YANİ DARBE

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Cuma mesajı
  • Yani darbe
  • Bunu da kazanamazsa Millî Görüş sıfırlanır
  • Yapmadı ya da Zümre'yi aşamadığından yapamadı
  • Bu ayıp da Cumhurbaşkanlığı Külliyesine yeter
  • Açıkçası Netanyahu HAMAS'ın bitirilmesinden söz etse de gerçekte bitmekte olan İsrail'dir
  • Bunun için ateistleri ve devşirme ilahiyatçıları kullanıyor

**

Bugün mübarek Cuma. 7 Ekim'den beri tam 4 aydır İsrail Siyonist Haçlı Batı'nın sınırsız desteğinde ufacık Gazze'ye yüzbinlerce ton bomba yağdırdı, yağdırıyor. HAMAS direnişi karşısında vermekte olduğu ağır kayıplardan bir arpa boyu galibiyete yaklaşamayan İsrail bu girdapta tükeniyor. İnsanlık bu olayda yegâne kuvvet kudret sahibinin Allah olduğu geçekliğine şahitlik ederken nicesi hidayet bulup Müslüman oluyor. Allahu Ekber!

**

Yani darbe

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atıp tutmalarına, toplumu rahatlatmak için dillendirdiği retoriğe bakmayın. Takiyeci Zümre'nin sözünden çıktığı, bir dediğini iki ettiği yok. Zümre delege satın alarak Özgür Özel'i başına geçirdiği CHP'yi de kontrolüne almış durumda. Şu anda millet ve ülke adına iktidar görevini de muhalefet görevini de MHP lideri Devlet Bahçeli yapıyor. Ama nereye kadar? Olağanüstü bir gelişme olmadan Türkiye'nin Zümre'den kurtulması mümkün görünmüyor. Zümre de her istediğini yapamıyor Millî Görüş derin devleti de.. Her ikisinin de istediği bir olağanüstü durum. Yani darbe.

**

Bunu da kazanamazsa Millî Görüş sıfırlanır

Erbakan Millî Görüş ile Siyonizm'in mücadelesini şu misalle anlatıyordu: Siyonizm'le kumar masasına oturmuşuz, onun namütenahi parası bizim ise 200 liramız var. Her defasında tüm varlığımızı koyuyoruz. 99 kere biz kazansak, birikimimiz trilyonlara varsa, yüzüncüde kaybetsek sıfırlanırız. Bizim hiç kaybetmememiz lazım. Açıkçası Erbakan mucize vaad ediyordu. Peki, nasıl oldu? 12 Mart 1971 hamlesini Millî Görüş derin devleti kazandı.12 Eylül 1980 hamlesi oldu, onu da kazandı. Ardından 28 Şubat 1997 hamlesi geldi, onu da kazandı. 1 Mart 2003 hamlesi yapıldı, onu da kazandı. 15 Temmuz 2016 hamlesi başlatıldı, onu da kazandı. Yani şimdiye kadarki bütün hamleleri Siyonizm'in desteklediği takiyeci Zümre kaybetti, hepsini Millî Görüş derin devleti kazandı. Son iki seçimi de kaybettiği halde her ikisini kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan iktidarı bütünüyle teslim alan takiyeci Zümre'nin bu son hamlesi devam ediyor. Bunu da kazanamazsa Millî Görüş sıfırlanır.

**

Yapmadı ya da Zümre'yi aşamadığından yapamadı

Devlet Bahçeli: "Anayasa Mahkemesi, artık milli güvenlik sorunudur. Böyle gidemez. Böyle bir mahkeme yapısı Türkiye'de yüksek yargı organları içinde yer alamaz" dedi. Cumhur İktidarı büyük ortağı Cumhurbaşkanı Erdoğan ise katıldığı yeni üyenin yemin töreninde AYM Başkanının "kararlarımızı eleştirebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz ama uygulamak zorundasınız" sözlerini dinledi ve bir şey demedi. Oysa "AYM Yargıtay'ın üst mahkemesi değil, temyiz kararlarını bozamaz. Ancak bireysel başvuru hakkının kabulü nedeniyle bir anayasal boşluk meydana gelmiştir. Bunu yeni bir anayasa ya da bir anayasa değişikliği ile çözmek mümkündür. Bundan yararlanmak isteyen muhalefet kesimi yeni bir anayasa yapılmasına da bir anayasa değişikliği ile sorununun çözülmesine de yanaşmıyor" şeklinde bir açıklama yapabilirdi. Yapmadı ya da Zümre'yi aşamadığından yapamadı.

**

Bu ayıp da Cumhurbaşkanlığı Külliyesine yeter

İnternetten girdiğimizde Harun Yahya kitaplarına TBMM Kütüphanesinde yer verildiğini ama Külliye'deki Millet Kütüphanesinde yer verilmediğini görüyoruz. Siyonizm, Yahudilik, Masonluk konusunda başyapıt niteliğindeki Harun Yahya kitaplarına Millet Kütüphanesinde yer verilmemesi anlamlıdır. Zira Külliye ilk günden beri Zümre'nin nüfuzu altındadır. Nitekim Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yaver olarak seçilen 4 kişi de 15 Temmuz'dan yargılanıp mahkûm edildiler. Bundan sorumlu olması gereken Hakan Fidan ve İbrahim Kalın aksine terfi ettirildiler.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki Millet Kütüphanesinde İlber Ortaylı'nın bağışladığı kitaplığı var, haham Mehmet Şevket Eygi'nin bağışladığı kitaplığı var, ne ararsan var ama Yahudilik, Siyonizm, Masonluk, evrim safsatasını çürütme konusunda başyapıt olan bütün dünya dillerine çevrilip yayınlanan Harun Yahya Külliyatı yok. Bu ayıp da Cumhurbaşkanlığı Külliyesine yeter.

**

Açıkçası Netanyahu HAMAS'ın bitirilmesinden söz etse de gerçekte bitmekte olan İsrail'dir

HAMAS'ın barış planını reddeden Netanyahu HAMAS bitinceye kadar savaş kararı aldı. Oysa barış yapma arayışında olan kendisiydi. Ufacık Gazze'ye 4 aydan beri hiçbir kural tanımadan vahşice yüz bin ton bomba yağdırarak alamadığı sonucu bundan sonra nasıl alacakmış? ABD liderliğindeki Siyonist Haçlı Batı'nın sınırsız desteğiyle kullandığı  bombalar kadar stoklarda bomba olmadığı açıklanıyor. Zira Ukrayna Savaşında ve Gazze'de Batı bütün stoklarını bitirdi. Yeni üretimle nasıl yetiştireceği şüphelidir. Açıkçası Netanyahu HAMAS'ın bitirilmesinden söz etse de gerçekte bitmekte olan İsrail'dir. Tükenişte olan sadece İsrail'in ordusu değil; ekonomisidir, itibarıdır, yenilmezlik imajıdır, karizmasıdır, toplumun ülke bekasına olan güvenidir velhasıl ayakta kalma gücüdür. İsrail yok edemez ama HAMAS'ı yok etse ne çıkar? Bu yitirdiklerinin hiçbiri artık geri gelmez.

**

Bunun için ateistleri ve devşirme ilahiyatçıları kullanıyor

Protestanlığı, Evanjelizm'i türeterek Hristiyanları kendine hizmet ettiren Siyonizm; Ali'siz bir Alevilik, Muhammed (SAS)'sız bir İslam türeterek Müslümanları da kendine hizmet ettirmek istiyor. Bunun için ateistleri ve devşirme ilahiyatçıları kullanıyor.

O.G.

09 Şub 2024 - 18:32 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler