O AÇIKLAMALAR PLANI KAMUFLE ETMEK İÇİN MİYDİ?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Ramazan mesajı
  • Bu üçlü zirvenin ne işler çevirdiğinden kuşkulanmamak mümkün mü?
  • O açıklamalar planı kamufle etmek için miydi?
  • Şimdiki MİT Başkanı İbrahim Kalın ise yanlış bilgi veriyor
  • İsrail ve ABD'nin istemediği bir harekat değil göz yumacağı bir harekat planlamaktadır
  • İllüzyoncu medya ve akademiyanın İsrail'in telafisi imkânsız kayıplarını perdeleyip sürekli Gazze'deki vahşete mercek tutmasının nedeni budur
  • 27 Mayıs 1960 darbesi sonrası ordu içinde cunta kurma modası başlamıştı

**

Mübarek Ramazan müminlere nefisle mücadelede zafer, saptırıcı ilahiyatçılara karşı hidayet, İslam ve Türkiye düşmanı takiyeci Zümre'ye karşı şuur, ümmet için birlik, beraberlik, hayır, bereket ve huzur vesilesi olsun. Bizleri İslam'la şereflendiren alemlerin Rabb'ine hamd olsun.

**

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ve MİT Başkanı İbrahim Kalın ile Millî Savunma Bakanlığında bir araya geldi. Fidan-Kalın ikilisi Amerika'daki temasları sonunda Türkiye'ye dönünce ayaklarının tozuyla Milli Savunma Bakanı ile bir görüşme yapıyor. Darbe söylentilerinin ayyuka çıktığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da üst perdeden dile getirdiği bir dönemde şimdiye kadarki bütün darbelerin ABD'de planlandığı da dikkate alınırsa bu üçlü zirvenin ne işler çevirdiğinden kuşkulanmamak mümkün mü? Milli Güvenlik Kurulunu baypas ederek yapılan bu daraltılmış toplantıda nelerin konuşulduğu, neyin mütalaasının yapıldığı her ne olursa olsun milletin hiçbir zaman bilme şansı yoktur. Zat-ı Haşmetmeab geçmişte TC'nin kurucusu Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre'ye neler dediğinin, neler yaptığının unutulduğunu sanıyorsa eyvah ki eyvah.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz'u kendisine haber vermediğini açıkladığı Eski MİT Başkanı şimdiki Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ve 15 Temmuz'dan mahkûm edilen 4 yaverini belirlemiş olan şimdiki MİT Başkanı İbrahim Kalın darbe söylentilerinin ayyuka çıktığı bir dönemde bütün darbelerin planlandığı ABD'den dönüşte Savunma Bakanıyla iki saat süren bir üçlü toplantı yapıyorlar. Hiçbir ülkede icranın başındaki Cumhurbaşkanı ya da Başbakan kendisinin baypas edilerek dışlandığı böyle bir toplantıya müsaade etmez. Önceleri Sultan Abdülhamid'le kıyaslanan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkça görülüyor ki şu an Sultan Vahdettin'den beter bir konumdadır.

Bir darbeden söz edilirken Milli Savunma Bakanı Kuzey Irak'a yapılacak harekatı açıklıyor. Ardından  bütün darbelerin planlandığı ABD'den dönen Dışişleri Bakanı ve MİT Başkanı ile iki saat süren bir toplantı yapıyor. O açıklamalar planı kamufle etmek için miydi?

**

Şimdiki MİT Başkanı İbrahim Kalın ise yanlış bilgi veriyor

"Hayalinizde 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat gibi bir darbe veya cunta girişimi varsa, karşılaşacağınız gerçek en hafif benzetmesiyle 15 Temmuz olacaktır” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a MİT Başkanı Hakan Fidan 15 Temmuz'u bildirmemişti. Şimdiki MİT Başkanı İbrahim Kalın ise yanlış bilgi veriyor. Erdoğan kimin darbe yapacağını sanıyor? Darbeyi yapacak olan yine 15 Temmuz'u ve diğer öncekilerin hepsini yapan Siyonist Haçlı Batı destekli TC'nin kurucusu takiyeci Zümre'dir. Bu Zümre'ye bütünüyle tam tekmil iktidarı teslim eden kendisidir. Darbeyi yapacak olan Zümre yerine MİT Başkanı İbrahim Kalın acaba kimin darbe yapacağını kulağına fısıldayarak yanıltıyor?

**

İsrail ve ABD'nin istemediği bir harekat değil göz yumacağı bir harekat planlamaktadır

Milli Savunma Bakanı bu bahar Kuzey Irak'ta sonuç alıcı kapsamlı bir operasyon başlatılacağından söz etmektedir. Oysa ABD'nin ağır silahlarla donattığı PKK/PYD Kuzey Suriye'dedir. Zira İsrail için Irak değil Suriye olağanüstü önemdedir. PKK da Kandil bölgesinden boşaltılıp Suriye'nin Türkiye sınırına yığınak yapmaktadır. Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre'nin kurduğu Pelikan Hükümetinin milli çıkarlarımız doğrultusunda hareket etmesini beklemek gaflettir. Yine Kuzey Irak'ta dağ taş bombalanarak mühimmat telef edilecektir. Oysa ABD ve İsrail destekli PKK teröründen tehdit Suriye'den kaynaklanmaktadır. İllüzyoncu medya ve akademiyanın desteğiyle kamuoyunun gözleri boyanarak İsrail ve ABD'nin istemediği bir harekat değil göz yumacağı bir harekat planlamaktadır.

**

27 Mayıs 1960 darbesi sonrası ordu içinde cunta kurma modası başlamıştı

27 Mayıs 1960 darbesi sonrası ordu içinde cunta kurma modası başlamıştı. Birçok cunta kurulurken birçok darbe girişimi de olmuştu. Bu süreçte Yüksek Askeri Akademide ders vermekte olan Erbakan da Millî Görüş derin devletini ordu bünyesinde kurdu. Ancak hiçbir zaman darbe girişiminde bulunmadı. 12 Mart'tan itibaren ABD'de planlanan bütün darbeleri gerçekleştiren takiyeci Zümre'ye kontrolü ele geçiren Millî Görüş derin devleti ağır darbeler indirdi. Ne var ki Siyonist Haçlı Batı destekli Zümre her defasında kayıplarını telafi ederek toparlanmayı başardı. Şu anda takiyeci Zümre iktidarı bütünüyle teslim almış olduğu halde başta Cumhurbaşkanı Erdoğan çeşitli kesimlerce yine bir darbe beklentisi dillendirilmektedir.

**

İsrail'in telafisi imkânsız kayıplarını perdeleyip sürekli Gazze'deki vahşete mercek tutmasının nedeni budur

7 Ekim'den bu yana bütün hıncıyla ufacık Gazze'ye yüklenip görülmemiş bir vahşetle on binlerce ton bomba yağdırmasına rağmen 6 aydır HAMAS'a üstünlük sağlayamayan İsrail'in ordusu dağılırken, ekonomisi çökerken, yüz binlerce Yahudi ülkeyi terk ederken, savaşı sürdürebilme güç ve kabiliyeti bitmekteyken bütün bunlar perdelenip Gazze'deki sivil halkın dramına sürekli vurgu yapılmaktadır. Zira iki milyon Gazze'de neler yaşanırsa yaşansın Siyonist Haçlı Batı için bir risk oluşturacak değil. Ama İsrail'in yok olması dünyadaki bütün dengeleri değiştirecek ve Siyonist Haçlı Batı'nın hegemonik üstünlüğü sona erecektir. İllüzyoncu medya ve akademiyanın İsrail'in telafisi imkânsız kayıplarını perdeleyip sürekli Gazze'deki vahşete mercek tutmasının nedeni budur.

**

Müminlere rahmet ve mağfiret vesilesi olan bu ayda cehennem kütüğü inkârcılara yok fayda!

O.G.

# PELİKAN KABİNESİ İLE İLİŞKİLİ:

11 Mar 2024 - 17:54 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Sahin - Darbe belki çoktaan oldu. Simdi konsolide ediliyor. Erdoganin secimden önceki ani rahatsizligi ve iki gün ortadan kaybolmasini ben böyle acikliyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mart 18:34


Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?