YRP, kimin hizmetinde görmüyor musunuz?

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Fatih Erbakan'ın YRP'sinin takiyeci Sabetayist Zümre tarafından kontrol edildiğini çok uzun zamandır dillendirip yazıyoruz. Türkiye'de Müslüman mülteci/sığınmacı düşmanlığını yürüten Zümre! YRP Fatih Belediye Başkan Adayı, ırkçı-faşist Zafer Partisi’ne özenerek mültecileri hedef alan skandal bir reklam filmi yayınladı. Ne demek bu? Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, YRP'yi tepe tepe kullanıyor.

İZLE: https://twitter.com/Taha_Sivas.../status/1766546725953589381 

Ey YRP'liler... Kalbinde zerrece imandan eser olan, vicdan ve izan sahibi olanlar hala aranızda var ise İstanbul Fatih adayının takiyeci Sabetayist Zümre gibi ırkçı, faşist ve Nazi anlayışı ile mülteci düşmanlığı yapmasına sessiz kalmayınız. YRP, kimin hizmetinde görmüyor musunuz? Görseniz de görmezlikten mi geleceksiniz utanmadan, Allah'tan korkmadan. Yoksa siz de İsmet İnönü'nün kirveniz olmasından zevk almaya mı başladınız?

Fatih Erbakan, yerel seçimlerde aday belirlerken YRP'nin kuruluş aşamasından itibaren kendisine destek veren ve birlikte hareket eden teşkilat ve mensuplarının öneri, düşünce ve fikirlerine asla değer vermedi. Tek bir oy daha fazla almak zihniyeti ile taban ve teşkilatını yok farz edip başta AK Parti olmak üzere çeşitli muhalif partilerin çöplükleri ile partiyi doldurdu.

Fatih Erbakan, Milli Görüş ilke ve prensipleri ile hareket etmiyor. Aksine pragmatist, oportünist ve makyavelist bir zihniyet ve çizgide ilerliyor. Sonuçta ne oldu peki? İstanbul'da Fatih ilçe adayı tam bir Yahudi yaklaşımı ile Müslüman mültecilere karşı Ümit Özdağ gibi ırkçı ve faşist bir anlayışla düşmanlık etti. Ardından partiden sade suya tirit bir özür açıklaması geldi. Şimdi bu Fatih'in çöplük ve çamur zihniyetine itirazı olmayan Milli Görüşçü öyle mi?

İsrail ve takiyeci Sabetayist Zümre, Fatih Erbakan'da işlenmeye hazır madeni keşfettiğinden AK Parti'ye alternatif parti yapmak için yoğun çabalıyor! İşin ilginç tarafı da CB Erdoğan ve AK Parti yönetimi, Fatih Erbakan'ı hedef alarak İsrail'in bu projesine ciddi katkı sağlıyor!

**

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, hedef alıp saldırdığı Ayasofya eski Baş İmamı Mehmet Boynukalın'ı hem AK Parti desteğinden etti hem de Müslüman topluma sahiplendirmedi. Boynukalın da istifa etmek zorunda kaldı! Ama aynı takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi şöhret manyağı Halil Konakçı'yı da hedef alıyor ama sıradan bir Diyanet personeli olan Konakçı'ya kimse dokunamıyor? Neden?

Halil Konakçı, adeta Diyanet İşleri Teşkilatı'nda kurulmuş olan paralel bir Diyanet Teşkilatı Başkanı gibi lüks makam araçları ve korumaları ile ortalıkta cirit atıyor. Bu dokunulmazlığı memur konumundaki Halil Konakçı'ya hangi derin güç sağlıyor? Elbette takiyeci Sabetayist Zümre!

İsrail ve Dünya Siyonizmi FETÖ'den sonra yeni PDY Pelikan Örgütü'nü kurdu! Pelikan Örgütü'nün dinci ayağı da Halil Konakçı! Yahudi Müslümanlara kimleri ‘din adamı’ diye yutturmadı ki?

Diyanet İşleri Başkanlığı'nda 211 bin 164 kişi istihdam ediliyor. 211 bin personel içinde imam konumundaki memur Halil Konakçı kadar hiç kimsenin imtiyazı yok! Kim bu Halil Konakçı? Paralel Diyanet Teşkilatı Başkanı gibi nasıl davranabiliyor? Bu ayrıcalığı kim sağlıyor? Hangi güç ne adına koruyup kolluyor bu Konakçı'yı?

211 bin kişilik Diyanet personeli içinde Halil Konakçı denilen şöhret budalası, mikrofon şarlatanından rahatsız olan tek bir Allah'ın kulu yok mu? Türkiye'de hangi imam lüks makam aracı ile dolaşıyor? Hangi imam koruma ile geziyor? Hangi imamın kürsü dokunulmazlığı var? Ne iş bu?

Öncelikle İslam’ın bir içtihat ve tecdid dini olduğunu Müslümanların idrak etmesi gerekir.

TECDİD: Hayat ve yaşamda uygulanması mümkün olmayan dinî pratik ve yasaların temizlenerek İslam'ın orijinalliğine döndürülmesi.

İÇTİHAT: Yaşadığımız zaman ve ortamın sorunlarına Kur'an ve sünnet temelli yeni çözümler üretmek.

