Yüksek faiz tek kurtuluş diye amuda kalktı ve milleti de inandırdı

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

CB Erdoğan, "Faiz ile ilgili nas/ayet varken bize ne oluyor Allah aşkına. Ben faizle mücadeleme devam edeceğim..." dediğinde ilahiyat, tarikat, cemaatler ve Müslüman toplum desteklemedi. Ama takiyeci Sabetayist Zümre yüksek faiz tek kurtuluş diye amuda kalktı ve milleti de inandırdı.

CB Erdoğan'ın faiz lobisine açtığı savaşta destek olmayıp pasif direniş sergileyerek faiz lobisinin arkasında saf tutan ilahsız, pozitivist ilahiyatçılar ile tağuti, inkarcı, paganist Kemalist vesayet rejimi imalatı tarikat ve cemaatler şimdi yüksek faiz politikasına da sessizler.

İspanya Başbakanı Sanchez, "İspanya olarak Filistin devletini tanıma eğilimimizde bir değişiklik yok" diyerek İsrail'e meydan okudu. 60 gündür terör örgütü İsrail'in Gazze'deki insanlık suçlarına üç maymunu oynayan ilahiyat, tarikat ve cemaatler mi; yoksa İspanya mı? Hangisi...

Dünya tarihinde İslam ordularının karşısındaki şeytanın ordularından daha güçlü, kalabalık, üstün, daha caydırıcı olduğu için kazandığı tek bir savaş yoktur. Başarı Allah'tandır ve Allah hak hakim olsun diye cihad edenlere yardım vaat etmiştir. Sorun güçte değil, imanımızdadır!

**

Tarihte hak'kı batıla galebe çalanlar sayıca hep bir avuç, güç/kuvvet olarak da zayıf olmuşlardır. Hz. İbrahim'e, Hz. Nuh'a, Hz. İsa'ya, Hz. Musa'ya, Hz.Muhammed'e inananlar da sayıca bir avuç, güç olarak da zayıf değiller miydi? Ama Allah'ın yardımı ile kazandılar. Tıpkı Hamas gibi...

**

Türkiye, Arap ülkesi mi? Ya da Körfez ülkesi mi? Hayır. Peki, Katar'da yapılan Körfez Ülkeleri Zirvesi'nde CB Erdoğan'ın ne işi var? Aile fotoğrafında neden tam ortadaki lider Erdoğan? Çünkü 100 yıllık parantez kapandı ve Milli Görüş ile Selçuklu/Osmanlı devamı bir Türkiye var!

İsrail'i engelleyecek tek ülke, 800 yıl bu toprakları yönetip vatan toprağı yapmış, Kudüs'ü İslam beldesi yapmış Hz. Ömer'in, Selahaddin Eyyubi'nin, Yavuz Sultan Selim'in mirasçısı Yeniden Büyük Türkiye'dir. Bu gerçeği bildiği halde örtenler ancak Türkiye'deki İsrailcilerdir.

Devlet, Lozan'da Mübadele ile ülkemize getirilen ve sayıları 350 bin olan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi'lerin nüfus kayıt bilgilerini mutlaka biliyordur. Şimdi sayıları 3 milyonu bulan bu Kripto Yahudi Sabetaycı topluluğun kimliklerini deşifre etmelidir!

**

**

Vahdettin hain mi?

Vahdettin hain mi? Bunun sağlaması nasıl yapılır? Hain diyenler kimler? -Takiyeci Sabetayist Zümre, -Atatürkçüler, -Kemalcılar, -Laikler, -Batıcılar, -İsrail'in çocukları, -Yahudi medya ve akademiyası... Şimdi söyleyin? Bu kadar hainin düşman olduğu biri hain olabilir mi?

Vahdettin hain olsaydı, bu topraklarda 130 yıldır bütün ihanet ve kalleşliliğin kaynağı menbaı, karargahı ve rejisörü olan Selanik Dönmesi

Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakki mensupları ile küresel Siyonist Haçlı Batı onu kahraman diye baştacı eder ve göklere ismini yazardı.

Vahdettin hain olsaydı Saltanat kaldırıldıktan 15 gün sonra İstanbul'dan ayrılırken Osmanlı hazinesini boşaltır, gittiği Avrupa'da Haçlı Batı tarafından baş tacı edilir, saraylarda ağırlanır, zenginlik ve refah içinde bir ömür sürerdi. Bunların hiçbiri olmadı. Bu nasıl hain?

Saltanat ve Hilafet'in kaldırılması sonrası 1000 yıl savaştığı Haçlı Avrupa ülkelerine sürgün edilen ve açlıktan, yoksulluktan, sahipsizlikten parklarda ölen, kimsesizler mezarlığına gömülen Osmanlı Hanedanı hain olsaydı eğer Boğazda'ki yalılarda oturmaya devam ederlerdi.

Bir lider öldü mü, davası da ölür! Öldükten sonra dini değişmeyen tek peygamber Hz. Muhammed (sav)’dir. Üstün akıl sahibi Kralları, Sultanları ve padişahları ölünce uzun zaman ayakta kalan tek bir medeniyet, toplum yok... 2. Abdülhamid sonrası Osmanlı ve İslam dünyası ne hale geldi?

Erbakan'dan sonra Milli Görüş camiası Hz. Musa ve Hz. İsa sonrası Tevrat ve İncil gibi orjinallikten uzaklaşıp kadim düşmanı Siyonist Haçlı-Batı ile takiyeci Sabetayist Zümre tarafından ele geçirildi ve şimdi ülke, devlet, millet aleyhine tepe tepe kullanılan Batı'nın aparatı oldu.

**

Küresel sermaye medyası ile takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası özenle ve itina ile sadece Gazze'deki vahşeti ve katliamı 60 gündür konuşarak, Hamas'ın İsrail'e indirdiği darbeyi sansürleyip güneşi balçıkla sıvamayı başarıyor! Zümre medyası beka sorunu...

İsrail'in Gazze'deki katliamı, vahşi bombardımanı söz konusu olmasaydı sosyal medya fenomeni diye ünlenen ama gerçekte takiyeci Sabetayist Zümre'nin kontrol ettiği suç dünyasının yasadışı paralarını aklayan dijital dünyanın şebelekleri hala kurdukları düzende yaşıyor olacaklardı.

İsrail'in Gazze'deki insanlık suçlarını örtmek ve perdelemek için illüzyoncu medya ve akademiyasına suni bir gündem şarttı. Bunun için de sosyal medya fenomenleri bulunmaz Hint kumaşı gibi malzemesi bol bir aparattı. Ve aparatı kırdılar. Yani anlayacağınız fenomenler İsrail'in kurbanı oldu!

**

Türkiye'de AK Parti, Saadet Partisi, YRP de dahil yandaş/fondaş tüm medya ve akademiya çevrelerinin ısrarla görmezden geldiği üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii kurucu iradesi ve mimarının Erbakan olduğu gerçeğini yalnızca El-Aziz vurguluyor.
Saadet Partisi ve YRP, üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii kurucu aklı ve mimarının Erbakan olduğu gerçeğini niye dillendirmiyor? Bunlardan Milli Görüş olmaz, olsa olsa palyaço olur!

**

Boykot kararı öyle isim isim, firma firma, marka marka olmaz. Böyle bir boykottan sonuç alınsa idi 76 yıldır alınırdı... Boykot'un sağlıklısı, küresel Siyonist sermaye mamülleri ile TÜSİAD imalatı markaların satıldığı Beşli Çete’nin üç harfli market zincirlerini toptan boykot kararıdır!

O.G.

06 Ara 2023 - 17:05 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler