60 tane İslâm devleti, yönetimi ve Müslüman toplulukların yüz karası içler acısı hali!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

İsrail, Türkiye ve CB Erdoğan ile ya da herhangi bir İslâm ülkesi veya lideri ile kavga, çatışma içinde değil! Brezilya ve Devlet Başkanı Lula da Silva ile ciddi bir sürtüşme içinde. 60 tane İslâm devleti, yönetimi ve Müslüman toplulukların yüz karası içler acısı hali!

CB Erdoğan ve AK Parti iktidarının İsrail'in Gazze'de işlediği insanlık suçu etnik temizlik ile gaddarca bombardıman karşısında diğer 60 İslâm ülkesi ve yönetimlerinden ayrı olarak İsrail zulmüne karşı ortaya koyduğu bir farkındalık var mı? Bağırmak, çağırmak ve hamasetten gayrı..

Türkiye; İHA/SİHA yapıyor. Tank, top, füze, denizaltı, savaş gemisi, helikopter, elektronik harp silahı yapıyor, Gazze 4,5 aydır ölmeye devam ediyor! Kızılelma, Kaan, Anka 3 yapıyor, Gazze savaş ve açlıktan ölüyor! Bu silahlar, İsrail zulmüne engel olamayacak ise başka ne işe yarar?

Türkiye'nin İsrail'in her gün üstüne koyarak arttırdığı ve dayanılmaz acıların yaşandığı Gazze'deki vahşet ve soykırıma engel olacak silahlı gücü de ordusu da bu şuur ve bilinçte olan toplumsal iradesi de var! Ama iki eksiği var! 1- Siyasi irade/istek! 2-Yönetim kademesinde İMAN!

Şu gerçeği aklı, vicdanı, izanı olan herkes kabul eder! İsrail, Türkiye'yi sağlama almadan Gazze'de 4,5 aydır sürdürdüğü vahşet ve barbarlığı yapmayı bırakın, Gazze'de kuş bile uçuramaz! 9 aydır yazıyoruz. 14-28 Mayıs sonrası Pelikan Kabinesi ile Sabetayist Zümre iktidara geldi ve İsrail’in önü açıldı!

CB Erdoğan'ın Mısır ziyareti sonrası ne tür gelişmeler olacağını takip edeceğiz demiştik. İlk gelişme yaşandı. Türkiye, Müslüman Kardeşler'in İstanbul'daki lideri Mahmud Hüseyin'in vatandaşlığını iptal etti. Ümmetin liderine bak.!! Sırada Türkiye'de yaşayan Hamas liderleri var!

CB Erdoğan, Mısır ziyaretinden dönüşte uçakta gazetecilere şunları söylüyor: " ABD ile aramızda bu son attığımız adımlar neticesinde olumlu bazı gelişmelerden söz edebiliriz. Şu anda Kongre’deki hava olumlu. Aynı şekilde Senato’dan da olumlu sesler geliyor. ABD ile benzer düşündüğümüz ya da üzerinde uzlaştığımız konuların sayısı artıyor diyebiliriz. Şu anda olumsuz bir gidiş yok, tam aksine olumlu bir gelişme var."

İsrail'in en güçlü destekçisi ABD ile CB Erdoğan'ın uzaklaştığı konuların sayısı artıyor muş! 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini kim yaptı? ABD, İsrail ve NATO ittifakı değil mi? ABD ile dost ve müttefik olunacak idiyse 15 Temmuz'da bu millet niye 250 şehit verdi? Neden 2194 gazi verdi? 15 Temmuz'dan geriye bu millete ne kaldı?

Boş hamaset ve kutlama törenlerindeki oyun ve eğlence dışında ne kaldı bu halka?

**

Bu milletin hepsi mi Yahudi'nin güttüğü (goyim) kır hayvanı! Halil Konakçı Diyanet personeli bir imam. Yani 657'te tabi devlet memuru! Ama lüks makam araçlarına biniyor, Korumalarla geziyor! Ağzının ayarı yok, korkusuz ve pervasız! Hangi imam, Halil Konakçı gibi yaşıyor! Halil Konakçı bu imkanları, bu imtiyazı, bu konfor ve dokunulmazlığı hangi güçten alıyor?

Diyanet personeli bu şöhretliye Türkiye'de hiç bir imamın hatta bizzat Diyanet Başkanı Ali Erbaş'ın bile sahip olmadığı lüksü, şatafatı kim sağlıyor? Elbette takiyeci Sabetayist Zümre! İyi de neden? Yeni FETÖ'ler için! Toplumun yeni Gülenlere ihtiyacı var!

Bu ihtiyacı da elbette takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sağlayacak! Dindarları da kontrol edip güdecek mekanizma ve organizasyonları Zümre planlayıp hazırlıyor! 100 yıldır böyle. Halil Konakçı yeni piyon!

**

Feyza Altun serbest bırakıldı... Ne bekliyordunuz? Tutuklanmasını mı? 1923 TC rejiminin kuruluş felsefesini, yapılan devrimlerin hangi amaçla yapıldığını, aslında sözde Kurtuluş Savaşı diye bir savaşın hiç olmadığını, Kemalist vesayet rejiminin din düşmanı olduğunun ispatı işte!

Danıştay'ın FETÖ mensubu oldukları için HSK'nın yargıyla ilişkisini kestiği 450 hakim ve savcıyı görevine iade ettiği bir yargı sisteminde, şeriata küfreden Feyza Altun tahliye edilmeyecek de ne yapılacak? Müslüman toplum 100 yıldır öz vatanında parya ve öz vatanında köle!

1923 TC rejimi kurucu iradesi eğer İslam ve Müslüman ise, kuruluş felsefesi Müslüman toplumun inancı, kimliği, tarihi ve kültürü ile uyumlu ise, Kurtuluş Savaşı bir İngiliz senaryosu değil ise o zaman Atatürkçüler, laikler ve Kemalistler neden 100 yıldır İslam düşmanlığı yapıyor?

Tağuti, paganist, inkarcı Kemalist vesayet rejimi kurucu iradesi takiyeci Sabetayist Zümre öyle zalim ve despot bir düzen kurmuş ki, kişi ömrü boyunca İslam ve Müslümanlar ile savaşıyor ama öldüğünde cenazesini Camiye getirtip İmam eşliğinde Müslümanlara cenazesini kaldırtıyor!

Şu yandaş medyanın içine düştüğü kanalizasyon çukuruna bakar mısınız? Şeriata küfreden Feyza Altun niye gözaltına alınmış ve serbest bırakılmış, böylece kahraman olmuş. Böyle şeylere ne gerek var mış! Yandaş EnsonHaber diyor ki, bırakın sabahtan akşama 24 saat isteyen istediği gibi şeriata küfretsin! Kimse de buna ses çıkarıp tepki vermesin! Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kölesi, beslemesi ve devşirmesi medyanın yandaşı da böyle oluyor demek!

**

CB Erdoğan, 14-28 Mayıs seçimleri öncesi ne söyledi ise sonra hep tersini yaptı ve yapmaya da devam ediyor!

- Faiz hakkında nas var dedi; faizler %45, - Mehmet Şimşek'e dolandırıcı dedi, ekonomi bakanı yaptı! - Kanal İstanbul dedi, şimdi ağzına almıyor! - İki ayyaşın çıkardığı kanunlar dedi, şimdi Şimdi Kemalizm'de CHP ile yarışıyor! - İsrail'e One Minute dedi, şimdi 4,5 aydır Gazze'deki zulme ve acımasızlığa sadece laf üretiyor! -

Ey TÜSİAD senin cinsini, cibiliyetini bilirim dedi, şimdi yüksek faiz politikası ile ülke kaynaklarını mütegallibe TÜSİAD'a aktarıyor. Niçin?

O.G.

20 Şub 2024 - 18:20 - Şehirgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler