7 ayda 34 Bin Müslüman şehit oldu. 25 bini çocuk kadın. 75 bin yaralı. 100 bin kayıp. 2 milyon mülteci. 72 bin ton bomba..

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün telefonda görüştüğü Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'a, "Ne olursa olsun, İsrail'in Gazze'ye yönelik barbarca saldırıları karşısında biz dik durmaya devam edeceğiz ve İsrail bu zulmün bedelini elbet ödeyecek" dediğini bildirildi.

Tarih: 7 Ekim 2023; Hamas, İzzettin El Kassam Tugayları ile terör örgütü İsrail arasında savaş başladı.

2023 Ekim, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2023 Kasım, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2023 Aralık, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2024 Ocak, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2024 Şubat, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2024 Mart, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2024 Nisan, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2024 Mayıs, Haziran, Temmuz.... Aralık, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!
2025 Ocak, Şubat, Mart.... Aralık, CB Erdoğan; İsrail bunun bedelini ödeyecek!

Herkes duysun; İsrail'i buradan son kez uyarıyorum! Gazze'de 7 aydır sürdürdüğünüz vahşet, zulüm, etnik temizlik ve hunharca bombardımana daha fazla devam edemezsiniz! Zira ümmetin lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı daha fazla kızdırmayın! Yoksa...!!? Gerisini İsrail düşünsün! Sonra demedi demeyin!

SORU: 14-28 Mayıs seçimlerini Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu kazanıp Cumhurbaşkanı olsa, birinci parti çıkan CHP de hükümeti kurmuş olsa ve 7 aydır AK Parti'nin izlediği Gazze politikasının aynısını izliyor olsaydı bugün Erdoğan'a destek verenler acaba CHP'ye ne diyecekti?

Büyük, kapsamlı ve ısrarlı biçimde toplumsal bir öfke ve muhalefete rağmen Özlem Zengin'i görevinden almak bir kenara hala sahiplenip makam üstüne makam veren Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Pelikan Kabinesi mi İsrail'e ticari kısıtlama getirip uygulayacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 aydır aynı yem borusunu çalıyor. "İsrail bu zulmün bedelini ödeyecek..."

7 ayda 34 Bin Müslüman şehit oldu. 25 bini çocuk kadın. 75 bin yaralı. 100 bin kayıp. 2 milyon mülteci. 72 bin ton bomba. Ama İsrail bedel ödeyecek öyle mi?
CB Erdoğan, Gazze konusunda Papa'ya gönderdiği mektupta, "İnsanlık sesini yükseltmeli, Filistin Devleti'nin kurulması gerekiyor" dedi. Yazık CB Erdoğan'a!! Gazze için Papa'dan yardım isteyecek, Siyonizm'in kara para aklama merkezi Vatikan'dan medet umacak kadar düştü mü?

Hangi dinden, inançtan, mezhep ve ideolojiden olursa olsun 85 milyonluk toplumun haber kaynağı tek; takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası.
Haber kaynağı tek olan bir toplum aslında tek tipleştirilmiş ve sürü psikolojisi ile yönetilen sömürge bir halktır. Köleleştirilmiş bir toplum olaylar ve gelişmeler karşısında benzer ve birbirinin kopyası aynı refleksi sergiler.

Sömürge toplumun en bariz davranış biçimi şudur: Güdülen bir toplumda hak'kı üstün tutan, hak'tan taraf olan, hak'kı savunanlar yok denecek kadar azdır. Halkın çok büyük kesimi aidiyet ve sosyolojik olarak sevgi/bağlılık hissettiği kişi ve kuruluşları söylev ve icraat olarak hak mı, batıl mı? doğru mu, yanlış mı? iyi mi, kötü mü? diye ayırım yapmadan körü körüne destekler. Fanatizm, holiganizm ve amigoluk en geçerli akçe ve meslektir.

**

Şu çıplak gerçek üzerinde kimse durmasa da, hiç kimsenin umurunda olmasa da gerçek ortadan yok olup kaybolmuyor! Nedir o gerçek?

CB Erdoğan yüksek faiz politikası ile ekonomiyi küresel Siyonist sermaye kuruluşu Dünya Bankası ve IMF'ye, dış politikayı Siyonist Haçlı Batı'ya, Devleti ve iktidarı da takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye tam tekmil teslim etti.

Yahudi illüzyoncu medya ve akademiyası işine gelmediği için bu gerçeği örtüyor. AK Partililer de zaten çoğu kripto olduğu için gerçeği karartıyor. Vatandaş ise, Goyim (Kır hayvanı)

14-18 Mayıs seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan, küresel sermaye ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası için ne idi? Başlık olarak sayalım;

Diktatör, Tek adam, Sultan, Padişah, Totaliter, yoksuzluk yapan, ülke kaynaklarını yandaşlara peşkeş çeken...

Peki, 14-28 Mayıs seçimleri sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan illüzyoncu medya ve akademiyası için ne oldu?

Mustafa Kemal'den sonra en güçlü lider, Duayen siyasetçi, Siyaset dahisi, Yenilgilerden güçlü çıkan lider... Ve artık içeride ve dışarıda Diktatör diyen yok.. Yolsuzluk diyen yok.. Tek adam diyen yok...

Küresel Siyonist sermaye ile takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasındaki bu keskin "U" dönüşünün sebepleri hakkında hiç fikri olan var mı? Ya da bunun farkında olan kaç kişi var? İsrail'in Gazze'deki zulmüne CB Erdoğan ve AK Parti niye üç maymunu oynuyor sanıyorsunuz?

**

Dini lider Ali Hamaney’in Hamas lideri İsmail Haniye’ye yaptığı görüşmede şunu dediği medyaya yansıdı: Hameney: “7 Ekim saldırısı hakkında bizi bilgilendirmediniz. Sizin için savaşa girmeyeceğiz. Ancak siyasi ve manevi desteğe devam edeceğiz.”

İran/Hizbullah'ın İsrail ve ABD'ye, ABD ve İsrail'in de İran ve Hizbullah'a herhangi bir zarar verdiği vaki değildir. Bütün yapılanlar algı operasyonundan ibarettir. Şu anda yine Türkiye'nin İsrail ve ABD işbirlikçisi olduğu İran ve Hizbullah'ın ise İsrail ve ABD ile bir savaş eşiğine geldiği sansasyonel biçimde haberleştirilip gündem yapılmaktadır.

Gelinen bu noktada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iktidarı devrettiği takiyeci Zümre'nin kurduğu Pelikan Hükümeti'nin izlediği politikaların katkısı büyüktür.
Size çok kıymetli bir tiyo vereyim mi? ABD’nin İsrail’e savaş açma ihtimali, İran’ın İsrail’e savaş açma ihtimalinden daha yüksektir…

**

Vecihi Hürkuş, Nuri Killigil, Nuri Demirağ, Şakir Zümre, Necmeddin Erbakan ve Bayraktar ailesi...Hepsinin ortak ve tek düşmanı var! 100 yıldır Siyonist Haçlı Batı'nın bu devlet ve milletin başına sardığı püsküllü bela olan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre!

O.G.

13 Nis 2024 - 17:54 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?