CB Erdoğan 22 yıllık iktidarında ilk kez bir seçime bu kadar rahat ve konforlu giriyor!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Ortodoks (Yüksek faize dayalı 100 yıldır sürdürülen yerleşik Siyonist ekonomik sistem) ekonomiye dönünce Türkiye'de ekonomi aniden düzeldi! Artık medya ve akademiya halkın açlığından, mutfaktaki yangından, hayat pahalılığından dem vurmuyor! Neden?

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası yıllarca iktidara karşı en güçlü koz olarak kullandığı ekonomik kriz, yüksek enflasyon ve hayat pahalılığını niye aniden gündeminden çıkardı? Çünkü yüksek faiz ile ülke kaynakları mütegallibe Siyonizme akıyor!

Farkında mısınız bilmiyorum ama şu gerçeği kimse inkar edemez. CB Erdoğan ve AK Parti 22 yıllık iktidarında ilk kez bir seçime bu kadar rahat ve konforlu giriyor! Çünkü takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının hedefinde ilk kez iktidar yok, yalnızca CHP var!

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası adeta CHP'yi kurumsal olarak toplu halde tasfiye etmek için büyük bir meydan muharebesi veriyor.

Cumhur İttifakı korunaklı bir fanus içinde seçime rahat şekilde giriyor. Çünkü Pelikan Kabinesi, Zümre'nin emrinde!

**

Bakanlar Fidan ve Güler ile MİT Başkanı Kalın’ın Bağdat ziyareti sonrası PKK'ya yönelik kapsamlı bir askeri harekat gündemde. Ancak bu ziyaretlerin Fidan ve Kalın'ın ABD dönüşü yapılması oldukça dikkat çekici!

Zira PKK'nın kurucusu, hamisi, destekçisi, silah ve istihbarat sağlama gücü ABD'nin Irak'taki PKK varlığından vazgeçmesi olacak şey değil. İsrail ve ABD, Türkiye'ye karşı kullandığı en büyük kozu terör kartından niye vazgeçsin? 40 yıldır geçmediler yine geçmezler. Peki, ABD'nin icazeti ile Irak'a yapılacak operasyonun arka planında ne var?

Öncelikle PKK varlığı artık Kandil'de ya da Kuzey Irak'ta yok. Tüm gücü ile PKK varlığını Suriye'nin kuzeyine taşımış durumda. TSK, Kuzey Irak'a operasyon yaparsa bomboş dağı taşı bombalayıp on milyonlarca dolar mühimmat israf edilecek. Bu milletin parasına yazık günah değil mi?

Bu ülkeyi ve milleti yönetenler aklını mı kaybetti? Bir terör örgütüne yapılacak muhtemel askeri operasyon bağıra bağıra olur mu? Gazete manşetlerinde ve tv ekranlarında bu konu günlerce tartışılır mı? PKK bu gelişmeleri takip etmiyor mu? Takip ettiğine göre gerekli tedbirleri almayacak mı? Gerekli hazırlıkları yapmayacak mı?

Mesela tv ekranlarında harita üzerinde tartışılan ve hedef olacağı ilan edilen bölgelerdeki varlığını PKK başka yerlere taşımayacak mı? Bu nasıl bir akılsızlık ya da akıl tutulması Allah aşkına? Bu millet de dezenformasyon manyağı olmuş, neler olup bittiğini boş gözlerle izliyor. Bir terör örgütüne askeri operasyon böyle mi olur?
Bu nasıl bir strateji? Nasıl bir kurmay aklı? "Ey terör örgütü, yakında seni vuracağım, sen de yapman gerekeni yap" demek nasıl bir yönetim anlayışıdır? Bu ülkenin sahibi yok mu?

Türkiye, gerçekten PKK ve YPG/PYD'ye askeri operasyon yapacak ise hedefi Kuzey Irak değil, Kuzey Suriye olmalı. Zira PKK tüm imkanlarını bu bölgeye kaydırmış durumda. Kuzey Irak'ta boş dağlar ve kamplar var. Türkiye'ye terör tehdidi Kuzey Suriye'den geliyor.

Ayrıca ABD'nin binlerce tır yüklü silahı Kandil'e değil, Suriye'nin kuzeyindeki PKK varlığına aktardı. Suriye'deki PKK varlığına yönelik yapılacak askeri operasyonun çok önemli bir kazanımı da TSK'nın Suriye'deki varlığının İsrail için ciddi bir tehdit ve tehlike oluşturuyor olmasıdır.

