TÜRKİYE'DE GÖZ GÖRE BİR DARBENİN ŞARTLARI VE ORTAMI OLUŞTURULUYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Kandil mesajı
  • Türkiye'de göz göre bir darbenin şartları ve ortamı oluşturuluyor
  • Pelikan Hükümeti 8 aydır bu konuda da kasıtlı bir ihmal ve ihanet içindedir
  • Erbakan Türkiye'nin değil dünyanın en büyük zenginiydi!
  • İsrail ordusunu içine düşürdüğü rezillik ibret vericidir
  • Onların tamamı sahtekârdır
  • Birlikte beslendikleri tağuti Kemalcı rejimi ayakta tutmada ittifak halindeler

**

TC'yi kuran takiyeci Zümre'nin Lozan Anlaşmasının mimarı Haim Nahum doktriniyle dininden uzaklaştırdığı Müslümanların İslam ile geriye kalan bağları mevlit okutmak, kandilleri kutlamak ve ramazanda teravih namazı kılmaktır. Zümre Müslümanların İslam ile kalan bu bağlarını da koparmak için devşirme ilahiyatçıları kullanıyor. Takiyeci Zümre'nin ve devşirme ilahiyatçılarının inadına MİRAC KANDİLİNİZ KUTLU VE KEMALCI TAĞUTİ STATÜKONUN YIKILIŞINA VESİLE OLSUN.

**

İllüzyoncu Zümre medya ve akademiyasının suç örgütleri ile mücadele şampiyonu ilan ettiği İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya döneminde Türkiye'de göz göre bir darbenin şartları ve ortamı oluşturuluyor. Türkiye'deki bütün darbeler ABD'de planlandı takiyeci Zümre oligarşisi uyguladı. Her iki seçimi kaybettiği halde iktidarı toptan devralan takiyeci Zümre 8 aydan beri Siyonist Haçlı Batının beklentilerine cevap vermede bir arpa boyu yol alamadı. Tek çarenin yine bir darbe olduğu düşünülüyor olmalı ki Pelikan Hükümetinin işbirliği ile şartlar ve ortam hazırlanıyor. 54 yıldır Millî Görüş'e karşı yapılan bütün darbelerde takiyeci Zümre büyük kayıplar verdirilerek mağlup edildi. Bu defakinin final olduğunu düşünüyoruz. Ya devlet başa ya kuzgun leşe.

Çağlayan Adliyesine terör saldırısı da gösteriyor ki suç örgütleriyle mücadele kahramanı diye lanse edilen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, efsaneleştirilen MİT'in başındaki İbrahim Kalın ve yere göğe sığdırılamayan Dışişleri Bakanı Hakan Fidan üçlüsü darbe şartlarını hazırlıyor!

**

Pelikan Hükümeti 8 aydır bu konuda da kasıtlı bir ihmal ve ihanet içindedir

On bir ilimizi kapsayan Portekiz büyüklüğündeki bir alanı yerle bir eden 6 Şubat depreminde dünyayı hayran bırakan muhteşem bir organizasyonla kısa sürede bütün Türkiye seferber edilerek yardıma koşuldu. Pelikan Hükümeti 8 aydır bu konuda da kasıtlı bir ihmal ve ihanet içindedir.

**

Erbakan Türkiye'nin değil dünyanın en büyük zenginiydi!

Hadiste Mehdi'nin çok zengin olacağı ve saymadan para dağıtacağı bildirilir. Erbakan Türkiye'nin değil dünyanın en büyük zenginiydi! İşte birkaç anekdot: 1. "14 miyar Dolar sermaye ile Dar El Mal El İslami Şirketini kurduk. İsviçre'de 20 milyar Dolar sermaye ile faizsiz banka kurduk" (1978) 2. 12 Eylül 1980 öncesi "70 Cent'e muhtaç" denilen Türkiye'ye döviz yağdı. "Darbede 35 milyar Dolar harcadık". "Ey Özal; bin trilyon harcadın hani ne yaptın?" 3. "Bir yıllık Başbakanlığımda 35 milyar Dolar ek kaynak oluşturduk" Bu Erbakan'ın şahsi parasıydı. 4. Afganistan'ı işgal ettiğinde örgütlediği cihatçı grupları Ziyaülhak aracılığıyla Pakistan üzerinden finanse ederek mağlup ettiği için SSCB dağıldı. 5. Irak'ın işgalinde aynı cihatçı grupları finanse ederek ABD ve müttefiklerini de mağlup edip çekilmek zorunda bıraktı. 6. "Katar'ın başkenti Doha'yı uluslararası finans merkezi yaptık" 7. Türkiye'nin dev kalkınma projelerinde önce fonlar, ardından da yap-işlet-devret yöntemiyle kullanılan kayıt dışı muazzam para Erbakan'ın şahsi parasıdır. 8. Yazdığı Harun Yahya Külliyatının basım ve yayını için harcanan büyük paraları Erbakan verdi. Bütün bunlar yüzünden Deccal Siyonizm Türkiye'yi gri listeye alıp bu paranın kaynağının bulunması görevini Mehmet Şimşek'e verdi. Bu liste daha çok uzar. Mehdi Erbakan'ın sahip olduğu namütenahi zenginlik hakkında bir fikir vermek için bunları paylaştık.

**

İsrail ordusunu içine düşürdüğü rezillik ibret vericidir

İsrail basını 540 İsrail askerinin birbirlerini vurarak yaraladığını yazdı. Dilediğini aziz dilediğini zelil eden Yüce Allah'ın, yenilmez diye dünyaya lanse edilen İsrail ordusunu içine düşürdüğü rezillik ibret vericidir. Bir değil, iki değil, on değil, yüz değil en az 500 askerin birbirini vurması rutin hale gelen bir perişanlığın, şapşallığın göstergesidir. İsrail medyası bu rezilliği açıklarken takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası İsrail'in uğratıldığı kayıplardan, yenilgisinden hiç bahsetmeyerek sürekli Gazze'deki dramı gözler önüne seriyor. Bu durum "Türkiye'deki İsrail İsrail'den daha güçlüdür" sözünün doğruluğunu teyit etmektedir.

**

Onların tamamı sahtekârdır

Kemalcı lider fetişizmi paganist ideolojisi öğretisinin eğitim kurumlarında Müslüman çocuklarına dayatılarak okutulmasına, ritüellerinin yapılmasına, devlette göreve M. Kemal'e yemin ettirilerek başlatılmasına itirazı olmayan, şirk demeyen ilahiyatçılar her neye şirk diyorlarsa bühtan ediyorlar, onların tamamı sahtekârdır.

**

Birlikte beslendikleri tağuti Kemalcı rejimi ayakta tutmada ittifak halindeler

TC'yi kuran takiyeci Zümre'nin Kemalcı lider fetişizmi resmi ideolojisiyle uyumlu bir suni din oluşturmak için devşirdiği laik seküler kafalı ilahiyatçılar Ehlisünnet İslam'ı için uydurulmuş din diyorlar. Zümre'nin devrim kanunlarıyla kapattığı tarikatlar yerine türettiği tarikatlarla diyalektik bir mücadele ederek birlikte beslendikleri tağuti Kemalcı rejimi ayakta tutmada ittifak halindeler.

O.G.

06 Şub 2024 - 18:08 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler