Bu ülkede 100 yıldır din düşmanlığı yapan, İslam'ı ve Müslümanları aşağılayıp takbih ve tezyif eden zihniyet

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Müslümanlardan aldığı oyla 22 yıldır tek başına iktidar AK Parti eğer şeriata küfretme cesaretini kendinde bulan kevaşlerin gözünü korkutacak kadar caydırıcı bir yasa çıkartmamış ise suç kevaşelerin değil, onlara uygun mevsim ve atmosfer hazırlayanlardadır. Kevaşe mi suçlu?

X’te #FeyzaAltunTutuklansın hashtagi açılmış... Hayır, tutuklanmasın! Bu ülkede eğer bir din düşmanı şeriata küfretme cesaretini buluyor ise asıl suçlu Müslüman olmayan Müslüman toplumdur. Asıl tutuklanması gereken dinine sahip çıkacak kadar dirayet sahibi olmayan sünepe ve pespaye Müslümanlardır.

#FeyzaAltunTutuklansın Diyenlerin ortak saldırı silahı ve savunma mekanizması ne? Şeriat. Şeriat İslam demektir. Peki, bu şeriat kanununa göre yani Allah'ın kanununa göre faizin hükmü nedir?.. AK Parti iktidarı son 8 ayda faizleri %45 yaparak dünyada 3'üncü en yüksek faizi uyguluyor.

TC laik rejiminde genelev patroniçesi Manukyan o kadar zengin holdingin şirketin var olduğu Türkiye'de 7 kez vergi rekortmeni ödülünü aldı. TC, bu ülkede 300 bin kadın fahişeye fahişe kimliği verip fuhuştan vergi aldı. TC kadını porno, erotizm, genelev ve pavyona sermaye yaptı.

CHP’li olduğunu söyleyen şımarık avukat aslında yanlış meslek seçmiş! Ya da yanlış zamanda doğmuş! Manukyan'ın vergi rekortmeni olduğu o eski laik mi laik TC rejimi yıllarında doğsaydınız çok şanslı olurdunuz! Zira sizdeki madeni Manukyan mutlaka keşfeder ve sizi Karaköy'ün en sembol sermayesi yapardı!

Şeriat bu coğrafyada 1000 yıldır var. Hatta 1920 ve 1924 anayasasında bile var. Bu aziz millet inancı ve davası için 1000 yıl bu toprakları 50 milyon şehidin kanıyla canıyla susamış ve vatan yapmış. Şeriat severler değil, düşmanları İsrail'e, Haçlı Batı'ya gidecekler merak etme!

Mustafa Kemal'in de onayladığı 1920 ile 1924 anayasasında devletin dininin İslam olduğu ve TBMM'sinin görevlerinden birisinin de şeriat kanunlarını uygulamak olduğu yazılı. 1920 ve 24 Anayasası TC'nin ilk iki anayasası. Aynı karede olduğunuz Atatürk'ün nesini keseceksiniz?

Bu ülkede 100 yıldır din düşmanlığı yapan, İslam'ı ve Müslümanları aşağılayıp takbih ve tezyif eden zihniyet, kendisini Türklük/laiklik elbisesi ile kamufle etmiş Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre'dir. Feyza Altun'un şeriata küfretmesinin altında yatan gerçek burdur.

Takiyeci Sabetayist Zümre, "Şeriat isteyenler Arabistan'a, İran'a, Afganistan'a" diye ağızlarından s.çıyorlar! Oysa Suudi Arabistan ve İran'daki şeriat ile Siyonist/Haçlı Batı'nın hiçbir sorunu ve kavgası yok! Şeriat istemeyen takiyeci Sabetayist Zümre niye İsrail'e gitmiyor?

Şeriat ile idare edildiğimiz 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı Türk İslâm Kültür ve Medeniyetinde bu millet dünyanın efendisi idi. Laik ve seküler 1923 TC rejiminde ise 100 yıldır Siyonist Haçlı Batı'nın örtülü vesayeti altında müstemleke ve sömürge bir köle/parya hayatı yaşıyor.

Laiklik; Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı vesayet rejiminin kurucu iradesi Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre'nin ilelebet bu ülkeyi yönetmesi ve İslam düşmanlığını yasal zeminde yapması için Siyonizm tarafında kurgulanmış bir lağım çukurudur.

Laikliğin bu topraklardaki ömrü 100 yıl. Şeriatın ömrü ise 1000 yıl. Bu toprakların asli unsuru olan 1000 yıllık Müslüman toplumuna, dedeleri İspanya'dan sürgün Yahudiler olan dışarıdan mülteci 100 yıllık Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre, "Arabistan'a" diye böğürüyor.

