AFERİN BE DEVLET BAHÇELİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Aferin be Devlet Bahçeli
  • Pelikan'ın metastaz yaptığı bir AKP'ye oy versen ne, oy vermesen ne?
  • Son bir hamle yapacak ama bacakları titriyor Çıfıt'ın!
  • Tarihte takiye daima kılıcı yenmiştir
  • Artık Siyonist Haçlı Batı'nın tek hedefi Putin!
  • Zümre'den başkasına fayda yok!
  • Olguyu yakıştırma bir hikâyeyle çarpıtarak algıya dönüştürür
  • Yüce Allah ne cevap verir?

**

Devlet Bahçeli, FETÖ'den ihraç edilen hakim ve savcıları iade kararı alan Danıştay için: “Bu karar alınırken 5. Daire üyeleri maklube mi yiyorlar, haşhaşilerin vaazlarını mı dinliyorlar?” dedi. Aferin be Devlet Bahçeli. Şu 85 milyon içinde bir tek erkekçe ses senden çıkıyor. Gerisine yazıklar olsun.

**

Pelikan'ın metastaz yaptığı bir AKP'ye oy versen ne, oy vermesen ne?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genelbaşkanı Erdoğan'ın siyasi söylemine ve icraatına sahip çıkmayan, yalnız bırakan, biz fikri iktidar olamadık deme durumuna getiren, sonunda Zümre'ye mahkûm eden, Pelikan'ın metastaz yaptığı bir AKP'ye oy versen ne, oy vermesen ne?

**

Son bir hamle yapacak ama bacakları titriyor Çıfıt'ın!

Seçmen 14 ve 28 Mayıs'ta Cumhur İttifakına oy verdi ama ona karşı 6'lı masayı oluşturan takiyeci Zümre iktidarı tümden teslim aldı. Kurduğu Pelikan Hükümeti A'dan Z'ye takiyeci. TSK komuta kademesi, MİT Başkanı ve MB Başkanı da öyle. Siyonist Haçlı Batı da tam tekmil yanında. Yine de 9 aydır Zümre'nin bir halt ettiği yok! Peki, niye duruyor, kimden korkuyor? 85 milyondan mı? Peh, onu çoktan yemiş! Ya kimden çekiniyor? Zümre'nin tek korkusu Millî Görüş derin devleti. 12 Mart 1971'de kazığını yemiş. 12 Eylül 1980'de kurduğu TC'yi elinden almış. 28 Şubat 1997'de tırpanını yemiş. 1 Mart 2003'te ağababalarını perişan etmiş. 15 Temmuz 2016'da kolunu bacağını kırmış olan bir Millî Görüş derin devleti var karşısında. Son bir hamle yapacak ama bacakları titriyor Çıfıt'ın!

**

Tarihte takiye daima kılıcı yenmiştir

Tarihte takiye daima kılıcı yenmiştir. Kılıçla kurulan ve büyüyen Selçuklu ve Osmanlı imparatorluklarını Yahudi takiye ile yıktı.

Takiye Yahudi'nin beş bin  küsur yıldır keşfettiği, başarılı ve çok etkili kullandığı kadim bir yöntem. Yahudi'nin takiye ile sızmadığı bir din, mezhep, toplum, devlet, rejim, kurum, kuruluş, hatta kurul olmamıştır. Türkler ülkeleri kılıçla, Yahudiler takiye ile fethetmiştir.

**

Artık Siyonist Haçlı Batı'nın tek hedefi Putin!

Cumhurbaşkanı Erdoğan iktidarı Zümre'ye teslim edince rolünü Putin üstlendi. Artık Siyonist Haçlı Batı'nın tek hedefi Putin!

**

Zümre'den başkasına fayda yok!

TC'yi kuran takiyeci Zümre'nin asimile edip köleleştirdiği Müslümanlardan Zümre'den başkasına fayda yok!

**

Olguyu yakıştırma bir hikâyeyle çarpıtarak algıya dönüştürür

İllüzyoncu Zümre medya ve akademiyası olayın perde arkası diyerek olguyu yakıştırma bir hikâyeyle çarpıtarak algıya dönüştürür.

**

Yüce Allah ne cevap verir?

Mahşerde insanlar Ya Rab.. dünya hayatında sıkıntılar, yokluklar, zorluklar, engeller, çaresizlikler, düşmanlar vs vardı o yüzden sana iyi kulluk edemedik derlerse acaba Yüce Allah ne cevap verir? Ben resul ve kul sıfatıyla yeryüzünde aranızda bir ömür en güzel örnek (usve-i hasene) olarak yaşadım. Bu dediklerinizin hepsiyle karşılaştım. Eğer siz de azmetseydiniz başarırdınız! Mı der?

İlgili hadisler:

(“Peygamberimiz (Sallallahu aleyhi vesellem) Cebrail (Aleyhis-selam)’e:

– Ya Cebrail! Sen bu vahyi nerden alıyorsun? Cebrail (Aleyhis-selam):

– Sidretü’l-Münteha’da bir yeşil perde arkasından bana söyleniyor dedi. Peygamberimiz (Sallallahu aleyhi vesellem):

– Bundan sonra gittiğinde o perdeyi kaldır, sana söyleyene bak dedi. Cebrail (Aleyhis-selam) Sidretü’l-Münteha’da o yeşil perdeyi kaldırdı. Peygamberimiz (Sallallahu aleyhi vesellem)’i gördü. Kendisine söyleyen o idi. Bir rivayette 360 kanadını bir rivayette de altıyüz kanadını (Ramuzu’l-Ehadis, Hadis No: 3857) çırpıp var hızı ile dünyaya geldi. Cebrail (Aleyhis-selam):

– Muhammed’den evvel dünyaya gideyim dedi. Dünyaya geldi baktı ki Peygamberimizi yerinde gördü. Peygamberimiz (Sallallahu aleyhi vesellem) Cebrail (Aleyhis-selam)’a sordu, Cebrail (Aleyhis-selam) cevab verdi:

– Ya Muhammed! Ben de hayret ettim; vahyi Allahu Teala’dan alıp bana söyleyen de sensin. Burada benden alıp halka söyleyen de sensin dedi.”

Cebrail (a.s), Efendimiz (s.a.v)‘in, Câbir b. Abdillah (r.a)‘a hitaben, "Allah‘ın yarattığı ilk şey, senin peygamberinin nurudur ey Câbir" şeklindeki sözünü hayretle karşılayınca ona kaç yaşında olduğunu sorar. O şöyle cevap verir: "Bilmiyorum ey Allah‘ın Resulü. Ancak (bildiğim şu ki), dördüncü perdede, 70 bin yılda bir kere doğan bir yıldız var ve ben o yıldızı 70 bin kere gördüm." Bunun üzerine Efendimiz (s.a.v), "Rabbimin izzetine yemin olsun ki, işte ben o yıldızım" buyurur. Daha sonra Cebrail (a.s)‘a, vahyi nereden getirdiğini sorar. O, "Göklerin herhangi bir köşesindeyken zil sesi duyar ve hemen Beyt-i Ma‘mur‘a gider, vahyi oradan alır, (götürmem gereken) resul veya nebiye götürürüm" diye cevap verir. Bunun üzerine Efendimiz (s.a.v) ona, "Şimdi Beyt-i Ma‘mur‘a git ve benim nesebimi zikret" der. Cebrail (a.s) derhal gider ve "Muhammed (s.a.v) b. Abdillah b. Abdilmuttalib..." diye Efendimiz (s.a.v)‘in nesebini sıralamaya başlar. Bunun üzerine, daha önce Cebrail (a.s)‘a hiç açılmamış olan Beyt-i Ma‘mur açılır. Cebrail (a.s), içeride Efendimiz (s.a.v)‘i görür. Şaşırır ve hemen yeryüzüne döner. Döndüğünde Efendimiz (s.a.v)‘i, bıraktığı gibi, Câbir (r.a)‘le birlikte oturuyor halde bulur.

(Muhammed Abduh el-Bürhânî‘nin Tebrietu‘z-Zimme fî Nushi‘l-Ümme adlı kitabından)

20 Şub 2024 - 17:55 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler