ABD'nin İsrail'e silah sevkiyatını durduğuna dair haberlerini hepsi safsata ve palavra..

Yazarlarımızdan Mesud Akgül yorumu..

Gazzeli Müslümanlar AK Partinin yardımları sayesinde aç değil, tok ölüyorlar! Vallahi bravo size.. Aferin.. Çok büyük başarı...

Bir toplumun ölümünü aç değil, tok olduğunu bilerek izlemek ayrı bir zevk ve haz veriyor insana değil mi? Zaten Sabetayist monşerlerden ne beklenilir ki?

İsrail'in 8 aydır Gazze'de işlediği hunharca katliam ve barbarca etnik temizlik karşısında İslâm ve Batılı ülkeler ile paralel bir çizgi izleyen, ortaya hiçbir farkındalık koymayan sadece hamaset yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan bu çürük tavrıyla kendisini ve partisini lekelemiştir.

ABD'nin İsrail'e silah sevkiyatını durduğuna dair haberlerini hepsi safsata ve palavra. Bir Siyonist martaval. Siyonizm'in ABD'si İsrail'i mühimmatsız bırakır mı hiç?

Yapılan sadece üniversitelerdeki öğrenci eylemlerini minimize etmek ve Biden yönetimine nefes aldırmaktır. Ama bizde öyle Siyonist ruhlu satılmış bir medya ve akademiya var ki bu martaval haberi bile gerçekmiş gibi verebiliyor!

Asıl sorulması gereken soru şu: Türkiye ve İslam dünyasının önemsemediğini Siyonist ABD niye önemsesin ki?

**

Özgür Özel, CHP Genel Başkanı olarak bir ilke imza attı ve takiyeci Sabetayist Zümre'ye ait TÜSİAD'cı holding patronlarını hedef aldı...

Ülkedeki ekonomik kriz ve sorunların kaynağının vergi ödemeyen holdingler ile IMF'nin faizci politikaları olduğunu ifade etti. Bu tam manasıyla Milli Görüş bakış açısı ve yaklaşımıdır. Sizde okuyun ve karar verin.

Özel; "Bu memlekette vergilerin yüzde 76’sı yani 4 lira verginin 3 lirası dolaylı vergilerden alınıyor. Yani fabrikatörle işçisi aynı vergiyi ödüyor aynı ürünü alınca. Vergilerin yüzde 75’i dolaylı vergiyle alınıyorken, doğrudan verginin yüzde 25’in de yüzde 15’lik kısmı çalışanların maaşından doğrudan kesilerek alınıyor. Geriye sadece 10 liralık verginin 1 lirasını gerçekten kazançtan verilen vergiler oluşturuyor. Bu kadar holding toplam verginin onda birini verirken, bu kadar işçi bu kadar memur bu kadar yoksul yüzde 90’ını veriyor. Bu adaletsiz düzene isyan ediyoruz isyan ediyoruz isyan ediyoruz!"

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Özgür Özel'in kendisini hedef tahtası yaptığını biliyor ve bu yüzden medya ve akademiya silahşörleri ile Özel'e saldırıyor!
Takiyeci Sabetayist Zümre'nin siyasette toplumsal gerilim, öfke ve kutuplaşmanın bitmesini, yumuşama ve sakinliği asla istemediğini, aksine vatandaşı birbirine vurdurup kırdırarak ülkede egemenlik kurduğunu anlamak için, Özgür Özel'in temaslarına gösterdikleri tepkilere bakılmalı.

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin medyadaki bıçkın Tapınakçı Şövalyelerinden İbn-i Bidoni, kaçak yapı uzmanı, Kemalistler phishingleme üstadı Yılmaz Yözdil, Özgür Özel'e saldırıyor. Neden? Tasmasını elinde tutan Sabetayist Zümre öyle emrediyor da ondan! https://l24.im/E3sUQna

Gezi Parkı isyanında, takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası defalarca Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı yaparak, açıktan aleni şekilde Gezi'ye sahip çıkmamasını, bunun siyasi bir eylem değil, bir halk ayaklanması olduğunu, Gezi'ye vurulacak CHP damgasının projeye büyük zarar vereceğini, CHP'den nefret eden %75 kitleyi kaybetmemek için bunun şart olduğunu defalarca dile getirdiler.

Ama Kemal Kılıçdaroğlu, Milli Görüş Derin Devleti kontrolünde olduğu için bütün CHP Milletvekillerini alarak Taksim'e çıkarma yaptı ve Gezi'ye CHP damgasını vurdu.
Aynı takiyeci Sabetayist Zümre, emeklileri açlığa ve geçim sıkıntısına mahkûm ederek iktidara karşı sokağa döküp toplumsal bir isyan planlıyor. Ancak Özgür Özel de emeklilere sahip çıkarak tıpkı Kılıçdaroğlu gibi Sabetayist Zümre'nin oyununu bozuyor. Şeytan azapta gerek...

**

Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kuran takiyeci Zümre Oligarşisi Firavuni bir zulüm ve baskı rejimi kurdu; başta Müslümanlar, Hristiyan Ermeni ve Rum azınlıkları asimile edip köleleştirdi. Korkutulan bu toplumlar Kemalci pagan ritüellerini yaparak takiyeci Zümre'ye takiye yaptılar.

Ermeni ve Rum aydınlar Tehcir ve Mübadele ile kendilerini sürenlerin Selanik Dönmesi Yahudiler olduğunu biliyorlar korktuklarından diyemiyorlar. Zira Zümre'nin ne denli acımasız olduğunu biliyorlar. Hrant Dink ima ettiği için katledildi.

Ermeni Tehciri’ni darbeyle Osmanlı Devleti yönetimini ele geçiren Selanik Dönmesi Zümre'nin Partisi İttihat ve Terakki yaptı, Müslüman Türk Osmanlı'ya yıkıp mal etti. Bu gerçeğin farkına varıp yazmaya başlayan Hrant Dink'i Zümre öldürttü, devlete yıkıp mal etmeye çalıştı. Herkes yargının önüne çıkarıldı ama Zümre asla!

Davası, sevdası olmayanlar iki ayakları üzerinde dik yürüseler de bir tür hayvandırlar. Hatta Kur'an onları "Belhum adal" yani hayvandan da aşağı diye nitelemektedir. Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur. İnsanı da haktan, hakikatten koparıp batıl uçurumuna yuvarlayarak ebedi hayatından eden bir süfli menfaattir. İnsanlar aklıyla değil his/heva ve duygularıyla hareket ettiğinden tarih kahraman bilinen hain; hain bilinen kahramanlarla dolu!

İzlediği filmi perdeden ibaret zanneden seyirci; iyi karakteri oynayan oyuncuya sevgi; kötüsune nefret besler! Yönetmeni düşünen yok! Sinema filminde hangi oyuncuya hangi rolün en uygun olduğuna karar veren yönetmendir. Ancak toplum filmi perdeden ibaret zanneder!

**

El-Aziz olarak; “Pelikan Örgütü” veya “Pelikan Kabinesi” diyoruz ya, bazıları bu tanımları hayula zannediyor!

Bakınız, Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan AK Parti'deki Pelikan yapılanmasının benzerinin CHP içinde olduğunu iddia ederek şunları söyledi:
"AK Parti, Pelikan yapılanmasından epeyce başı ağrımış bir partidir. CHP'nin içindeki pelikan yapılanması da CHP'nin başını çok ağrıtacak. Bir yapılanma var. O yapılanma Halk TV'de, Sözcü'de şurada burada ayyuka çıkan meseleleri de bunun paralelinde okumak lazım"

İsmail Kılıçarslan, bizim yıllarıdır yazdığımız, "İsrail ve takiyeci Sabetayist Zümre, FETÖ'den sonra devlet ve hükümet içinde Yeni Paralel Devlet Yapılanması Pelikan Örgütü'nü kurdu" fikrimizi doğruluyor. Pelikan Örgütü hem AK Parti hem de CHP'de yapılanmış ve Erdoğan ile Özel'in siyasette yumuşama projesini baltalamak için uğraş veriyor!

**

Vefat edenler bundan sonra Münker ve Nekir meleklerine dünyanın ahvalini anlatırken, "Bekri Mustafa imam oldu" demesinler. Peki ne desinler? "Halk Bankası’nı dolandırmaya çalışan Mehmet Şimşek bakan oldu!" desinler. Melekler dünyanın ahvalini anlar!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, halkın belini büken ve inim inim inleten "Yüksek enflasyon yılın ikincisi yarısında düşecek" diye yem borusunu çalmaya devam ederken; MB Başkanı Fatih Karahan yılın ikinci yarısı enflasyon tahminini 2 puan daha artırdı. Hangisi yanılgı içinde? Bence Erdoğan?

**

Türkiye'deki yüksek öğretim, 1933 Üniversite Reformu ile tamamen Avrupa ve Almanya'dan gelen Yahudi akademisyenlere teslim edildi. Yüksek öğretimi bu Yahudiler şekillendirip biçimlendirdi, kadrolar bunlara tahsis edildi. Bu yüzden bizdeki üniversitelerde Gazze'ye destek yok!

**

Kripto Yahudi İlber Ortaylı, "Suriyeliler’in nüfusu artıyor, parti kurabilirler" diye rahatsızlığını ifade etmiş. Peki, aynı İlber Ortaylı, 1923 Lozan'da Mübadele yasası ile takiye yaparak Müslüman Türk kimliği ile ülkemize gelen Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi mültecilerin parti değil, 1923 TC rejimi kurucu iradesi olduğunu ve 100 yıldır sırtını Siyonist Haçlı Batı'ya dayayıp kurduğu oligarşik yapı ile Türkiye'nin sermaye, medya, siyaset, bürokrasi, üniversiteler, kültür ve sanat camiasında kartel oldukları gerçeğinden niye rahatız değil?

**

Sinan Ateş cinayetinde tetikçiyi kaçırdığı iddia edilen Audi marka aracı Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın da kullandığı ortaya çıkınca Türkiye'deki İsrail takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasında ki kiralık/kullanışlı tetikçiler cinayeti MHP'ye yıkmak için canhıraş bir gayret içindeler.

Sinan Ateş'e suikast düzenleyen tetikçi Eray Özyağcı saldırıda kullandığı Uzi marka silahla yakalandı. Uzi, İsrail ordusunda Teğmen Uzil Gal tarafından 1948'de tasarlanıp 1950'de üretilmeye başlandı.

MOSSAD'ın yönettiği suikast girişimlerinde kullanılan en etkili suikast silahı olduğunu istihbarat dünyasında bilmeyen yoktur.

Türkiye'de bu işlere meraklı tek bir Allah'ın kulu çıkıp da, "Suikastte kullanılan silah Uzi marka, MOSSAD kullanıyor, cinayet İsrail komplosu olabilir" demiyor! Araba üzerinden hedefte MHP var!

09 May 2024 - 21:53 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?