Pelikan Hükümeti'nde görev alan tüm kabine üyelerinin yaptığı tek şey, yem borusu çalıp umut tacirliği yapmak

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Takiyeci Sabetayist Zümre ne zaman devleti ve iktidarı ele geçirse kontrolündeki illüzyoncu medya ve akademiyası ülkenin ve milletin gerçek sorunlarıyla ilgilenip gündeme getirmekten vazgeçerek toplumu algılarla ve dezenformasyonlar ile oluşturduğu suni gündemlerle oyalayıp hipnozluyor.

14-28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan Pelikan Kabinesi ile devleti ve iktidarı yeniden takiyeci Sabetayist Zümre ele geçirince öncesinde yıllarca ekonomik sıkıntı, işsizlik, açlık ve mutfak yanıyor retoriği ile halkı iktidara karşı kışkırtan illüzyoncu medya ve akademiyası artık ekonomiyi umursamıyor.

Halkın gerçek gündemi yüksek enflasyon ve geçim sıkıntısı şesinde bile değil! Şimdi suni gündemlerle halkı magazine boğup uyutma ve hipnoz etme zamanı! Istakoz ve Metin Akpınar ile Uğur Dündar'ın uçkuru tek gündem! Buyurun cenaze namazına!

Küresel Siyonist düzenin para kuruluşu Dünya Bankası ve IMF toplantısına giden Mehmet Şimşek, ekonominin rayına oturması için 2026'yı işaret etti! Zaten Dünya Bankası/IMF'nin de tek gayesi/amacı Türkiye'de ekonomi düzelsin de 85 milyon insan rahat etsin, huzur bulsun değil mi?

Pelikan Hükümeti'nde görev alan tüm kabine üyelerinin yaptığı tek şey, yem borusu çalıp umut tacirliği yapmak. Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “Vatandaşın cebini yakan fahiş fiyatlarla mücadele için yeni kararlar alacağız” dedi! 5 yıldır bu halk bu palavraları ve safsataları dinliyor.

İllüzyoncu medya ve akademiya 85 milyon vatandaşa cambaza bak cambaza oyununu izletiyor! Sana ne Gazze'den? Boşver ekonomiyi! Dünya Bankası'ndan 35 milyar dolar borç alınıp ülke yeniden IMF'ye teslim edilmiş sana ne? Sen asıl gündemine dön! Bak, Metin Akpınar ile Uğur Dündar neler neler yapmış ortaklaşa! Istakoz'a bak sen!

Ülke, ekonomi, hazine, kaynaklar yüksek faiz politikası ile mütegallibe küresel Siyonist sermaye'ye rant, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sermayesi TÜSİAD üyesi birkaç holdinge peşkeş çekilirken sen kafayı böyle şeylere takma! Sen gerçek gündemle ilgilen! Istakoz ve uçkur!

Firavun halkını ne ile aldatıp korkutarak kendisine itaate zorluyordu? Sihirbazların illüzyonları! Çağdaş Firavun küresel Siyonist düzen ne ile dünya insanlığını narkozlayarak uyutup kendine itaate zorluyor? 1- İllüzyoncu medya ve akademiya! 2- Kültür ve sanat camiası yani magazin!

Derviş Vahdeti niye ayaklandı? Şeriat için! Kime karşı? 2. Abdülhamid'e. Selanik'ten gelen Harekat Ordusu'nun hedefi neydi? Derviş Vahdeti isyanı bastırıp Sarayı korumak!

Sonuçta ne oldu peki? Ordu Sarayı kuşatıp 2. Abdülhamid'i hal etti! Şeriat için ayaklananlar, şeriatı yıktı!

1. Dünya Savaşı'nda 1 milyon, Çanakkale'de 300 bin, Sarıkamış'ta 100 bin insan niye şehit oldu? Payitaht İstanbul işgal edilmesin, hilafet yaşasın, Osmanlı yıkılmasın diye? Peki sonuçta ne oldu? Osmanlı yıkıldı. İstanbul işgal edildi. Hilafet kaldırıldı.

Niye böyle oldu? Çünkü Siyonist Haham Emanuel Karasso'nun kurduğu Mason Locaları'nda görev alan ve Batı başkentlerinde üniversitelerde devşirilmiş Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakki sırtını dayadığı Dünya Siyonizmi adına ihanet içindeydi! Merkez ihanet içinde ise yerel hiçtir!

15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinde sokağa çıkarak göğsünü bu hayasızca akına siper edip yüzlerce şehit, binlerce gazi veren bu toplumun niyeti neydi? Siyonist

Haçlı Batı ülkemizi işgal etmesin, necis ayaklarıyla topraklarımızı çiğnemesin için!

Yıl 2024. 8 yıl sonra Türkiye'de nasıl bir tablo var?

- 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin kurmay kadrosu Yurtta Sulh Konseyi'ne kimse dokunamadı!
- FETÖ'cü müstekbirler dışarıda keyif sürerken içerideki mustazaflar hesap verdi!
- 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin üst aklı ABD'den üç günde bir üst düzey heyet Ankara ve Beştepe'de ağırlanıyor!
- Ülke kaynakları ve hazine yüksek faiz politikası ile Dünya Bankası ve IMF'ye teslim edilmiş!
- Ülkenin dış politikası Siyonist Haçlı Batı güdümüne sokulmuş!
- Ülke için şehit veren toplum hayat pahalılığında inim inim inliyor!

15 Temmuzcular kazandı! Niye böyle oldu?

"KARNINIZ AÇKEN DEĞİL, TOK İKEN ÖLÜN" DEMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR!

AK Parti iktidarının, "Gazze'ye en çok insani yardımı yapan ülkeyiz" diyerek bununla övünç duyması aslında büyük bir utanç vesikasıdır. Zira İsrail'in vahşi bombardımanı altındaki Gazzelilere yapılacak insani yardımın manası, "Karnınız açken değil, tok iken ölün" demekten başka bir şey değildir!

Ümmetin lideri, Filistin davasının sahibi Cumhurbaşkanı Erdoğan dün grup toplantısında Gazze meselesinde içi boş hamaset ve kof balağat ile yine holiganlarını coşturdu! İsrail'in, ABD'nin ve AB'nin çok da umurundaydı. CB Erdoğan'ın bağırması çağırması, yem borusu çalmaktan ibaret!

Gazze'de çocuklarını kaybeden baba, "Biz, Hz. Muhammed (sav)’in ümmetiyiz, neredesiniz?" diye feryat ediyor. Boşuna feryat figan etme... Gazze'dekiler dışında Hz. Muhammed (sav)’in ümmeti yok! Çüknü Gazze haricinde tüm İslâm dünyası Siyonizm'in işgalinde. https://video.haber7.com/.../274360-oglunu-kaybeden...

Ey Gazze.. 2028'e kadar bekle.. Sabret.. Diren.. AK parti önce yüksek enflasyonu düşürecek, cari açığı bitirecek, hayat pahalılığını yok edecek, ekonomiyi şaha kaldıracak, sana sıra 2028'de ya gelir ya gelmez! Peki, ne ile yapacak bunu? NAS’tan rücu edip yüksek faiz politikası ile!

Türkiye'nin Kürecik'ten bilgi paylaştığı NATO üyesi ülkeler kim? ABD ve Haçlı Avrupa! Yani İsrail'in en kadim destekçileri!

NATO üyesi ülkeler Kürecik'ten kendilerine gelen bilgileri İsrail'e vermiş midir? Tabi ki. Tersini düşünmek abesle iştigal. İktidarın Kürecik'ten İsrail'e bilgi akışı yok demesi fasa fiso!

**

Sahi ne oldu İran-İsrail, İran-ABD savaşı? Hani 3. Dünya Savaşı çıkacaktı? Koca koca profesörler, gazeteciler, akademisyenler ve stratejistler 5 gündür 24 saat ekranlarda bu halka neler neler söylediler İran-İsrail tiyatrosu ile ilgili!

Şimdi durum nedir? İsrail alacağını, İran'dan aldı! İran sayesinde kaybettiği ABD ve Avrupa desteğini yeniden kazandı. Netanyahu iktidarının ömrü uzadı.. İran da İsrail'den aldı alacağını! İslam dünyasına şov yaptı, PR kazandı! Peki, bu kriz sonrası Müslümanların elinde ne var? Yahudi medyasının algıları, yalanları ve palavraları!

Hakan Fidan ile İbrahim Kalın'ın Katar'da Hamas yetkilileri ile yaptıkları müzakerelerde Filistin ve Gazze halkının menfaatlerine yönelik bir niyet ve gayretleri yok. Yaptıkları tek şey, İsrail ve ABD'nin dayattığı şartlarda Hamas'ı ateşkese ikna etmek. Hamas sizi dinlemez ki?

İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan," İsrail'e yapacağımız saldırıyı ABD'ye bildirdik" dedi. ABD de zaten dünyada en şiddetli İsrail düşmanı ülke olduğu için bu saldırıyı İsrail'e bildirecek hali yok değil mi?İran'ı övmek için ekranlarda gerdan kıra kıra aort damarı çatlarcasına kendinden geçerek konuşan ne idüğü belirsiz yazar, gazeteci ve akademisyen çöplük takımı utanırlar mı yaptığı şaklabanlıklardan? Utanmazlar.. İsrail'in 5'inci kolcularında utanma olur mu hiç?

Siyonist Haçlı Batı destekli dünyanın en tehlikeli terör örgütü İsrail'in hunharca ve gaddarca katliamlarına rağmen moral ve motivasyonunu kaybetmeyen, geri adım atmayan, Gazze'yi İsrail teröristlerine cehenneme çeviren, silah ve mühimmat sıkıntısı yaşamayan, İsrail'i siyasi, ekonomik, askeri, toplumsal ve diplomatik olarak ciddi bir çöküş/ dağılmaya sürükleyen küresel boyutlardaki kuşatıcı kozmik kurmay akıl, yıllardır ambargo altındaki küçücük Gazze'ye sıkışmış bir örgüt olan Hamas olabilir mi? Elbette olamaz!

Peki bu üstün ve karşı konulamaz akıl ve irade kimdir? sorusu niye tv ekranlarında tartışma konusu yapılmıyor? Bu sorunun cevabı niye konuşulmuyor? Çünkü bu saha mayınlı arazi? Kim bu yasak bölgeye girer ise Yahudi mayınına çarpar! Bu küresel kuşatıcı kozmik kurmay akıl Milli Görüş dünya derin devletidir!

O.G.

18 Nis 2024 - 18:36 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?