Dünyadan ayrılışının 13. yılı.. 6 maddede Erbakan ne mi yaptı?

Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın dünyadan ayrılışının 13. yıldönümü.. Türkiye ve dünya Erbakan'dan öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılacak muazzam bir inkılap yaşadı, yaşamaya da devam ediyor. Bugün herkes Erbakan'ı bir yönüyle anlatacak, anacak.. Ama Erbakan'ın ömrünü mücadeleyle geçirdiği TC'nin kurucusu takiyeci Zümre'nin illüzyoncu medya akademiyasının kararttığı gerçek Erbakan'ı sadece burada okuyabileceksiniz. İşte 6 maddede Erbakan ne yapı?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Erbakan'ı siyasi mücadeleye başladığı günden beri takip edip, bu uğurda Millî Görüş davası için mücadele ediyor.

Erbakan'ı en doğru tanıyıp en doğru anlatan Geçkil, Erbakan'ın müjdelenen beklenen Mehdi olduğunu da tanıdığı ilk günden beri belirtiyor.

Bugün Türkiye'de ve dünyada muazzam bir inkılap yapan Erbakan'ın dünyadan ayrılışının 13. yıldönümü..

Herkes Erbakan'ı bir yönüyle anlatsa da hiç kimse gerçek Erbakan'ı anlatmanın yanından bile geçemeyecek.

Peki, Erbakan kimdir, ne yapmıştır?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, 6 maddede Erbakan'ın ne yaptığını şöyle anlatıyor:

Mehdi konusu malum çok tartışılıyor. Zira ilgili çok hadis  var. Hadisler geleceğine dair itiraz edilemez şekilde tevatür oluşturuyor. Ancak tanınmasını sağlamazlar. Hepsinin de tevili macburidir. Yoksa akla ziyan durumlar ortaya çıkıyor. Mehdi rivayetlerden tanınamaz. İman nuruyla tanınır ve az kişi tanır. Ben Mehdi'yim demeyeceğinden tanımak şart değil ama tabi olmak şarttır. Çünkü daveti Hak'kadır. Tevrat ve İncil'de Hz. Muhammed (SAS) müjdelenmiş, evsafı anlatılmıştı. Ama 15 asırdır hala hahamlar ve papazlar inanmış değiller.

Ahir zaman şahısları Hz. İsa, Süfyan, Mehdi, Deccal herkesi tanımaya mecbur kılıp imtihanı ortadan kaldıracak açıklıkta zuhur etmezler. İmtihan güneş batıdan doğunca ancak biter, tövbe ve iman kabul olmaz. Bu şahıslara tabi olmak, karşı çıkmak imtihan nedeni olduğundan tartışmaya açık olacaktır. Mesela Hz. İsa herkesin gözleri önünde itiraz edilemeyecek şekilde gökten inse imtihan söz konusu olmaz. O nedenle böyle olmaz.

Beklenen Mehdi Erbakan'dı. Hayatta iken kalb ehli tanıdı, müminler tabi oldu. Yaptıkları ortaya çıkınca ilim ehli de tanıyacak ve tüm insanlığa tanıtacaklar. Yaptığı inkılap da öyle tamamlanarak Adil Düzen yeryüzüne hâkim olacak. Süreç devam ediyor.

Erbakan ne mi yaptı? 1- Tek başına 1969'da siyasete atıldığında Deccal Siyonizm'in 1945'te kurduğu  ABD-SSCB partnerliğindeki iki bloklu Yalta Düzeni gücünün zirvesindeydi. Erbakan örgütlediği cihatçı gruplarla SSCB'yi Afganistan’da mağlup ederek iki kutuplu düzeni yıktı. Siyonizm tek süper güç ABD liderliğinde  Yeni  Dünya Düzeni ilan etti. Aynı cihatçı gruplar BOP'u kurmak için işgal başlatan ABD ve müttefiklerini de Irak'ta mağlup ederek Yeni Dünya Düzenini bitirdi. Tek süper güç ABD de artık yok. BOP da rafa kaldırıldı. Bu gerçekleri şimdilik Siyonizm perdeliyor ve dünya göremiyor.

Erbakan ne mi yaptı? 2- Deccal Siyonizm'in Osmanlı Devletini yıkarak kurduğu TC'nin yönetimine getirdiği Selanikli takiyeci Yahudi Zümre'yi, ABD'de planlanan 12 Mart 1971 ve 12 Eylül 1980 darbelerini kurduğu Millî Görüş derin devleti ile kontrolüne geçirerek yönetimden uzaklaştırdı, Müslümanları iktidar yaptı.

Erbakan ne mi yaptı? 3- TC'yi yöneten takiyeci Zümre küçük ve güçsüz olsun benim olsun zihniyetiyle 50 yıl boyunca kasıtlıca geri bıraktırmıştı. Erbakan yaptığı ağır sanayi ve savunma teknolojisi projeleriyle Türkiye'yi sıfırdan alıp Batı'nın 200 yılda geldiği seviyenin çok üstüne çıkartarak yükselen küresel güç yaptı. Sadece bunca projenin yapılması bile birkaç ömürde gerçekleştirilebilir değildir. Bu muazzam bir mucizedir.

Erbakan ne mi yaptı? 4- Harun Yahya Külliyatını yazarak 300 küsur kitabı 70 dünya diline çevirdi. Bu eserler bütün dünyada yayınlanıyor, okunuyor. Dünya üniversiteleri birlikte çalışsalar bu eserleri 70 dile çeviremezler. Zira hem Türkçe'yi hem 70 dili bilemezler. Sadece bunu yapmaya da birkaç ömür yetmez. Bu muazzam mucize de fark edilememektedir.

Erbakan ne mi yaptı? 5- Kurduğu Millî Görüş derin devletini bütün ülkelerde örgütleyerek Siyonist gizli dünya devleti ile mücadele başlattı. Bugün her ülkede sırtını Türkiye'ye dayayarak iktidar olmaya çalışan bir kesim ile sırtını  İsrail'e dayayarak iktidar olmaya çalışan bir kesim kıyasıya rekabet, hatta savaş halindedir. Mesela eskiden ABD'de Cumhuriyetçi Parti ile Demokrat Parti Siyonizm'in kontrolünde muvazaalı siyaset yapıyorlardı, aralarında fark yoktu. Ama şimdi Türkiye yanlısı Trump ile İsrail yanlısı Biden kanlı bıçaklılar.

Erbakan ne mi yaptı? 6- Dünyanın bir yarısı kapitalist emperyalizme, diğer yarısı komünist emperyalizme karşı bilenirken Erbakan kimsenin bilmediği Siyonizm gerçeğini insanlığa tanıttı. Deccal Siyonizm'i timsaha benzeterek üst çenesi komünist SSCB, alt çenesi kapitalist ABD diyerek Yalta Düzeninin nasıl kurulduğunu anlattı. Yugoslavya (o devlet dağıldı, artık yok) Diktatörü Yahudi Tito'nun liderliğine getirildiği Üçüncü Dünya Ülkeleri ise Siyonizm timsahının kuyruğu olarak iki bloklu Yalta Düzeninde denge unsuruydu. Bugün Yalta Düzeni yok ve artık bütün dünya Siyonizm'i biliyor. Erbakan'ın Deccal Siyonizm Düzenini yıkma ve Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya, Adil Düzen kurma vizyonu hayata geçirilme sürecinde, devam etmektedir.

O.G.

27 Şub 2024 - 07:23 - Analiz

Mahreç  Osman Gürsesgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler