85 MİLYONUN AĞIRLIĞI ŞU BİR AVUÇ ZÜMRE KADAR YOK

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Cuma mesajı
  • 85 milyonun ağırlığı şu bir avuç Zümre kadar yok
  • Osmanlı toplumu devletini yıkan Selanik Dönmesi İttihatçıları tanımadığı için tarih oldu
  • İdrak ve izan sahipleri o kitapları Adnan Oktar'ın yazmadığını anlarlar

**

Bugün Mübarek Cuma. Yeniden Büyük Türkiye ile Siyonist Haçlı Batı arasında küresel hâkimiyet savaşı yaşanıyor. Süreç, SSCB işgal ettiği Afganistan'da cihatçı gruplara yenilip dağılınca.. Siyonizm'in iki dünya savaşı sonrası kurduğu1945 iki kutuplu Yalta Düzeninin yıkılmasıyla başladı. Ardından ilan edilen Yeni Dünya Düzeni de tek süper güç ABD'nin işgal ettiği Irak'ta yine cihatçı gruplara yenilip çekilmesiyle son buldu. Cihatçı grupları Erbakan örgütledi. Şimdiki parçalı dünya görüntüsü bir yanılsamadır. Gerçekte Millî Görüş ile Siyonizm küresel liderlik savaşındadır. Allah Nurunu Tamamlayacaktır.

**

Şu Zümre'nin gücüne bir bakın..

22 senedir Türkiye'yi yöneten, bunu 25 yıla dolduracak olan, arkasında milletin yarısından fazlasının desteği bulunan, 85 milyonu yönetme yetkisine sahip Cumhurbaşkanı Erdoğan her ne dediyse sözünü yedirdi. "İki ayyaşın yaptığı kanunlar" dedi, sözünü yedirdi. "Ey TÜSİAD senin cinsini cibilliyetini bilirim" diyerek parmak salladı, sözünü yedirdi. "Faiz nasla haram" dedi, sözünü yedirdi. "Faiz sebep enflasyon sonuçtur" dedi, sözünü yedirdi. "Mehmet Şimşek Halkbankası'nı dolandırmaya çalıştı" dedi, sözünü yedirdi. Kanal İstanbul projesini yıllardır yapıyoruz, yapacağız dedi, iptal ettirdi. Atatürk Havalimanını Millet Bahçesi yapmayı yıllardır dillendirdi, iptal ettirdi. FETÖ ile mücadeleyi varlık-yokluk nedeni yaptı, kararname ile aldığı FETÖ'cüleri görevine iade etti. Bir avuç Zümre bütün bunları bir Cumhurbaşkanına yaparken 85 milyon oralı da farkında da olmadı. Zira bu Zümre takiyeci, bilinmezlik zırhına sahip. Bütün işlerini karanlıkta yürütüyor. 85 milyonun ağırlığı şu bir avuç Zümre kadar yok.

TC'yi kuran takiyeci Zümre örgütlü, donanımlı, bilinçli ve de (okült) gizli bir yapıya sahip. 85 milyon ise örgütsüz, donanımsız, bilinçsiz ve takiyeci Zümre'den habersiz. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın söylemine, icraatına, hayata geçirmeye çalıştığı projelere sahip çıkılmıyor dediğimizde; halk oy veriyor, 15 Temmuz'da tankların önüne siper oldu, daha ne yapsın deniyor. Oysa yapılması gereken şudur: Ayasofya imamı görevden alınırken ayağa kalkılmalıydı. Diyanet İşleri Başkanı hedef alındığında atağa geçilmeliydi. Kanal İstanbul ve Millet Bahçesi projeleri iptal edildiğinde yer yerinden oynamalıydı. FETÖ'cüler göreve iade edildiğinde kıyamet koparılmalıydı. Bunları asıl yapması gereken AKP'yi Pelikan metastaz yapmış. Diğer siyasi partiler de içten çürütülmüş. Sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri pasif, mıymıntı, zavallı.. Öte yanda medya, akademiya, kültür sanat camiası Zümre'nin malı. Bu yüzden bir avuç Zümre'nin astığı astık, kestiği kestik.. Yaptıklarına maruz kalan 85 milyon ise edilgen ve ona mahkûm.

**

Osmanlı toplumu devletini yıkan Selanik Dönmesi İttihatçıları tanımadığı için tarih oldu

Cenab-ı Hak bütün mahlukatını düşmanlarına karşı savunacak bir donanımla yaratarak tabiatta dengeyi sağlamıştır. İnsan hariç her canlı doğuştan düşmanını bilir. İnsanın her şey gibi düşmanını da öğrenmesi lazım. Düşmanını tanımayan bir toplum, bir millet, bir devlet payidar olamaz. Osmanlı toplumu devletini yıkan Selanik Dönmesi İttihatçıları tanımadığı için tarih oldu. Takiye yaparak TC'yi kuran aynı İttihatçıları Müslümanlar tanımadığı için 1000 yıllık Türk-İslam Kültür ve Medeniyeti yok edildi. Selanik'ten yola çıkan Hareket Ordusundaki İttihatçılar Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kurdular. Şair Mehmet Akif de gaflet içinde İttihatçılarla birlikte Sultan Abdilhamid'i hedef aldı. Sultan Abdülhamid devrildikten sonra sökün eden felaketler karşısında "Nûr istiyoruz... Sen bize yangın veriyorsun! Yandık diyoruz... Boğmaya kan gönderiyorsun!" diyerek gaflet ve ihanetine yanacağına Allah'a isyan etti. Nitekim Osmanlı Başhahamı Haim Nahum Mondros'un da Lozan'ın da mimarı. Bugün de Müslümanlar takiyeci Zümre'yi tanımadıkları için her türlü düşmanlığına hedef olmaktan kurtulamıyorlar.

**

İdrak ve izan sahipleri o kitapları Adnan Oktar'ın yazmadığını anlarlar

Harun Yahya Külliyatının üzerinden 500 yıl geçse, idrak ve izan sahipleri o kitapları Adnan Oktar'ın yazmadığını anlarlar. Zira o kitapların bazılarında Adnan Oktar'a da ait kısa bölümlere yer verilmiş. Üslubu farklı, cümle kuruluşları değişik, kısa kısa cümleler.. Ve erbabı bilir ki o bölümler anlam itibariyle değersiz, hercai şeyler. Kaldı ki Harun Yahya adına yazılan kitaplara -eğer o yazdıysa- Adnan Oktar adıyla neden o bölümlere yer verilsin ki?

O.G.

16 Şub 2024 - 19:41 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler