Bütün muhalif partiler Zümre kontrolünde; iktidara, Gazze'yi kurtar diye seslenen yok!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Başkan Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Enformasyon Bakanları Olağanüstü Toplantısı'na videomesaj göndermiş. Başkan Erdoğan, '' İsrail'in dezenformasyon çabalarını engellemek en önemli görevimizdir.'' diyor. Yemin ediyorum böyle bir komedi Yeşilçam'da bile yok!

CB Erdoğan, Gazze'deki soykırım ve katliam dolayısıyla BM'ye ve uluslararası topluma (Dünya Siyonizmi'ne) serzenişte bulunuyor, sessiz kalıyorsunuz diyor! Sayın Erdoğan! Allah aşkına canavardan merhamet dileneceğinize kendinize şu soruyu sorunuz: "Ben Gazze için neler yaptım?"

İsrail'in Gazze'deki vahşi bombardımanıya ilgili her haber, izlediğim her video sonrası CB Erdoğan gözümde sürekli küçülüyor! AK Parti'ye duyduğum öfke katlanarak büyüyor! Gazze'ye üç maymunu oynayan AK Parti'ye üç maymunu oynayan Müslümana kinim artıyor! Asla oy vermeyeceğim.

CB Erdoğan hakikaten halkla, toplumla alay edip dalga geçmeye başladı! Seçim mitinglerinde, "Barış istiyorsan savaşa hazır ol" diyor. Erdoğan şu gerçeği itiraf ediyor: "Gazze'de barış ancak İsrail'le savaşmakla mümkündür!" Barış için İsrail'e savaşa var mısınız Sayın Erdoğan?

Aylardır Gazze'deki insanlık suçu vahşi bombardıman, zulüm ve etnik temizlik karşısında İsrail'e caydırıcılık, Gazze'ye destek ve koruma noktasında son derece ilgisiz ve başarısız kalan CB Erdoğan ve AK Parti'ye tepkisiz kalanların Gazze'ye akıttıkları timsah gözyaşlarıdır!

Türkiye'nin İsrail'e karşı savaş açması dışında İsrail'in Gazze'deki vahşetine ve insanlık suçuna dur diyecek ve engelleyecek hiçbir seçenek yoktur. Bunu ifade ettiğimizde bazıları hemen imkansızlıklara sığınıyor. Onlara tavsiyem; Bakara Suresi’nde anlatılan Talut ve Calut hikayesini okusunlar!

Aylardır Gazze'deki katliam ve soykırıma karşı üç maymunu oynayan Müslümanlar; Medine'de bir Yahudi'nin Müslüman kadının iffetiyle ve namusuyla dalga geçtiğini duyan ve Yahudi kabileye savaş ilan eden Hz. Muhammed'in (sav) ümmeti olamaz, ahirette O'nun sancağı altında yeri yoktur!

Erbakan: "İman varsa imkân da vardır" diyordu. Ne demek bu? En büyük imkân imandır! Zira Allah, iman sahiplerinin dostu, sahibi, koruyucusu ve destekçisidir. Allah'ın yardım ettiğini kim mağlup edebilir? Gazze ve Hamas, bu mucizenin en güzel doğal tablosu! İmanı olmayan da imkansızlığa sığınır!

Berat Kandili gecesinde Beraat alan sadece Gazze! Geri kalan 1,8 milyarlık İslâm dünyası ve Müslüman toplum ise Beraat Kandili'nde sadece çıkış belgesi aldı? Neyin çıkış belgesi? Bu sorunun cevabını herkes vicdanına sorsun, eğer kalmış ise vicdanı söyleyecek!

1,8 milyar Müslüman'ın 313 kişilik Ashabı Kiram'dan oluşan Bedir ordusu kadar bile ederi/kıymeti yok! Neden? Ehl-i Bedir'in komutanı Hz. Muhammed (sav) idi. 1,8 milyar, kumandansız! 313 kalbinde iman olan bir ordu idi! 1,8 milyarın kalbinde iman yok, masiva sevdası var! Gazze hariç!

Türkiye'de AK Parti'nin takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi tarafından teslim alındığı, İsrail zulmüne karşı sergilediği acizlikten belli. Ana/yavru diğer bütün muhalif partilerin de yine Zümre'nin kontrolü altında olduğu belli! Zira, iktidara, Gazze'yi kurtar diye seslenen yok!

Bütün dünya niçin Türkiye ile İsrail kavgasını değil de İsrail ile Brezilya kavgasını konuşuyor? Bütün dünya neden Türkiye ile İsrail'in UAD'daki hukuk mücadelesini değil de İsrail ile Güney Afrika'nın mücadelesini konuşuyor!

İsrail ile tüm siyasi ve diplomatik ilişkilerini kesen ülke neden Türkiye değil de Brezilya? Dünya CB Erdoğan ile Şeytanyahu'nun değil de niçin Brezilya Devlet Başkanı Lula ile Şeytanyahu'nun çatışmasını konuşuyor?

Bu ayıp, kusur ve günah CB Erdoğan ve AK Parti iktidarına iki cihanda da yeter! Yazık, Türkiye, Gazze konusunda Brezilya'dan geri!

İsrail'in Gazze'deki zulüm ve barbarlığı dini inancıdır, itikadıdır, davasıdır, imanıdır! Hiç kimse dininin gereğini yaptığı için suçlanamaz . Peki, Müslümanlar dini inancının, itikadının, iman ve davasının gereğini yapıyor mu? Hayır. Suçlu belli değil mi? https://video.haber7.com/.../264990-yahudilerin-gazze...

**

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası 1 haftadır 85 milyonu KAAN ile uyutup narkozlayarak hipnozite edip ülke gerçeklerinin üstünü örtmeyi başarıyor! Nedir o gerçek? İktidar ve muhalefet, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi tarafından teslim alındı.

**

İran ve Hizbullah'ın 4,5 aydır Gazze'deki insanlık suçları karşısında dini lider Hamaney'in ve NasralŞeytan'ın ağzıyla Filistin halkı için İsrail'le savaşmayacaklarının ilan edilmesi sonrası İslam dünyasında prestij kaybeden Yahudi icadı ŞİA'nın imajı için Şii Husiler devredeler!

**

Laiklik, Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi kurucu iradesi Sabetayist Yahudi Zümre'nin ilelebet Müslüman toplumu köle olarak yönetmesi ve yapacağı İslâm düşmanlığına yasal meşruiyet sağlaması için Siyonizmce kurgulanmış bir tiyatrodur!

O.G.

25 Şub 2024 - 17:58 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler