31 Mart seçimlerinde AK Parti'nin yaşadığı büyük hezimet sonrası teşkilat ve seçmende kadro değişimi beklentisi var!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Bir toplum, ülke, yönetim ve iktidar sürekli geçmişte yaptıkları ile övünüyor ve onlarla gündemde kalmak istiyor ise bunun 3 sebebi vardır! 1- Yenilgiyi gizlemek ve örtmek 2- İhaneti karartmak ve perdelemek 3-Yeni bir şey üretemeyen geçmişiyle oyalanmak. Yani AK Parti gibi!

31 Mart seçimlerinde AK Parti'nin yaşadığı büyük hezimet sonrası teşkilat ve seçmende kadro değişimi beklentisi var! Ancak, hiç kimse İsrail güdümlü Pelikan Hükümeti ve kadrolarından tasfiye beklemesin. Kenarda köşede kalmış 3-5 sadık adam varsa onları Pelikan uzaklaştıracaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ihanetin hesabını soracakmış! Nasıl ve kimden soracak? "Nas" diyerek faiz ile mücadelesinden vazgeçip yüksek faiz ile ülke ekonomisini küresel Siyonist sermayeye peşkeş çeken kim? Kendisi değil mi? Öyleyse hesap sormaya kendinden başlasa iyi olacak.

CB Erdoğan, ihanetin hesabını soracakmış! Yıllardır İsrail ve Siyonist Haçlı Batı'ya, "Ey..." diye başlayan milli ve yerli bir söylev ile öldürücü suçlamalar yapan, sonrasında dış politikayı Siyonist Haçlı Batı eksenine kaydıran kimdi? Örnek: İsveç'in NATO üyeliği ve Gazze!

CB Erdoğan, 22 yıllık en şiddetli düşmanlarıyla 14-28 Mayıs seçimleri sonrası buzları eritti. Reis; 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin de rejisörü olan; İsrail, Dünya Siyonizmi, ABD, NATO, AB, BM, Takiyeci Sabetayist Zümre ile buzları eritti!

Ekonomiye yüksek faiz ile IMF'ye, dış politikayı da Siyonist Haçlı Batı'ya angaje eden CB Erdoğan ile Sabetayist Zümre arasındaki buzlar eridi, eski küskünlüklerin yerini sıcak diyalog aldı!

Ertuğrul Özkök, Cüneyt Özdemir, Uğur Dündar, İsmail Küçükkaya, Candaş Tolga Işık, Yılmaz Özdil, Newşin Mengü, Fatih Portakal, Fatih Altaylı, Levent Gültekin, Aslı Aydıntaşbaş... Müzmin muhalif medya şimdi övgüler diziyor dünün diktatörü Erdoğan'a!

Reis ile Yahudi'nin arasındaki buzlar eridi ama AK Parti'nin oyları güneşin erittiği buz gibi eridi! Erdoğan şu aşamadan geri dönüş yapamaz!

22 yılda girdiği bütün seçimleri kazandığı halde Siyonist Haçlı Batı ve takiyeci Sabetayist Zümre medyası tarafından, "Diktatör" ilan edilen Erdoğan, son seçimde aldığı ağır hezimete rağmen Yahudi medyası tarafından büyük bir zafer kazanmış edası ile övgülere boğuluyor! Bu ayrıntıyı fark etmeyen, Yahudi medyasındaki bu değişimin nedenleri ve sebepleri ile ilgili herhangi bir fikri olmayan siyasette ancak dolgu malzemesi olur!

Siz, ülke ekonomisi ile dış politikayı Siyonist Haçlı Batı'ya peşkeş çekerseniz ne yaparsanız yapın layüsel olursunuz.

Seçimde CHP'nin birinci parti olarak çıkmasının CB Erdoğan ve AK Parti'ye verdiği şöyle güçlü bir mesaj var; Mustafa Kemal ve Atatürkçülük yaparak CHP ile yarışa girersiniz düşman dost olmuyor! Üstelik özünüzden ve kimliğinizden koptuğunuz için de dostlarınızı kaybediyorsunuz! Anlayana...

"İki ayyaşın (Mustafa Kemal, İsmet İnönü) çıkardığı kanunlar" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile, "Erdoğan, Mustafa Kemal Atatürk gibi büyük ve başarılı bir liderdir" diyerek takiyeci Sabetayist Zümre medyası tarafından övgülere boğulan Erdoğan aynı olabilir mi?

Gazze boynu bükük!

**

Freddie Mercury’nin homoseksüel hayatını anlatan iğrenç filmi çok beğenip 2 defa izlemeye gittiğini beyan eden Özlem Zengin yine gündemde.

İki erkeğin eşcinsel hikayesini anlatan filmi çok beğendiğini söyleyen Özlem Zengin’in görevden alındığına dair iki gündür sosyal medyada tezvirat yapanlara müjdeyi AKP Grup Başkanı Abdullah Güler verdi. Özlem Zengin’in görevden alındığı iddialarını yalanlayan Güler şunları söyledi:

“AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Özlem Zengin’in görevinin başında meclisteki çalışmalarına devam ettiğini kamuoyuna iletmek isterim. Uzun yıllar İstanbul teşkilatlarında birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet ve onur duyduğum Özlem Zengin başkanımızın DAVAmıza olan inancının ve SAMİMİ çalışmalarının yakından şahidiyiz. Önümüzdeki dönemde de birlikte çalışmaya ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz"

**

14-28 Mayıs seçimleri sonrası Pelikan Kabinesi ile iktidarın takiyeci Sabetayist Zümre'ye, ülke ekonomisi ile dış politikanın küresel Siyonist sermaye'ye haraç olarak teslim edildiğine inanmayan varsa linkteki haberi okusun! İlk durak ABD! Niçin? https://www.ensonhaber.com/.../mehmet-simsek-yerel...

Hazine ve Maliye Bakanlığı, sosyal medya fenomenlerinin kazancının peşine düşmüş! Neden? Çünkü para yok! Dünyanın en yüksek faizinin uygulandığı bir ülkede ülke kaynakları ve hazine sadece faiz baronlarına cuka olarak dağıtılır. Halka düşen de çalınan yem borusuna aldanmak!

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile eski bakan Nurettin Nebati arasında nasıl bir fark var ki, Nebati'nin her şeyini istihza konusu yaparak itibar suikasti yapan Yahudi medyası, Şimşek'e gözün üstünde kaş var demiyor? Şimşek, yüksek faiz ile ekonomiyi Siyonizm'e peşkeş çekti.

**

Hakan Fidan: “NATO üyeleri terörle mücadelede Türkiye'ye koşulsuz destek vermeli” Yahudi medyasının uyduruk videolar ile kahraman ilan ettiği Hakan Fidan, NATO Dışişleri Bakanları toplantısında üye ülkelerin Türkiye'nin terörle mücadelesine destek olmalarını istemiş! NATO'nun bu sözleri duyduğu kaçıncı Dışişleri Bakanı'dır Fidan?

Hakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile Brüksel'de görüşmüş. Fidan, Blinken'e, "Hamas bizi dinlemiyor, sözümüz geçmiyor. Hamas'a itaat ettiremiyoruz, İsrail ile barış masasına otur ve ateşkes kararını kabul et teklifimizi ısrarla reddediyor. Kusura bakmayın" demiş midir?

Gazze'den Türkiye'ye dönen gönüllü doktor Taner Kamacı, Gazzelilerin Türkiye'ye kırgınlığını anlatıyor. Dinleyin; Sayın Cumhurbaşkanı.. Pelikan Kabinesi.. Alçak yandaş medya.. Dalkavuk sürüsü gazeteciler.. AK Partiye gönül verenler.. Ne haldir bu?

Kamacı, "Neden yanımızda olmadılar? Neden en azından ticareti durdurmuyorlar? Bizi açlıktan öldürenlere neden meyve-sebze, çelik gönderiyorlar? diye soruyorlar. Bunları çok duydum." https://www.youtube.com/watch?v=Fw993oOfRNI&t=94s

22 yılda AK Parti'nin yaptığı hiçbir kalkınma hamlesi, yatırım ve hizmete sunduğu projeler; İsrail'in Gazze'de 7 aydır sürdürdüğü tarihin en kanlı vahşet ve zulmüne karşı CB Erdoğan ve AK Parti'nin üç maymunu oynadığı gerçeğini örtmeye yetmez. Şehit tek bir çocuğun bile kefareti olmaz!

