Müslümanlar, 4 nesildir inancından, tarihinden ve kimliğinden uzaklaştırılıp mankurtlaştırıldı

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Üzerinde durduğumuz en önemli konulardan birisi Türkiye'ye en büyük tehdidin dışarıdaki İsrail'den değil, içinizdeki İsrail'den geldiği gerçeğidir. Ne söylemek istediğimizi, neyi ifade etmeye çalıştığımızı anlamak isteyen aşağıdaki haberi okusun.

https://www.odatv4.com/.../epeydir-dargin-ozkok-ile...

CHP'li bir Kültür ve Turizm Bakanı'nın CB Erdoğan ve AK Partili yanlısı diye bilinen yandaş veya İslamcı meşhur gazeteciler ile yemekte buluştuğu ortaya çıksa Kemalistler linç edip 24 saatte istifa etmesini sağlarlar. AK Partili Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, tersini yapıyor yani CB Erdoğan ve AK Parti düşmanı, İslam karşıtı Sabetaycı gazeteciler ile yemek yiyor, ama yalnızca haber oluyor o kadar. İşte tam da bu yüzden, “Müslümanlar, 4 nesildir inkarcı paganist Kemalist eğitim ile inancından, tarihinden ve kimliğinden uzaklaştırılıp mankurtlaştırıldı, köleleştirildi...” Sözünü her fırsatta tekrarlıyoruz!

Sürekli yazdık ve hatırlattık... 14-28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan Pelikan Kabinesi İsrail, küresel sermaye ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kabinesidir. İşte örnek. Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, 22 yıldır medyada en keskin ve katı CB Erdoğan düşmanları ile yemek yiyor.

22 yıldır Müslümanların oyu ile iktidara gelen AK Partili Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy hepsi İslam ve CB Erdoğan düşmanı Sabetaycı gazeteciler Ertuğrul Özkök Sedat Ergin, Fatih Altaylı, İsmet Berkan, Nagehan Alçı, Mehmet Yılmaz ve Duygu Demirdağ ile yemek yiyor. İşte size kurulan Pelikan Kabinesi'nin Kültür ve Turizm Bakanı ve masadaki arkadaşları... Afiyet olsun!

Düşünebiliyor musunuz? CB Erdoğan'ın Kültür ve Turizm Bakanı yaptığı Ersoy, milyar dolar harcanıp Atatürkçülerin hizmetine sunulan AKM'deki bir restorantta 22 yıldır CB Erdoğan ve AK Parti düşmanı Sabetayist Yahudi gazeteciler ile yemek yiyor. AK Partililer ise İsrail'e sallıyor!
14-28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan Pelikan Kabinesi, bir İsrail ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kabinesidir. Sağlık Bakanı Koca ile Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, ‘siyaseti bırakıyoruz’ demelerine rağmen kabinede görevlerine aynen devam ettiler.

CB Erdoğan, 2024 yerel seçimlerine Pelikan Kabinesi ile giderse telafisi imkansız bir sürece hem kendisini hem de AK Partiyi sokabilir. Mehmet Şimşek ve Hafize Gaye Erkan'ın yüksek faiz politikası ile halk faiz, zam, vergi, döviz kuru, ÖTV-KDV artışları ile söğüşlenip ülkenin kaynakları takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye rant, küresel Siyonist sermayeye de haraç olarak dağıtılırken yerel seçimlere gitmek siyasi intihar olur. İslam düşmanı Yahudi gazeteciler ile yemek yiyen Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'la ve onun gibiler ile bu iş olmaz!

“CB Erdoğan'ın İsrail, ABD, Haçlı AB ve BM'ye yönelttiği haklı, etkili, bomba niteliğindeki eleştiri ve suçlamalarını savunan, destekleyen, dillendiren tek bir bakan yok! Çünkü 14-28 Mayıs seçimleri sonrası kurulan Pelikan Kabinesi bir İsrail ve takiyeci Sabetayist Zümre Kabinesidir." şeklindeki düşüncemizi 7 aydır ısrarla yazıp Müslüman toplumu uyarmaya gayret ediyoruz. İşte bir örnek. Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, bu ülkede İslam Düşmanı Sabetaycı yazarlar ile yemek yiyor. CB Erdoğan derhal bu kabineden kurtulmalı.

İki aydır, " Hamas terör örgütüdür" diyen şeytan dışkısı Fatih Altaylı ile , "411 el kaosa kalktı" diyen Sabetaycı Ertuğrul Özkök ile yemek yiyen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Kabine’de kimi temsil ediyor? Müslümanları mı? Hamas'ı mı? Gazzelileri mi? Yoksa İsrail'i mi?

**

Tarih 9 Aralık 1917. Mustafa Kemal ve Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakki, İsviçre'nin Basel kentinde 1897'de yapılan 1. Dünya Siyonizm Kongresi'nde alınan karar gereği Filistin'de bir Yahudi devleti kurulsun diye bölgeyi İngilizlere bırakmak için gittiler ve öyle de oldu zaten.

Siyonizm güdümlü İngilizlerin hamisi olduğu Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi kurucu iradesi takiyeci Sabetayist Zümre idi. 1923 TC rejimi bir Yahudi çiftliği olarak kuruldu. Bu Yahudi çiftliğinde Müslüman köleler ne zaman isyan etti ise darbe oldu.

Yahudi çiftliğinin kurgusu tamamen şöyle yapıldı. İsrail çocuğu olmayanlar, Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi olmayanlar, Siyonist-Haçlı Batı işbirlikçisi Yahudi İttihat ve Terakki'nin torunları olmayanlar, İslam düşmanı olmayanlar, Siyonist-Haçlı Batı'ya köleliği, paryalığı kabul etmeyenler kim varsa hepsi bu ülkeden kovulmalı!

Takiyeci Sabetayist Zümre cemaati dışında bu ülkede hiç kimse işe alınmamalı, iş sahibi olmamalı, köylerde, varoşlarda, kırsal kesimde açlığa ve yoksulluğa terk edilmeli, cahil bırakılmalı, ekonomide ancak bakkal, bürokrasi de ancak şoför, kamuda ancak temizlikçi yapılmalı!

Türkiye'deki kültür ve sanat camiası ile sinema ve dizi sektörü yapımcı ve yönetmen koltuğu ile oyuncu kadrosu olarak tamamen Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi cemaati tekelinde. İsrail, bu takiyeci Sabetayist Zümre'nin gerçek devleti.

**

İki büyük ve güçlü Siyonist Hanedan ailesi Rotchildler ile Rockfeller arasında İsrail ve Büyük İsrail'in geleceği ile ilgili kan davasına dönüşen bir kavga var. Diğer Yahudi hanedanlar da Rockfeller ve Rotchildler arasında ikiye parçalanmış durumda. Rockfeller kanadı küresel Siyonizm'i, Rotchildler ise ulusalcı Siyonizmi temsil ediyor.

Küresel Siyonistler İsrail'in desteklenip Büyük İsrail Krallığının kurulmasında ısrarcı. Ulusalcı Siyonistler ise İsrail'in şımarıklıkları, uyguladığı işgal politikası ve yıllardır uyguladığı vahşet/katliam ile Siyonizm'in küresel hakimiyetine zarar verdiğini, dünyada ciddi bir Yahudi düşmanlığını körüklediğini ve Yahudi hegemonyasına karşı toplumsal bir öfkeye neden olduğunu bu yüzden de İsrail'in artık Siyonizm'e yük olduğunu, İsrail'den kurtulmak gerektiğine inanıyor.

Siyonist Hanedanlar arasındaki bu kavga ABD ve Avrupa başkentlerinde de derinden hissedildiği için aynı olayda farklı seslerin çıkmasına yol açıyor. Siyonizm arasındaki bu parçalanma ve bölünme sadece İsrail'i değil, ABD, Avrupa, Türkiye, Rusya ve Çin'deki Yahudi hinterlandını da sarsıyor, dağıtıyor.

**

Devlet Bahçeli,CB Erdoğan'a rağmen nasıl %50+1 tartışmalarına son noktayı koydu ise İsveç'in NATO üyeliği için ilan ettiği 3 şart ile bu konuya da noktayı koydu. CB Erdoğan, Devlet Bahçeli'nin Milli Görüş Derin Devleti’nin ağzı ve fikri olduğunu bildiğinden itiraz etme lüksü yok.
Bilgisayar ve cep telefonlarını çalıştıran işletim sistemidir. İşletim sisteminin bilgisayara ve cep telefonuna kattığı özellikler dışında kullanmak imkansızdır. Tıpkı bunun gibi eğitim sistemi ideolojik dayatma ve medya propagandası ile tek tipleştirilmiş bir topluma hak'kı anlatmak çok zor!

**

CB Erdoğan'dan İsrail rahatsız mı? Evet. Küresel Siyonist sermaye rahatsız mı? Evet. ABD rahatsız mı? Evet. Haçlı Avrupa rahatsız mı? Evet. BM rahatsız mı? Evet. Takiyeci Sabetayist Zümre rahatsız mı? Evet. Peki, Saadetçi mürtedler niye rahatsız?

SP/YRP'nin Erbakan ve Milli Görüş ile ülke meseleleri hakkındaki müktesebatı, literatürü, donanım/ kapasitesi yavan, ilkel, süfli, arkaik ve basittir. Bu yüzden SP ile YRP'nin söylev ve eylemleri nedeniyle Erbakan ve Milli Görüş suçlanamaz, yargılanamaz. Bu böyle bilinmelidir.

**

Dört ayaklı sokak köpekleri sorununu bu ülkenin, milletin ve evlatlarının başına bela eden iki ayakları üzerinde dik yürüyen sokak hayvanlarıdır! Bu hayvanperest ve itperest lobi yurt dışı küresel Siyonist sermaye fonlarından besleniyor. Asıl sorunun kaynağı bu iki ayaklılar!

**

Mehmet Şimşek/Hafize Gaye Erkan'ın yüksek faiz politikası ile uyguladığı IMF reçeteleri dolayısıyla halkın cebinin hortumlanarak kaynakların takiyeci Sabetayist Zümre'ye peşkeş çekildiğini örtmek için İçişleri Bakanlığı'nın suç örgütlerine operasyonları perde olarak kullanılıyor!

**

1945'te Türkiye'ye sığınan 195 Azerbaycanlıyı Boraltan Köprüsü'nde Sovyetler Birliği'ne iadesi sonrası yaşanan katliamın sorumlusu olan takiyeci Sabetayist Zümre CHP zihniyeti şimdi trafik kazasına karışan Somali Cumhurbaşkanı’nın oğlunun peşine düşmüş! Niye? Adalet için mi?

**

HDPKK'lı vekil Ömer Faruk Gergerlioğlu, şehit kardeşinin cenazesinde devlet yetkililerine hakaret edip, şov yapan albay Mehmet Alkan'ın biraraya gelmesinden daha önemli soru şudur? Bu kadar tezat ve zıtlığı buluşturan güç kim? Türkiye'deki İsrail takiyeci Sabetayist Zümre cemaati!

10 Ara 2023 - 16:51 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler