Bu yıl 23 Nisan şenlikleri daha bir aşk ve şevkle kutlanacak!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Bu yıl 23 Nisan şenlikleri daha bir aşk ve şevkle kutlanacak! Gazze'de 20 bin çocuğun İsrail'in vahşi bombardımanı altında şehit olduğu, onbinlercesinin de açlık ve susuzluktan kıvrandığı bu süreçte, takiyeci Sabetayist Zümre'nin dayattığı 23 Nisan'ı Müslümanlar aşkla kutlayacak!

AK Parti'nin Atatürkçülük ve Kemalizm noktasında CHP ile yarışması için güzel bir fırsat! 23 Nisan Bayramı var! Hazır mısınız Sayın Cumhurbaşkanı? Hazır mısın AK Parti? Hazır mısın Pelikan Kabinesi? Hazır mısınız AK Partililer? Tribünlerden coşkuyla slogan gelir; “Dünden hazırız!”

AK Parti şöyle bir karar alsa sizce ne kaybederdi? "İsrail'in Gazze'de çocuklara yönelik 7 aydır sürdürdüğü sistematik katliam dolayısıyla bu yılki 23 Nisan şenlikleri iptal edilmiştir." İsrail'e savaş ilan edin demiyoruz artık. Ancak bu kararı alamayacak kadar mı kokuştunuz?

**

Siyonizm, Kemal Derviş'i hangi yetki ve misyonla Türkiye'ye gönderdi ise yıllar sonra benzer bir yetki ve misyonla Mehmet Şimşek'i de öyle ekonominin patronu yaptı. Derviş de layusel idi, Şimşek de öyle! Bir fark var; biri sağcı, diğeri solcu! Değişmeyen tek şey, patron Siyonizm!

14-28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan Pelikan Kabinesi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'nin 85 milyon millete bakış açısının ne olduğunu en güzel Mehmet Şimşek açıkladı! "Yerel halk!" Yani sömürge toplum! Sömürge toplum haddini bilecek ve iktidardan istekte bulunmayacak!

Mehmet Şimşek, Dünya Bankası ve IMF ile görüşür, AK Parti'den, yandaş medyadan, sosyal medya ordusundan hiç itirazı yok! Mehmet Şimşek, “Dünya Bankası'ndan 35 milyar dolar kredi aldık” der, yine AK Partili çevrelerden ses yok! Kokuşma, çürüme ve eksen değişikliği kangrene dönüştü!

**

İsrail/MOSSAD işbirlikçisi İran dini lideri Hamaney, "Mesele İsrail'i vurmak değil, gücümüzü göstermektir" dedi. İran; Irak, Suriye, Yemen ve Lübnan'da Sünni Müslümanlara güç gösterisi yaparken de neden İsrail'e gösterdiği nezaketi sergilemiyor da yüz binlercesini katlediyor?

Ekran maymunları, şöhret budalaları, besleme fino köpekleri, 5'nci kolcular ve operasyon çocukları 44 yıldır sahnelenen İran-İsrail tiyatrosu ile ilgili günlerdir ekranlarda millete ne malûmatfuruşluk ve hodfuruşluk yaptılar değil mi? Ne senaryolar çizildi, neler konuşuldu..! Sonuç ne peki? Hiç.!

İsmail Haniye, iki gündür takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının manşetlerini süslüyor. Ne diye? Cumhurbaşkanı Erdoğan'a PR yapmak için! Oysa 20 yıl Erdoğan'a, "Diktatör" diyen bu Yahudi medyası değil miydi? Artık Erdoğan, "Diktatör" değil demek, değişmiş!

**

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 9 Mayıs tarihinde yapacağı ABD ziyaretinin iptal edildiği haberlere yansıdı. Henüz resmi bir açıklama yok. ABD'nin İsrail'e yapacağı 26 milyar dolarlık yardıma tepki için ziyaretin iptal edildiği yazılsa da bunun hiçbir inandırıcılığı yok!

Konuyla ilgili gelişmeleri merakla takip ediyoruz. İsrail'in 7 aydır en büyük destekçisi zaten ABD değil miydi? ABD 7 aydır İsrail'e onlarca milyar dolar yardım yaptı. Şimdi mi tepki koymak aklına geldi Sayın Cumhurbaşkanının?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 9 Mayıs ABD ziyaretinin iptal olduğuna dair haberlerle ilgili resmi açıklama niye yapılmıyor? Yandaş medya konuya neden bu kadar duyarsız ve soğuk yaklaşıyor? Bu önemli gelişmeye takiyeci Zümre medya ve akademiyası niçin üç maymunu oynuyor? Neler oluyor?

**

Doğu Perinçek, "Hz. Muhammed bizim peygamberimiz. İslam bizi birleştiriyor. Kelime-i Şehadet getirirken içinde Sünnilik, Şiilik yok" demiş.

Doğu Perinçek... İslam Ehl-i Sünnettir, Ehl-i Sünnet'e emanettir. İslam'ı Ehl-i Sünnet temsil eder. Şiilik, Yahudi icadı dalalet fırkasıdır. Kabalist Haham Abdullah İbn-i Sebe tarafından tasarlanmış ve İslam içinde işbirlikçi bir mezhep olarak kurulmuş Yahudi üretimidir Şiilik.

Şiilik inanç, paradigma, itikat ve ahlak olarak muharref Tevrat'a en yakın dini anlayıştır. Bu yüzden Şiilik tarih boyunca Ehl-i Sünnet devlet, medeniyet ve toplumların en şiddetli düşmanı olmuştur.

Siyonist Haçlı Batı da tarih boyunca sadece Ehl-i Sünnet devlet ve ordulara Haçlı Seferleri düzenlenmiştir. Şiilik, Siyonist Haçlı Batı'nın İslam dünyasındaki Truva atı. Perinçek bu konulara hiç girmesin!

**

Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının propaganda gücüne şapka çıkarıyorum! İllüzyoncu medya ve akademiyasının desteğini arkasına alan sokak köpekleri bu ülkede milyonlarca emekli ve çalışandan daha konforlu bir hayat yaşıyor! Toplu taşıma bile bedava..!

**

Dünyada hangi devlet bir terör örgütüne yapacağı askeri operasyonu 2 ay boyunca ekranlarda tartışıp gazete manşetleri ile ilan eder? Böyle bir madrabazlık devlet ciddiyeti ile bağdaşır mı?

Terör örgütü bu yayınları takip etmiyor mu? Tedbir almaz mı?

Böyle bir sorumsuzluk açıkça PKK ve PYD/YPG terör örgütüne, "Biz geliyoruz. Gelmeden tüm tedbirleri al" demekten başka bir anlamı var mı? Belli ki Irak'ta yine dağ taş bombalanıp milyonlarca dolar mühimmat telef edilecek! Oysa Türkiye'ye yönelik asıl terör tehditi Kuzey Suriye'deki PKK/YPG 'den geliyor.

**

Bir kilo bala bir damla necis düşer ise bal necise dönüşür ve dökülür! Hak bal gibidir. Batıl necisdir. Hak ile batılı karıştırınca ortaya necis bir sentez çıkar! Milli Görüş hak davadır. Tağuti, inkarcı, paganist Kemalizm resmi ideoloji batıldır. İkisi örtüşemez, karışamaz!!

O.G.

22 Nis 2024 - 17:54 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?