İktidar hala yem borusu çalıyor!

Yazarlarımızdan Mesut Akgül'ün yorumu..

Emekliye yatacak bayram ikramiyesi ne kadar? 3 bin ₺. 5 kişilik bir ailenin bir akşam dışarıda yiyeceği iftar menüsü! Peki, Sabetayist Yahudi TÜSİAD sermayesine iki yılda ödenecek rant ne kadar? 100 milyar $! Eximbank'tan ihracatçıya 2 yılda ödenecek haraç, 100 milyar $!

9 aydır ısrarla yazıyoruz. Yüksek faiz politikası demek milletin yüksek döviz, yüksek enflasyon ve yüksek vergi ile söğüşlenip ülke kaynaklarının küresel Siyonist sermayeye haraç, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye de cuka olarak aktarılması demektir.

Yüksek faiz politikası içinde memura, işçiye, emekliye, asgari ücretliye, çiftçiye kısacası 3 milyon mütegallibe azgın azınlık Sabetayist Zümre hariç diğer 82 milyon halka refah, ücret ve rant aktarımı yoktur. 14-28 Mayıs seçimleri sonrası 9 ay geçti. İşte emeklilerin hali ortada! İktidar hala yem borusu çalıyor!

**

Ey CB Erdoğan.. Ey AK Parti iktidarı.. Ey Müslüman toplum.. İmam Şafii diyor ki, "Bir Müslüman'a kadının namusunun kirletilmesinden ise Kabe'nin yıkılması evladıdır. Zira Kabe taşdan bir yapı. Yıkılır, yapılır. Ama bir Müslüman kadının namusu kirlendi mi bir daha yerine gelmez!"

6 aydır terör örgütü İsrail'in hiçbir insani duygudan nasiplenmemiş vahşi, barbar, zalim ve gaddar teröristleri Gazze'de Müslüman kadınların iffetine leke sürüyor. CB Erdoğan ve AK Parti ise bu zulüm ve barbarlık karşısında yalnızca konuşuyor. İsrail büyükelçiliği, konsoloslukları bile hala Türkiye'de faaliyetlerine devam ediyor.

Ey AK Parti.. Yerel seçimlerde tüm büyükşehir ve il/ilçe belediyelerinin tamamını kazansanız dahi bunun Allah indinde hiçbir değeri yoktur. 7 sülaleniz alnını secdeden kaldırmasa da Gazze'nin hesabını veremeyeceksiniz!

Gazze'ye yönelik yardım kampanyaları, Müslüman toplumun İsrail'e karşı biriken öfke ve düşmanlığı herhangi bir sosyal patlamaya yol açmasın, kontrol dışı bir toplumsal ayaklanmaya dönüşüp işbirlikçi yönetimler zora düşmesin diye uydurulmuş Siyonist bir propaganda malzemesidir.

Hani İHH, Gazze'deki ambargoyu delmek için uluslararası bir organizasyon ile Gazze'ye yola çıkıyordu? Üzerinden 1 ay geçti! Herhangi bir ses seda yok! Kimsenin ağzını da bıçak açmıyor! Ne oldu? Yoksa AK Parti ve Pelikan Kabinesi İHH'nın kulağını mı çekti?

**

İcranın başı cumhurbaşkanı ve MGK'yı baypas ederek dünyanın hiçbir ülkesinde eşi benzeri olmayan paralel bir beşli MGK Toplantısı yapan Hakan Fidan ve İbrahim Kalın ikilisi ABD ziyareti dönüşü Ali Yerlikaya ve Metin Gürak'ı dışlayıp sadece Yaşar Güler ile üçlüye döndüler!

MGK'yı bypass ederek önce beşli sonra üçlüyü dönen Hakan Fidan, İbrahim Kalın ve Yaşar Güler, Güvenlik Zirvesi denilen toplantılarda ülke ve milletin geleceği ile ilgili ne tür kararlar alıyorlar belli değil! Dünyada icranın başı Cumhurbaşkanı veya Başbakan olmadan böylesi olmaz!

14-28 Mayıs sonrası kurulan Pelikan Kabinesi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a düşen misyon sadece AK Parti genel başkanlığını yapmak! Seçim mitinglerini kim yaptı? Erdoğan! Peki, devleti kim yönetiyor? Hakan Fidan, Yaşar Güler, İbrahim Kalın!

Güvenlik Zirvesi'ni bu üçlü yapıyor!

"15 Temmuz FETÖ darbesini MİT'ten değil, eniştemden öğrendim" diyen CB Erdoğan, Hakan Fidan'ı dışişleri bakanı yaptı! Güvenlik soruşturmasını yaptığı 4 Cumhurbaşkanı yaveri de FETÖ'den tutuklunan İbrahim Kalın MiT Başkanı! 15 Temmuz'da kıl payı yırtan Erdoğan bakalım bu sefer ne yapacak?
Hakan Fidan, Yaşar Güler, Ali Yerlikaya, İbrahim Kalın ve Metin Gürak, icranın başı CB Erdoğan ve MGK'nu bypass edip paralel bir MGK kurarak adına güvenlik zirvesi denilen toplantı yaptı ve ülkenin/milletin geleceğine yönelik kararlar aldılar.

Bu protokol ve teamül dışı garabet toplantıya kimseden ses çıkmadı. Ancak Hakan Fidan ve İbrahim Kalın, ABD ziyareti dönüşü yanlarına sadece Yaşar Güler'i alarak üçlü zirveye döndüler. Ali Yerlikaya ve Metin Gürak bu üçlü tarafından dışlandı. Demek ki Yerlikaya ve Gürak'a ABD'nden icazet çıkmadı, güvenmiyorlar!

Hakan Fidan ve İbrahim Kalın'ın birlikte gerçekleştirdikleri ABD ziyareti dönüşü, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya yönelik Sabetayist illüzyoncu medya ve akademiyası tarafından 9 aydır yapılan yıkama ve yağlama faaliyetleri bıçak gibi kesildi. Neden? Yoksa ABD'den uyarı mı geldi?

Okuyucularımız biliyorlar. İsrail ve ABD, Hakan Fidan, İbrahim Kalın ve Yaşar Güler üçlüsü ile TSK'yı Kuzey Irak'a sokup ordunun imkan ve kabiliyeti ile mühimmatını heder ettirmek istiyor. Oysa asıl terör tehdidinin Kuzey Suriye'den geldiğini hep söyledik.

Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının günlerce gazete manşetleri ile tv ekranlarında abartarak övgülere boğduğu Kuzey Irak'a askeri operasyon nedendir bilinmez aniden ülke gündeminden düştü! Artık konuşulmuyor bile! Milli Görüş derin dünya devleti devreye mi girdi? İzlemeye devam!

**

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kendine hizmet eden şahısları asla unutmaz ve unutturmaz.

Eski Başbakan Nihat Erim ve koruma ekibi suikast sonucu öldürüldü. Yahudi illüzyoncu medya ve akademiyası küçücük bir haber yaptı. Hatta yaşı 60'dan küçük olanlar Nihat Erim'i hatırlamaz bile. Ama Milliyet başyazarı Abdi İpekçi öldürüldüğünde TRT tam bir ay tek haber yaptı. Gazeteler günlerce tek manşet yaptı. Çünkü Abdi İpekçi, Dünya Siyonizm'i ve İsrail adına Türkiye'yi yöneten barondu!

İki dönem başbakanlık yapan ve cumhurbaşkanı olan Turgut Özal, ANAP Kongresine suikasta uğradı. Suçlu yakalandı, kardeşi Korkut Özal, "Abime suikastı Erol Simavi yaptırdı"dedi ama kimse duymadı.
%1'lik bir partinin genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu öldü.Ama her ölüm yıldönümünde ve fırsatta takiyeci Sabetayist Zümre, Yazıcıoğlunu asla unutturmuyor.

**

Prof. Dr. Nuh Arslantaş'ın Yahudi Şalom Gazetesi’nde yazar olduğunu biliyor musunuz? Yozlaşmış tarikatlerle oryantalist ilahiyatçılar birbirlerinin sapkınlıklarını, defolarını istismar ederek İslam'ı tahrife yönelik bir diyalektizm üretiyorlar. Allah kahretsin onları.

Türkiye'de; Kurulu düzen, Yahudi, Anayasa ve kanunlar, Yahudi, Sermaye, Yahudi, Medya, Yahudi, Siyaset, Yahudi, Kültür ve sanat camiası Yahudi, Fikri iktidar, Yahudi. Peki, ekranlarda ilahiyatçı haşaratlar ne anlatıyor? Namaz kılan ve oruç tutan Yahudi kölesi Müslüman olun!

**

AK Parti'nin siyasette ıskartaya çıkarttığı, bir kenarda unutulmaya yüz tutmuş, kenarda köşede ne kadar çer çöp varsa hepsini bulup yerel seçimlerde belediye başkan adayı yapan Fatih Erbakan, Suat Pamukçu'nun AK Parti'ye geçmesine çok içerlemiş. Oysa YRP adeta butik bir AK Parti olmuş durumda!
Fatih Erbakan ve YRP'sinin takiyeci Sabetayist Zümre tarafından kontrol edildiğinin açık ispatı şudur: Müslüman mültecilere adeta Yahudi bakış açısıyla düşmanlık eden Fatih belediye başkan adayı hala aday. Ama Murat Kurum desteklenmeli diyen Abdurrahman Akyüz, disiplin kurulunda!

**

İsrail Başbakanı ve Gazze kasabı Şeytanyahu, Hamas'ın Gazze Şeridi'ndeki Yahya Sinvar'ı ortadan kaldıracaklarını söyledi. Netanyahu, Yahya Sinvar'ı ölümle tehdit ediyor ise Sinvar %100 MOSSAD ajanıdır. Çünkü İsrail, gerçek düşmanını açıkça ilan edip öldürmek ile tehdit etmez!

**

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin kurucu iradesi olduğu Kemalist statükonun gücünü görüyor musunuz? Hayatı bunca milletin dinine, inancına, tarihi ve kimliğine düşmanlık etmiş bir din düşmanı sanatçı Kadir İnanır, hastaneye kaldırılmış diye koca Sağlık Bakanı açıklama yapıyor!

**

Türkiye'nin bölgede ve dünyada tek düşmanı var; İsrail! Yunanistan kim ki Türkiye'ye tehdit olsun! Yunanistan'ı milli düşman haline getiren Türkiye'deki İsrail'i oluşturan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi illüzyoncu medya ve akademiyasıdır. Neden? İsrail'i dost göstermek için!

25 Mar 2024 - 18:27 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?