İsrail ve Siyonist Haçlı Batı 40 yıldır bir komşu ülke ile Türkiye'yi savaştırmak için bildiği her türlü hinliği yaptı

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Türkiye savaşacak ise yalnızca iki ülke ile savaşacak; İsrail ve ABD! Bunun dışında hiçbir komşu ülke ile savaşmayacak. İsrail ve Siyonist Haçlı Batı 40 yıldır bir komşu ülke ile Türkiye'yi savaştırmak için bildiği her türlü hinliği yaptı. Ama Türkiye bu tuzağa düşmedi, düşmeyecek.

CB Erdoğan'ın Yunanistan ziyareti son derece stratejik ve isabetli bir dış politika hamlesidir. Zira Türkiye ile Yunanistan arasında bir savaş isteyen İsrail ve ABD. Oysa Türkiye'nin kadim stratejisi asla komşu bir ülke ile savaşmamak. Türkiye savaşacak ise hedefte İsrail var.

Siyonist-Haçlı Batı, 40 yıldır Türkiye'yi komşu bir ülke ile savaşa sokmak için herşeyi yaptı. Önce İran-Irak savaşına sokmak istedi, olmayınca Ermenistan ile Karabağ'da savaştırmak istedi. Tutmayınca PKK yüzünden Irak ile çatıştırmak istedi. PYD/YPG bahanesiyle Esad rejim ile savaşa sürüklemek istedi. Kıbrıs ve Ege'deki ihtilaflar, adaların silahlandırılması, ABD askeri üsleri gibi konuları kaşıyıp kışkırtarak Yunanistan ile 40 yıldır Türkiye'yi savaşa sokmak istiyor. Türkiye'yi yöneten üstün siyasi akıl Milli Görüş Derin Devleti bu tuzaklara düşmedi.

Sabetayist Yahudi medya ve akademiyası zehirli diline CB Erdoğan'ın Yunanistan ziyaretini dolamış. Peki, CB Erdoğan'ın dün savaş ilanı mahiyetindeki İsrail'e yönelik tehdit ve uyarılarından niye kimse bahsetmiyor? Çünkü işine gelmiyor. İsrail'e söylenilenleri örtüyor, karartıyor.
Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası CB Erdoğan'ın dün İsrail'e tehdit ettiği yenilir yutulur cinsten olmayan tehdit dolu uyarılarının üstünü şal olup örtmek için Yunanistan ziyaretini suni gündem yaratmak için kullanıyor. İsrail medyası bile bu kadar İsrailci değil!

CB Erdoğan'ın Yunanistan ziyareti ile ilgili itibar suikasti yapan namusuz illüzyoncu medya ve akademiyası, eğer Türkiye ile Yunanistan arasında bir savaş olsun hepsi tüm imkan ve güçleri ile Türkiye karşıtı pozisyon alıp Yunanistan kazansın diye ellerinden gelen herşeyi yapar!

**

22 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye'deki İsrail takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya/akademiyasının suçlamadığı, hedef yapmadığı, kara propaganda yürütmediği tek kabine 14-28 Mayıs sonrası kurulan Pelikan Kabinesi! CB Erdoğan saldırı altında ama kabine korunuyor! Niye?

CB Erdoğan ile Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın İsrail'e yönelik söylemleri arasındaki üslup ve ton farkını fark ediyor musunuz? CB Erdoğan'ın İsrail ve Siyonist-Haçlı Batı'ya yönelttiği suçlamaların Pelikan Kabinesi üyeleri tarafından dillendirilmediğinin farkında mısınız?

CB Erdoğan dün yaptığı konuşmada adeta İsrail'e savaş ilan etti. İsrail'e karşı milletimizin inancını, tarihini, kimliğini, misyon ve duygularını ifade eden CB Erdoğan mı? Dışişleri Bakanı Hakan Fidan mı? Hakan Fidan İsrail'e sadece hırsız dedi!

"İsrail ile ilişkilerimiz hiçbir zaman Filistin'in haklı davası hilafına yürütülmemiştir" diyen Hakan Fidan'ın İsrail'e üslup ve yaklaşımı niye bu kadar yumuşak?

CB Erdoğan: "İsrail gerçek bir ordu ile karşılaşırsa akıbeti berbat olur. Çok geçmeden bu akıbet ile karşılaşmak istemiyor ise aklını başına alması gerekiyor." Sayın Cumhurbaşkanının İsrail'e yaptığı bu açık savaş tehdidini bugün Türkiye'de kimse konuşmuyor. Unutuldu ve karartıldı. Kim bu karartmayı yapıyor? 22 yıldır ülkeyi yöneten en üst merci bir numara Cumhurbaşkanının sözlerini suya yazılan yazı haline hangi karanlık odak getiriyor? Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası. Milli ve yerli bir medya olamaması beka sorunu. Yandaş ise yılışık!

**

Şeyh Sait İsyanı, İngiliz istihbaratının Müslümanlara yönelik yaptığı bir provokasyondu. Şeyh Sait ve etrafını, “Din düşmanlığı yapıyor" haklı sebebiyle Ankara Hükümetine karşı silahlı isyana teşvik etti. Sonra isyanı bastırdı ve bu isyan bahanesi ile Müslümanlar çarmıha gerildi!

O.G.

07 Ara 2023 - 17:35 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler