YERLİ VE MİLLİ EKONOMİK SİSTEME YENİDEN DÖNÜLMESİ GEREKİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Yerli ve milli ekonomik sisteme yeniden dönülmesi gerekir
  • MHP dışındaki partilerde takiyeci Zümre adayları yarışıyor
  • Seçilmeseler Kemal Kılıçdaroğlu geri gelecek
  • Sabetaycı'ya Sabetaycı desteği yani
  • O holigan yerine keşke bir robot gönderilseydi daha faydalı olurdu
  • Sabetaycıların sembollerle iletişim kurma, tanışma yöntemi
  • Demokratik krallık
  • Sapık fırkaların çürütülüp kitaplarda unutulmuş görüşleri
  • Cehennem de müşrikler için homurdanıp duruyor

**

Pelikan Kabinesinin ekonomi ekibinin başarılı olmadığı, Mehmet Şimşek ya da Gaye Erkan'ın değiştirilebileceği yolunda rivayetler uçuşuyor. Ancak bu talepler yine Zümre'den geliyor. Pelikan Kabinesinde revizyon asla doğru olmaz. Bu hükümetin toptan görevden uzaklaştırılıp, köklü bir paradigma değişimine gidilmesi gerekir. Başarısızlığın bir iki şahsa değil bu zihniyete fatura edilmesi lazım. Faiz sebep enflasyon sonuç söylemine, yerli ve milli ekonomik sisteme yeniden dönülmesi gerekir. Zümre'nin sahip olduğu ekonomik gücü kullanarak fahiş fiyatlarla siyasi amaçlı oluşturduğu suni ekonomik sorunlar yerli ve milli ekonomik sisteme mal edilmemeli, Pelikan Hükümeti deneyiminden doğru sonuçlar çıkarılmalıdır.

**

MHP dışındaki partilerde takiyeci Zümre adayları yarışıyor

31 Mart Yerel Seçiminde MHP dışındaki partilerde takiyeci Zümre adayları yarışıyor. Devlet Bahçeli sonrası MHP de bir içim su.

**

Seçilmeseler Kemal Kılıçdaroğlu geri gelecek

Delege satın alarak kongrede Selanik Dönmesi Sabetaycı Özgür Özel'i CHP'ye Genel Başkan seçtiren takiyeci Zümre bir açmazda. İstanbul ve Ankara adayları seçilseler Özgür Özel gölgede kalacak. Seçilmeseler Kemal Kılıçdaroğlu geri gelecek. Yani kırk katır mı, kırk satır mı hikâyesi.

**

Sabetaycı'ya Sabetaycı desteği yani

TCMB Başkanı Gaye Erkan'ın babasıyla ilgili kamuoyuna yansıyan skandalları Uğur Dündar savundu. Şıracının şahidi bozacı denir böyle durumlarda. Sabetaycı'ya Sabetaycı desteği yani. TC yine Sabetaycı Yahudilerin çiftliğine döndü CB Erdoğan sayesinde. Türkiye eski tas eski hamam.

**

O holigan yerine keşke bir robot gönderilseydi daha faydalı olurdu

Astronot diye uzaya gönderilmiş, Allah'ın yarattığı ihtişamı görüp anlatacağına papağan gibi belletilen Kemalcı ideoloji tekerlemelerini okuyor. O tekerlemeler ki bu millete bir asırdır dayatılarak milyar kere tekrar dinletilmiş. Deney için ormandan bir ayı yakalanıp uzaya gönderilseydi daha yararlı olabilirdi.

Köhne Kemalcı lider fetişizmi ideolojisine alet edilmeyen bir o kalmıştı. Astronot diye gönderilen holigan uzayı anlatmak yerine belletilen, ülke insanının milyar kere duyup gına getirdiği tekerlemeleri okudu.  O holigan yerine keşke bir robot gönderilseydi daha faydalı olurdu.

**

Sabetaycıların sembollerle iletişim kurma, tanışma yöntemi

Hakan Fidan ve Murat Kurum iki eliyle aynı masonik işareti yapıyorlar. Sabetaycıların sembollerle iletişim kurma, tanışma yöntemi.

**

Demokratik krallık

Haydar Baş öldü partisine oğlu başkan oldu. Erbakan'dan sonra SP'nin başına geçemeyen oğlu Fatih parti kurdu. Demokratik krallık.

**

Fatih'e güzellemeler düzüyor

Erbakan'a etmediğini bırakmayanlar Fatih'e güzellemeler düzüyor. Zümre mendeburları mal bulmuş mağribi gibi Fatih'e abanıyor.

**

Sapık fırkaların çürütülüp kitaplarda unutulmuş görüşleri

Ehlisünnet âlimlerince sapık fırkaların çürütülüp kitaplarda unutulmuş görüşlerini misyoner ilahiyatçılar yeniymiş gibi sunuyor.

**

Cehennem de müşrikler için homurdanıp duruyor

Devşirilmiş ilahiyatçılar Kur'an'a göre Allah'ın asla affatmeyeceği günah şirktir deyip duruyorlar. Dedikleri doğru. Akılları sıra Ehlisünnet Müslümanlarını şirk koşmakla itham ediyorlar. Oysa Kemalcı lider fetişizmine dayalı tağuti rejime bağlılıkları nedeniyle asıl kendileri Allah'a şirk koşan müşriklerden. Cehennem de müşrikler için homurdanıp duruyor.

O.G.

# GAYE ERKAN İLE İLİŞKİLİ:
# PELİKAN KABİNESİ İLE İLİŞKİLİ:

21 Oca 2024 - 17:04 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?