**

Baba Erbakan'ın 40 yıllık siyasi hayatında Türkiye'de en büyük düşmanları kimlerdi?

Sayalım; Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Sabetaycı sermaye baronları (TÜSİAD), İllüzyoncu medya ve akademiyası, Laik ve seküler kesimler, Atatürkçüler, İslam düşmanları, CHP'liler, Batıcılar, NATO'cular, Batı işbirlikçisi siyasiler, Kemalist resmi ideolojiye dayalı statüko...

Yukarıda baba Erbakan'ın düşmanı olan bütün kişi ve kuruluşların hepsi şimdi oğul Fatih Erbakan'ı destekliyor mu? Evet. Övüyor mu? Evet. Sahip çıkıyor mu? Evet.
Demek ki Fatih Erbakan da işlenecek bir cevher ve maden bulmuş Yahudi! Yukarıda sorduğum sorusunun cevabını verdim sanırım. Hala anlamayan var mı?

Erbakan siyasi hayatında üstün teknolojiye dayalı %100 milli ve yerli savunma sanayii kurmak için bir ömür harcadı ve başardı elhamdülillah. Ancak Erbakan ömrünün sonunda sürekli her fırsatta şunu dile getirdi: "Bir milletin asıl gücü topu, tankı, füzesi değil; imanlı, inançlı ve şuurlu gençliğidir!"

Erbakan haklı idi! Zira Türkiye üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii ile askeri anlamda bir süper güç. Ama bu savunma sanayinin İsrail'e bir zararı, Gazze'ye de hiçbir faydası yok tam 6 aydır. Neden? Çünkü bu ülkede imanlı, inançlı ve şuurlu bir gençlik yok.

100 yıldır tağuti, inkarcı, paganist Kemalist vesayet rejimi'nin materyalist, Darwinist tek tipçi eğitim sistemi ile bu ülkede 4 nesildir dinine, tarihine ve kimliğine düşman bir nesil yetişiyor. 22 yıldır AK Parti iktidarında da Kemalist eğitim sistemi hala sürüyor.

**

Bu operasyonlarda yakalananlar içinde neden tek bir İsrail kimlikli MOSSAD ajanı yok! Niye bilgiyi alanlar değil de sadece bilgiyi satanlar yakalanıyor! İsrail'in Gazze'deki vahşetine karşı üç maymunu oynayan AK Parti'nin imajını düzeltmek için MOSSAD ve MİT ortak mı çalışıyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti iktidarı 7 aydır İsrail'in Gazze'de zulmüne karşı üç maymunu oynuyor iken, Türkiye'de MOSSAD ajanlarına operasyon yapıldığına inanan varsa ahmaktır!

Olan şudur; MOSSAD son kullanım tarihi geçmiş kadrolarını tasfiye ediyor! İktidara İsrail karşıtı imajı verilerek Gazze'deki vahşet ve soykırıma karşı 7 aydır sahte sızlanmak, ağlamak, içi boş hamaset ve belagat yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yıkılan güvenilirliğini tamir etmek istiyor. Dikkat ederseniz zaten yakalananlar içinde tek bir İsrail kimlikli MOSSAD ajanı yok!

**

MGK toplantısı yapıldı. Sonuç: “İsrail'in Gazze'deki saldırıları uluslararası meşruiyetini sorgulatıyor” MGK’nın bu açıklaması sonucunda İsrail çok korkmuştur şimdi! “Uluslararası toplum Gazze'deki saldırıların durması için daha fazla çaba göstermeli” MGK tarafından İsrail'i Siyonist Haçlı Batı ile tehdit etmek büyük zeka belirtisi!

**

İran ve Hizbullah 44 yıldır ABD ve İsrail'den intikam alıyor! Tek bir İsrail askeri ölmüş değil! İran ve Hizbullah 44 yıldır İsrail ve ABD'yi denize döküyor! Tek bir İsrailli ve ABD'li boğulmuş değil! İsrail ve ABD 44 yıldır İran'ı düşman ilan ediyor! İran petrolü Batı'ya akıyor.

O.G.

06 Nis 2024 - 18:24 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?