Özgür Özel ailem Selanikli diyor. Erbakan Dönmeleri anlatıyor..

Türkiye'nin gerek tarihini gerekse de güncel olaylarını Selanik Dönmesi Sabetaycılar gerçeğini bilmeden anlamak mümkün değil.. İspanya'dan kaçıp sığındıkları Osmanlı'nın Balkanlara iskân ettiği bu Yahudi topluluk daha sonra Osmanlı Sarayına sızmayı başararak yönetimde etkili olmuş, Siyonist Haçlı Batı desteğinde Sultan Abdülhamid'i devirip, Osmanlı'yı yıkarak TC'yi kurmuştu. Videoda CHP Genel Başkanı Özgür Özel Selanikli olduğunu açıklarken Erbakan da Dönmeleri anlatıyor. Peki kim bu Dönmeler?

Özgür Özel ailem Selanikli diyor. Erbakan Dönmeleri anlatıyor..
Video için play'e tıklayın

CHP genel Başkanı Özgür Özel Devlet Bahçeli ile girdiği polemikte Selanikli olduğunu açıklayıverdi. Yukarıdaki videoda önce Özgür Özel'in 29 Kasım günü söylediği bu sözleri var. Hemen akabinde ise Erbakan Selanik'in Yahudiler tarafından Osmanlı'yı yıkmak için bir merkez olarak kullanıldığına dikkat çekerek Dönmeleri anlatıyor.

Peki, kim bu Dönmeler? Ya da Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in koyduğu adıyla takiyeci Zümre kimdir, necidir?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in cevabı şöyle:

"Takiyeci Zümre kimdir, necidir? İspanya'dan sürülen Yahudileri Osmanlı Devleti Balkanlarda iskân etti. Selanik'te toplanarak nüfusunun yüzde 70'ini oluşturdular. Beklenen Mesih olduğunu iddia ederek Osmanlı Devletine isyan eden İzmirli haham Sabetay Sevi tutuklanarak yargılandı. Saray'daki Yahudi nüfuzu sayesinde Müslüman olduğunu söyleyerek kurtuldu ve Selanik'e yerleşti.
Selanik'te, Hristiyan gözükerek Tapınak Şövalyeleri örgütünü kuran Yahudileri örnek alıp özde Yahudi sözde Türk iki kimlikli takiyeci bir tarikat kurdu. 1897 Siyonist Kongresinde alınan kararlar gereği Jöntürkler de denilen bu Sabetaycılar İttihat ve Terakki Partisini kurdular.
Sultan Abdülhamid'e darbe yaparak yönetimi ele geçiren İttihatçılar Osmanlı Devletini Siyonistlerin çıkardığı 1. Dünya Savaşına sokarak birçok cephede savaştırdılar. Devletin geleceği olan talebeleri dahil tüm varlığını Çanakkale Savaşında Gelibolu Yarımadasına gömdürerek Başkent İstanbul ve Anadolu'yu Haçlı Ordularına işgal ettirdiler.
Selanik Dönmesi, Avdeti ve daha birçok isimle anılan takiyeci Sabetaycılar bir Zümre Oligarşisi şeklinde TC'yi kurdular. Hristiyan devletlerin işgal ettikleri ülkelerde Müslümanlara yapmadıkları mezalimi, katliamı bu takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarşisi Türkiye'de Müslümanlara yaptı. Erbakan "bir Yahudi şaheseri olan bu hile rejimi ve köle düzeni Türkiye'yi Müslümanlar için bir açık cezaevi haline getirdi. Biz bu cezaevinde isyan çıkaranlarız" diyordu. Erbakan Milli Görüş cihadıyla bu takiyeci Zümre Oligarşisini yönetimden uzaklaştırarak Müslümanları iktidar yaptı."
-GEÇKİL-

Türkiye'de Selanik Dönmesi Sabetaycı Dönmeler gerçeğinden bahsetmeden anlatılan hiçbir tarihi ve güncel olaylar doğru anlaşılamaz.

İşte o Selanik Dönmesi Sabetaycı Dönmeler yani takiyeci Zümre faktörü düşünülmeden doğru anlatılmayan olaylardan biri de CHP'deki iç iktidar mücadelesi..

Önce Deniz Baykal'a ardından koltuğuna oturmasını sağladığı Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük bir öfke ile saldırdı takiyeci Zümre..

Zira ikisi de Zümre'den değildi. 

Özellikle Kılıçaroğlu'nun Dersimli olması genel başkan koltuğunda oturduğu her gün Zümre'nin azap çekmesini sağlıyordu.

M.Kemal'in katliam yaptığı Dersimli birinin CHP Genel Başkanlığına oturması demek takiyeci Zümre'nin ocağına incir ağacı demek oluyordu.

Ki öyle de oldu. Partiden Selanikli Kemalcıları tasfiye eden Kılıçdaroğlu yerine M.Kemal düşmanı kadroları getirdi.

Kemal Kılıçdaroğlu 13 yıl, 203 gün kaldığı CHP Genel Başkanlığı koltuğunda takiyeci Zümre'nin çok önemli projelerini bozdu.

Gezi Parkı, 6'lı masa bunlardan en büyükleriydi.

Gezi Parkı ile ülke 80 ilde organize edilen olaylarla bir halk ayaklanması sonucunda Zümre'nin kontrolüne yeniden alınmak istenmişti. Kılıçdaroğlu eylem alanına gidip sahiplenerek CHP damgası vurunca etkisini kırdı.

6'lı masa projesinde de amaç farksızdı. Onda da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en yakınındaki isim olan, takiyeci Zümre'nin kliplerle parlattığı Hakan Fidan masanın adayı yapılarak Erdoğan devrilmek, ülke yönetimi Zümre tarafından yeniden ele alınmak isteniyordu. Kılıçdaroğlu 6'lı masanın adayı olmakta diretince o proje de çöpe atıldı.

İşte illüzyoncu Zümre medya ve akademiyasının Kılıçdaroğlu kini de buradan geliyor.

Sırtını Millî Görüş derin devletine dayayan Kılıçdaroğlu Zümre için hayati önemdeki projelerini sonuçsuz bıraktı.

Zira 12 Eylül yönetimi anayasa ve Meclis'i feshedip, siyasi partileri kapatarak takiyeci Zümre'yi ülke yönetiminden uzaklaştırdı.

Takip eden süreçte önce Millî Görüş partilerinde görev yapmış bulunan Özal iki dönem iktidar olarak ülkede büyük bir dönüşüm gerçekleştirdi.

Sonrasında ise Erbakan iktidara gelerek Millî Görüş damgasını tüm ülkeye vurdu.

Erbakan'dan sonra da Türkiye doktrinleri ile AKP İktidarı döneminde de yönetilmeye devam ediyor.

Sabetaycı Erol Mütercimler "12 Eylül İslamcıları iktidar yaptı" derken bu gerçeği anlatmaya çalışıyor.

İşte Zümre Kılıçdaroğlu'ndan sonra CHP'nin başına bir Sabetaycı Yahudi getirerek muhalefeti kontrolüne aldığını düşünüyordu ancak işler hiç de istediği gibi gitmiyor.

6'lı masa dağıldı. Yaşadığı başarısızlık artık benzerlerinin kurulmasına da engel.

Özgür Özel bu sebeple Meclis kürsüsünden Selanikli olduğunu ilan ederek uyuyan hücrelere de kendisine sahip çıkılması mesajını gönderiyor.

Özgür Özel'in CHP Genel Başkanı seçilmesinden sonra bir diğer Selanikli olan İyi Parti'de ardı arkası kesilmeyen istifa furyası işte bunun için..

Zümre artık Özgür Özel için İyi Parti projesini çöpe atıp tasfiye ederken Özgür Özel'le de çıkabileceği bir yol bulamıyor.

Tek umudu AKP içinde kurduğu Pelikan Örgütü.. 14 ve 28 Mayıs seçimleri sonrasında kabineyi kurarak ülke yönetimini altın tepside alan Zümre'nin henüz dişe dokunur bir hamle yapamamış olması elinin kolunun bağlı olduğunu gösteriyor. Ancak boş durmuyorlar da..

Bu sebeple çok önemli bir yerel seçim sürecine girilmiş bulunuyoruz. Zümre önemli belediyeleri muhalefet partileri ile alamayacağını biliyor, bu sebeple AKP içinde bir büyük mücadele yaşanıyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın belediye başkan adaylarını 15 Aralık'ta açıklayacağını belirtmesine rağmen sürecin yıl sonuna kadar uzaması da içeride derin bir savaş yaşandığını gösteriyor.

İşte Erbakan'ın bahsettiği Selanik Dönmeleri ile kurduğu Millî Görüş derin devletinin mücadelesi yine galibane devam ediyor.

Yerel seçimlerde de Zümre AKP'den istediği yerlerde adaylarını gösteremezse avucunu yalamak zorunda kalacak.

Ve 54 yıldır olduğu gibi Millî Görüş derin devleti karşısında yine kaybedecek.

O.G.

19 Ara 2023 - 21:40 - Analiz

Mahreç  Osman Gürsesgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?