Elinden gelse yatırım ve proje ne varsa hepsine yargı yoluyla yıkım kararı aldırıp gözünü kırpmadan yıkar

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

İstanbul 11. İdare Mahkemesi, Kanal İstanbul Yenişehir Rezerv Yapı Alanı imar planını iptal etti. 3 gün önce de Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi projesi iptal edilmişti.
Seçim sonrası Pelikan Kabinesi ile devleti ve iktidarı teslim alan Sabetayist Zümre, elinden gelse 20 yılda yapılan ne kadar kalkınma hamlesi, yatırım ve proje varsa hepsine yargı yoluyla yıkım kararı aldırıp gözünü kırpmadan yıkar. Bu millet, Siyonist Haçlı Batı'nın bu devletin ve milletin başına püskülü bela olarak musallat ettiği Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre'yi tanımalı.

**

CB Erdoğan, Mısır'da İsrail'in Gazze'deki vahşeti ile ilgili konuştu ve çözüme yönelik ortaya koyduğu proje ile tüm dünyada büyük yankı uyandırdı! Proje şu: "İslam dünyası, BMGK ve uluslararası toplum böyle bir çılgınlığa izin vermemeli!" İşte bu şok çıkış, İsrail'i bitirdi!

CB Erdoğan, 14-28 Mayıs öncesindeki Erdoğan değil! AK Parti iktidarı, 14-28 Mayıs öncesindeki AK Parti değil! Bunun ispatı şudur: İsrail, Türkiye'yi sağlama almadan Gazze'ye taş bile atamayacağını biliyor. 4 aydır korkusuzca bombalıyor ise Türkiye'yi sağlama almış demektir.

İsrail'in vahşi bombardıman ile yaraladığı 155 Filistinli tedavi için Türkiye'ye getirildi. Allah aşkına söyleyin! CB Erdoğan ve AK Parti iktidarı daha ne yapsın? Elinden gelen bu! Başka ne yapabilir? İsrail'e savaş açacak değil ya.!! Ne istiyorsunuz, başımız belaya mı girsin!

Medine'de pazarı ziyaret eden bir Müslüman kadının elbisesine yapılan iğrenç bir davranış sonrası meydana gelen olaylar ardından Beni Kaynuka Yahudi kabilesine savaş ilan eden Hz. Muhammed'in (sav) 1,8 milyar ümmeti, 4 aydır Gazze'de 29 bin Müslüman'ı katleden İsrail'in kölesi!

Pazarda Müslüman bir kadının iffetiyle dalga geçen Yahudi kabile Beni Kaynuka'ya harp ilan eden Hz. Muhammed (sav)’in ümmetiyiz öyle mi? Gazze'de çoluk, çocuk, kadın yaşlı demeden 4 ayda 29 bin Müslüman'ı öldüren İsrail'e taş bile atamayanlar, Hz. Muhammed (sav)’in ümmeti olamaz!

Türkiye ile İsrail savaşı kaçınılmaz bir sondur! Zira, İsrail'in Arz-ı Mevud toprakları içinde Kıbrıs, Doğu ve Güneydoğu Anadolu da var! İsrail'in yayılmacı politikasının yolu mutlaka Türkiye'ye de uğrayacak! "İsrail'e savaş mı açalım?" diyen sülük familyası o zaman ne söyleyecek?

Gazze, Türkiye'den büyük mü? Gazze halkı,halkımızdan daha mı üstün hayat standartlarına sahip? Hamas ve İzzettin El Kassam, TSK'dan daha mı güçlü, daha mı baskın, daha mı etkili? Bu soruların cevabı, "HAYIR" Peki,Gazze ve Hamas'ın direnişi niye Türkiye'de yok! Fark ne? İMAN... İMAN..İMAN...

CB Erdoğan ve AK Parti iktidarı ile Gazze'nin İsrail zulüm, vahşet ve işgalinden kurtulması imkansız. 4 ayda yaşanılanlar bu gerçeği ispat ediyor. CB Erdoğan ve AK Parti'nin bu tutumu, 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı Türk İslâm Kültür ve Medeniyeti şanlı tarihine sürülen kara lekedir!

2024 seçimlerinde alınacak başarı, Gazze'de hayatını kaybeden tek bir çocuk kadar değerli değildir! Kazanılacak hiçbir büyükşehir, il ve ilçe belediyesi, Gazze'de ailesini kaybetmiş bir çocuğun tek bir gözyaşı kadar kıymetli olamaz. Gazze; kaç seçim, kaç belediye eder? Fiyatı ne?

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Diplomasinin bütün sınırlarını kullanarak, bu vahşetin durmasını, İsrail'in sadece insanlık vicdanını lekelemekle kalmayıp aynı zamanda hak ettiği cezaya çarptırılması için mücadeleye devam edeceğiz." dedi. İsraille mücadele ve diplomasi! Şaka gibi!

Koç Holding YKB Ömer Koç, Gazze ile ilgili şunları söyledi:"Batı hükümetlerinin bu hunhar katliam karşısında sessiz kalmalarını hayret ve dehşet içinde izliyoruz. Bu utanç verici umursamazlığın bedelini bugün binlerce masum hayatıyla ödüyor. Batının bu çifte standardının, maalesef ileride hepimizi menfi etkileyecek çok vahim neticeleri olacaktır" dedi. Hakan Fidan bile bu sözleri Siyonist Haçlı Batı ve İsrail'e söylemiş değil! Peki, Ömer Koç, nasıl böyle konuşuyor? Ömer Koç, İngiliz ekolünden. Rotchildler, İsrail yükünden kurtulmak istiyor!

CB Erdoğan ve Pelikan Kabinesi'nin 4 aydır İsrail zulmüne ve vahşetine karşı hiç birşey yapmadığı gerçeğini örtmek için iki güzel masal anlatıyor? 1-Devlet aklı 2- Batı, Türkiye'yi savaşa sürüklemek istiyor... Türkiye, Siyonist Haçlı Batı'ya rağmen Irak'a, Suriye'ye, Libya'ya, Katar'a, Dağlık Karabağ'a, Somali'ye ve Doğu Akdeniz'e askeri operasyon kararı alıp uyguladı mı? Evet. Türkiye'yi savaşa sürüklemek isteyen Siyonist Haçlı Batı niye karşısına çıkmadı? Hazır savaşa sürüklemek istediği Türkiye suç işlemişken bunu neden değerlendirmedi? Siyonist Haçlı Batı'ya rağmen Irak, Suriye, Libya vb.. ülkelere askeri operasyon yapan CB Erdoğan ve AK Parti, söz konusu İsrail olunca niye çekingen, isteksiz, soğuk ve olmamış gibi davranıyor?

İnkarcı, maddiyatçı,materyalist bütün, "izm'lerin" paradigmalarını, temel görüş ve düşünceleri ile felsefik öngörülerinin tümünün şeytanın uydurması hezeyanlar tiyatrosu olduğunu kanıtlayıp, Allah'ın varlığını ve birliğini ispat eden şanlı Gazze direnişi! https://www.haber7.com/.../3390983-israilli-albaydan...

Bir toplum, İslam ahlakı, şuur ve kültürü ile yetiştirilip her şart ve ortamda sadece hak'kı üstün tutmak, hak'tan taraf olmak bilincine sahip olmaz ise aidiyet duygusuyla bağ kurduğu sevdiklerini doğru/yanlış ayırımı yapmadan her şeyi ile sahiplenir.
ve fanatizmin kölesi olur.

14-28 Mayısı Kemal Kılıçdaroğlu kazanıp Cumhurbaşkanı olsa ve CHP kabinesi kursaydı, İsrail'in Gazze'deki toplu katliamına karşı CB Erdoğan ve AK Parti ne yaptıysa farklı hiçbir şey yapmazdı! Ama iktidara karşı üç maymunu oynayan Müslümanlar Kılıçdaroğlu ve kabinesini çarmıha gererdi!

İsrail'in 4 aydır Gazze'de işlediği insanlık suçu vahşi bombardımanına, barbarlık ve gaddarlığına, zulüm ve katliamına hiç yokmuş, yaşanmamış gibi davranan ilahiyat, tarikat ve cemaatler; Allah'ın Kur'an'da, "Kitap yüklü merkepler...” (Cuma: 5) ayetine muhatabı Esfel-i Safilin güruhudur. Bu çağdaş Bel'amların hiç bir sözüne, söylemine ve fikrine itimat edilemez, güven duyulamaz. Zira zulme ve haksızlığa karşı çıkmayan, zalime karşı mazlumun yanında yer almayan kim olursa olsun Belhum Adal'dır! Fahişenin ekranlarda namus ve haysiyetten bahsetmesi ne ise bunlarda odur!

İsrail'in Gazze'deki Nazi uygulamalarına, Apartheid rejimi eylemlerine karşı duyarsız ilahiyat, tarikat ve cemaatler asla İslâm'ı temsil edemez. Bunlar Siyonizm ven takiyeci Sabetayist Zümre'nin türettiği, tağuti/paganist dünya düzeni ile inkarcı Kemalizm'in dinci ayaklarıdır.

Midesini put edinene laf anlatmak imkansız ama yine de söyleyelim.

Biz, Hendek Savaşı'na hazırlık için ashabı ile birlikte hendek kazarken açlığını hissetmemek için karnına taş bağlayan Hz. Muhammed (sav)'in ümmetiyiz. Sizin gibi namaz kılan İsrail kölesi değiliz elhamdülillah!

**

“Zaferin Rengi” diye bir film vizyona giriyor. Fragmanı yayınlandı. Konu ne? İstanbul'u işgal eden İngiliz ordusunun komutanı General Harrington adına düzenlenen futbol turnuvası. Turnuvada oynayan futbolcular Fenerbahçe'nin kurucuları. Ne güzel Kurtuluş Savaşı değil mi? Nasıl da geldikleri gibi gitmişler!

**

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin medyadaki bıçkın silahşörü Nedim Şener Süleyman Soylu için, "Dünyanın en kötü içişleri bakanı" demiş. Soylu niye kötü? Çünkü Taksim'de bomba patlayınca ABD taziye mesajı yayımlamış ve Soylu da, "Taziyenizi kabul etmiyorum. Çekin o pis ellerinizi üzerimizden" diyerek ABD'ye haddini bildirmişti. Şener de ABD'ye atılan bu fırçayı unutmamış olmalı ki Soylu'ya sahibi adına saldırıyor. Nedim Şener, Soylu kötü olsaydı eğer takiyeci Sabetayist Zümre, Ali Yerlikaya gibi onu da başının üstünde taşır, hakkında övgüyle bahsederdi!

**

İliç'te 9 işçinin göçük altında kaldığı maden faciasıyla ilgili madeni işleten şirketin %80'ine sahip olan ABD'li SSR Mining'e yönelik herhangi bir gözaltı kararı yok! ABD'li şirketin dokunulmazlığı mı var? Yoksa F-16 savaş uçakları alım-satım işlemlerini riske atmaya değmez mi?

**

Putin, Trump ile değil, Biden ile çalışmayı tercih ederim" diyerek, küreselci Siyonizm'in adayı Biden'a çatallı kazık çaktı! Zira, Rusya düşmanlığı ile bilinen ABD toplumu, Putin'in istemediği Trump'ı Biden'a tercih edecektir. Putin, Trump'a çalışıyor.

O.G.

15 Şub 2024 - 18:59 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler