16 maddede 28 Şubat post modern darbesi

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

1- Emekli Orgeneral Çevik Bir: "Biz, 28 Şubat'ı İsrail için yaptık." demişti. 28 Şubat post modern darbesinin rejisörü/üst aklı İsrail ve Dünya Sıyonizmi, uygulayıcısı ise Türkiye'deki İsrail'i oluşturan Sabetayist Zümre oligarşi idi.

2- Erbakan, Türkiye'nin 28 Şubat post modern darbe sürecine menfi sermaye, menfi siyaset ve menfi medya ile girdiğini söyledi. Hiçbir zaman TSK'yı hedef almadı. Ancak Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiya her 28 Şubat yıldönümünde yalnızca TSK'yı suçlu ilan ediyor.

3- Erbakan'ı başbakanlıktan indirip Refah-Yol Hükümeti’ni yıkmak için bir İsrail kurgusu olan 28 Şubat post modern darbesi görüntüde başarılı olmuş gibi görünse de gerçek öyle mi? 28 Şubatçıları nasıl bir son bekliyordu? 5 yıl içinde 28 Şubat tüm aktörleri nasıl tasfiye oldu?

4- Erbakan başbakanlığındaki Refah-Yol Hükümeti yıkıldıktan sonra ülke yönetimine 28 Şubatçı siyasi partiler ve liderleri geldi. Ancak kısa bir sürede bu lider ve partilerin üzerinden silindir gibi geçildi. Hepsi tarumar oldu. Ayakta kalan tek bir siyasi parti ve lideri kalmadı!

5- DSP ve Ecevit, ANAP ve Mesut Yılmaz, Hüsamettin Cindoruk ve DTP kısa sürede tarihin çöplüğüne atıldılar. Üstelik tüm itibar ve birikimlerini de kaybederek. 28 Şubat'ı destekledikleri için iktidara getirilen parti ve liderler esrarengiz bir güç tarafından 5 yıl içinde yok edildi.

6- 28 Şubat'ın Cumhurbaşkanı Demirel'in aile fotoğrafı çektirdiği yakın iş adamları ve aile mensuplarının şirket ve bankalarına yolsuzluk nedeniyle el konuldu. Her şeylerini kaybettiler. İtibarları da dahil. Yeğeni hırsızlıktan hapse tıkıldı. Demirel'in aile fotoğrafı yok oldu!

7- 28 Şubat'ı destekleyen küresel sermayenin yerli mümessili Sabetayist Yahudi sermayesinin 24 bankası battı. 70 milyar $ kaybettiler. Batan bankaların hepsinin sahipleri Sabetayist Yahudi Cemaati'ndendi. Kriminal bir güç 28 Şubatçı sermayenin defterini dürdü.

8- 28 Şubat'ın İsrail muhibbi bıçkın generallerin hepsi bir sonraki YAŞ kararlarıyla ordudan atıldı. 28 Şubat'ın genelkurmay başkanı ile tüm kuvvet komutanlarının yalnızca 2 yıl içinde TSK ile ilişiği kesildi. Kripto güç devredeydi! Sonradan tümü yargılandı ve cezalandırıldı.

9- 28 Şubatçı 5'li Çete diye tanımlanan TESK, TİSK, TURK-İŞ, TOBB ve DİSK. Bu 5’li Çete’nin Başkanları Refik Baydur, Derviş Günday, Fuat Miras, Bayram Meral ve Rıdvan Budak, kısa süre içinde koltuklarını kaybettiler. Yine tanımlanamayan derin bir güç 5'li Çete'nin işini bitirdi.

10- 28 Şubat'ın medya patronları da teker teker hepsi tüm varlıklarını, şirketlerini, gazete ve televizyonlarını, bankalarını ve itibarlarını kaybettiler. Dinç Bilgin, Cem Uzan, Korkmaz Yiğit, Aydın Doğan, Turgay Ciner. 28 Şubat'ın medya patronları kriminal aklın hışmına uğradı.

11- 28 Şubat'ta tüm imkanlarıyla Erbakan düşmanlığı yapan cuntanın dinci ayağı olan FETÖ yok edildi.15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini kontrol altına alan kripto bir derin yapı devlet kurumlarından FETÖ'yü silip süpürdü. Örgüt, gücünü, yapısal dinamiğini, toplumsal etkinliğini kaybetti.

12- Şevki Yılmaz, H. Hüseyin Ceylan, H. Mezarcı, Ş. Karatepe, İ. Halil Çelik gibi mikrofonu gördüğünde ayakta duramayacak kadar sarhoştan farksız şekilde kendinden geçen ve ağzına geleni söyleyen şan/şöhret/alkış budalası kifayetsiz muhterisler de 28 Şubat'ı içten destekleyenlerdi.

13- 1000 yıl sürecek denilen 28 Şubat post modern darbesinin sermaye, medya, siyaset, STK, ordu, yargı ve dinci ayağı yalnızca 5 yıl gibi kısa süre içinde tasfiye edildiler. Yani kim, nasıl, hangi şekilde Erbakan düşmanlığı yaptıysa burnundan fitil fitil getirildi, hesabı görüldü!

14- Peki, 28 Şubat post modern darbesini tüm paydaşlarıyla, koldaşlarıyla ve yandaşlarıyla ülke yönetiminden tehcir eden bu esrarengiz derin güç kim? Bu derin güç, Erbakan'ın kurup yönettiği Milli Görüş Derin Dünya Devleti'nden başkası değildi! Zaten başka bir ihtimal akıl dışı!

15- 1960'da TSK'daki generallerin tasfiyesiyle doğan boşlukta Erbakan milli derin devleti kurdu. Erbakan'ın 40 yıllık Milli Görüş mücadelesiyle büyüyen, gelişen ve güçlenen milli derin devlet şimdi dünyanın en büyük ülkelerinin başkentlerinde uzantıları olan küresel bir güçtür.

16- Erbakan, milli derin devletin başında 5 yılda 28 Şubat'ı tüm paydaşlarıyla ve ortaklarıyla birlikte devletten tasfiye etmeyi başardığı için AK Parti 22 yıldır ülkeyi tek başına yönetebiliyor.Aksi olsaydı AK Parti iktidarının bu kadar uzun soluklu olmasına asla izin verilmezdi.

**

Bazı takipçilerimiz soruyor: "Milli Görüş Derin Devleti niye bu olup bitene müdahale etmiyor?" Milli Görüş Derin Devleti Ergenekon ve Balyoz darbe planlarına kuluçka sürecinde operasyon yaptı, Zümre medyası, "askeri tatbikat ve kumpas" dedi ve illüzyoncu medya ve akademiyası da propaganda gücü ile bunu topluma inandırdı. 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini son ana kadar bekleyip suçüstü yapmasına, 251 şehit, 2196 yaralıya rağmen illüzyoncu medya ve akademiyası, "Tiyatro" dedi bunu da topluma inandırdı.

Devletin güç, kuvvet, imkan diye bir sorunu yok. Devletin tek açmazı köleleştirilmiş, yozlaştırılmış Müslüman toplumun bu takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'den habersiz olması ve Kemalist vesayet rejiminden razı olması. Bunun değişmesinin tek bir seçeneği kalıyor. Çünkü bu halk nasihatten değil kötekten anlıyor!

Şimdi Milli Görüş Derin Dünya Devleti, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye yapacağı hamleyi ne kuluçka döneminde ne de suç üstü yapacak! Bekleyecek, millet bu Zümre iktidarında öyle ağır sosyal, ekonomik ve toplumsal zorluk, sıkıntı ve darlık yaşayacak ki, "Yok mu bizi kurtaracak irade/güç" diyene kadar müdahale etmeyecek. Aksi olursa takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası buna da mutlaka bir kılıf bulup kulp takar ve yine milleti peşinden sürüklemeye devam eder.

Şehit olan 30 bin asker/koruyucu 40 yıldır PKK, YPG/PYD terör örgütünü engelleyememiş ama 251 şehit ve 2190 yaralı 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini 2 saatte engellemiş öyle mi? Buna inanan sayıca bayağı bir yekün tutan kitle var bu ülkede! Çünkü Yahudi medya ve akademiyası ne derse o. Ayağı okka!

“Milli Görüş Derin Devleti yok, boş hayaller kurmayın” diye iddia eden aklı kıtların sayısı bir hayli fazla bu ülkede. “Güneş yok” denilince yok mu oluyor? Hakikat bir güneştir. İnkar eden kendini karanlığa mahkum eder! Milli Görüş Derin Devleti yok ise Dünya Siyonizmi ile takiyeci Sabetayist Zümre'nin 40 yıl boyunca besleyip büyüttüğü ve bütün kurumları ele geçirdiğini düşünerek kalkıştığı 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini kim engelledi? Uganda mı? Burkina Faso mu? Yoksa Suud mu?

**

Türkiye-Mısır ilişkilerinin normalleşmesinden sonra sıranın Türkiye-Suriye normalleşmesine geldiğine dair medyada haberler yer almaya başladı. Aydınlık yazarı Mehmet Yuva da bugün köşesini bu konuya ayırmış.

Mehmet Yuva, Türkiye ile Suriye'nin normalleşmesinde Hakan Fidan'ın Israrcı olduğunu yazıyor. Bahane de terörle mücadele. Oysa Türkiye ile Suriye'nin normalleşmesi demek, Suriye'nin TSK'nın bölgedeki varlığına son verilmesi isteğinin onaylanması anlamına gelir. Bu da İsrail'in en büyük arzusudur.Zira, Suriye'deki

TSK varlığını İsrail ciddi bir beka sorunu ve tehdidi olarak görüyor.
Kısacası Hakan Fidan'ın Suriye ile normalleşme hamlesinde ısrarcı olmasının ardında İsrail aklını aramak abes değil, gerçeğin ta kendisidir. CB Erdoğan, takiyeci Sabetayist Zümre ile anlaştıktan sonra artık tanınmaz bir hal aldı! Yazık.

CB Erdoğan, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi ile anlaştıktan sonra geçmişte ne söyledi ve ne yaptıysa hepsinden keskin bir, "U" dönüşü yaparak herkesi şaşkına çeviriyor. Rabia gitti, Sisi geldi! Şimdi Esad rejimi ile normalleşme konuşuluyor. İsraille ilişkiler zaten tıkırında.

Sultan Alparslan'a ve Sultan Fatih'e "Ne işimiz var Bizans'ta?" diyen Siyonist Haçlı mankurt zihniyet 2024'te diyor ki, " Bize ne Filistin'den, Gazze'den? Bizim böyle bir sorunumuz yok!" Ancak bir fark var! Sultan Alparslan ve Fatih bu mankurtları dinlemedi, CB Erdoğan dinliyor!

ABD Başkanı Joe Biden bir kez daha, "Ben bir Siyonist'im" demiş. İyi ki varsın Siyonist Biden! Sen olmasan 1,8 milyarlık İslâm dünyası ve 60 İslam ülkesi ne yapar? İsrail'i durduracak tek aktör sensin Siyonist Biden! Gazzelilerin bile umudu artık sizde! CB Erdoğan ve AK Parti artık umut değil!

**

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, dünya çapında muhteşem kalkınma hamle ve yatırımları zamanından önce bitirip halkın hizmetine sunan müteahhit firmalara, "Beşli Çete" diye kulp takarak, Erbakan ve Milli Görüş projelerinin hayata geçirilmesini engellemeye çalıştı. Nihayetinde 14-28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan Pelikan Kabinesi ile devleti ve iktidarı CB Erdoğan'dan tam tekmil geri alınca, "Beşli Çete'den" hesap sormak için düğmeye bastı.

Zümre'nin ilk kurbanı Bayburt Grup patronu Abdurrahman Şentürk oldu. Şentürk, nitelikli dolandırıcılık ve evrakta sahtekarlıktan 7 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Sırada diğer "Beşli Çete" müteahhit firmalarının patronları var! 85 milyon Müslüman toplum da olup bitenleri öküzün trene baktığı gibi bakıp boş gözlerle izliyor. Dünyada bu toplum kadar kolay güdülen başka toplum var mı?

**

ABD Hava Kuvvetleri askeri Aaron Bushnell'in İsrail Washington Büyükelçiliği önünde Gazze'ye destek için kendini yakması, tüm İslâm dünyası, Müslüman devlet yöneticileri ve 1,8 milyarlık Müslüman topluluklar için ahirette alnımıza yazılmış bir utanç vesikası olarak kazınacaktır.

**

Kemalist bir X hesabında, “Türkiye’de kadınlar şeriat yasalarına göre sokak ortasında kırbaçlanıp, dövülmüyorsa; bunu Mustafa Kemal Atatürk’e borçludur.” diyen cinsi cibiliyeti belli dönmeye hatırlayım. Türkiye'de yaşayan 350 bin kadın genelevlerde fahişe olduysa ve ve devletin verdiği resmi fahişe kimliği ile fuhuş yaparak vergisini ödedi ise bunu Mustafa Kemal'in kurduğu Cumhuriyete borçludur.

**

Yahudi Nasuh Mahruki diyor ki; "Türban, bir siyasal İslam ve emperyalizm sembolüdür, başörtüsüyle kimsenin sorunu yok ama türbanla var." Düşünebiliyor musunuz, dünyada emperyalizm çağını başlatan Yahudi, türbana emperyalizm sembolü diye karşı çıkıyor! Peki kipa ne Sayın Mahruki?

**

Gazeteci Erdoğan Aktaş, 1994'de röportaj yaptığı Rize İl Başkanı olan Şevki Yılmaz'ın Atatürk'e hakaret konusuna gelince kendisine “Erdoğan Bey, kendi aramızda bir ücret karşılığı bir sorunu çözsek” dediğini yazdı. Yahudi böyle çürük ve çöpleri idol diye her kesime yutturur. https://www.internethaber.com/erdogan-aktas-sevki...

28 Şub 2024 - 18:37 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?