İslâm dininde Yahudilik, Hristiyanlık ve ŞİA'da olduğu gibi bir dini otorite yoktur. İslam'da ‘din adamı’ diye bir sınıf da yoktur. İslam'da Kur'an ayetleri ile hadisler hakkında yorum, analiz, değerlendirme yapmak, görüş ve fikirleri paylaşmak hiç kimsenin tekelinde de değildir.

Tecdid ve İçtihat İslam'da hiç kimseye miras değildir. Hiç kimse tecdid ve içtihatta kartel değildir. Her kişi eğitimi, müfredatı, bilgisi, tecrübesi ve uzmanlığı çerçevesinde Kur'an ve sünnet ile ilgili öneri, analiz, yorum ve tavsiyeler de bulunabilir.

İslam, geçmişe takılmak değildir. İslam geçmişe saplanıp kalmak değildir. Tecdid ve içtihadı reddeden ilahiyat, tarikat ve cemaatler batıldır, dalalet fırkasıdır.

Çünkü Tecdid ve İçtihat olmazsa İslam hayatın doğal akışına ayak uyduramaz ve pratik yaşamın dışına itilip sadece mezarlıklarda okunan bir dine dönüşür!

TÜRKİYE İLE ABD ARASINDAKİ TERÖRLE MÜCADELE İSTİŞARELERİNİN YENİDEN BAŞLATILDIĞI AÇIKLANDI!

HABER: Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile ABD'li mevkidaşı Antony Blinken'ın katılımıyla gerçekleştirilen Stratejik Mekanizma Toplantısı'nın ardından yapılan açıklamada Türkiye ile ABD arasındaki terörle mücadele istişarelerinin yeniden başlatıldığı ifade edildi. https://www.ensonhaber.com/.../turkiye-ile-abd-arasindaki...

Abartısız, ön yargısız birşey söyleyeyim mi? CB Erdoğan ve AK Parti artık pervasızca milletle alay edip dalga geçmeye başladı. Şu habere bakınız: Türkiye ile ABD arasındaki terörle mücadele istişarelerinin yeniden başlatıldığı ifade ediliyor. Tam bir komedi!

ABD Ankara Büyükelçisi Jeff Flake, Washington-Ankara ilişkilerinin daha iyiye gittiğini söyledi. Bu başlı başına AK Parti için bir yüz karası, AK Partililer için bir utanç vesilesi! İsrail'in en büyük müttefiki ABD ile iyi ilişkiler neyin nesidir?

Kaşlar çatık ve ciddi pozlarıyla ünlü Hakan Fidan'ın 32 dişini gösterecek şekilde güldüğünü ilk kez ABD Türk Evin'de Erdoğan-Netanyahu görüşmesi esnasında görmüştük. Bütün kabine, patronlarının huzuruna çıkmanın verdiği saygı ve hürmetle Netanyahu'ya el divan pençe. Bu kabineye sormak lazım. 5 aydır Gazze'ye niye sessisiz? https://www.facebook.com/100094788001393/videos/744903677746810/?mibextid=oFDknk

Ey Müslüman olmayan Müslüman toplum.. Ey namaz kılan, oruç tutan ve tespih çeken Yahudi köleleri.. 22 yıldır Müslümanların oyu ile iktidar olan CB Erdoğan ve AK Parti niye 6 aydır İsrail vahşetine üç maymunu oynuyor biliyor musun? Erbakan'ı dinle, öğren! https://www.facebook.com/reel/415568934329892

**

Milli ve yerli eski sahibine kaybetme riski ve tehlikesi ile karşı karşıya!

1980'den sonra CHP'nin kurucu lideri Deniz Baykal'ı milli ve yerli olduğu için istemeyen ve Altan Öymen ile deviren takiyeci Sabetayist Zümre sonradan Deniz Baykal'a yine partiyi kaybetti!

Milli ve yerli olduğu için Kemal Kılıçdaroğlu'nu para ile satın aldığı delegelerin oyu ile devirmeyi başaran takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Selanik Dönmesi Özgür Özel'i genel başkan yaptı!

Ancak seçim sonrası geçmişte olduğu gibi yine partiyi milli ve yerli eski sahibine kaybetme riski ve tehlikesi ile karşı karşıya!

**

MOSSAD'a operasyon falan yapılmıyor, hepsi dezenformasyon. MOSSAD zamanında kullandığı ve kurtulmak istediği şebekeleri MİT'e jurnalleyip yerini/ismini söylüyor, MİT de operasyon yaparak MOSSAD'ı kirli çamaşır yükünden kurtarıyor. İşte bunun içindir ki yakalananlar içinde İsrail kimlikli tek ajan yok!

**

Firavun'u asa ile, Nemrud'u sinek ile, Ebu Cehil'i mızrak ile öldüren; Hz. İbrahim'i karınca ile, Hz. Muhammed (sav)’i örümcek ile koruyan tek güç ve kuvvet sahibi yüce Allah, mahalle büyüklüğündeki Gazze ve Hamas ile Siyonizm'in devleti İsrail'i yıkıyor. https://www.haber7.com/.../3397963-israilli-bashahamdan...

O.G.

10 Mar 2024 - 18:48 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?