Bu 3 şirket, 14-28 Mayıs sonrası Türkiye'ye cömertler!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Dünya Siyonizmi Moody's, Standard & Poor's ve Fitch Ratings adlı üç şirketle küresel sermaye pazarının yüzde 95'ini kontrol ediyor! Şirketlerin-ülkelerin aldıkları borcu/krediyi ödeyip ödeyemeyeceğini bunlar tahmin ediyor. Bu 3 şirket, 14-28 Mayıs sonrası Türkiye'ye cömertler!

Siyonizm'den emir alan aynı 3 şirket geçmiş 20 yılda Türkiye'nin kredi notunun sürekli düşük gösterme eğiliminden asla caymadılar! Hatta CB Erdoğan bu şirketleri hedef gösterdi! Peki, ne değişen ne? Siyonizm mi, CB Erdoğan mı, AK Parti iktidarı mı? Kredi puanları niye artıyor?

Faizin haram olduğunu her fırsatta dile getiren ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin faizi %45'e yükselten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, AK Parti'ye ve Mehmet Şimşek'e bir itirazları olduğunu bilen, duyan veya gören var mı? Bunların derdi Allah'ın rızası mı? Yoksa icraya yaranarak tatlı kar elde etmek mi?

**

CB Erdoğan, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını tepki göstererek, "Zulmü bile insan hakları, demokrasi, özgürlük, güvenlik kavramları ile meşrulaştırmak için kullananlar bunlar değil mi? Zulmü bile meşrulaştıranlar var." dedi.

Sayın Erdoğan.. Siyonist Haçlı Batı'nın İsrail zulmü ve katliamı ile ilgili neler yaptığını sizden dinlemekten artık millete gına geldi. Bırakın Allah aşkına Batı'yı suçlamayı! Siz ne yaptınız, ne yapıyorsunuz? Ya da İsrail'e yönelik ticari, ekonomik, siyasi, askeri ve diplomatik ilişkileri niye kesmediniz bunu anlatın?

6 aydır İsrail'in Gazze'de işlediği insanlık suçu vahşi bombardıman ve etnik temizliğe karşı boş hamaset ve belagat yapmak dışında İsraille ekonomik, siyasi, askeri ve diplomatik hiçbir ilişkisini kesmeyen CB Erdoğan ve AK Parti, dünya-ahiret zararda ve ziyandadır!

#GazzedeKatliamVar ve benzeri hashtagler açarak 6 aydır İsrail'in Gazze'deki barbarlığına karşı isyan edip öfke, nefret ve kin kusan sosyal medya hesaplarının; bu hunharca katliama karşı sadece siyasi istismar etmek için bol bol hamaset yapan CB Erdoğan ve AK Parti'yi savunmaları tam bir ikiyüzlülük ve riyakarlıktır!

Hz. Muhammed (sav), "Bir mümin zulüm ve haksızlık gördüğünde onu eli ile, olmadı dili ile engellesin. Olmadı kalben buğzetsin. Buğzetmek imanın en zayıf noktasıdır." Gazze'deki zulme karşı vatandaş olarak sadece buğz edebiliyoruz. Peki, eli ile zulmü durdurmakla mükellef olan kim?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Birleşmiş Milletler'de İsrailli Bakan söz aldığı sırada salonu terk ederek, Gazze saldırılarınaTürkiye'nin tepkisini göstermiş. Ne büyük iş yapmış maşallah! Yok birde kalıp İsrailli bakanı dinleseydi! Gazze şimdi kurtuldu!

CB Erdoğan, "Çocuklarımızı inancından, kültüründen hatta cinsiyetinden kopararak sapkın akımların esiri yapma çabalarını mutlaka boşa çıkaracağız" dedi. Müge Anlı ve Esra Erol ile yandaş tv kanallarında oynatılan Hollywood yapımı sapkın filmlerle mi bunları yapacaksınız?

22 yıllık AK Parti iktidarında istisnasız bakanlar kurulu üyeleri takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası tarafından hedef yapıldı. Bir istisna var! 14-28 Mayıs sonrası kurulan Pelikan Kabinesi. Hiçbir üyeye Sabetayist medyadan organize bir saldırı yok! Neden?

Müslüman olmayan Müslüman toplum; Allah için iş cihada, gayretullaha, savaşa, mücadeleye ve fedakarlığa gelince topu Allah'a havale ediyor! Ama iş menfaate, çıkara, dünyalığa, maddiyata, makam ve mevkiye, nefsi arzu ve isteklere gelince birbirini boğazlıyor! Bu iman mı? Taklit mi?

**

Yahudilik ve Hıristiyanlık; Tevrat ve İncil, ateizm, sekülerizm, Darwinizm ile ilgili ağızlarından tek bir olumsuz laf, aleyhte bir fikir ve söylem çıkmayan çağdaş Bel'am ilahiyatçıların önemli bir kesiminin Kripto haham olduğunu biliyor muydunuz? https://www.facebook.com/reel/2032727900430733

Gazeteci Fatih Ergin, Halil Konakçı'nın Hristiyan Mormon Tarikatı ile ilişkilerini deşifre etti. Mormon tarikatı bir CIA kuruluşudur. Fatih Ergin, “İddialarım yalan ise Halil Konakçı beni mahkeme versin” dedi. Halil Konakçı ne yaptı? Mahkemeye gitmedi! Fatih Ergin'in iddialarına mahkeme kararı ile yayın yasağı koydurdu.

Oysa Fatih Ergin, mahkemeye verildiği zaman Halil Konakçı hakkında CIA ile olan ilişkileri hakkında daha fazla bilgi ve belgeyi savcılığa vereceğini de söylemişti. Halil Konakçı, mahkemeye gidemedi! Sizce neden?

Yahudi kölesi olduktan sonra ha 5 vakit camide namaz kılmışsın, ha her akşam bir meyhanede sabaha kadar içip sarhoş olmuşsun, hiçbir fark yoktur. Zira Kelime-i Şehadet'in anlamı, "Allah'tan başkasına kulluk ve köleliği reddetmek" demektir. Siyonizm'in kölesinden mümin olmaz!

Laik, seküler Selanikli Sabetayist Kemalcı kesim, "Bizim Filistin diye bir sorunumuz yok" diyor. 6 aydır Gazze için gözyaşı döküp feveran eden başı takkeli, eli tespihli, sakallı sözde dindarlar da iş ciddiye binince, "Ne yani İsrail'e savaş mı açalım?" diyerek içlerindeki gizli küfrü ve şirki kusuyorlar.

Allah indinde de şeytan indinde de her iki kesim arasında hiçbir fark yoktur. Sonuçta iki kesim de Allah'a kul ve köle olmayı reddedip Siyonizm'e, güce, kuvvete, dünyaya ve paraya tapan müşrikler topluluğudur. Müşrik ha hacı olmuş ha sarhoş!

Sevban (ra)’ten rivayet edildiğine göre Rasûlullah (sav) şöyle buyurmuştur:

- "Yakında (âhir zamanda) milletler, yemek yiyenlerin (başkalarını) çanaklarına (sofralarına) davet ettikleri gibi, size karşı (savaşmak için) biri birlerini davet edecekler." Birisi şöyle sordu:

- "Bu (bize karşı olan dayanışmaları) o gün bizim sayıca azlığımızdan dolayı mı olacak?” dedi. Rasûlullah (sav) şöyle cevap verdi:

- "Hayır, tam aksine siz o gün çok kalabalık, fakat selin önündeki çerçöp gibi zayıf olacaksınız. Allah, (ayetlerine aykırı davranıp, bu ayrılıklarınızdan dolayı) düşmanlarınızın gönlünden sizden korkma hissini soyup alacak, sizin gönlünüze de vehn atacak" buyurdu. Yine bir adam:

- “Vehn nedir? Ya Rasûlullah” diye sorunca:

- "Vehn, dünyayı (fazlaca) sevmek ve ölümü kötü görmektir" buyurdu.

(Bkz. Sünen-i Ebu Davud Terceme ve Şerhi, Şamil Yayınevi: 14/421)

**

Radikal Kemalist, tavizsiz Atatürkçü ve kronik CHP destekçisi, dürüstlük abidesi Selanik Dönmesi Kemalist medya, İstanbul BŞB'nin baş rolde olduğu ve kongrede delegeleri satın almak için kullanılan balya balya paralar ile ilgili gelişmelere niye oto sansür uygulayıp karartıyor?

Yıllardır; -Özgür medya.. -Bağımsız gazetecilik.. -Haber alma hürriyeti.. -Medya baskı altında.. -Muhalif gazeteciler tutuklanıyor diye amuda kalkan illüzyoncu Sabetayist medya, CHP kongresinde dağıtılan paralar ile ilgili haberlere neden üç maymunu oynuyor? İktidar baskısı mı?

Herkes son CHP kongresinde delegelere dağıtılacak balya balya paralarla ilgili herşeyi söylüyor, herşeyi konuşuyor ama kimsenin aklına şu soruyu sormak gelmiyor: Böyle mahrem bir olayı videoya çekip arşive kaldıran ve zamanı geldiğini düşünüp kamuoyuna servis eden güç/akıl kim?

**

Siyaset sadece kendi seçmenini yönetmek değil, karşıt oyları da istenilen partiye yönlendirme sanatıdır. Bu kural şöyle işler: İktidardaki partinin lideri en çok hangi muhalif parti ve lideri hedef alıp suçlar ise iktidardan nefret eden seçmen de o muhalif parti ve lidere sempati ile bakar ve oyunu da esirgemez.

İsrail ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyasının AK Parti'ye alternatif olarak Fatih Erbakan ve YRP'ye yatırım yaptığı malum. CB Erdoğan da Fatih Erbakan'a yüklenerek bilerek ya da bilmeyerek bu plana can suyu oluyor!

AK Partili CHP'ye, CHP'li AK Parti'ye, HDP'li İP'e, İP'li HDP'ye, MHP'li CHP'ye, CHP'li MHP'ye, HDP'li AK Parti'ye, AK Partili HDP'ye, SP'li CHP'ye, CHP'li SP'ye, YRP'li CHP'ye, CHP'li YRP'ye, İP'li TİP'e, TİP'li İP'e geçtiğinde yabancılık çekip sırıtmıyor!

Niye? Düşündünüz mü?

**

Cem Yılmaz; Sen oruç tutmuyorsun diye oruç tutanlara nazire yapar gibi yediğini, içtiğini insanların gözüne sokmayacaksın. Oruç tut, tutma ama oruç tutanlara saygıda kusur etmeyeceksin. Saygı sadece oruç tutmayan Sabetayist Yahudilere gösterilmesi gereken bir zorunluluk değildir.

**

Cem Garipoğlu, Jeffrey Epstein ve New York'ta bir sinagogun altında yapılan gizli tüneller birbirinden bağımsız ve farklı olan üç ayrı skandal değildir! Sadece şeytana tapan Kabalist Siyon Yahudileri’nin insanlık suçu kurban ritüellerinin değişik versiyonlarıdır! Üçü de birdir!

**

"Bizim Filistin diye bir sorunumuz yok" diyen takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, kedi öldürme davasında adliyeyi kalabalığıyla boğdu! Hayvanperestler, itperestler için Gazze'de öldürülen 32 bin insanın öldürülen kedi kadar değeri yok. Mankurtluk budur.. https://www.ensonhaber.com/.../kedi-oldurme-davasinda...

**

İran'da çarşamba gecesi yapılan Çarşamba Suri kutlamalarında yaşanan kazalarda 14 kişi yaşamını yitirdi, 3 bin 253 kişi yaralandı. Oysa 40 yıldır İsrail ve ABD ile sözde egemenlik savaşı veren İran'ın bu kavgada kaybettiği kişi sayısı 14, yaralı sayısı 3 bin 253 olmuş değil!

13 Mar 2024 - 17:33 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?