Zümre medyası beka sorunudur!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

14-28 Mayıs sonrası kurulan Pelikan Hükümeti, küresel Siyonizm ve takiyeci Sabetayist Zümre'ye angaje bir ihanet, yıkım, tahribat, enkaz, yok ediş, dağıtmak, parçalamak, Türkiye'yi 1980 öncesi eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimine geri dönüş kabinesidir. Geride kalan 11 ay bunun ispatıdır!

CB Erdoğan ve Pelikan Hükümetinin ekonomide, iç ve dış politikada (gerisi önemli değil) dümeni Siyonist-Haçlı Batı'ya kırdığının farkında ve ayırdında olmayan kimse yok aslında. Ancak bu gerçeği yazacak cesaret ve dirayet yalnızca bizde olduğu için şimdilik sadece biz söylüyoruz!

AK Parti medyası, akademiyası, teşkilatı ve tabanı; Milletvekili Şebnem Bursalı'nın yediği ıstakoza gösterdiği tepkinin binde birini Mehmet Şimşek'in Dünya Bankası ve IMF'den 35 milyar dolar borç aldığı gerçeğine göstermiyor ise AK Parti'deki kokuşma ve çürüme pik yapmış demektir!

Bir ülkede Merkez Bankası'nın 72 milyar ₺ kardan 818 milyar ₺ zarara geçmesi; bir kadın Milletvekilinin yediği ıstakoz kadar gündeme gelmiyor ve kimse bu zararın perde arkasını kurcalamıyor ise o ülkede medya ve akademiya gayri milli dış unsurların kontrolu altında demektir.

Eski MB Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun ifşa ettiği ve devletten aldığı 1 trilyon ₺ ucuz kredi ile 55 milyar dolar alıp kasalarında saklayan TÜSİAD'çılar bu illüzyoncu medya/ akademiyasında AK Partili Şebnem Bursalı'nın yediği ıstakoz kadar konuşulmadı! Zümre medyası beka sorunudur!

15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinde 251 şehit ve 2196 Gazi, CB Erdoğan yüksek faiz ile ekonomiyi küresel Siyonist sermayeye, dış politikayı Siyonist Haçlı Batı'ya, devleti ve iktidarı takiyeci Sabetayist Zümre'ye tam tekmil teslim etsin diye mi canlarını ve kanlarını feda ettiler?

**

İnsan nüfusuna kayıtlı birisi 13 yıl önce vefat etmiş olan Erbakan ile neden hala uğraşmaya devam eder biliyor musunuz? Çünkü hala Erbakan düşmanlığının İsrail'de, ABD'nde, Avrupa'da, CIA ve MOSSAD'da, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi de karşılığı var!

Aferin derler, helal olsun derler, şan ve şöhrete kapalı yolların hepsi bir anda açarlar, yağlı kemikleri önüne atarlar, Bakınız bu da bizden derler ve seni de aralarına alıp WC fırçası gibi kullanır sonra da tuvalet kağıdı gibi bir kenara atarlar.

FatihTezcan denilen Yahudi beslemesi bekçi köpeği de belli ki Yahudi'ye, "Beni görün" mesajı veriyor. Görürler merak etme!

Erbakan niye İran'a gitmiş miş! Bezelye kadar beyninle, içi b.k çukuru kalbinle bunu anlamayacak kadar kolpacısın sen Fatih. Erbakan'ın hedefi Yeniden Büyük lider ülke Türkiye önderliğinde Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya kurmak. Hedefi küresel bir yeni hak medeniyeti inşa etmek. Hedefi global olan bir liderin İran'ı ziyaret etmesi kadar doğal ne olabilir zibidi Tezcan!

Senin ekran profilindeki CB Erdoğan, İsrail'i ziyaret edip Soykırım Anıtı'nda saygı duruşunda bulundu mu? Evet. Ama sen Erdoğan için Filistin Fatihi diyorsun! İsrail, Gazze'de katliam yapmadan önce ABD Türk evinde tüm kabine ile birlikte Netanyahu ile görüştü mü? Evet. Ama sen Erdoğan dünya lideri diyorsun!

