BU ÜÇLÜ PERVASIZCA ZEMİN HAZIRLAMAKTADIR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • ABD'nin Türkiye'yi işgaline bu üçlü pervasızca zemin hazırlamaktadır
  • Trump'ın bu mesajı asıl takiyeci Zümre ile illüzyoncu medya ve akademiyasına
  • Trump'la Putin'i hedef aldı
  • İsrail böyle S.O.S. verip alarm zilleri çalarken maşaAllah, subhanallah HAMAS kale gibi sapasağlam ayakta
  • Zira nihai hedefi Sevr'i gerçekleştirip Marmara Bölgesini Avrupa Birliğine sokarak geleceğini garanti altına almaktır
  • Ülkeyi ekonomik krize sürükleyen Mehmet Şimşek'e toz kondurmuyor
  • Yeniden Büyük Türkiye'nin miladı olan 12 Eylül Darbesi yerden yere vuruldu

**

Hakan Fidan, İbrahim Kalın, Yaşar Güler üçlüsünün şirinlik yaptığı ABD daha önce büyük yığınak yaptığı Dedeağaç'a yeniden çok sayıda tank ve zırhlı muharebe araçları indirdi. Cumhurbaşkanı ve Milli Güvenlik Kurulunu baypas ederek aralarında güvenlik toplantısı yapan bu üçlü ABD'nin on binlerce tır silah verip donattığı, on binlerce teröristini eğittiği, birlikte tatbikat yaptığı Suriye'deki PKK'yı göz ardı ederek boşaltılmış olan Kuzey Irak'a harekât planlıyor. Böylece dağı taşı bombalayıp, mühimmatı heder ederken kamuoyunun gözünü boyayacaklar. 1 Mart Tezkeresi reddedilerek ve 15 Temmuz saldırısı püskürtülerek önlenen ABD'nin Türkiye'yi işgaline bu üçlü pervasızca zemin hazırlamaktadır.

**

Trump'ın bu mesajı asıl takiyeci Zümre ile illüzyoncu medya ve akademiyasına

Donald Trump "seçildiğim gün Suriye ve Irak’tan tamamen çekileceğiz. Herkes başının çaresine baksın" dedi. Trump'ın bu mesajı asıl takiyeci Zümre ile illüzyoncu medya ve akademiyasına.. ABD'nin Suriye ve Irak'tan çekilmesi bölgeyi bütünüyle Yeniden Büyük Türkiye'ye terk etmesi demektir. Bu, aynı zamanda ABD'deki kurulu Siyonist düzenin yıkılması ve ABD'nin kalkınmasını ve halkının refahını  amaçlayan ulusalcıların kendi düzenini kurması demektir. Trump NATO'yu da dağıtacağından savunmasız kalan Avrupa Birliği de ayakta kalamaz, dağılır. Böylece ABD'den desteksiz kalan takiyeci Zümre'nin ele geçirdiği iktidarı koruması mümkün olmadığı gibi Avrupa Birliği hayali de suya düşecektir.

**

Trump'la Putin'i hedef aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın havlu atmasıyla dünya Siyonizm'i yakasını bıraktı. Trump'la Putin'i hedef aldı.

**

İsrail böyle S.O.S. verip alarm zilleri çalarken maşaAllah, subhanallah HAMAS kale gibi sapasağlam ayakta

Yedioth Ahronoth gazetesi İsrail ordusunun tamamen battığını ve bunun ülkede yönetim krizi oluşturduğunu belirtirken ana muhalefet partisi lideri Yair Lapid HAMAS ile ateşkes için her türlü tavizi vermeye hazır olduklarını söyledi. İsrail böyle S.O.S. verip alarm zilleri çalarken maşaAllah, subhanallah HAMAS kale gibi sapasağlam ayakta. İllüzyoncu Zümre medya ve akademiyası bu gerçekliği karartıp kamuoyunu yanıltarak nasıl bir sonuç alacağını sanıyor?

**

Zira nihai hedefi Sevr'i gerçekleştirip Marmara Bölgesini Avrupa Birliğine sokarak geleceğini garanti altına almaktır

TC'yi kuran takiyeci Zümre toplumu ilerici-gerici, sağcı-solcu, Alevi-Sünni, Türk-Kürt diye ayrıştırıp vuruşturarak hep yönetti. 12 Eylül 1980 öncesi aynı tabanca serisinden ardışık numaraları bir sağcılara bir solculara dağıtıp çıkardığı anarşi ile ülkeyi kan gölüne çeviren Zümre'nin illüzyoncu medya ve akademiyası bunu mizah konusu yapmazken Kenan Evren'in anarşist canileri bir sağdan bir soldan asın  sözünü yıllarca diline dolayıp mizah konusu yaptı. Bunun gibi Nureddin Nebati'nin her söz ve davranışını diline dolayıp mizah konusu yapan ülkenin bu baş belası medya ve akademiyası Mehmet Şimşek her ne halt yese ve herzeler etse çok önemliymiş gibi ciddiyet pozları takınarak sahiplenmektedir. 12 Eylül 1980 sürecinde uzaklaştırıldığı ülke yönetimini 40 yıl sonra 28 Mayıs 2023 itibariyle yeniden ele geçiren takiyeci Zümre kurduğu Pelikan Kabinesiyle Türkiye'yi ekonomik krize sürüklüyor. Ardından siyasi ve toplumsal çatışmalar çıkarmak için yeni ayrıştırıp vuruşturma nedenleri üretecektir. Zira nihai hedefi Sevr'i gerçekleştirip Marmara Bölgesini Avrupa Birliğine sokarak geleceğini garanti altına almaktır.

**

Ülkeyi ekonomik krize sürükleyen Mehmet Şimşek'e toz kondurmuyor

Siyonist Haçlı Batı'nın ekonomik yaptırımlarına, kumpaslarına ve döviz kuru saldırılarına karşı dalga kıran olan Kur Korumalı Mevduat hesabı ile çözüm getiren Nureddin Nebati'yi mizah konusu yaparak dalga geçen illüzyoncu namussuz medya ve akademiya dolar kurunu yükselten, enflasyonu azdıran, yatırımları durduran, ülkeyi ekonomik krize sürükleyen Mehmet Şimşek'e toz kondurmuyor. Türkiye bu illüzyoncu Zümre medya ve akademiyası belasından kurtulmadıkça ülkeye ihanet edenler hep kahraman sadık olanlar hep tu kaka edilecektir.

**

Yeniden Büyük Türkiye'nin miladı olan 12 Eylül Darbesi yerden yere vuruldu

Diğerleri gibi 12 Eylül 1980 Darbesi de ABD'de planlandı. Mehmet Ali Birand bunu ayrıntılarıyla ortaya koydu. Gerekçe oluşturmak için sağ-sol anarşisi, Alevi-Sünni çatışmaları, ekonomik kriz, kuyruklar, yokluklar, karaborsa ve mafyalar ülkeyi esir aldı. Üniversiteler anarşi yuvasına döndü, orta eğitim de yapılamaz hale geldi. Ülkede can güvenliği kalmadı. Bu ortamı CİA, MOSSAD ve MİT birlikte oluşturdular. Ecevit ülkücülere faşist derken, Demirel kimse bana ülkücüler cinayet işliyor dedirtemez vecizesiyle(!) anarşi ve teröre körükle gidiyordu. 12 Eylül Darbesini Zümre coşkuyla destekledi. Zeki Alasya, Metin Akpınar parodisini izlemek bile darbenin nasıl coşkuyla desteklendiğini görmeye yeter. Peki, sonra ne oldu? Kenan Evren Millî Görüş derin devletiyle birlikte hareket etti. Anarşi, ekonomik kriz, kuyruklar, yokluklar ve mafya düzeni son buldu. Demirel'in "70 cent'e muhtaç" dediği Türkiye adeta döviz yağmuruna tutuldu. Zümre yönetimden uzaklaştırılarak Turgut Özal'ın kurduğu ANAP'la Müslümanlar iktidar yapıldı. 2. Boğaz Köprüsü, Atatürk ve Karakaya Barajları, otobanlar, telekomünikasyonda devrim ve toplumun zenginleşmesi bu süreçte gerçekleşti. Özal suikastla ortadan kaldırılınca Refah Partisi birinci parti, Erbakan başbakan oldu. İllüzyoncu Zümre medya ve akademiyası bütün bu gerçekleri perdeleyerek bunlara vesile olan Kenan Evren şeytanlaştırılıp Yeniden Büyük Türkiye'nin miladı olan 12 Eylül Darbesi yerden yere vuruldu.

O.G.

# PELİKAN KABİNESİ İLE İLİŞKİLİ:
# HAKAN FİDAN İLE İLİŞKİLİ:
# İBRAHİM KALIN İLE İLİŞKİLİ:

16 Mar 2024 - 17:56 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?