AKP GENEL BAŞKANLIĞINA HAZIRLIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • AKP Genel Başkanlığına hazırlıyor
  • Bu planın aktörleri Cumhurbaşkanı yapmak istediği Hakan Fidan ile başbakan yapmayı düşündüğü İbrahim Kalın'dan başkası değil
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra CHP lideri de darbeden söz etti
  • Sayın Cumhuriyet savcılarına soralım
  • Dua edelim de Trump başkanlık seçimini kazansın
  • TC'yi kuran takiyeci Zümre CHP'nin yerine YRP'yi mi ikame etmeye çalışıyor?
  • Açıkçası MOSSAD'ın ispiyonladıkları yakalanıyor
  • Öğrencileri bile Çanakkale'de savaşa sokup tüm varlığını bitirdiler

**

TC'yi kuran takiyeci Zümre'nin oluşturduğu 6'lı masa ittifakıyla Cumhurbaşkanı adayı yapamadığı Hakan Fidan'ı illüzyoncu medya ve akademiya AKP Genel Başkanlığına hazırlıyor. Zümre bu defa bunun için düğmeye basmış durumda.. Merak konusu olan bunun için tatbikat planının ne olacağıdır?

**

Bu planın aktörleri Cumhurbaşkanı yapmak istediği Hakan Fidan ile başbakan yapmayı düşündüğü İbrahim Kalın'dan başkası değil

TC'yi kuran takiyeci Zümre başkanlık sistemi yerine güçlendirilmiş parlamenter sistem kılıfıyla 1930 model Kemalcı lider fetişizmi resmi ideolojisiyle inşa ettiği hile rejimi ve köle düzenini bir daha değiştirilemeyecek şekilde tahkim etme amacından vazgeçmiş değildir. Bu planın aktörleri Cumhurbaşkanı yapmak istediği Hakan Fidan ile başbakan yapmayı düşündüğü İbrahim Kalın'dan başkası değil. Muamma olan bunu nasıl gerçekleştirmeyi düşündüğüdür.

**

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra CHP lideri de darbeden söz etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra CHP lideri de darbeden söz etti. İlginç olan şu ki darbeyi yapacak olanlar iktidarı bütünüyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan teslim almış durumdalar. Ergenekon darbe planlarına kumpas, 15 Temmuz kanlı darbe girişimine tiyatro diyenler şu anda iktidardalar. Bu defa da rufailer mi darbe yapacak? Yapılacak darbenin amacı ne; iç savaş çıkarıp Sevr'i gerçekleştirerek Marmara Bölgesini Avrupa Birliğine sokmak mı? 12 Eylül 1980 sonrası yönetimden uzaklaştırılan TC'nin kurucusu takiyeci Zümre bir daha aynı durumla karşılaşmamak için geleceğini Avrupa Birliği'nde garantiye almak istiyor. 

**

Sayın Cumhuriyet savcılarına soralım

Sayın Cumhuriyet savcılarına soralım: 7. Ordu Komutanı M.Kemal'in Filistin'de İngilizlere yenildiği ve on binlerce askerin şehit edildiği, esir alındığı ve Mondros Mütarekesinin bu yüzden imzalandığı tarihi gerçekliğinden söz etmek 5816'ya girer mi? Malum adlarının Cumhuriyet savcısı konulmasının nedeni görevlerinin vatandaşın savcısı değil rejimin savcısı olarak belirlenmiş olması nedeniyledir.

**

Dua edelim de Trump başkanlık seçimini kazansın…

Dua edelim de Trump başkanlık seçimini kazansın, ABD Suriye ve Irak'taki birliklerini çeksin. Yoksa Hakan Fidan, İbrahim Kalın, Yaşar Güler üçlüsünün Türkiye'nin başına öreceği çoraptan kurtuluş kolay olmayacak.

**

TC'yi kuran takiyeci Zümre CHP'nin yerine YRP'yi mi ikame etmeye çalışıyor?

TC'yi kuran takiyeci Zümre CHP'nin yerine YRP'yi mi ikame etmeye çalışıyor? Zümre'nin tek amacı 1930 model Kemalcı lider fetişizmi ideolojisini ilelebet yaşatıp Türkiye'yi yönetme ayrıcalığını sürdürebilmektir. Kemalcılığı topluma benimsetmek için CHP hiçbir zaman uygun olmadı. Nitekim ezanı serbest bıraktırarak İttihatçıların kurduğu DP'ye İslami bir imaj sağlayan Zümre CHP'nin paradan kaldırdığı M.Kemal resimlerini onun iktidarında yeniden koydurdu. Adı Demokrat olan partiye Meclis binası değil Anıtkabri yaptırdı. Müslümanları baskılayıp cezalandıran ve laikliği koruyan 163. maddeyi DP iktidarında çıkarttı. Bütün bunlarla Kemalcılığı topluma DP iktidarında benimsetti. CHP topluma benimsetmek şöyle dursun Kemalcılığın kamburudur. Bu yüzden Kemalcılığı resmi ideoloji olarak topluma sorunsuz dayatmak için YRP'den daha uygunu yoktur. YRP'nin toplantı yaptığı salonlara dev M.Kemal posterleri asmasının nedeni de bu olsa gerek.

**

Açıkçası MOSSAD'ın ispiyonladıkları yakalanıyor

Ali Yerlikaya attığı tweet ile MOSSAD'a operasyon yaptığını duyuruyor illüzyoncu medya ve akademiya gündem yapıyor. Oysa yalanı haberde sırıtıyor. Zira her defasında MOSSAD'a bilgi satanlar yakalanıyor. Bilgi alanlar yakalanmıyor. Açıkçası MOSSAD'ın ispiyonladıkları yakalanıyor. 

**

Öğrencileri bile Çanakkale'de savaşa sokup tüm varlığını bitirdiler

Darbe ile yönetimi ele geçiren İttihatçılar Osmanlı Devletini 1. Dünya Savaşına soktular. 30 cephede savaştırıp imparatorluğu dağıttılar. Öğrencileri bile Çanakkale'de savaşa sokup tüm varlığını bitirdiler. İngilizlerle birlikte TC'yi öyle kurdular.

O.G.

# HAKAN FİDAN İLE İLİŞKİLİ:

19 Mar 2024 - 18:10 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?