İsrail zulmüne sessiz kaldıktan sonra ha namaz kılan Yahudi kölesi, ha heykelci Yahudi kölesi olmuşsun ne fark eder?

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Din tüccarı Cübbeli Ahmet, Cumhur İttifakı'na oy vermek için fetva yayınlamış! Bak sen şu cerbezeci ve madrabaz din bezirganına! Söz konusu İsrail'e destek olunca cemaaten İsmail Hünerlice ile aynı safta buluşmuş! Oysa AK Parti'ye verilen her oy Gazze'ye bomba olarak düştü ve düşecek!

İsrail'in 6 aydır Gazze'de işlediği insanlık suçu vahşi bombardıman ve hunharca yaptığı etnik temizliğe karşı İsraille ekonomik, siyasi, askeri ve diplomatik hiçbir ilişkisini kesmeyen CB Erdoğan ve AK Parti ile diğer partiler arasında herhangi bir fark yoktur! İsrail zulmüne sessiz kaldıktan sonra ha namaz kılan Yahudi kölesi, ha heykelci Yahudi kölesi olmuşsun ne fark eder?

Bu milletle dalga geçip alay mı ediyorsunuz? 15 Temmuz'u CB Erdoğan'a haber vermeyen MİT'çi Hakan Fidan şimdi Dışişleri Bakanı! FETÖ gazetesinde yazarlık yapan, Gülen'i dünyanın en etkin İslam'ı liderler listesine ekleyen İbrahim Kalın MİT Başkanı. Hangi FETÖ ile mücadele ediyorsunuz?

AK Partili trol hesaplarda, bindirilmiş kıta ve paralı asker aktivistlerde ne düşünce, ne fikir, ne bilgi, ne birikim, ne özgüven, ne cesaret, ne de kalıbının adamı olmak var! Tek bildikleri papağanlık yapmak, fanatizm ve amigoluk! Gerçekleri söyleyince tek yaptıkları engellemek!

İsrail, Suriye'yi bombalıyor, Rusya hava savunma sistemleri niye çalışmıyor? Dolayısıyla Rusya İsrail işbirlikçisi!!! Peki Türkiye'nin topu, tankı, füzesi, bombası, İHA'sı, SİHA'sı, TİHA'sı, uçağı, helikopteri, hava savunma sistemleri, fırkateyni, savaş gemisi var mı? Var... 6 aydır niye İsrail'e tek kurşun sıkılmadı?

Dünyayı karşına alarak Irak, Suriye, Libya, Dağlık Karabağ, Katar, Somali, Doğu Akdeniz ve Sudan'da askeri operasyonlar yapıyorsun da söz konusu İsrail olunca niye kükreyen aslan aniden süt dökmüş kediye dönüşüveriyor? İsrail korkusu nedir acaba?

CB Erdoğan, İsrail'in Gazze'de sürdürdüğü vahşete karşı son derece pasif ve tepkisiz kaldığına dair suçlama ve eleştiriler öyle yoğun ve kapsamlı bir hal aldı ki, konuşmalarında bu konuya cevap vermek zorunda kaldı. Peki, cevabında ne söylüyor? Hiç, sadece yem borusu çalıyor!

**

Bak Fatih Tezcan... Fatih Erbakan'ı eleştirmek için Erbakan'a olan kinini, öfkeni ve düşmanlığını kusmuşsun. Hem de tam bir Yahudi ağzıyla. Belli ki siyaset senin çapına çok ağır geliyor. Senin aklî çapın ancak FETÖ'ye övgü dolu sözlerle sahip çıkacak kadar bezelye boyutunda.

Ancak bezelye kadar küçük beyninle Erbakan'ın kendisinden önceki yapılan anlaşmaları niye iptal etmediğini soracak kadar ahmaksın. Kağıda imza atan devlet. Yani, “Devlette devamlılık esastır” diye bir kaidenin varlığından haberin yok mu? Var tabii. Ama şeytanlık yapacaksın ya, kendince algı operasyonu ve dezenformasyon yapıyorsun!

Erbakan, Filistin davası konusunda kötülüğün kaynağının İsrail olduğunu düşündüğü için Mesut Yılmaz Hükümeti zamanında 14/03/1996 yılında imzalanan ve Türkiye ile İsrail arasında gümrüklerin sıfırlanmasını öngören anlaşmanın yürürlüğünü Refahyol Hükümeti’nin sonuna kadar durdurmuş ve bu konuyla ilgili yapılan çalışmaları askıya almıştı.

Erbakan'ın İsraille imzaladığı askeri işbirliği anlaşması ise tam bir Yahudi safsatası. Çünkü Erbakan'ın senin de ifade ettiğin gibi 4 ay önce yapılmış anlaşmanın içeriğinde olan tank modernizasyonu ile ilgili anlaşmanın yürürlükte kalmasına izin verdi hepsi bu.

"Erbakan, Filistin'i kurtarmak için mi TSK'yı gönderdi?" diye bir Yahudi uşaklığına yakışır soru sormuşsun. Ben de sana yakışır bir cevap vereyim! "Erbakan'ın başbakanlığında İsrail 11 ayda değil 6 ay gibi bir sürede 33 bin Gazzeliyi katletsin, tek bir Filistinli'ye bile fiske vurabildi mi?" Bak, dönemin Filistin Başbakanı İsmail Haniye ne diyor: "11 aylık Refahyol hükümeti döneminde İsrail, Gazze’ye tek kurşun bile sıkamadı."

Yardakçılığını, dalkavukluğunu, şaksakçılığını yaptığın 22 yıllık tek başına iktidar AK Parti ve CB Erdoğan döneminde ise İsrail 6 aydır Gazze'de tarihin en kanlı ve vahşi bombardımanı altında büyük bir zulüm ve hunharca etnik temizlik yapıyor. Sende zerre utanma duygusu olsa zaten Gazze konusunda ERBAKAN ile Erdoğan'ı kıyaslamak gibi bir menfur ve meşum anlayışı dillendirmezsin...

Fatih Erbakan'a söyleyeceği sözü olan söylesin. Suçlayacak olan suçlasın. Eleştirecek olan eleştirsin. Ama hiç kimse Fatih Erbakan'ı bahane edip Yahudi'den aferin almak için ERBAKAN'a saldırmak gibi bir hezeyan ve herzeliğe yeltenmesin. Yeltenen olursa da haddini bildirecek imanımız da, ferasetimiz de dirayetimiz de var elhamdülillah.

Son olarak Fatih Tezcan... Erbakan, İsraille askeri işbirliği anlaşması imzaladı ise Çevik Bir, "Biz, 28 Şubat'ı İsrail için yaptık!" açıklamasını niye yaptı? Erbakan, İsraille askeri işbirliği anlaşması yaptı diye mi 28 Şubat post modern darbesine muhatap oldu? Bu yüzden mi Refah Partisi ve Fazilet Partisi kapatılarak CB Erdoğan ve AK Parti'nin önü İsrail tarafından açıldı? Bezelye beynini biraz dinlendir, fazla yorma Tezcan!

Kimin Fatih Erbakan ile ne derdi var bizi ilgilendirmiyor. Kim, Fatih Erbakan'a ne söylerse söylesin. Kim, Fatih Erbakan'a nasıl yüklenirse yüklensin. Kim, Fatih Erbakan'ı nasıl suçlamak isterse suçlasın. Zerre umurumuzda değil ve olamaz da...

Yalnız son günlerde dikkat çeken bir gelişme var! Yahudi uşağı bazı şöhretler, Fatih Erbakan'a olan toplumsal öfkeyi istismar edip baba Erbakan'a olan kinini, öfkesini ve düşmanlığını kusarak Erbakan'a yönelik bir itibar suikasti düzenliyorlar! Kimse böyle bir namusuzluğa, şerefsizliğe ve haysiyetsizliğe yeltenmesin. Kimse de bu Yahudi oyununa ve kurgusuna prim vermesin. Oldu ki buna yeltenen oldu ona hadidini bildirecek imanımız da, ferasetimiz de, basiretimiz de, dirayetimiz de var elhamdülillah!

Fatih Erbakan, AK Parti ile yerelde ittifak görüşmelerinde cürmüne bakmadan yangın olmaya çalıştı ve asıl bomba bugün ortaya çıktı. Meğer Fatih bey, Kayıp Trilyon davasında ödenilen parayı geri istemiş. Yani para pazarlığı yapmış! Leş olmak böyle bir şey. Çukurluk, çöplük, çamurluk bile utancından kızarmıştır!

“Kirvem İsmet İnönü” diyerek bununla gurur duyan Fatih Erbakan'ın YRP'sinin ikinci adamı ve Kocaeli BŞB Adayı Doğan Aydal'ın Siyonist Lions kulübünde danışman olduğu ortaya çıktıktan sonra bir de LGBTİ destekçisi olduğu anlaşıldı. İşte YRP'nin ikinci adamı da bu!!?

**

CHP'deki para kuleleri davasının tanığı Hasan Şenyurt: "Kayıt dışı tutar 2 milyar dolar" "Bankamatik kiralamalarında bile yolsuzluk var" diyor. Tamam da bu 2 milyar dolar gibi büyük bir meblağı hangi güçlü sermaye finanse etti? Bu sayılan 2 milyar dolar parayı hangi güç videosunu çekip kayıt altına aldı? Bu güç bu videoyu yayınlamak için niye yerel seçimleri bekledi? AK Parti'ye bu iyiliği bu karanlık güç neden yaptı?

O.G.

30 Mar 2024 - 17:36 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?