Medya ve akademiyanın propaganda ve algı oluşturma gücü ile bir toplumu aldatıp kandırmak onlarca yıl mümkündür

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Medya ve akademiyanın propaganda ve algı oluşturma gücü ile bir toplumu aldatıp kandırmak onlarca yıl mümkündür. 100 yıldır söylenilen Çanakkale Geçilmez miti tam bir palavradır. 1915 Çanakkale Savaşı'ndan 3 yıl sonra 1918'de İngilizler boğazdan geçip başkent İstanbul'u işgal etti. Yani Çanakkele geçildi.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi 100 yıldır İngiliz uydurması tarih ve sözde milli bayramlar kutlamaları ile tağuti, inkarcı, paganist Kemalist vesayet rejimini halka dayatıp Fransız tipi jakoben laiklik anlayışını tahkim ediyor. Ki ortada yapılmış bir Kurtuluş Savaşı da yok!

100 yıldır kazandığı söylenilen savaştan sonra başkenti işgal edilen, 600 yıllık devleti yıkılan, 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı Türk İslâm Kültür ve Medeniyetini kaybeden dünyada başka bir millet veya toplum var mı? Bu nasıl bir kazanılmış savaş ki bu millet her şeyini kaybetti?

“Kurtuluş Savaşı” Adı bu, böyle takdir etmişler. İyi de bu millet bu savaştan sonra neden, nelerden kurtuldu? Biz söyleyelim: Dininden kurtuldu, inancından kurtuldu, 1000 yıllık alfabesinden kurtuldu, 1000 yıllık medeniyet ve kültür birikiminden kurtuldu, 1000 yıllık şan ve şerefle dolu tarihinden kurtuldu! Peki, ne kazandı? Yahudiye kölelik!

Çanakkale Savaşı'ndaki 300 bin şehit; Başkent İstanbul İngilizler tarafından işgal edilsin, Saltanat ve Hilafet kaldırılsın, Osmanlı Devleti yıkılsın, Harf İnkılabı yapılsın, Batı tipi hayat tarzı ve yaşam biçimi despotizm ile bu millete dayatılsın diye mi canını verdi?

Çanakkale'de mezar taşında Selanik yazılı tek bir asker var mı? Dünya Siyonizmi'nin devlet ve milletimizin başına sardığı en püsküllü bela Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudiler 100 yıldır Araplar bizi arkadan vurdu palavrasını sıkıyor. Oysa Çanakkale'de binlerce Arap şehit var!

1. Dünya Savaşı'nda 30 cephede, Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı'nda milyonlarca şehit ve gazi veren bu milletin dini, dili, tarihi, kimliği, kültür ve medeniyeti yeni kurulan 1923 TC rejiminde neden tehdit ve tehlike olarak kabul edilip devlet gücü ile her türlü saldırıya maruz kaldı?

Bu millet maalesef 100 yıl sonra bile takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin uydurma ve safsata uyduruk TC tarihi karşısında savunmasız... İktidar ve muhalefeti ile tüm siyaset, medya ve akademiya, aydın, kanaat önderi ve entelektüeller.. Hala palavra TC tarihine teslimler!

Koca Cumhurbaşkanı, Bakanlar, Milletvekilleri, iktidar ve muhalefeti ile tüm siyaset, bürokrasi, aydın ve entelektüel çevreler, kültür ve sanat camiası, medya ve akademiya; 1915 Çanakkale Savaşı'ndan 3 yıl sonra 1918'de İstanbul'un İngilizler tarafından işgal edildiğini, işgalin 5 yıl sürdüğünü, başkent İstanbul işgal altında iken Anadolu'da sözde Kurtuluş Savaşı verildiğini, bu savaşlarda İngiliz işgal güçlerine karşı tek bir kurşun bile sıkılmadığını, 30 Ağustos'ta Afyon'da başlayan Büyük Meydan Muharebesi'nin 9 Eylül'de İzmir'de bittiğini, Afyon ile İzmir arasının 400 km olduğunu, bu mesafenin yaya yürüyerek 10 günde aşılmasının imkansız olduğunu, 10 günlük sürede işgalci Yunan ordusunun savunma yapmak yerine sadece geriye dönüp kaçtığı garabetini sorgulamak yerine 1 asırdır İnkılap Tarihi palavralarını savunuyor.

Çanakkale'de boğazdaki İngiliz işgal donanmasında sadece Yahudi lejyonerlerden kurulu adı Siyon Katır Birliği olan bir Yahudi askerlerin Mehmetçiğe karşı savaştığı gerçeğinin 100 yıldır medya ve akademiya tarafından karartılıp asla tartışma konusu yapılmadığını biliyor musunuz?

Çanakkale Savaşı’na katılan “Siyonistler” bugünkü İsrail devleti ve ordusunun temelini oluştururlar. Cephede Osmanlı’ya karşı savaşan “Siyon Katır Bölüğü” askerlerinin arasında ilginç isimlere rastlıyoruz. Bunlardan biri, İsrail’in ilk kurucu başbakanı olacak olan David Ben Gurion, (İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu) 1967’deki 6 Gün Savaşı sırasında İsrail Başbakanı olan Levy Eskhol, yine İsrail Cumhurbaşkanlarından Yitzhak Ben Zvi de vardır. İsrail devleti ve ordusunun kuruluş adımları niye ilk kez Çanakkale Savaşı'nda başladı?

Çanakkale'de İngiliz donanmasıyla birlikte Mehmetçik ile savaşan Siyon Katır Birliği'ndeki Yahudi askerlerin yine 1917'de Filistin cephesinde 7. Ordu Komutanlığını arkadan vurduğunu, sonrasında Filistin topraklarındaki işgalde yaşanan katliamın sorumlusu Argon, Stern ve Haganah adlı terör örgütlerinin Çanakkale'deki Siyon Katır Birliği askerlerinden teşekkül ettiğini biliyor muydunuz?

Bu tarihî gerçekler, 100 yıllık Kemalist vesayet rejimi İnkılap Tarihi kitaplarında okullarda öğrencilere okutulup öğretiliyor mu? Hayır! Yahudiler niye koruma altında?

**

1923 TC rejimi kurucu iradesi Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre, Müslüman Türk ve Kürt toplumunu İslam'dan uzaklaştırıp dinsiz, ateist ve putperest bir halk yapmak için Eti, Sümer ve Hitit gibi paganist kavimlerin ritüelleri ile Zerdüşt ve Şamanizm adeti Nevruz'u bir Türk Ve Kürt bayramı diye millete dayattı!

Oysa Müslüman Türk ve Kürt toplumunun böyle bir geleneği ve bayramı yoktur. Nevruz kutlamaları tamamen pagan kültürü ve geleneğidir. Nevruz kutlamaları ile Müslüman Türk ve Kürtler'in bilinç altına paganizm subliminal mesaj olarak veriliyor.

O.G.

18 Mar 2024 - 18:27 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?