7 aydır İsrail'in Gazze'de işlediği insanlık suçu vahşi bombardımana karşı yapılan tek şey uluslararası topluma ya da dünyaya barış çağrısı yapmak

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Pelikan Hükümeti 7 aydır İsrail'in Gazze'de işlediği insanlık suçu vahşi bombardıman ve barbarca katliama karşı yaptığı tek şey uluslararası topluma ya da dünyaya barış çağrısı yapmak. Böyle bir saçmalık, “Filistin davasını sahiplenmek” olarak sunuluyor.

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin iktidar yandaşı gazeteci ve akademisyen camiasında beslediği fino köpeklerinin, "Filistin/Gazze'ye sahip çıkanlar İrancı" madrabazlıkları sayesinde Gazze'yi sahiplenenler, "İrancı" suçlamasına muhatap alınarak psikolojik/ruhsal baskı altına alındı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsmail Haniye ile görüşmesinden Hollywood bilim kurgu senaryolarını bile geride bırakan kahramanlık hikayeleri uyduranlara bir soru! CB Erdoğan ile Netanyahu'nun görüşmesi ile ilgili senaryolarınız da var mı? Varsa merak ediyorum! Yazar mısınız? Nedir bu?

İsrail Dışişleri Bakanı Katz; Erdoğan-İsmail Heniye görüşmesinin ardından yaptığı ilginç paylaşımda: "Müslüman Kardeşler: Tecavüz, katliam, cesetlere saygısızlık, bebek yakma. Erdoğan utanmalısın" dedi.

CB Erdoğan ve AK Parti'nin Filistin ve Gazze'deki vahşet ve katlama karşı İsrail'e karşı hiçbir caydırıcılığı olmayan, Gazzelilere de en ufak bir faydası olmayan içi boş hamaset yaptığı gerçeğini örtmek için İsrail Dışişleri Bakanı Katz, sosyal medya trolu gibi çalışıyor!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin İsrail ile ticaret konusunda, 'Gazze'de bebek katliamını kınıyoruz ama...' diyerek yaptığı açıklama vicdanı olan herkesi rahatsız etse de iktidar/muhalif siyasilerin umrunda bile değil...

33 bin Müslüman'ın şehadetine, 75 bin yaralı Müslüman'ın dökülen kanına, 2 milyon Müslümanın mülteci olmasına, 73 bin ton atılan bombaya yalnızca para, ekonomi, dolar, ticaret gözlüğüyle bakan böyle menfur, meşum, kenef bir zihniyet ancak Yahudi olabilir! https://www.ensonhaber.com/.../nihat-zeybekcinin-israil...

Gazze'ye insanı yardım ulaştırılması konusunda Türkiye birinci ülke imiş! Zaten Gazzeliler de Türkiye'den un, yağ, çay, şeker vb. gıda istiyorlar! Çünkü 35 bin katledilen insanın helvasını yapacaklar! Sonra da kendi karınlarını doldurup ve İsrail bombardımanında tok ölecekler değil mi?

Siyonist Haçlı Batı'nın Türkiye'yi tam tekmil teslim aldığı Başbakan Adnan Menderes ve Demokrat Parti bakın neler yaptırdı!

-TSK'nın ABD ve Batı çıkarları için Kore Savaşına dahil olması..
-NATO'ya tam üyelik..
- Dünya Bankası ve IMF ile yapılan sömürge anlaşmalar..
-İsrail ile başlayan resmi ilişkiler..
-MOSSAD'ın Türkiye'de üs açmasına verilen izin..
-Müslümanların başında demoklasin kılıcı gibi duran 161 ve 163. Maddelerin çıkarılması..
-Anıtkabir'in yapılışı.
-Paraların üzerine Atatürk resmi konulması..
-Resmi kurumlarda Atatürk posterleri asılması..

Adnan Menderes, ülkeyi Siyonist Haçlı Batı'ya peşkeş çekerken bu ihaneti Yahudi medyası ne ile örttü? Ezanın Arapça yapılması! Menderes 60 yıldır kahraman!
CB Erdoğan'ın 7 aydır İsrail'in Gazze'deki zulmüne vurdumduymazlığı da ne ile örtülüyor?

Davos'daki, "One Minute" ile..

Ezan Arapça ve One Minute!

Türkiye'deki İsrail'i oluşturan takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası, Erdoğan-Haniye görüşmesini niye manşetlerde taşıdı? Söz konusu İsrail'in menfaati olunca gözünü daldan budaktan esirgemeyen Sabetayist Zümre medyasının bu tutumunu nasıl okumak gerekiyor?

Tüm kabineyi, Dışişleri ve Savunma Bakanlığını, TBMM Başkanlığını, MİT'i, tüm komuta kademesini, ekonomiyi ve ülke yönetimini takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye teslim eden CB Erdoğan'ın Gazze meselesinde yapacağı tek şey, Siyonist Haçlı Batı'nın dayatmalarını Hamas'a dayatmak!

***

Mehmet Şimşek'in 22 yıl sonra ülke ekonomisini Dünya Bankası ve IMF'ye teslim etmesi gerçeği gün gibi ortada iken; CB Erdoğan ile AK Parti'nin küresel Siyonist sermayeye ülkenin teslim edilmesine bu kadar sessiz kalması, AK Partilerin de üç maymunu oynaması inanç, düşünce, paradigma ve zihniyet olarak artık Milli Görüş ilke ve prensiplerinden uzaklaşıp tamamen işbirlikçi, taklitçi, gavur aşığı Siyonist/Kemalist düzenin eski muadil partilerine dönüştüğünün açık belgesi olarak duvara asılı bir tablo gibi önümüzde duruyor. https://ekonomi.haber7.com/.../3416992-imf-baskan...

22 yıldır Müslümanların oyu ile iktidar gelen AK Parti için 85 milyon Müslüman toplum artık, "Yerel halk!" Mehmet Şimşek, Dünya Bankası ve IMF toplantısında bu tabiri kullandı. Ne demek, "Yerel halk!" Siyonist Haçlı Batı'nın vesayeti altında yaşayan müstemleke ve sömürge toplum!

İyi de her sömürge ve köle toplumun patronu ve efendisi olur! Türkiye'deki 85 milyon, "Yerel halkın" sahibi kim? Dünya Siyonizm'i ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi. Mehmet Şimşek kim? Sömürge valisi! Tıpkı Kemal Derviş gibi!

Ha Kemal Derviş ha Mehmet Şimşek, ne fark eder?

AK Parti artık küresel Siyonist Haçlı Batı yerleşik düzenine itaat eden bir taklitçi, işbirlikçi, gavur aşığı bir rejim Partisidir. Nihat Zeybekçi ile Mehmet Şimşek'in beyanları bu gerçeğin ilan ediliş şeklidir. Erdoğanizm köleleri bu gerçeği kabul etmese de hak değişir mi?

14-28 Mayıs seçimleri sonrası CB Erdoğan'ın ve AK Parti'nin kurulan Pelikan Kabinesi ile Siyonist dünya düzeni ile takiyeci Sabetayist Zümre'nin Kemalist vesayet rejimine bağlı bir taklitçi düzen partisine dönüştüğünü anlamak için Mehmet Şimşek ile Nihat Zeybekçi yetmez mi?

**

Necmeddin Erbakan bir gazetecinin, "Numan Kurtulmuş'tan alıp Fatih Erbakan'a mı genel başkanlık vereceksiniz" sorusuna, "Ben bir çocuktan alıp başka bir çocuğa vermek için mücadele etmiyorum" diye cevap vererek Fatih'i siyasi yetenek ve kabileyet olarak, "Çocuk" ilan eden Fatih Erbakan ile birlikte yol yürüyenler; YRP'nin ikinci adamı ve İsmet İnönü'nün kirveliğini yapacak kadar sağlam bir Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi aile çocuğu olan Doğan Aydal tarafından İsrail'in kucağına oturtulurlar!

Doğan Aydal yazdığı kitapta, Türkiye-İsrail İlişkilerinin gelişmesi ve güçlenmesini gerektiğini savunuyor. Doğan Aydal, Siyonizm'in kuruluşu Lions Kulübü’nde danışmanlık hizmetleri veriyor! Ayrıca, "Atatürk milli ve yerli bir liderdir" diyen Fatih'ten Milli Görüş lideri değil, mahalle temsilcisi bile olmaz.

AK Parti medyası ve akademiyası ile sosyal medya destekçileri eğer Fatih Erbakan ve YRP'ye bilinçli şekilde saldırmaya devam ediyorlar ise Sabetayist Zümre'nin aparatlarıdır! Bilmeyerek saldırıyorlar ise siyasi ahmaklardır. Zira iktidar kime yüklenirse o muhalif oyları kapar!

O.G.

21 Nis 2024 - 17:25 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?