Şii Husilerin İsrail'e savaş ilanı, ticari gemilere yaptıkları baskın İsrail ile birlikte kurgulanmış bir tezgah

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Türkiye'yi yöneten Milli Görüş Derin Devleti’nin üstün siyasi ve askeri aklı, üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii ürünü silah ve mühimmat desteği olmadan Hamas’ın Siyonist-Haçlı Batı'nın desteğindeki zalim İsrail'e 60 gün direnip tarihte örneği olmayan zarar vermesi imkansızdır.

Yemen'deki İran destekli Şii Husilerin İsrail'e savaş ilanı, ticari gemilere yaptıkları baskın İsrail ile birlikte kurgulanmış bir tezgah... Amaç, 2 aydır Gazze'deki İsrail vahşetine üç maymunu oynadığı için İslam aleminde itibarı yer ile yeksan olan Şiilerin namusunu kurtarmak!

Şiir İran’ın Filistin’e ve Hamas’a yardım ettiğine ve İsrail ile savaştığına inanan içimizdeki ahmaklar için yeniden hatırlatalım. Küresel Siyonist sermaye, İran-Irak Savaşı'nda Hümeyni liderliğindeki İran'a Siyonist İsrail ve ABDli silah sanayinin 350 milyar dolar silah sattığının ortaya çıkardığı İranGate skandalının üstünü örtüp yeni nesle unutturdu.

Şiilik, İslam dünyasında Yahudi işbirlikçi bir mezhep olarak Kripto Yahudi Haham Abdullah İbn-i Sebe tarafından kurulmuş dalalat fırkasıdır. İran ve Şiiler tarih boyunca sadece Sünni İslam Devletleri ve toplumları ile savaştılar.

Siyonist Haçlı Batı ile yaptıkları tek bir savaş yoktur. Günümüzde de öyle değil mi? Irak, Suriye, Libya, Afganistan, Yemen ve Lübnan'da İran ve Şii terör örgütü Hizbullah yıllardır Sünni Müslüman katletmiyor mu? 50 yıldır bölgede İran, İsrail'i Büyük Şeytan ilan edip denize dökmek ile, İsrail de İran'ı yok etmek ile tehdit ediyor ama ne İran, İsrail'e, ne İsrail, İran'a tek kurşun sıkmış değil. Irak ve Afganistan'ı işgal eden ABD ve Haçlı müttefikleri iki ülkede de iktidar olan Sünni yönetimeleri devirip bu iki ülkede de Şiirleri iktidara getirmedi mi?

İsrail'in kadim dış politika stratejisi şudur: İsrail, kamuoyunda açıktan düşman ilan edip tehdit ettiği ülkeler ile derinden köklü ve güçlü ilişkilere sahiptir. Örnek: İran! İsrail, kamuoyunda aleni dost ve müttefik ilan ettiği ülkelerin ise derinden altını oyar. Örnek: Türkiye!

Dünyada 15 milyon Yahudi var. Erbakan'ın dediği gibi hepsini ilçelere kaymakam yapsak sayıları yetmez. Nasıl oluyor da dünyayı yönetiyorlar.

Yahudi, diğer tüm toplum ve halkaları dinsel, mezhepsel, fikirsel, ideolojik ve ırksal temelli bölüp parçalar ve vuruşturur. Kendisi ise tam bir işbirliği, yardımlaşma ve dayanışma içinde hareket eder.

En tehlikeli/kalıcı işgal, düşmanın ordularla resmi istilası değildir. İşgal ve istilanın en köklüsü fikirsel, ruhsal, zihinsel, değersel ve kültürel işgaldir. Açık işgalde işgal altında olduğunu bilirsin.

Ama kültürel işgal örtülü işgaldir, görülemez! Görülmeyene de tedbir alınamaz.

Dünya Siyonizmi Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakkicileri ikiye bölmüştü. Almancı ve İngiliz kanat. 1. Dünya Savaşı, Tehcir ve Mübadele'yi Almancı İttihatçılara yaptırarak sorumluluğu bunlara yıktı ve sürgün etti. TC'yi İngiliz İttihatçı kanadına kurdurup teslim etti.
Eski İsrail İç İstihbarat Teşkilatı Şin-Bet'in Başkanı Yuval Diskin, Gazze Kasabı Netanyahu'nun görevinden ayrılarak evine gitmesi gerektiğini belirtti.

Yuval Diskin, Türkiye'de değil de İsrail'de yaşadığı için çok şanslı! Türkiye'de yaşıyor olsaydı Kemalcılar linç etmişlerdi.

İsrail Şin-Bet Başkanı Bar, "Yurt dışında Hamas üyelerini ortadan kaldıracaklarını, buna Türkiye'nin de dahil olduğunu" ifade etmiş. İsrail'de bu g.t varsa buyursun! Milli Görüş Derin Devleti kaç kişinin kellesini alır, İsrail düşünsün! Hele bir suikast sezonu açılsın da görelim!

**

ABD'deki Siyonist düzene panik atak geçirten 2024 Başkanlık Seçimi yaklaşıyor. