85 milyon vatandaşın cebindeki 100 ₺'sinin 50 ₺'si yüksek faiz, döviz kuru, vergi ve enflasyon ile Siyonist sermayeye haraç ödenecek!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası politika faiz oranını 500 baz puan artırarak yüzde 50'ye çıkardı. Ne demek bu? 85 milyon vatandaşın cebindeki 100 ₺'sinin 50 ₺'si yüksek faiz, döviz kuru, vergi ve enflasyon ile çalınarak küresel Siyonist sermayeye haraç olarak ödenecek!

MB faizleri %50'ye çıkardı. CB Erdoğan: "Faiz hakkında nas var, bize ne oluyor?" Şaksakçılar: Bravo Reis.. Faizler %50! Şakşakçılar: Helal Reis.. CB Erdoğan: "Faiz sebep enflasyon sonuç!" Amigolar: Yaşasın Reis! CB Erdoğan: "Yakında enflasyon düşecek!" Zurnacılar: Çok yaşa Reis!

Cami kürsülerinde, tv ekranlarında faizin haram olduğunu söyleyen Ey ilahiyatçılar, tarikat ve cemaat hocaları.. Eğer papağan değil de samimiyet ile iman ve takva sahibi iseniz hodri meydan.. CB Erdoğan ve AK Parti faizleri %50'ye çıkardı! Var mı diyecek sözünüz? Bence yok!

Bakara Suresi, 275: "Faiz (riba) yiyenler, ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi, çarpılmış olmaktan başka (bir tarzda) kalkmazlar. Bu, onların: "Alım-satım da ancak faiz gibidir" demelerinden dolayıdır. Oysa Allah, alış-verişi helal, faizi haram kılmıştır." Faizler %50!

Bakara Suresi 279: "Eğer faizcilikten vazgeçmezseniz, artık Allah ve Rasûlü'ne karşı savaş açtığınızı, onların da size savaş açtığını bilin.." Faizler %50'ye çıktı! Ey CB Erdoğan ve AK Parti.. Allah'a ve Resulü'ne savaş açtınız ve kaybetmeye mahkumsunuz! Bu savaşı kimse kazanamadı!

CB Erdoğan ve AK Parti, faizci kapitalist sisteme entegre olmuş bir partidir artık. Faizci kapitalist sistemin kurucusu kim? Dünya Siyonizmi. Dünya Siyonizmi'ne entegre bir AK Parti'nin bu devletin ve milletin menfaatini düşünüp Gazze'ye üzüldüğünü düşünen ya cahil, ya ahmaktır!

Faizleri %50'ye çıkararak Siyonist-Haçlı Batı emperyalizmi'ne entegre olup faizci kapitalist sistemle barışık bir CB Erdoğan ve AK Parti'den ne bu devlete, ne millete, ne de İslâm ümmetine asla hayır, iyilik gelmez. Bu arada hatırlatayım; AK Parti Siyonizme teslim olmadan İsrail, Gazze'yi vuramazdı!

**

Müslüman Türkleri İslam'dan koparmak için Yahudi tarafından uydurulan Ergenekon masallarına paralel olarak Kürtleri de İslam'dan tecrit etmek için Şamanizme ait pagan kültürü Nevruz bayramı da yine Yahudi illüzyonist medya ve akademiya tarafından desteklenmiş kof kurgu ürünüdür.

İslâm üst kimliği ve potasında Müslüman kardeşliği ile harmanlaşıp birbiriyle akraba olup kan bağı ile bağlanmış, bundan dolayı 1000 yıl insanlığın efendisi olmuş Türk ve Kürtleri, dininden uzaklaştırmak için Şamanizm'e ait pagan kültürünü inkarcı TC yeniden diriltti!

Dünya Siyonizmi ve uzantısı takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, İslam potasında ve üst kimliği çatısı altında kardeş olup 1000 yıl dünyaya efendi olan Türk ve Kürtleri, Cumhuriyet sonra ırkçılık mikrobu ile (Türkçülük, Kürtçülük, PKK) zehirleyip eski pagan kültürünü diriltti.
1923 TC rejimi kurucu iradesi takiyeci Sabetayist Zümre Müslüman Türk ve Kürt toplumunu İslam'dan uzaklaştırıp gavurlaştırmak için inkarcı Yahudi Etiler, Hititler ve

Sümerlerin paganist kültürünü despotizm ile millete kabul ettirmeye çalıştı. Kısmen de başardı.

Tarikat, cemaat ve ilahiyatçıların İslam dışı Şamanist geleneği Nevruz'un yaygınlaştırılmasına tepkisiz kalmaları batıldır! Mübarek gün ve geceler İslam'da yoktur diye böğüren devşirme ilahiyatçılar, bir Zerdüşt, Şamanist pagan kültürü olan Nevruz kutlamalarına niye sessizler?

**

CB Erdoğan ve AK Parti'nin geçmiş 20 yılını inkar edip 14-28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan Pelikan Kabinesi ile takiyeci Sabetayist Zümre ile birlikte yönünü Siyonist Haçlı Batı'ya çevirdiğini en iyi Hakan Fidan anlatıyor.

Hakan Fidan: "Türkiye'nin geleceğini Avrupa'da görüyorum!" Erbakan olsaydı şöyle derdi: "Seni gavur aşığı seni.. Seni taklitçi seni.. Seni işbirlikçi seni.." Geleceğini Avrupa'da gören Hakan Fidan milli ve yerli olabilir mi? Ey AK Partililer.. Siz de mi gelecek AB'de diyorsunuz?

Bunu söyleyen kimdir? Laik, Atatürkçü, Kemalist, Batıcı, Seküler bir CHP'li mi? Yoksa; Dini bütün, muhafazakar, kahraman Hakan Fidan mı? Cevap aşağıdaki gazete manşetinde. Peki, geleceğini Avrupa'da gören Gazze'de kimi savunur?

**

Dünyada Türkiye hariç hiçbir devletin istihbarat teşkilatının yaptığı yurt içi veya dışı operasyonlar devlet sırrı kapsamında olduğu için gazete manşetleri ile tv ekranlarını süslemez. Türkiye'de H. Fidan ve İ. Kalın'ın PR'ı için koca MİT illüzyoncu medyanın reklam firması olmuş!

**

Kuzey Irak'a yapılacak kapsamlı bir askeri operasyon, Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakki'nin yoğun kar ve tipi altında Sarıkamış dağlarından yok yere ölüme yolladığı 100 bin Mehmetçik ihaneti ile benzer bir operasyondur.

O.G.

21 Mar 2024 - 18:05 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?