Çünkü Suriye demek, İsrail demektir. Ancak takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin kontrolü altında ki Pelikan Kabinesi'nden İsrail'in güvenliğini ilgilendiren bir askeri operasyon yapmasını beklemek abesle iştigal olur. Kuzey Irak'a operasyon mühimmat tüketmekten başka birşey değil.

**

İsrail: "Türkiye'de 72 tarikat kurduk!" İsmailağa'dan İsmail Hünerlice, Gazzeli Müslümanların İsrail tarafından 72 bin ton bomba ile nasıl vahşice ve hunharca öldürüldüğünü değil; İsrail'de yaşayan 5 milyon, masum (!) Yahudi'nin nasıl yaşayacağına kafa yormuş!

Türkiye'deki ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin hepsinin tağuti, inkarcı Kemalist vesayet rejimi ürünü oldugunu, CIA ve MOSSAD'ın yönetimindeki dini örgütler olduğunu sürekli tekrarlıyoruz. İşte bir ispatı daha! İsmailağa'dan İsmail Hünerlice isimli İsrail devşirmesi ne diyor? “Ülkemizin İsrail’e ürün göndermesine ben karşı değilim. Milyonlarca insan açlıktan mı ölsün?”

İsmailağa Cemaatinden İsmail Hünerlice adındaki İsrail çocuğu, "Türkiye'nin İsrail'e ürün göndermesinden rahatsız değilim. Milyonlarca insan açıktan ölsün mü?" dedi. Oysa açlıktan ölen tek bir Yahudi yok! Ama açlıktan ölen binlerce Gazzeli Müslüman var!

Tel Aviv İslâm Üniveristesi... İsrail bu üniversiteden İslâmî ilimler noktasında yetiştirdiği din âlimi kılığındaki MOSSAD ajanlarını İslam ülkelerine gönderip dindar Müslümanları yönetmek, sevk ve idare etmek için kullanıyor. Örnek aşağıdaki videoda. İsmailağa cemaatinden İsmail Hünerlice ne diyor: https://www.yeniakit.com.tr/.../ismail-hunerlice-hocadan...

İsmailağa Cemaatinden İsmail Hünerlice, İsrail aşkını, sevdasını ve Yahudi'ye olan dostluğunu oldukça hünerlice sergilemiş. Hatta, "Türkiye, İsrail'e silah gönderirse bile bu direk karşı çıkılacak bir konu değil, tartışılır" diyor MOSSAD'ın hünerlicesi!

Medya bir toplumun gözü kulağı, akademiya beynidir. Bir insanın gözü kör, kulağı sağır ve beyni de felç olmuş ise o ne kadar sağlıklı bir hayat sürebilir. Türkiye'de

dünyanın hiçbir ülkesinde olmayan namusuz bir illüzyoncu medya ve akademiya var.
Bu halk olaylar karşında ne kadar sağlıklı düşünebilir? Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası EROS isimli kedinin bir manyak tarafından öldürülmesi olayını milli güvenlik meselesi haline getirdi! Gazze, İsrail'in 72 bin ton bomba ile katlettiği 32 bin Gazzeli, bir kedi EROS kadar etmedi!

**

Kimse, "Hak'kı hak olarak görmek ve hak'ka tabii olmak, batılı batıl olarak görmek ve batıldan uzaklaşmak (hadis)" gayesinde değil! Herkes aidiyet hissettiği siyasi parti ve liderin söylem ve icraatı hak mı, batıl mı? doğru mu, yanlış mı? iyi mi, kötü mü? demeden amigoluk yapıyor.

Sırtını dayadığı ideolojiye, kitleye ve topluma yaranmak, daha fazla takipçi sayısı artsın, daha fazla tıklansın, daha fazla beğenilsin diye face platformunda sahneye çıkan fanatikler, holigan ve amigoların tüm çaba ve emekleri bagajında taşıdıkları gereksiz yüktür. Zira, kulun tek görevi yalnızca Allah'ın rızasını kazanmak için mücadele ve fedakarlık yapmak. Bunun tek yolu da her halükarda hak'kı üstün tutmak, hak'tan taraf olmak ve hak hâkim olsun diye cihad etmektir.

Allah'a sadık kul olmak yerine şan, şöhret, mal, mülk, para ve itibar için amigoluk fanatiklik ve holiganlık yapmayı kendisine hayat tarzı ve yaşam biçimi olarak seçmiş şuursuzları dünya ve ahiret keskin ve geri dönüşü olmayan bir pişmanlık bekliyor. Zira Allah'ın rızasını ıskalayan kişinin milyonlarca takipçisi ve tıklayıcısı ölümle birlikte yok olup gidecek!

O.G.

14 Mar 2024 - 17:47 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?