Bana bak İsrail'in fino köpeği FatihTezcan. Erbakan'ın imanı, aklı, bilgisi, iradesi, mücadelesi, azim ve kararlılığının zekatı bile senin gibi Yahudi uşaklarının tamamına toptan dağıtılsa ağırlıktan altınıza sıçarsınız! Sen, ağız ishali hastalığına yakalanmışsın, ağzından sı.ıyorsun. Necmeddin Erbakan'ı ağzına alacak isen önce gusül abdesti alacaksın ki şeytanın sana fısıldadıkları ile ağzından ve aklından lağım akmasın...

**

İlahiyatçı yazar Ebubekir Sofuoğlu şöyle bir paylaşım yapmış:

“Rahmetli Erbakan Hocamız; “Alman Hans anladı bizim Hasan anlamadı” diye bir tabir kullanırdı.

Şimdi de Alman değil ama Turkiye'ye geldiği daha uzun süre olmayan Mısırlı gazeteci kardeşim Sabir Meşhur, Turkiye'nin kapısındaki tehlikeyi anladı ama onun anladığını hala anlamayan milyonlar var ne yazik ki? Degerli Kardeşlerim, İşgal tehlikesi ile karşı karşıyayız. Daha nasal söylenir ki, bilmiyorum ya? Tahriklere kapılmayın, devleti yönetenler güvenilir insanlar. Zamanını bilmiyorum ama Rabbim güzel sonuçlar nasip edecek AIIah'ın izniyle. Hayırlısı artık ya!”

İlahiyatçısı böyle köçek fırıldak olan bir İslâm toplumundaki Müslümanlık sizce ne kadar hakiki İslam olabilir? İktidarın İsrail işbirliğini gizlemek için, “Erbakan da İsraille anlaşma yaptı herzesini yumurtla...” İhanet kabinesi Pelikan Hükümetine sahip çıkmak için yine Erbakan de.!

**

Turgut Özal'ın ANAP'ı 12 Eylül darbe yönetiminin Erbakan ile derinden işbirliği yaptığı anlaşılınca intikam almak için ABD icazeti ile kuruldu. ABD'li bir heyetin Kenan Evren ile yaptığı görüşmede seçime girmesine yönelik ricası sayesinde önündeki engeller kaldırıldı ve ilk seçimde tek başına iktidar oldu.

Turgut Özal iktidara geldikten sonra tıpkı 12 Eylül yönetimi gibi Erbakan'ın kontrolü altına girdi ve Kenan Evren ile anlaştı. Özellikle Komünist SSCB'deki gibi müstemleke tipi ekonomik KİT düzenini tümden değiştirdi. Dışa açılım, ihracat ve ithalat kotalarının iptali, döviz serbestiyeti, açılan gümrük kapıları, OSB'ler, belediyelere ve bakanlıklara pompalanan milyarlar, ulaşım, sağlık,eğitim, iletişim, teknoloji ve turizm de yapılan dev yatırımlar vb. hamleler ile 1980 öncesi ülke ekonomisindeki tek hâkim unsur takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye ciddi darbeler indirdi.

Erbakan, bir konuşmasında, "Özal 1000 trilyon para harcadı" demişti. O günkü kurla 200 milyar dolar yapıyordu bu miktar! Erbakan'ın Milli Görüş derin devleti ile ANAP'a ülke kalkınması, güçlenmesi ve büyümesi için aktardığı para 200 milyar dolar idi!

İsrail ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Özal'dan ihanetin bedelini ödetmek için ANAP Kongresinde suikast gerçekleştirdi. Suikastçı Kartal Demirağ sağ yakalandı. Ancak buna rağmen suikast aydınlatılamadı. Turgut Özal'ın vefatı sonrası kardeşi Korkut Özal katıldığı bir televizyon programında, "Abime suikast olayının azmettiricisi Erol Simavi ailesi idi" diye açıklama yaptı.

Simaviler, Dünya Siyonizmi adına Türkiye'yi yöneten ve medyanın tek patronu olan baron ailesi idi! Düşünün! Başbakansınız. Ülkenin emniyet ve istihbaratı artı yargısı sizin emriniz altında. Size suikast düzenleyenin kimliğini biliyor ama kılına bile dokunamıyorsunuz? Neden? Çünkü Baron Simavi'lerin arkasındaki güç Dünya Siyonizmi idi!

Turgut Özal'ın da arkasında Milli Görüş dünya derin devleti vardı. Erol Simavi ve ailesi, Milli Görüş Derin Devleti’nin intikam alacağı korkusu ile, "Hürriyetim" dediği Hürriyeti Aydın Doğan'a satıp ülkeyi terk etti ve bir Yahudi cenneti Avusturya'ya yerleşti.

Turgut Özal nihayetinde Siyonizm ve takiyeci Sabetayist Zümre tarafından Çankaya Köşkü'nde zehirlenerek öldürüldü. Maalesef bu gerçekler, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası tarafından üstü karartılıp örtüldüğü için milletimizin olup bitenden haberi yok!

**

Duayen gazeteci (!) Fatih Altaylı yaptığı İsrail paylaşımı ile büyük tepki almış.

Şeytan b.ku, şeytan sidiği, şeytan gübresi, şeytan fışkısı Fatih Altaylı'nın İsrail devleti ve toplumunu övgülere boğmuş diye suçlanması kadar ahmakça, aptalca bir şey olabilir mi? Fatih Altaylı'nın dini bu! Elbette Altaylı dininin emirlerini uygulayacak. Bundan daha doğal ne olabilir? İsrail'i sahiplendiği için Fatih Altaylı niye suçlanır?

Asıl ayıplanması gereken 7 aydır İsrail'in Gazze'deki toplu katliamına üç maymunu oynayan AK Parti dahil 60'a yakın sözde İslâm devletleri ve yöneticileri değil mi? Fatih Altaylı'ya bravo!

**

Ermenistan Başbakanı Paşinyan, 1915 olaylarıyla ilgili 'büyük felaket' ve 'kırım' ifadelerini kullandı. Paşinyan, soykırım ifadesini kullanmadığı için ülkesinde tartışmalara yol açtı. Paşinyan içimdeki Pagradunilerden (Yahudi Ermeni) daha insaflı çıktı.

**

İki gün önce: “İran, saldırıdan 72 saat önce bölge ülkelerini uyardık.” Bugün: “Suudi Arabistan ve BAE, İran saldırısını İsrail ve ABD'ye bildirmişler!” Şu Hacivat Karagöz gölge oyununa bakar mısınız? İran, zaten İsrail ve ABD'ye haber vermek için bölge ülkelerini bilgilendirmiş.

**

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin kartel olduğu kültür ve sanat camiası foseptik çukurudur. Bu çukurda yaşayan kubur farelerinin sosyal medya hesaplarından erdem, ahlak, edep, dürüstlük, namus, ülke sevdası zabıtalığı yapması kimseyi aldatmasın. https://www.tv100.com/metin-akpinarin-kizi-duygu...

**

Türkiye'de bazı kullanılan terimler vardır ancak takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi mensupları için kullanılır. Damarlarında asil kan (Yahudi kanı) dolaşmayanlara bu terimler kullanılamaz. "Duayen, süper, star, ikon, idol, ilk, büyük, dünya starı, rol model, dürüst, başarılı..."

**

Saadet Partisi'nde değişim rüzgarı esiyor! İngiliz Temel genel başkanlıktan ayrılıyor. Yerine pavyon kabadayısı Birol Aydın'ın adı geçiyor! Birol Aydın, Mustafa Kemal ile ilgili soruya ayağa kalkıp Atatürk posterine selam vererek zaten genel başkanlık kumaşı olduğunu ispatladı!

**

Saray dalkavuğu Abdulkadir Selvi, "CB Erdoğan ile bakan Mehmet Şimşek, emekliler ile ilgili durumun farkında olduklarını ama ülke için seçimi feda ettiklerini" yazdı. Dezenformasyon bile Selvi'yi mahkemeye vermiştir! Seçim, ülke için değil; Sabetayist Zümre için feda edildi!

16 Nis 2024 - 18:26 - Ekonomigöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?