İslâm için, ümmet için, ilâ-yi kelimetullah için, tüm insanlığın saadeti için 1000 yıl Siyonist Haçlılara karşı 50 milyon şehit vermiş bu aziz millete, Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi mülteci azgın azınlık eğer “Arabistan'a” diye tempo tutuyor ise 1923 TC rejimini kim kurdu sorusunu sormak gerekmiyor mu?

İslâm şeriatı söz konusu olduğunda kırmızı görmüş boğa gibi agresifleşip çiftleşme sezonuna girmiş timsah gibi saldırganlaşan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi mülteci kitle, Tevrat şeriatı ile idare edilen ve bu doğrultuda Gazze'de katliam yapan İsrail şeriatına çok saygılılar!

Hz. Muhammed'in (sav) anlaşmalara ihanet edip Müslümanlara karşı her daim Mekkeli müşrikler ve münafıklarla işbirliği yapan Yahudi Beni Nadir, Beni Kaynuka ve Beni Kurayza'nın torunları Medine'den kovulmuş olmalarının intikamını 1445 yıl sonra şeriata küfrederek alıyorlar!

**

Zümre'nin B planı var

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin B planı olmadan asla kurucu iradesi olduğu ve Sabetayist Yahudi Özgür Özel ile kontrol altına alıp yönettiği CHP'yi kurumsal olarak hedef alıp adeta yok etmek için bu kadar agresifleşmez. Bunun tek bir anlamı var!

Zümre'nin B planı var; DARBE!

Yahudi illüzyoncu medya ve akademiyası 100 yıllık TC tarihinde bir ilk yapıyor ve ne kadar atı iti varsa hepsini nallamış CHP'nin üzerine çullanıyor! CB Erdoğan ve AK Parti 22 yıldır ilk kez bir seçime bu kadar konforlu ve güvenli bir yolculuk içinde! Bir B planı olmalı! DARBE!

Toprak Hattı Grubu diye kendisini tanımlamış hahamlardan oluşan sözde ilahiyatçı İttihatçı zihniyet açıkça hazırlığı yapılan askeri darbenin ilk bildirimini, gerekçeleriyle beraber dün kamuoyuna açıkladı. Zaten bu misyonla yayınlandığı bilindiği için ODA TV dışında haber olmadı!

Seçim pek çok sürprize gebe! Sandığa gitmeyi düşünmeyen önemli bir kitle, hayat pahalılığından bıkmış hesap sormak için sandığa gidecek kitle, açlığa mahkum edilmiş emekliler, yanlış aday tercihleri yüzünden, "ceketimizi koysak kazanırız" zihniyetine isyan eden kitle...

İsrail, Siyonist Haçlı Batı ve NATO, takiyeci Sabetayist Zümre ile birlikte askeri darbe yapmaya hazırlanırken, bütün siyasi parti ve liderler ile seçmenleri/halk yerel seçimlerle narkozlanıp hipnoz ediliyor. Kasaba kesilmeye götürülürken gülüp eğlenen koyunlar gibi halkımız!

**

Haber başlığı şöyle: "Vergi kaçıran açgözlü ev sahiplerine tebligatlar gönderilmeye başlandı!"

Mehmet Şimşek'in fotoğrafı da habere yapıştırılmış!

Küresel Siyonist sermayenin mutemet adamı Mehmet Şimşek yine halka ve milletin cebine el atmış söğüşleyip elde edilen geliri de hortumları bağladığı takiyeci Sabetayist Zümre'ye destek ve kredi adı altında aktaracak!

Mehmet Şimşek'e bir çağrım var! Bu çağrıya uyar ise tam 150 milyar dolar hazineye para dolacak!

1- Eski MB Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun ifşa ettiği ve devletten aldığı 1 trilyon ₺ yatırım Kredisi ile yatırım yapmak yerine 55 milyar dolar alıp kasalarında saklayan TÜSİAD sermayesinden bu paraya el koyun!

2- 2023 ve 2024 Eximbank'tan ihracata destek adı altında TÜSİAD'a peşkeş çekilen 100 milyar dolar krediyi ödemeyin. Alın size 2 kalemde 150 milyar dolar para. Yoksa sıkar mı biraz?

**

İsrail devleti Türkiye ile değil, Brezilya ile kavga ediyor! Şeytanyahu CB Erdoğan'ı değil; Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva'yı hedef alıyor!
İsrail Dışişleri Bakanı CB Erdoğan'ı değil,Lula'yı istenmeyen adam ilan ediyor! Bu ayıp CB Erdoğan ve AK Parti'ye dünya/ahiret yeter!

19 Şub 2024 - 18:24 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler