BU İHANETE NEREYE KADAR GÖZ YUMULACAK?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Bu ihanete nereye kadar göz yumulacak?
  • Nitekim 12 aydır enflasyonu sürekli tırmandırıyor
  • Bu resmi devlet ideolojisi uygulamasına son verilmeden özgürlükçü sivil bir anayasa yapılamaz
  • ABD'li bir grup senatör Uluslararası Ceza Mahkemesi Başsavcısını tehdit etti
  • Yahudi yapılanmasının ABD'yi İsrail'in sömürgesi haline getirdiği net görülmektedir

**

Merkez Bankası Başkanı pervasızca açık açık diyor ki enflasyonu düşürmek için talebi düşüreceğiz. Bu demektir ki maaş ve ücretler düşük tutulacak, yatırımlar durdurulacak, kamu harcamaları kısıtlanacak böylece enflasyon düşürülecek. Talep düşünce üretim de düşecek. Üretim düşünce işsizlik artacak, Türkiye küçülecek. Bu ihanete nereye kadar göz yumulacak? Bu ülke bu kadar sahipsiz mi? Neden bütün yük sabit ve dar gelirlinin üzerine yıkılıyor da şu servetine servet katan TÜSİAD'ın kılına niye dokunulmuyor? Takiyeci Zümre ülkeyi yağma, talan ediyor. Buna seyirci kalmak da ihanettir.

**

Nitekim 12 aydır enflasyonu sürekli tırmandırıyor

Pelikan Hükümetinin enflasyonla mücadeleyi gündemde tutması bunu bahane ederek ücretleri, maaşları düşük tutmak, yatırımları durdurmak, kamu harcamalarını kısmak içindir. Yoksa enflasyonu düşürme diye bir niyeti yoktur. Nitekim 12 aydır enflasyonu sürekli tırmandırıyor. Zira takiyeci Zümre faiz ve enflasyonla ülkeyi soyup semiriyor. Bankaların yükünü hafifleten bir dizi düzenleme yapılırken bütün yük sabit ve dar gelirlilere bindiriliyor. İhracatı destekleme adına TÜSİAD'a 45 Milyar Dolar cuka sağladı. Düşünün enflasyon yüzde 70 faiz yüzde 50. Zümre'nin bankaları vatandaşın mevduatını yüzde 20 kemiriyor.

**

Bu resmi devlet ideolojisi uygulamasına son verilmeden özgürlükçü sivil bir anayasa yapılamaz

Yılan hikayesine dönen yeni anayasa yapma konusu yine gündemde. Sürekli tekrarlanan şu: Darbe anayasasından kurtulalım.. Oysa asıl kurtulunması gereken bütün darbelerin adına yapıldığı 1930 model Kemalcı lider fetişizmi resmi ideolojisinin devlet gücüyle bütün topluma dayatılmasıdır. Anayasa ve yasalar bu ilkel paganist resmi ideolojiden arındırılmadıkça yapılacak anayasa sivil kılıflı bir darbe anayasası olmaya devam edecektir. Kemalcı resmi ideolojinin kaynağı şudur: Selanik Dönmesi İttihatçılar Hareket Ordusuyla darbe yaparak Osmanlı Devletini ele geçirdiler. 1. Dünya Savaşına sokup İngilizlerle birlikte koca imparatorluğu dağıtarak bakiyesinde TC'yi kurdular. Bu azınlıkçı Zümre oligarşisinin TC'yi ilelebet yönetebilmesi için Kemalcı resmi ideoloji bir asırdır tüm topluma devlet gücüyle dayatılmaktadır. Bu resmi devlet ideolojisi uygulamasına son verilmeden özgürlükçü sivil bir anayasa yapılamaz.

**

ABD'li bir grup senatör Uluslararası Ceza Mahkemesi Başsavcısını tehdit etti

ABD'li bir grup senatör Netanyahu'yu mahkûm etmemesi için Uluslararası Ceza Mahkemesi Başsavcısını “İsrail’i hedef alırsanız, biz de sizi hedef alırız" diyerek tehdit etti. İllüzyoncu Zümre medya ve akademiyası ise sürekli AİHM kararlarını uygulamamakla Türkiye'yi suçluyor. Siyonist Haçlı Batı uluslararası adalet mekanizmalarını da İsrail'i koruma ve karşıtlarını cezalandırma amaçlı işletiyor. Takiyeci Zümre de sırtını AİHM'e dayayarak kendini sağlama alıp Türkiye yargısını hedefindekiler için kullanıyor.

**

Yahudi yapılanmasının ABD'yi İsrail'in sömürgesi haline getirdiği net görülmektedir

Üniversitelerinde İsrail vahşetini protesto eden haklı, barışçıl, masumane gösterilere karşı ABD yönetiminin gösterdiği şiddet özgürlükler ülkesi diye lanse edilen bu ülkenin nasıl Siyonizm'in istibdatçı yönetiminde olduğunu açıkça göstermektedir. Şiddete bulaşmayan, yakıp yıkmayan bu protesto hareketlerinde binlerce öğrencinin gözaltına alınıp tutuklanması Siyonist vahşetin İsrail'dekinden ibaret olmadığını gösteriyor. Üniversitelerdeki İsrail karşıtı bu protestoların toplumsal büyük karşılığı olduğu da gözlemlenmektedir. Zira fırsatlar ülkesi diye lanse edilen ABD'de bugün 60 milyon vatandaşı aç, açıkta yaşıyor. Bu son Gazze savaşındaki tutumuyla ülkedeki Yahudi yapılanmasının ABD'yi İsrail'in sömürgesi haline getirdiği net görülmektedir.

# PELİKAN KABİNESİ İLE İLİŞKİLİ:

09 May 2024 - 17:03 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?