208 devlet susuyor küçücük İsrail Gazze'yi aylardır vahşice ve barbarca vuruyor

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, G-20 Dışişleri Bankaları Toplantısı'nda Gazze'deki vahşetin durdurulması için uluslararası toplumu ve G-20'yi etkin rol oynamaya davet etti! İşte bu milletin ve ümmetin 100 yıldır beklediği kahraman Dışişleri Bakanı böyle olur! Helal olsun Fidan'a!

Gazze'de aylardır süren İsrail zulmü/vahşeti ile ilgili görüntü, haber ve video paylaşımları yaparak İsrail'e kin/nefret kusanlar; bu katliam ve soykırıma karşı sızlanmak dışında hiç birşey yapmayan CB Erdoğan ve AK Parti'ye niye üç maymunu oynuyorlar? Dürüstlük, samimiyet bu mu?

CB Erdoğan ve AK Parti iktidarında, İhvan'ın önde gelen isimlerin vatandaşlıkları iptal ediliyor! İhvan kökenli Türk üniversitelerinde çalışan akademisyenler sınır dışı ediliyor! Keşke iktidarda CHP olsaydı da Müslümanlar sosyal medyada kükreseydi, bağırsaydı! Ah keşke CHP..!!

CB Erdoğan, 14-28 Mayıs seçimleri öncesi ne söylediyse sonrası hepsini çiğneyip yuttu ve, "U" dönüşü ile tersini yapıyor! Koca ülkede bu kriminal durumu dillendiren, sorgulayan ve tartışan medya ve akademiya yok! Halk zaten illüzyoncu medya ve akademiyanın güttüğü koyun sürüsü!

60 tane İslâm ülkesi de dahil 208 devletin küçücük İsrail'in Gazze'de aylardır işlediği insanlık suçlarına, vahşi ve barbar zulmüne karşı çaresiz olması hangi gerçeği ispat ediyor? Dünyada 208 tane devlet yok, tek bir devlet var! Siyonist Gizli Dünya Devleti! Tek gerçek budur!

Anladık! Türkiye dahil hiçbir İslam ülkesinin İsrail'e savaş ilan edecek imanı, dirayeti, gücü, aklı ve cesareti yok! Peki, insani yardımların bile Gazzelilere ulaşmasını sağlayacak güçten de mi mahrumsunuz? Bu kadar mı Siyonist Haçlı Batı'ya bağımlısınız? Bu kadar mı hiçsiniz?

Şu gerçeği artık idrak edip kavramamız şart! 1. Dünya Savaşı sonrası Osmanlı hinterlandında kurulan 60 İslam devleti asla gerçek devlet değil! Asla özgür ve bağımsız devletler değil! Kesinlikle bu bölgede hiçbir toplumun Kurtuluş Savaşı gerçek değil! Hepsi Siyonizm'in oyuncağı ve kuklası!

İsrail'in Gazze'deki Nazi uygulamalarını ve Apartheid rejimi eylemlerini aylardır sinema salonunda Hollywood yapımı aksiyon filmi izler gibi izleyen 60 sözde İslâm ülkesinin tamamı kendilerini temsil eden bayraklarını indirip İsrail bayrağı assınlar ve Arz-ı Mevud'u onaylasınlar!

CB Erdoğan ve AK Parti iktidarına bir teklifim var! TBMM, tıpkı İsveç'in NATO üyeliği gibi Türkiye'nin İsrail'e vilayet olması gündemi ile toplansın! Meclisten geçer bu, sorun olmaz! Meclis'ten geçtikten sonra bu karar referanduma götürülsün! Halk da onaylar korkmayın! Ha İsrail ve Siyonist Haçlı Batı Gazze'ye yaptığı zulmü ve barbarlığı Türkiye'ye de yapmış ve Türkiye öyle İsrail'e vilayet olmuş, ha TBMM'nden geçmiş ve referandumla halk onaylamış öyle vilayet olmuş! Ne fark eder?

İkincisi daha akıllıca değil mi? Ne yani İsrail ve ABD ile savaşalım mı?

ABD Kongre üyesi Andy Ogles, "Gazzeli çocukların hepsini öldürmeliyiz" dedi. Zaten öyle yapıyorsunuz! Elinizden tutan, karşınıza çıkan var mı? Yok. CB Erdoğan ve AK Parti'nin tek derdi belediyeleri kazanmak! Müslümanlar da İsrail ve ABD ile savaşı göze alamazlar, akıllılar!

Gazze'de can kaybı 29 bin 410 oldu! Yaralı sayısı 70 bine çıktı! Ölenlerin 12 bini çocuk! İsrail vahşetinden ölmeyenler de zaten açlık ve ilaçsızlıktan ölüyor! Ya boş boş konuşmayın.. KAAN uçtu KAAN! Görmüyor musunuz? KAAN göklerde! Ne demiş Mustafa Kemal: İstikbal göklerdedir!

**

CB Erdoğan'ın seçim çalışmaları ve toplantıları sosyal medyadaki hesaplardan paylaşıldığında hemen yorumlar patlıyor! Seninleyiz Reis! İyi de Reis seninle değil! Reis halkı terk etti! Reis halktan koptu!

Gazze'ye bak! Ekonomiye bak! Yüksek faize bak! Reis, Zümre ile el sıkıştı!

Yüksek faiz politikası, halkın faiz, vergi, zam, döviz ve yüksek enflasyon eşliğinde soyulup ülke kaynaklarının mütegallibe küresel Siyonist sermaye ile takiyeci Sabetayist Zümre'ye rant olarak aktarılmasıdır. Bankaların 2023 karı 506 milyar! https://www.aydinlik.com.tr/.../uretim-duruyor-banka...

"Yüksek faiz, ekonomide ki sorunların, açmazların ve çözümsüz kronik enflasyonun tek reçetesidir" diyerek aylarca düşük faiz politikasına itibar suikasti yapan takiyeci Sabetayist Zümre ekonomi akademiyası, faiz %45 ama dolar 31, Euro 34 ₺! Ne bu şimdi?
Konuşsanıza zibidiler!

Dünyanın hiçbir ülkesinde böyle namusuz bir medya ve akademiya yoktur. Yandaş EnsonHaber, "Hafize Faize Çalışıyordu, Yeni Başkan Dur Dedi" diye haber yapmış. İyi de Hafize faize çalışırken alkışlayan, destekleyen, öven ve sahip çıkan siz değil miydiniz?

**

Türkiye'de 54 yıldır iki derin güç odağının iktidar savaşı var! Gücünü dünya Siyonizmi'nden alan takiyeci Sabetayist Zümre ile Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Dünya Devleti! Türkiye'de mafya diye anılan suç örgütleri de bu iki derin güç odağından birine hizmet ederler! Bir çoğu da kime hizmet ettiğini ya da kimden emir aldığını bilmez.

Ali Yerlikaya döneminde suç örgütlerine yönelik oldukça yoğun bir mücadele veriliyor! Ancak tasfiye edilenler takiyeci Sabetayist Zümre'ye mi, Milli Görüş Derin Devleti'ne mi hizmet ediyor bilinmez? Malum, tümör iki türlüdür. İyi huylu olanlar ve kötü huylu olanlar! Hedefte olanlar iyi huylu mu, kötü huylu mu tespiti zor? Ancak Coca Cola içmeyin Fanta için diyen Ali Yerlikaya'dan ne çıkacağı aşağı yukarı belli! Sonuçta Pelikan Kabinesi, takiyeci Sabetayist Zümre'nin kontrolü altında.

Bir yönetmen idaresinde senaryodaki rolünü oynayan bir aktörü hayatın doğal akışında kötü rolde ise kötü, iyi rolde ise iyi bir insan olduğunu düşünmek ne kadar sağlıklı bir yaklaşımdır? Politikacılar da böyledir. En az artistler kadar rol oynamada becerikli ve yeteneklidirler!

2024 yerel seçimleri son 20 yılda yapılan en ruhsuz, heyecansız ve önemsiz bir seçim! Çünkü geçmiş seçimlerde hak ile batıl savaşı vardı! Milli Görüş Derin Devleti hak taraf iktidarı,Takiyeci Sabetayist Zümre batıl muhalefeti kontrol ederdi. Şimdi iki taraf da Zümre'ye geçti!

O.G.

22 Şub 2024 - 18:15 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler