TÜRKİYE'Yİ İRAN'LA SAVAŞTIRMAK SONRA İRAN'A DESTEK VERİP TÜRKİYE'Yİ ÇÖKERTMEK

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Türkiye'yi çökertmek
  • ABD, İsrail, İran danışıklı dövüş tiyatrosundaki amacı...
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan HAMAS lideri İsmail Haniye'yle görüşerek İsrail ile ateşkes anlaşması yapmaya zorluyor
  • Bir mümine kafir diyen kafir olur. Böylece Stalin gibi dinsiz olan Cübbeli'dir
  • Sonsuz ahiret hayatını muvakkat dünya hayatı içinde düşünmek sağlıklı olmaz

**

Ertuğrul Özkök iki ABD uçağının İncirlik'e indiğini Türkiye'nin de iki F-16 uçağı ile destek verip tatbikat yaparak İran'a ABD'nin yanında olduğu mesajını verdiğini yazdı. Siyonist Haçlı Batı'nın amacı şu: Takiyeci Zümre yönetimindeki Türkiye'yi İran'la savaştırmak sonra İran'a destek verip Türkiye'yi çökertmek. Bu, bu kadar açık. Takiyeci ihanetin pençesinden kurtulamayan Türkiye çok ciddi bir hayati beka sorunuyla karşı karşıyadır.

**

ABD, İsrail, İran danışıklı dövüş tiyatrosundaki

Siyonist Haçlı Batı'nın ABD, İsrail, İran danışıklı dövüş tiyatrosundaki amacı Türkiye'yi işbirlikçi gösterip Şii İran'ı İslam Âleminin lideri konumuna getirmektir.

**

Cumhurbaşkanı Erdoğan HAMAS lideri İsmail Haniye'yle görüşerek İsrail ile ateşkes anlaşması yapmaya zorluyor

İsrail'in bütün çabalarına rağmen çıkmaza giren ateşkes görüşmeleri nedeniyle takiyeci Zümre yönetimindeki Türkiye devreye sokulmuş bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan HAMAS lideri İsmail Haniye'yle görüşerek İsrail ile ateşkes anlaşması yapmaya zorluyor. Bu, çok açık. Zira ısrarla ateşkes isteyen İsrail, kabul etmeyen HAMAS. Ancak HAMAS'ı yöneten arka plandaki irade, takiyeci Zümre arkasındaki Siyonist Haçlı Batı ile mücadele eden Millî Görüş derin devletinden başkası değildir. El Kassam Tugayları karşısında yenilgiye uğrayıp, ordusu çözülen İsrail'i bir ateşkes anlaşmasıyla kurtarma çabalarına kim girerse girsin beyhudedir. 7 Ekim saldırısının amacı İsrail'i bitirmektir. Bundan kurtuluş yok.

**

Bir mümine kafir diyen kafir olur. Böylece Stalin gibi dinsiz olan Cübbeli'dir…

Cübbeli, Halis Aydemir için Stalin gibi dinsiz diyen bir video paylaşmış.. Bir mümine kafir diyen kafir olur. Böylece Stalin gibi dinsiz olan Cübbeli'dir. Gerekçesi de şu: Halis Aydemir cennette cinsiyet olmayabilir demiş. Kur'an'da cennet halkından söz edilirken sadece erkekler anlatılır. Kur'an'da sözü edilen kadınlar cennette yaratılan hurilerdir, dünyadan giden kadınlar değil.. Palyaço Cübbeli demagoji yapacağına Kur'an'da sözü edilen dünyadan gitmiş cennetteki kadınlara ait bir ifade göstersin. Bu konu Kur'an'da net bildirilmediği için de Halis Aydemir bir ihtimalden söz ediyor.

Cübbeli, Halis Aydemir için arkasında dış güçler var, diyor. Oysa Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Zümre kanalları Cübbeli'yi sürekli programlarına konuk ederken Halis Aydemir'i almıyorlar. Zira Cübbeli Kemalcı tağuti rejimi savunuyor.

Halis Aydemir'in cennette cinsiyet olmayabilir sözü dayanaksız değildir. Kur'an'da dünya hayatı için erkekler ve kadınlar eşit şekilde anlatılırken cennette yalnızca erkeklerden söz edilmektedir. Cennette yaratılan huriler dışında cennet kadınlarından söz edilmemektedir. Mesela erkeklere huriler verileceği bildirilirken kadınlar için bir şey denilmemektedir. Hadiste cennet erkeklerinin sakalsız olacağı bildirilmektedir. Cennette doğum olayı olmadığından rahim de gereksiz bir organ olacağından olmayabilir. Böylece insanlar cennet hayatına uygun bir şekilde cinsiyet farkı olmaksızın tek tip yaratılabilir. Bu düşünceyi teyit edecek ya da çürütecek dini metinler yoktur.

**

Sonsuz ahiret hayatını muvakkat dünya hayatı içinde düşünmek sağlıklı olmaz

Sonsuz bir hayat için yaratılmış olan mutluluk diyarı cennet imtihan için geçici bir süreliğine yaratılmış olan dünya hayatından elbette ki farklıdır. Cennette günah, yasak, haram bir şey yoktur. İnsanlar ne istiyorsa, nasıl mutlu oluyorlarsa öyle yapıp, yaşayacaklar. İnsan bedeni de farklı yaratılacaktır. İnsanlar yiyip içtiklerini ter şeklinde atacaklar. Dışkı, idrar olmayacağından buna ilişkin organlar da olmayacaktır. Doğum da olmayacağından üremeye ilişkin organlar da olmaz. Ruhlarda cinsiyet olmadığına dair düşünceler var. Cennete de insanın tek cins yaratılması düşünülebilir. Eğer kadınlar cennette de kadın olsaydı hurilerin yaratılmasına gerek var mıydı, sorusuna ne cevap verilebilir? Açıkçası sonsuz ahiret hayatını muvakkat dünya hayatı içinde düşünmek sağlıklı olmaz. En doğrusunu Allah bilir.

O.G.

20 Nis 2024 - 17:33 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?