Tam olarak "Tencere dibin kara, senin ki benden kara!" kavgası ve tam bir sidik yarışı yapılıyor!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

AK Parti ile CHP'lilerin siyasi mücadelesi kayıkçı kavgasına dönüştü. Tam olarak "Tencere dibin kara, senin ki benden kara!" kavgası ve tam bir sidik yarışı yapılıyor!

AK Partililer, CHP'lilerin giydiği, yediği, içtiği ile meşgul! CHP'liler de AK Partililerin yediği, içtiği, giydiği şeyler ile uğraşıyor.

Oysa ülkenin dış politikası Siyonist Haçlı Batı'ya; ekonomisi Dünya Bankası/IMF uygulamaları ve yüksek faiz ile küresel Siyonist sermayeye, devlet ve hükümet takiyeci Sabetayist Zümre'ye teslim edilmiş durumda.

Millet yüksek faiz, yüksek enflasyon, yüksek döviz ve yüksek vergiler ile söğüşlenip geçim sıkıntısı altında inim inim inliyor. Halkın gerçek sorunları ne iktidarın ne de muhalefetin umurunda bile değil!

Çünkü AK Parti ve CHP, 1980 öncesi AP-CHP gibi takiyeci Sabetayist Zümre'nin kontrolü altına girdi! Filler kavga ediyor!

Milli ve manevi değerlerden uzaklaşan AK Parti üst yönetimi ve tabanı giderek Kemalistleşmeye yani CHP'lileşmeye başladı. 2024 itibari ile AK Parti ile CHP aslında Atatürkçüğü ve Kemalizmi temsil eden iki kardeş partiler. İşte bu yüzden taklitçi AK Parti, aslî CHP'yi büyüttü!

Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası AK Parti'yi de CHP'yi de kısacası iktidarı ve muhalefeti oluşturduğu algılara, manipülasyonlara, dezenformasyonlara ve illüzyonlara boğarak narkozlayıp iki kitleyi de bir güzel kontrol ederek güdüyor.

AK Parti içinde başlayan, "Kuruluş ilkelerine geri dönüş veya kurucu fabrika ayarlarına geri dönüş" tartışmalarının perde arkasında ne var?

Öncelikle burada tartışılan fabrika ayarları iki tanedir ve birbirlerinden farklıdır! 1- Milli Görüş Derin Devleti’nin yüklediği ayarlar. 2- Takiyeci Sabetayist Zümre yüklediği ayarlar!

Kuruluş aşamasında fabrika ayarlarını İsrail, ABD Yahudi lobisi ve TÜSİAD yükledi AK Parti'ye. Ancak Erdoğan'ın siyasi yasağının kaldırılması sürecinde Deniz Baykal sayesinde Milli Görüş fabrika ayarları AK Parti'ye yüklendi!

Şöyle; AK Parti'nin kuruluş öncesi ve 2002'deki kuruluş tarihi ile 2003'e kadar ki ayarlarını TÜSİAD yükledi. Ancak, CHP lideri Deniz Baykal'ın Dolmabahçe'de CB Erdoğan ile yaptığı sır görüşme, ardından Siirt'te seçim yenilenmesi, 312'inci maddenin kaldırılması, Erdoğan'ın Milletvekili olması ve başbakanlık koltuğuna oturmasıyla başlayan, 2023 14-28 Mayıs seçimlerine kadarki geçen sürede ayarlarını Millî Görüş Derin Devleti yükledi.

20 yıllık AK Parti iktidarında uygulanan siyasi, ekonomik, dış politika ve özellikle üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii politikalarının tamamı Milli Görüş'e aitti. Bu yüzden Siyonist Haçlı Batı ile takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi AK Parti'yi yıkmak için AK Parti kapatılma davası, Cumhuriyet Mitingleri, 367 krizi, 27 Nisan E-Muhtıra, Ergenekon-Balyoz darbe planları, Gezi Parkı, Kobani isyanı, Hendek terörü, 17-25 Aralık, 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini AK Parti iktidarını devirmek için planladı. Milli Görüş Derin Devleti hepsini tersyüz edip Müslümanları CB Erdoğan liderliğinde konsolide etmek için kullandı.

Ancak 14-28 Mayıs 2023 seçimleri sonrası, 1980'den itibaren ülke ve devlet yönetiminden tasfiye edilmiş takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kurulan Pelikan Kabinesi ile devleti ve iktidarı yeniden takiyeci Sabetayist Zümre tam tekmil teslim aldı. Ülke ekonomisi yüksek faiz ile küresel Siyonist sermayeye, dış politikası ABD ve AB eksenine, ülkeyi de takiyeci Sabetayist Zümre'ye teslim edildi. Yani CB Erdoğan ve AK Parti TÜSİAD ayarlarına geri döndü. İşte bu yüzden CB Erdoğan 20 yılda ne söylediyse şimdi tersini yapıyor! Ne yaptıysa şimdi inkar ediyor!

Koyun sürüsünü kim, nasıl güder? Çoban, köpek ve kaval! Toplumlar da koyun sürüsü gibi bir çoban, çoban köpeği ve kaval ile güdülür! Çoban: Dünya Siyonizmi. Köpek: İşbirlikçi iktidar ve rejimler. Kaval: İllüzyoncu medya ve akademiyası. Bu yüzden insanları gütmek kolaydır.

AK Partililer ile CHP'liler illüzyoncu medya ve akademiyasının tasarladığı suni/yapay gündemlerin neden olduğu selin önünde sürüklenen çer çöpten farksızlar.
Bir millet, toplum, iktidar ve muhalefet kendi gündemini tanzim edip oluşturacak kadro ve mekanizmalardan mahrum ise başkalarının oluşturduğu yapay gündemin esiri olurlar. Ne AK Parti camiasının gerçek/özgün gündemi var, ne CHP camiasının!

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası ile tüm toplumu dezenformasyon manyağı yapmış güdüyor. Ne yazık ki bu toplum, Zümre karşısında sahipsiz ve çaresiz köle!

Hangi model marka cep telefonu kullanıyorsan kullan işletim sisteminin sana sağladığı kullanım özelliklerinin dışına çıkman mümkün değil. Hangi siyasi parti ve ideolojiye bağlı olursanız olun Türkiye'de haber alma kaynağı tek ve bu takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası!

Eğitim, öğretim imkanları, medyanın propaganda gücü, kültür ve sanat alanındaki yozlaşma ile 1 milyar insana ineğe “İlah” dedirtmek mümkündür. İnek'ten ilah olur mu? Oluyor işte!

Tağuti, inkarcı, paganist Kemalist resmi ideolojinin paradigmaları, öğreti ve ritüelleri de eğitim, öğretim müfredatı, medyanın propaganda gücü, kültür ve sanat alanındaki Siyonist Haçlı işgali sayesinde 100 yıldır bu Müslüman topluma anayasa ve yasalarla cebren dayatılıyor. Oysa Hintlilerin ilah diye ineğe tapmaları, Kemalizm'in palavra ve safsata paradigmasına inanmaktan çok daha akılcı ve mantıklıdır!

Siyonizm, bilinen inek ile dünyanın en kalabalık nüfusunu (Hindistan) 100 yıldır güdüyor! İstanbul'u işgal eden Siyonist İngilizler de Sabetayist İttihatçılara kurdurduğu 1923 TC rejimi resmi ideolojisi Kemalizm ile 100 yıldır bu milleti güdüyor!

MİLLİ GÖRÜŞ DERİN DEVLETİ DE ZATEN BU HAMLEYİ BEKLİYOR!

Milli Görüş, küresel tağuti, inkarcı, paganist Siyonist düzen ile Türkiye'deki versiyonu Kemalist düzeni reddeden ve Yeniden Büyük lider ülke Türkiye önderliğinde Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya düzenini misyon edinen hak davasının adıdır.

Kemalist resmi ideoloji ve Atatürkçü statüko ile uyumlu AK Parti, Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi, Erbakan'ı ve Milli Görüş'ü temsil edemez.

Milli Görüş her şeyden önce tağuti, inkarcı, paganist ve putperest Siyonist dünya düzeni ile Kemalist vesayet rejimini inkar etmek demektir.

Erbakan kurduğu Milli Görüş Derin Devleti ile 12 Mart'ı, 12 Eylül'ü, 28 Şubat'ı kontrol altına alıp küresel Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye büyük tırpan vurdu. 15 Temmuz'u da kontrol altına alıp FETÖ kamufle elbisesi giymiş takiyeci Sabetayist Zümre'ye Milli Görüş Derin Devleti tarihinin en ciddi darbesini indirdi.

Anlaşılan takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi yeni bir darbe düşünüyor. Ancak Milli Görüş Derin Devleti de zaten bu hamleyi bekliyor! Zira bu son darbe, takiyeci Zümre'ye vurulacak son balyoz olacak!

**

Ekonomide Nurettin Nebati dönemi;

-$18..
-€21..
-Akaryakıt 18..
-Enflasyon %35..
-Faiz %8..

Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası Nebati'yi karikatür, fıkra ve komedi programları ile hedef alıp yıprattı. Millet de zaten Zümre'nin sirk maymunu! Zümre ne derse o!

Ekonomide Mehmet Şimşek dönemi;

-$ 32.50.
-€34,78..
-Akaryakıt 44..
-Enflasyon %65.. (Gerçek %120)
-Faiz %55..

Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası Mehmet Şimşek aleyhine tek cümle kurmuş mu? Tek söz söylemiş mi? Nebati'ye yaptığı itibar suikastını Şimşek'e yapıyor mu? Hayır. Neden?

Çünkü Nebati, ülke kaynaklarını devletin kalkınmasına ve milletin refahına harcıyordu. Şimşek ise yüksek faiz ile ülke kaynaklarını mütegallibe küresel Siyonist sermayeye haraç, takiyeci Sabetayist Zümre'ye cuka olarak ödüyor. Aralarındaki fark bu işte!

**

Takiyeci Zümre'nin en büyük düşmanlığı İslam'a ve Müslümanlara.. Bunu da açıktan yürütemediklerinden çeşitli paravanların arkasına saklanarak yapıyor. O paravanlardan biri de Arapça düşmanlığı.. CHP'ye geçen birçok belediyede ilk icraat olarak kentteki Arapça tabelalar sökülmeye başlandı. Özellikle Suriye’li esnaflara yönelik tabela denetimleri sürerken İngilizce tabelalara dokunulmaması ise dikkat çekiyor!

Genelevlerinde 350 bin kadına fahişe kimliği verip yıllarca vergi alan, genelev patroniçesi Manukyan'a yıllarca en fazla vergi ödeyen iş kadını olarak vergi rekortmeni ödülünü veren inkarcı, paganist ve putperest Kemalist vesayet rejimi fino köpekleri ancak İbraniceden anlar!

**

#fahişyemeğeboykot kampanyası ile kafe, lokanta ve restoranlardaki fahiş fiyatları protesto edenlerin profiline bakıldığında fahiş fiyatların asla dokunmayacağı geliri oldukça yüksek kesimler olduğu dikkat çekiyor! Hedef ne? #İsrailiboykot hassasiyetini bununla perdelemek mi?

20 Nis 2024 - 17:40 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?