TAKİYECİ ZÜMRE’NİN ÖRTÜLÜ HEGEMONYASI VAR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Başlıklar:

  • Cuma mesajı
  • Takiyeci Zümre'nin örtülü hegemonyası var
  • Oysa bu bir ihanet senaryosudur
  • Bir asırdır üstü örtülen şu basit gerçek...
  • Haşdi Şabi'nin içinde yer aldığı bir toplantıya zirve demek...
  • Kuyumcular altın tedarik edememektedir
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan şimdi seçim medyanlarında neyin mücadelesini veriyor?

**

Cuma mesajı

Bugün mübarek Cuma. Türkiye 28 Mayıs'tan beri takiyeci Zümre'nin kıskacında.. Millî Görüş derin devleti 55 yıldır TC'yi kuran Zümre'nin bütün saldırılarını püskürttü, hamlelerini boşa çıkarıp ağır kayıplar verdirdi ancak her defasında toparlanmayı başardı. Bu son hamlesini de boşa çıkarıp tamamen tasfiye edeceğinden eminiz. ABD ve müttefiklerinin Türkiye'nin sahip olduğu üstün savunma teknolojisi karşısında askeri bir müdahale yapamadıkları bir çok olayda görüldü. Bütün ümitleri takiyeci Zümre'nin başarısında.. 1. Dünya Savaşında Osmanlı Devleti yıkılınca Siyonist Haçlı Batı bütün İslam ülkelerini istila ve işgal edip sömürgeleştirdi. Eğer Türkiye takiyecilerin kıskacından kurtulamazsa bütün İslam ülkeleri yeniden istila ve işgal edilecektir. Siyonist Haçlı Batı karşısında direnebilecek Türkiye'den başka güç ve şuura sahip bir İslam ülkesi yoktur. Kesin olan şudur; Allah nurunu tamamlayacaktır.

**

Takiyeci Zümre'nin örtülü hegemonyası var

Şu anda Türkiye'de ne iktidar ne de muhalefet var. Takiyeci Zümre'nin örtülü hegemonyası var. İktidar Siyonist Haçlı Batı'nın iradesine teslim olmuş Türkiye aleyhine siyasi, ekonomik, askeri icraatlarda bulunuyor. Zümre'nin bu gayri milli söylem ve icraatlarına hiçbir muhalefet partisi itirazda, eleştiride bulunmamaktadır. Zümre kontrolündeki iktidara istediğini yaptırıp kontrolündeki muhalefete istediğini söyletmektedir. Şimdilik Zümre'nin kontrolüne geçiremediği MHP ise Cumhur İttifakı ortağı olduğundan sistemli bir milli ve yerli söylem ve gerekli muhalefet geliştirememektedir. Sadece arada bir çıkışlar yapabilmektedir. Bu durum Türkiye'yi uçuruma doğru sürüklüyor. Medya ve akademiya da Zümre'nin kontrolünde olduğundan milli ve yerli bir muhalif ses duymak mümkün olmuyor.

**

Bir asırdır üstü örtülen şu basit gerçek

Bir asırdır üstü örtülen şu basit gerçek uydurulan resmi tarih, üretilen algılar, yapılan dezenformasyonlar yüzünden bu millete anlatılamıyor. M.Kemal'in komutanlığındaki 7.Ordu İngilizlere mağlup oldu. Bu yüzden Mondros Mütarekesi imzalandı. İngilizlerle yapılan Mondros Mütarekesinin de Lozan Anlaşmasının da mimarı baş haham Haim Nahum'du. Selanik Dönmesi Yahudiler TC'yi böyle kurdu. Bir asırdır da yönetiyorlar. Bu somut ve yadsınamaz gerçeği anlatmak ülkeyi yöneten takiyeci Zümre'ye, kontrolündeki medya ve akademiyaya rağmen mümkün olmamaktadır.

**

Türkiye uçuruma sürüklenirken kimseden ses çıktığı yok

Merkez Bankası dolar kuru ve enflasyon beklentilerini revize ederek arttırdı. Zaten her ay öngörülerin üzerinde gerçekleşti. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in şu açıklamaları ise adeta felaket habercisi: “2024 yılında kimse bana bir şey istemek için gelmesin, para yok. Otoyoldu, havaalanıydı bir süre yeni yatırım olmayacak." Türkiye ekonomisi şaha kalkarken kredi notunu düşüren Siyonist kredi derecelendirme kuruluşları ise ekonominin felakete sürüklendiği bu süreçte art arda notunu yükseltiyor. Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre'nin 28 Mayıs 2023'ten itibaren iktidarı devralmasıyla Türkiye'nin nasıl bir uluslararası kumpasla kıskaca alındığını gören, konuşan, eleştiren yok. Zira illüzyonlarla güllük gülistanlık bir Türkiye algısı oluşturan medya ve akademiya Zümre'nin kontrolünde.. delege satın alarak bir mensubunu başına geçirdiği başta ana muhalefet CHP, diğer partiler de Zümre'nin kontrolünde.. Türkiye uçuruma sürüklenirken kimseden ses çıktığı yok.

**

Oysa bu bir ihanet senaryosudur

İllüzyoncu medya ve akademiya Hakan Fidan, İbrahim Kalın, Yaşar Güler üçlüsünün güvenlik toplantılarında aldığı kararları gündem yaparak Kuzey Irak'a yapılacağı açıklanan harekatı olağanüstü bir gelişme havasında yansıtıyor. Oysa bu bir ihanet senaryosudur. Zira Türkiye'nin bekasını tehdit eden güvenlik sorunu PKK'nın boşalttığı Kuzey Irak'tan değil yığınak yaptığı Kuzey Suriye'den kaynaklanıyor. ABD'nin on binlerce tır ağır silahla donattığı, onbinlerce mensubunu eğittiği, birlikte tatbikat yaptığı PKK Kuzey Irak'ta değil Kuzey Suriye'dedir. Kuzey Suriye'deki hayati tehlikeyi göz ardı eden, Kuzey Irak'la gündem oluşturan, dağı taşı bombalamayı, mühimmatı telef etmeyi başarıymış gibi yansıtan illüzyoncu Zümre medya ve akademiyası kamuoyunu yanıltma ve ihaneti perdeleme çabasında.

**
Haşdi Şabi'nin içinde yer aldığı bir toplantıya zirve demek..

Irak'ta yapılan güvenlik zirvesi sonucu yayınlanan 7 maddelik ortak bildiri ABD ve İsrail'in tezgâhladığı PKK'nın Kuzey Suriye'deki oluşumunu perdeleyip göz ardı etmeye yönelik içi boş, uygulanamaz, medya ve akademiyanın parlattığı bir manifesto retoriğidir. Bugüne kadar Irak'la yapılan anlaşmaların, mutabakatların hangisi uygulanabildi? Hele Haşdi Şabi'nin içinde yer aldığı bir toplantıya zirve demek ve bundan Türkiye yararına bir netice beklemek buram buram ihanettir.

**

Kuyumcular altın tedarik edememektedir

Merkez Bankası altın satarak Siyonizm'in parası Dolar rezervini arttırırken altın ithalatına kota getirilerek yatırım aracı yapılması engellenmektedir. Kuyumcular altın tedarik edememektedir. Altının değer kazanması baskılanarak yatırım aracı olması engellenirken dolar kuru yükseltilerek yatırım aracı yapılmak isteniyor.

**

Cumhurbaşkanı Erdoğan şimdi seçim medyanlarında neyin mücadelesini veriyor?

14-28 Mayıs seçimlerini Siyonist Haçlı Batı karşıtı yerli ve milli bir söylemle kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan tam tekmil iktidarı takiyeci Zümre'ye teslim etti. Zümre'nin kurduğu Pelikan Hükümetinin ekonomide, dış politikada, savunmada, terörle mücadelede, iç güvenlikte tamamen illüzyoncu medya ve akademiya desteğiyle oluşturulan algısal, sansasyonel bir retorikle perdelenmeye çalışılsa da ihaneti paçalarından dökülüyor. Hal böyleyken Cumhurbaşkanı Erdoğan şimdi seçim meydanlarında neyin mücadelesini veriyor?

15 Mar 2024 - 16:38 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?