44 yıldır Siyonizm aynı senaryoyu, aynı kurguyu/tiyatroyu aktörleri değiştirip tekrar tekrar sahneye koyuyor

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

44 yıldır İran ve İsrail arasındaki kaçıncı krizdir bu!

44 yıldır İran kaç kez İsrail'i denize döktü!

44 yıldır Hizbullah kaç kez İsrail'e füze attı!

44 yıldır İran ve İsrail kaç kez savaştı!

44 yıldır İran, kaç kez içi boş dışı teneke füzeleri ile İsrail'e gövde gösterisi yaptı!

44 yıldır İran kaç kez İsrail'e intikam çığlığı attı!

44 yıldır küresel Siyonist sermaye ile takiyeci Sabetayist Zümre medyası ve akademiyası İran-İsrail savaşı başladı diye kaç kez dünya insanlığını hipnoz etti! Sonuçta ne tek bir Şii ne de tek bir Yahudi'nin burnu kanadı!

44 yıldır Siyonizm aynı senaryoyu, aynı kurguyu/tiyatroyu aktörleri değiştirip tekrar tekrar sahneye koyuyor. Maalesefki 44 yıllık palavraya, safsata ve martavala yine izleyici buluyor, müşterileri cezbediyor.

Tüm bunları dikkate aldığınızda Tevrat'taki, Goyim (güdülen kır hayvanı) inancı doğru olabilir mi? Çünkü İllüzyoncu medya ve akademiya herkesi goyim (kır havanı) gibi güdüyor!

Vizyona giren son tiyatro: İran, İsrail'e İHA ve füzeler ile saldırmış! 44 yıldır bölgede oynanan Siyonist kurgunun 2024 versiyonu dün gece sahnelendi ve 4 saatlik oyun bitti! Aklı başında hiç kimse bu oynanan tiyatroyu gerçek zannedip aldanmasın! Peki, 200 tane füze sonrası İsrail'deki hasar ne? 1 İsrailli yaralanmış! Kayıp yok!

İran ve Hizbullah'ın İsrail'e attığı sözde İHA ve füzeler içi havai fişek dolu dışı teneke parçası borulardır! Zaten bu saldırılara İsrail ve ABD'nin gösterdiği refleks de bu olayların İsrail ve MOSSAD tarafından koordine edildiği izlenimini güçlü şekilde veriyor! Başka türlü tezviratlara inanmayın...

İran ve Hizbullah'ın İsrail'e attığı iddia edilen İHA ve füzeler konusunu abarta abarta, köpürte köpürte 7/24 ekranlarda anlatıp balon gibi şişiren ve İran'ın PR'nı yapan kimler? Türkiye'deki İsrail'i oluşturan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi illüzyoncu medya ve akademiyası!

Türkiye'deki İsrailcileri tanımak için müthiş bir fırsat doğdu! İran'ın İsrail'e attığı içi havai fişek dolu dışı teneke borularını bir 3. Dünya Savaşıymış gibi köpürterek büyüten ve heyecanlı biçimde İran'ın PR'nı yapmak için fırıldak üstüne fırıldak çeviren kim varsa unutma!

Iran ve Hizbullah, İsrail'e sözde İHA ve füze, özde içi saman dolu dışı teneke borular fırlatarak İsrail'e çok büyük bir kıyak geçti! Şöyle ki, Gazze'de 7 aydır sürdürdüğü vahşet ve etnik temizlik ile birlikte en büyük destekçisi ABD ve Haçlı Avrupa'da bile destek kaybeden İsrail İran ve Hizbullah'ın sözde saldırıları sonrası yeniden dağılan ABD ve Avrupa desteğini konsolide etmeyi başardı. ABD ve Haçlı Batı, İran sayesinde toptan yeniden İsrail'in arkasında birleşti. İşte İran ve Hizbullah'ın kukla olarak oynadığı Siyonist kurgunun siyasi neticesi de bu!

ABD iki gündür uluslararası haber ajansları ile İran'ın Cumartesi gecesi ya da Pazar sabahı İsrail'e saldıracağını bas bas bağırdı. Sonra ne oldu? İran tam da ABD'nin dediği saatte İsrail'e hayat öpücüğünü sundu! Tesadüf mü? Elbette hayır! Her şey bir Siyonist kurgudan ibaret!

İsrail ordusu, İran'ın İsrail'e 100'ü balistik füze olmak üzere yaklaşık 290 füze ve İHA ile saldırdığını açıkladı. Bu ifade edilen rakamlarda İsrail'e atılacak olan balistik füze, füzeler ve İHA'lar Acem palavrası değil de gerçek olsa Tel Aviv diye bir şehir ortada kalmazdı!

Bir trafik kazasında bile otomobil ise 3 kişi, otobüs ise 10 kişi, kamyon ise 15 kişi hayatını kaybediyor. İsrail ordusu, İran'ın İsrail'e 100'ü balistik füze olmak üzere yaklaşık 290 füze ve İHA ile saldırdığını açıklıyor ama ölen yok, 1 kişi yaralı! Bunlar fuze mi, boru mu?

Trump ne demişti? "Kasım Süleymani suikastinden sonra İran kendi halkında ABD'ye olan öfkeyi dindirmek için Irak'taki ABD'nin en büyük üssüne füze atacaklarını, ancak bunların üsse değil, etrafına düşeceğini bize söyledi. Dedikleri gibi de oldu!" İtiraf sırası artık İsrail'de!

Bu arada şu gerçeğin altını çizmekte fayda var. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti 7 aydır Gazze'de İsrail'in uyguladığı tarihin en kanlı vahşi katliamına karşı üç maymunu oynaması; İran ve Şii'leri İslam dünyasının lider ülkesi/mezhebi yapmak isteyen Siyonist projenin yeniden sahnede konmasına uygun bir konjonktür oluşturdu.

**

Şiilik, Kabalist Haham Abdullah İbn-i Sebe isimli bir Kripto Yahudi tarafından İslam içinde ihdas edilmiş işbirlikçi, sapkın bir dalalet fırkasıdır. Bu yüzden İran'ın tarihinde Yahudiler veya Haçlılar ile yaptığı bir tek savaş yoktur. Şii İran tarihte yalnızca Sünni devlet ve toplumları istikrarsızlaştırmak için savaş yapmıştır.

Bu işbirliğinin ödülünü de Siyonist Haçlı Batı'dan fazlasıyla aldı. Öncelikle sapkın ŞiA paradigmaları İslam dünyasında itibar görüp taraftar buldu. İslam'ı temsil eden Ehl-i Sünnet anlayışı, ŞiA'nın gölgesinde kaldı. Şii İran bulduğu taraftar ve itibar ile asırlardır Sünni İslam dünyasını istikrarsızlaştırarak Siyonist Haçlı Batı'nın işgaline zemin hazırladı..

İsrail, ABD ve Haçlı Batı, işgal ettikleri Irak ve Afganistan'da Sünni iktidarları devirip Şiirleri yönetime getirdi. Suriye ve Lübnan'da öyle. Yemen'de de öyle. Şii İran, Siyonist Haçlı Batı'nın Sünnî İslam coğrafyasına yerleştirdiği Truva atı, piyonu, uydusu, koç başı ve aparatıdır. Humeyni Şii devriminden sonra 44 yıldır İran yalnızca Sünni Müslümanları katleden bir hibrit savaş sürdürüyor. İsrail'e ise kurşun sıkmadı ve sıkmayacak!

İran-Irak savaşında İsrail ve ABD'li Siyonist silah şirketlerinin Hümeyni liderliğindeki İran'a 10 yıl boyunca 350 milyar dolarlık silah sattığı ortaya çıktı ve dünya tarihine de İrangate skandalı olarak geçti. Bu gerçeği İsrail ve ABD'nin beslediği başta medya ve akademiya olmak üzere fino köpekleri örttü!

İran eski Cumhurbaşkanı Muhammed Hatemi, 2019'da yayımlanan hatıralarında ABD'nin Irak işgali ile ilgili açıklamalar da bulunarak; "Biz olmasaydık ne ABD, ne İngiltere Irak'ı isgal edebilirdi, biz yolu acmasaydık oraya giremezlerdi" diyerek İran'ın ihanetini açıkça ortaya koymuş.

İşte size İsrail-ABD-İran arasındaki tarihi kadim işbirliği ve ittifakının bizzat bir İran Cumhurbaşkanı tarafından itiraf edip kabulüne dair güzel bir örnek. Bu örnekten sonra hala sosyal medyada İran ve Hizbullah güzellemeleri yapan ya ahmak ya da İran'ın nüfuz ajanıdır.

**

Takiyeci Sabetayist Zümre her mecrada mecrada sık sık bu soruyu soruyor ve sorduruyor: "Türkiye niye Avrupa'dan, Uzakdoğu'dan daha geri kaldı?"

Çünkü; eski İngiliz Başbakanı Winston Churchill'in Türkiye için söylediği, "Büyüyünce budayın, solunca sulayın" dediği stratejiyi uygulayıp Türkiye'nin büyümesini, güçlenmesini, kalkınmasını istemeyen, “Türkiye küçük olsun bizim olsun” diye Vecihi Hürkuş, Nuri Demirağ, Nuri Killigil, Şakir Zümre ve Necmeddin Erbakan'ın tüm sanayi proje ve yatırımlarını engelleyip kara çalan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Oligarşi ihanet şebekesi Avrupa'da ya da Uzakdoğu'da yok!

Çünkü; ülkenin kaynaklarına 100 yıldır çöküp hortumlayan, ülkenin sermayesini, medyasını, siyasetini, finans dünyasını, kültür ve sanat camiasını, akademiyasını kontrol edip bunlarla ülkenin aleyhine olan her gelişmeyi destekleyip, lehine olan her ne var ise yalan, kara çalma, manipülasyon ve dezenformasyon uygulayarak yıpratan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Oligarşi ihanet şebekesi Avrupa'da ya da Uzakdoğu'da yok!

Bu 100 yıllık okült, kriminal ve mistik ihanet örgütü yalnızca Türkiye'de var! Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kendi suçunu başkasına yüklemek konusunda oldukça mahir, yetenekli ve tecrübelidir.

**

AK Parti artık inkar edilemez bir kokuşma, çürüme ve kaçınılmaz olarak yok oluşa doğru gidiyor!

Bunun bir numaralı sorumlusu, 14-28 Mayıs seçimleri sonrası yüksek faiz politikası ile ülkenin kaynaklarını mütegallibe küresel Siyonist sermayeye haraç, Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye rant olarak aktaran, dış politikayı Siyonist Haçlı Batı'ya endeksleyen, kurduğu Pelikan Hükümeti ile devleti ve iktidarı takiyeci Sabetayist Zümre'ye tam tekmil teslim eden, aday listelerinde Sabetayist Yahudileri tercih eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bizatihi kendisidir.

Düşünebilir musunuz? 7 aydır İsrail'in Gazze'de işlediği toplu katliam ve etnik temizliğe karşı iktidarın üç maymunu oynuyor olması bile Şebnem Bursalı'nın istakozu kadar tepki görmüş değil! Varın çürümenin boyutunu siz tahayyül ve tasavvur edin!

AK Parti de yüksek faiz politikası ile ülkenin kaynaklarının mütegallibe küresel Siyonist sermaye ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye peşkeş çekiliyor olması bile Milletvekillerinin ıstakoz yemesi ya da tatile gitmesi kadar tepki görmüyor ise virüs bünyede mateztas yapmış demektir.

Sonuç: Dünya Bankası ve IMF'den alınan 35 milyar dolar borç, ülke kaynaklarının yüksek faiz politikası ile mütegallibe Sabetayist sermaye TÜSİAD'a cuka olarak dağıtılması bir ıstakoz ya da tatil kadar tepki görmüyor ise AK Parti bitmiş!

**

Fatih Erbakan'ın vekili yani YRP'nin ikinci adamı ve kirveliğini İsmet İnönü'nün yaptığı Sabetayist Yahudi Doğan Aydal'ın 2023 yılı doğum gününü İsrail'de arkadaşları ile kutladığını biliyor muydunuz? İsrail ile ilişkileri dolayısıyla iktidarı suçlayan YRP'liler, samimiyet ve dürüst müsünüz?

O.G.

14 Nis 2024 - 17:55 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?