaman yönetimde sıkıntıya düşse ABD'den ithal yetkililer gönderiliyor. 12 Mart 1971 Muhtırasıyla kurulan Nihat Erim hükümetine ABD'den Atilla Karaosmanoğlu ve Sadi Koçaş iki başbakan yardımcısı olarak gönderilmişti. 28 Şubat sürecinde kurulan Ecevit hükümetine de ABD'den Kemal Derviş süper bakan olarak atanmıştı. 14-28 Mayıs seçimlerini milli ve yerli söylemle Cumhur İttifakı kazandı ama yeniden seçilen Cumhurbaşkanı Erdoğan iktidarı tümüyle Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Zümre'ye teslim etti. ABD'den Mehmet Şimşek Hazine ve Maliye Bakanı, Gaye Erkan ise Merkez Bankası Başkanı olarak atandı. Merkez Bankası Başkanlığına burun kıvırıp istifa eden Gaye Erkan ABD'ye dönmeyip İstanbul'da kendisine ne görev verilmesini bekliyor olabilir? Herhalde en münasibi Cevdet Yılmaz'ın görevden alınıp Gaye Erkan'ın Cumhurbaşkanı Yardımcılığına getirilmesidir. Bu ülkede ne yaşanırsa yaşansın, ne yapılırsa yapılsın asimile edilip köleleştirilmiş toplumdan bir inilti bile çıkmaz. Türkiye'de siyasi amaçlı eylem yapan gruplar takiyeci Zümre'nin kadrolu elemanlarından başkası değil. Zümre istemedikçe Türkiye'de yaprak yerinden kımıldamaz.

**

Turpun büyüğü ise heybede..

Takiyeci Zümre vampirinin ekonomi celladı Mehmet Şimşek dar ve sabit gelirli vatandaşın düşük ücret ve maaşla ezip pestilini çıkarırken orta sınıfı da açıktan ve örtülü ek vergilerle, tasarruf tedbirleriyle eritmeye çalışıyor. Turpun büyüğü ise heybede.. Gelir dağılımını düzenleme adına TÜSİAD dışındaki sanayici ve iş adamlarına da yapacakları var. Zümre'nin ekonomi kalesi TÜSİAD yatırımdan, üretimden değil faizden, enflasyondan, cukadan besleniyor. Şimşek'in görevi Türkiye'yi küçültüp Zümre'yi büyütmektir.

**

Cumhurbaşkanı cinsini cibilliyetini bilirim diyerek TÜSİAD'a parmak sallıyor MÜSİAD'da tık yok

TC'yi kuran Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre'nin bu ülkeye en büyük kötülüğü İslam düşmanlığıyla milleti mazisinden koparması ve Müslümanları asimile edip köleleştirmesidir. Ülkede bir sürü siyasi parti, medya kuruluşu, örgütlü kesim, sivil toplum kuruluşları var. Ancak hiçbirinin Zümre karşısında bir kıymeti harbiyesi yok. Kölelik ruhu hepsine sinmiş. Mesela şu MÜSİAD'ın TÜSİAD'a karşı yaptığı, yapabileceği ne var? Cumhurbaşkanı cinsini cibilliyetini bilirim diyerek TÜSİAD'a parmak sallıyor MÜSİAD'da tık yok. Zira yanaşmacı, yaltakçı, fırıldakçı, bahaneci, kaytarıcı, köle ruhu ile yapabileceği bir şey yok.

**

Bu suskunluk köle zihniyetidir, ahlaksızlıktır, onursuzluktur, ülkeye, millete, devlete ihanettir

Namuslu, şerefli bir Merkez Bankası Başkanı çıktı "faizi düşürüyorsun kredi bulamıyoruz" diyen soygun çetesine "devlet bankalarından yatırım amaçlı 1 Trilyon ucuz kredi aldınız, 55 Milyar Dolar'a çevirip kasanıza koydunuz. Hepinizin listesi önümde" diyerek erkekçe bir çıkış yaptı. Takiyeciler ayağa kalktı, başkan Şahap Kavcıoğlu linç edildi, sonra da görevden aldırıldı. MÜSİAD'dan ses çıkmadı, TOBB'dan ses çıkmadı. Bu suskunluk köle zihniyetidir, ahlaksızlıktır, onursuzluktur, ülkeye, millete, devlete ihanettir.

**

Böylece şimdilik ortam sütliman gözüküyor

Pelikan Hükümetinin Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Türkiye'yi küçültme takiyeci Zümre'yi büyütme çabasında başarılı oldukça Siyonist derecelendirme kuruluşları Türkiye ekonomisini uçuşa geçmiş gösteriyor. Daha önce bu uluslararası derecelendirme kuruluşları hakkında demediğini bırakmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan da bir tepki yok. İllüzyoncu medya ve akademiya da bir tepki vermesin, infial uyandırmasın diye toplumu hipnotize edip afyonluyor. Böylece şimdilik ortam sütliman gözüküyor.

**

Koyun sürüleri kavalla, sürüleştirilmiş toplumlar ise medya ve akademiyanın dezenformasyonları ve yaptığı algılarla yönetiliyor. Keşke toplumları yönetenler çobanlar kadar sürülerine sadık kalsalar, ihanet etmeseler, acımasız olmasalar..

O.G.

14 May 2024 - 17:13 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?