İsrail, 142 gazeteci katletti, dünya ve Zümre medyası suskun!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

İsrail, Gazze'de; 188 BM çalışanını katletti, BM çaresiz. 496 sağlık personelini katletti, Dünya Sağlık Örgütü ve "TSK kimyasal silah kullandı" diye iftira atan Türk Tabipler Birliği suskun. İsrail, 142 gazeteci katletti, dünya ve takiyeci Sabetayist Zümre medyası suskun!

İsrail 8 aydır hiçbir engelle karşılaşmadan Gazze'de Müslüman kanı dökmeye devam ediyor ise bana kimse dünyada 60 tane İslâm devleti ve toplumu olduğunu, 1,8 milyar Müslümanın yaşadığını söylemesin. Müslümanlar İslam olsaydı Allah mutlaka bir Hz. Ömer, bir Selahaddin Eyyubi gönderirdi.

PKK, PYD/YPG ve Şii Hizbullah ile Haşdi Şabi terör örgütleri arkasındaki İsrail, ABD, AB, CIA, MOSSAD aklını, desteğini ve himayesini tüm çıplaklığıyla ortada olmasına rağmen görmezden gelen namusuz gazeteci müsveddeleri, Hamas'ı İsrail işbirlikçisi göstermek için kıçını yırtıyor.

Dünya Siyonizmi ve İsrail'in 100 yıldır Türkiye'deki 5'inci kolcusu ve beslediği fino köpeği takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasındaki namusuz gazeteci müsveddeleri Hamas'ı/İzzettin El Kassam'ı İsrail işbirlikçisi olarak suçlamak için makatlarını zorluyor!

**

Ezici çoğunluk Müslümanlar dinine, inancına, tarihine ve kimliğine sahip çıkarak ülkenin ve milletin menfaatini şahsi ve partisinin menfaatinden önde tuttuğu için azgın azınlık takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının saldırdığı liderleri sahipsiz bırakıyor.

Müslüman toplum Kur'an ve sünnet ışığında İslam'ın imani, ahlaki, itikadi, hukuki, iktisadi, sosyal ve toplumsal dinamiklerini emri bil maruf nahyi anıl münker yaparak topluma tebliğ eden lider ve samimi dindarlara karşı linç ve itibar suikasti yapan Sabetayist Zümre'ye karşı çaresiz.

Hak ve hakikatin kaynağı tek hak din İslam ve Kur'an'ın değerlerine sahip çıkmayan, hak için cihad etmeyen, dini için risk almaktan aciz, korkak ve sünepe bir Müslüman toplum profilinde azgın azınlık takiyeci Sabetayist Zümre'nin devlete, iktidara egemen olması gayet doğaldır.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyasının sırf İsrail ve Dünya Siyonizmi ile işbirliği yapmadığı için çeşitli bahanelerle itibar suikasti düzenlediği lider ve partilere, köleleştirilmiş/yozlaştırılmış Müslüman toplum sahip çıkıp destek olmuyor.

Batıl, ilkel, bağnaz, gerici ve din düşmanı inkarcı, paganist Kemalist resmi ideoloji için takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin verdiği mücadele, göze aldığı risk ve yaptığı fedekarlığın yüzde birini bile Müslüman toplum Allah, Kur'an, İslam ve Hz. Muhammed (sav) için yapmıyor.

Din düşmanı Kemalist vesayet rejiminin inkarcı, materyalist, seküler eğitim sistemi ile dininden, tarihinden ve kimliğinden uzaklaştırıp 4 nesildir mankurtlaştırdığı Müslüman toplum var ettiği gerçeği bütün sorunların kaynağı olarak çözüme yönelik önümüzdeki en büyük engeldir.

Dünya Siyonizmi ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi ile mücadele eden Erbakan'a, Turgut Özal'a ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bu Müslüman toplum sahip çıkmadı. Zümre’nin adamı Adnan Menderes’e ise dört elle sarıldı!
Sahiplenmek oy vermekle sınırlı değildir. Liderlerin düşünce, görüş, fikir ve paradigmalarına da her ortamda destek olabilmektir.

**

8 milyar insanlığın Dünya Siyonizm'ine borcu 315 trilyon dolar. Yani 8 milyar insanlık kişi başı küresel Siyonist sermaye'ye 40 bin dolar borçla doğuyor. İşte Mehmet Şimşek'in uyguladığı faizci kapitalist sistemin ekonomiye olan katkısı ve başarısı bu! https://www.ensonhaber.com/.../kuresel-borclar-yilin-ilk...

"Kamuda tasarruf..!" Mehmet Şimşek'in ağzından düşürmediği sihirli kelime. CB Erdoğan da dahil her AK Partili bunu öğrenmiş söyleyip duruyor. Kamuda tasarrufu önce Mehmet Şimşek uygulasın! Şöyle; halktan alınan harç, ÖTV-KDV ve vergilerde tasarrufa gidilse nasıl olur mesela?

“Mehmet Şimşek'in hamleleri meyvesini verdi! Yıllar sonra düşüşe geçti!” Radikal dinci Yeni Akit, internet sayfasında Mehmet Şimşek'i bu başlıkta manşet yapmış! Allah'ın Kur'an'da ki ayetleri konusunda en hassas olması gereken Akit, yüksek faiz politikası ile Allah'a isyan eden Mehmet Şimşek'i nasıl da destekliyor, yağlıyor ve macunculuk yapıyor! https://www.yeniakit.com.tr/.../mehmet-simsekin-hamleleri..

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde, "CHP kazanmasın diye derin devlet elinden geleni yapıyor" demişti. O derin devlet, takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasından başkası değildi.

Özgür Özel bu gerçeği bildiği için de seçimde Zümre'nin plan ve beklentisinin aksine bir sonuçla CHP birinci parti çıkınca başarının sağladığı manevra kabiliyeti ile Sabetayist Zümre'yi çıldırtacak hamleler yapıyor. Kılıçdaroğlu ziyareti, CB

Erdoğan ve Devlet Bahçeli ile görüşme, yeni Anayasa değişikliği desteği vb..
Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi de elbette olup bitenin farkında ve başına gelecekleri tahmin ediyor. Korku dağları sarmış, kısacası şeytan azapta..!!

Milli Görüş Dünya Derin Devleti, Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı; Kemal Kılıçdaroğlu ile de Özgür Özel'i kontrolü altına aldı! Hem iktidar hem muhalefet Milli Görüş Derin Devleti’ne genel başkanlık seviyesinde bağlandı. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi can çekişiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, "Ülkeyi sert üslup ve uzlaşılmaz tavrıyla kutuplaştırıyor, kamplaştırıyor, halkı bölüyor" diye suçlayıp diktatör ilan eden namusuz illüzyoncu medya ve akademiyası, CB Erdoğan, Özgür Özel ve Bahçeli arasındaki, "Yumuşama" hamlesine de çemkiriyor.

Siz ne istiyorsunuz arkadaş, çıkıp açık açık ifade etsenize? Liderler sert üslupla siyaset yaptığında, "Kutuplaşma" diye böğürüyorsunuz!

Liderler yumuşak üslupla siyaset yaptığında hönkürüyorsunuz? Siz ne namusuz, alçak, karakteri çürük, kişiliği kokuşmuş mahlukatsınız böyle...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in bu haftaki Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşma metni tam olarak milli ve yerli bir liderin varlığına işarettir. Özgür Özel, Mehmet Şimşek'i IMF programı ile halkı sömürmekle suçluyor. Özel %100 de haklı bu konuda!

**

Abdulkadir Selvi, Selahattin Demirtaş, Osman Kavala ve Gezi zekalılar tahliye olsun diye zorlamaması gereken yerini zorluyor! Cem Küçük de “28 Şubattan hapis yatan paşalar tahliye olsun” dedi. Peki, 5816'dan hapis yatanlara ne olacak? Onlar Müslüman boşver, cezalarını çeksinler!

Yargı bağımsızlığı, hukuk devleti, hukukun üstünlüğü diyerek yıllardır, "Reisin yargısı, Sarayın hukuku" retoriği ile CB Erdoğan ve iktidarı hedef alan takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası, Osman Kavala, Selahattin Demirtaş, Can Atalay, 28 Şubat hükümlüsü paşalar serbest bırakılsın diye amuda kalkan sözde yandaş özde İsrailci Abdulkadir Selvi ve Cem Küçük'ün yargıyı etkileyip baskı altına alması karşısında neden hukukun üstünlüğü ile yargı bağımsızlığından dem vurmuyorlar? Çünkü tahliye edilecek olanlar Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudil!

**

İsrail, Gazze'yi vahşi bombardıman ile harabeye çevirip sadece silahsız çoluk çocuk, kadın ve yaşlı sivilleri katletmiyor. Aynı zamanda Hamas içindeki işbirlikçi hainleri de Gazze ve İslâm dünyasında kahramanlaştırıyor.

Bu isimlerden birisi de Yahya Sinvar! Nasıl yapıyor İsrail bunu?

İsrail medyası Gazze ile yaptığı her habere Yahya Sinvar'ın da ismini iliştirip kötülüyor. Böylece Yahya Sinvar kahraman oluyor.

Oysa İsrail ve hinterlandı aylardır Ebu Ubeyde'ye maskeni çıkar diye saldırıyor. Ama Yahya Sinvar rahat maskesiz dolaşıyor!

**

Temel Karamollaoğlu giderayak İngilizliğini,gavurluğunu ve zındıklığını ilan etti. SP'nde genel başkanlık tarifi yaparken, "Erbakan'la yakın çalışma arkadaşlığı yapmamış biri olabilir" dedi. SP'nde Erbakan'dan uzak bir genel başkan aranıyor! Böyle bir ihanet ve zındıklık olur mu?

**

Dünya Siyonizmi'nin Türkiye ile Ermenistan arasındaki ilişkileri dinamitlemek için kurguladığı Ermeni Soykırımı tiyatrosundan Ermenistan Başbakanı Paşinyan bile artık isyan edip baş kaldırdı. Siyonizm'in dünya hegemonyası eriyip çöküyor, yok oluyor. https://www.ensonhaber.com/.../pasinyandan-turkiye-ve...

08 May 2024 - 23:06 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?