1000 yıllık İslam kardeşliği ikame edilmedikçe huzur/barış olmaz

Yazarlarımızdan Mesut Akgül'ün yorumu..

Türk milliyetçiliği ve Kürt milliyetçiliği. İkisi de Siyonist-Haçlı Batı'dan içimize yerleşmiş mikrop! Türkler ve Kürtler, İslam kardeşliğinde yoğrulduğunda 1000 yıl birlikte dünyanın efendisi oldular. Ne zaman Yahudi'nin milliyetçilik mikrobu bünyeye bulaştı, ikisi de köle oldu.

Türk milliyetçiliği mikrobunu Müslüman Türkler’in bedenine sokan Batı'nın başkentlerinde devşirilmiş Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Jön Türkler'di! Kürt milliyetçiliği mikrobunu da Müslüman Kürtlerin bedenine bulaştıran Batı'nın devşirdiği Kripto Yahudi Jön Kürtler'di! Uyanık olunuz!

Milliyetçilik ideolojisi her daim karşı milliyetçilik duygularını tahrik edip ortaya çıkmasına sebep olur! Türk milliyetçiliği olmasa Kürt milliyetçiliği de olmaz. Ancak en acı olanı şu ki, Türkler de Kürtler de milliyetçilik yaparak sadece Siyonist Haçlı Batı'nın uydusu oldular!

İttihat ve Terakki'nin Türk milliyetçiliği ile Türkler, PKK'nın Kürt milliyetçiliği ile Kürtler İslam'dan uzaklaştırılıp laik ve seküler bir toplum haline getirildiler. Siyonist/Haçlı Batı böylece 1000 yıllık ortak düşmanları Türkler ve Kürtler'den kurtuldu ve kendine uydu yaptı.

Yahudilik ırkçı bir din. Yahudi anneden doğmayan Yahudi olamıyor. Siyonizm’de ırkçı bir ideoloji. Bu yüzden dünyadaki bütün ırkçı, milliyetçi ve faşist izm'lerin arkasında Yahudi aklı ve zehri vardır. Milliyetçi Türkler Kemalizm ile, Kürtler de PKK ile Büyük İsrail'e hizmet eder!

İslam'ın en şiddetli düşmanı Siyonist Haçlı Batı, İslam kardeşliği ile yoğrulmuş Müslüman Türk ve Kürtler karşısında 1000 yıl 19 Haçlı Seferi'nde mağlup oldu. Batı ne zaman Jön Türk ve Jön Kürtler ile milliyetçilik mikrobunu vücuda enjekte etti, 100 yıldır Batı efendi, biz köle!

Siyonist Haçlı Batı şu gerçeği çok iyi biliyor: Türkler ve Kürtler 1000 yıllık DNA'larına geri döner, İslam kardeşliği ile tekrar ümmet şuuruyla birlik olurlar ise küresel emperyalist düzen çöker! Bu yüzden Marksist/ırkçı PKK ile ateist/ırkçı Kemalizm, Batı'nın kırmızı çizgisi!

Türkiye'de Batıcı, ırkçı ve faşist resmi ideoloji Türk milliyetçiliği Kemalizm ile İsrail ve Batı'nın taşeron terör örgütü Marksist ve ırkçı PKK'nın Kürt milliyetçiliği fikirsel ve kültürel olarak yıkılıp yerine 1000 yıllık İslam kardeşliği ikame edilmedikçe huzur/barış olmaz.

40 yıldır PKK terör örgütünden bu toprakların iki asli unsuru ne kazandı? Sadece kaybettiler, acı çektiler, mezarlıklardan çıkamadılar! Kim kazandı peki? İslâm düşmanı Siyonist Haçlı Batı ve takiyeci Sabetayist Zümre! Tezgaha gelme, uyan!

**

Paralel Devlet Yapılanmasi FETÖ'nün görev ve vizyonu doğrultusunda İsrail adına AKP'de kurumsallaşan yapının adı PELİKAN'dır!

Yeni Paralel Devlet Yapılanmasi olan Pelikan siyasette,medyada, sermayede, bürokraside uzantısı olan kökü dışarıda bir derin yapı!

Pelikancıların ihanetini görmek ya da anlamak çok zordur! Çünkü radikal bir Erdoğan yanlısı/taraftarı/destekçisi imajı çizerler! Pelikancı'ların üstadı Sabetayist Barlaslar ile Soroscu Can Paker'dir! AKP içine kümelenmiş İsrail paralelindeki yapıdır Pelikan!

15 Temmuz darbesinden sonrası FETÖ'nün misyonunu üstlenen ve AKP siyasetini İsrail güdümünde şekillendiren Pelikan Örgütü’dür!

31 Mart seçimlerinde hemen her AKP'linin ortak fikri ve kanaati olan yanlış aday tercihlerini belirleyen ve dayatan Pelikan'dır!

AKP'nin kuruluşunda yer almış, fedakarlıkta bulunmuş nice deve dişi gibi siyasetçinin partiden tasfiyesini planlayan Pelikan'dır!

Başkan Erdoğan bu İsrail'e bağımlı Pelikancı şebekeyi tasfiye etmeyi başaramazsa bu örgütun hedefindeki asıl düşman Erdoğan'dır!

Pelikan'ların ihanetini gören/bilen kadrolar konuşmaya dahi cesaret edemeyip susmaktadır! Çünkü muhaliflere karşı acımaları yok!

Dünya Siyonizmi/İsrail'in Erdoğan'ın yakın çevresi ile AKP genel merkezine işbirlikçilerini yerleştirmedığini düşünmek saflık! Yahudi adına Devlet içinde devlet olan PELİKANCI ÖRGÜT her geçen gün boy boy FİDAN vermekte ve sürekli boynu KALIN'laşmaktadır!

Toprağa kök salıp FİDAN gibi boylu poslu gövdesi KALIN rengi ALBAYRAK olan PELİKAN ya Erdoğan'ı yiyecek ya da Erdoğan onları yiyecek!

Pelikancılar için söylenilecek ilk önemli şey kesinlikle milli ve yerli olmadıkları gerçeğidir! Merkez karargahları da İsrail'dir!

**

Aslı Aydıntaşbaş. Yılların CB Erdoğan ve AK Parti aleyhtarı. Yerel seçimlerde AK Parti 22 yılın an ağır yenilgisini aldı. Ama Aslı, CB Erdoğan'a 2028 güzellemeleri yapıyor. Neden? İktidarı takiyeci Sabetayist Zümre'ye teslim edersiniz böyle oluyor demek!

Müzmin muhalif gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, Washington Post'taki yazısında, "CB Erdoğan, Cumhuriyeti'nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk kadar önemli bir lider" diye yazdı! Angut/satılık yandaş medya marifetmiş gibi bu yazıyla gurur duyuyor! CB Erdoğan'a yıllarca, "Tek adam, diktatör, yolsuzluk" diye saldıran Sabetayist Yahudi Aslı, ne değişti ki Erdoğan'ı Atatürk kadar büyük lider ilan ediyor? Kim değişti? CB Erdoğan mı yoksa Aslı mı?

CB Erdoğan, 14-28 Mayıs sonrası Pelikan Hükümeti ile iktidarı Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Sabetayist Zümre'ye teslim edince Yahudi ile buzları eritti. 20 yıldır en şiddetli Erdoğan düşmanları Sabetayist gazeteciler, ağır seçim mağlubiyetine rağmen şimdi Erdoğan'ı övgülere boğuyor! Aslı'dan da eğer AK Partilerin aklı başına gelmezse vay hallerine...

**

Ali Yerlikaya döneminde FETÖ'cü üst düzey 445 polis ile 7500 FETÖ'cü polis görevlerine iade edildi. Bu FETÖ'cü üst düzey emniyet mensubu ile polisler görev aldıkları illerde gösterileri bahane edip vatandaşa provokasyon maksatlı orantısız ve aşırı güç kullanıyor olabilir mi?

**

Van İl Seçim Kurulu, sandıktan birinci çıkan DEM adayının mazbatasını elinden alıp AK Parti adayına verdi. YSK ise DEM'in itirazını kabul edip mazbatayı DEM'e iade etti! Neler oluyor? Milli Görüş Derin Devleti ile takiyeci Sabetayist Zümre'nin rejim ve iktidar savaşı devam ediyor!

İl Seçim Kurulu Van'da mazbatayı bir adaydan alıp diğerine verdi! YSK da mazbatası elinden alınan adaya geri verdi! Devlet aynı devlet! Yasalar aynı yasa! Peki, bu ne? Çünkü Türkiye'de Milli Görüş derin devleti ile takiyeci Sabetayist Zümre arasında iktidar kavgası devam ediyor.

**

BDDK ve kamu/özel bankaların kredi kartları ile yeni aldığı kararlar üzerinden ve bunun hemen seçim öncesi milyonlarca müşteriye mesajla iletilmesi uygulaması ile AK Parti'ye operasyonu hangi derin güç ve odak yaptı?

04 Nis 2024 - 18:24 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?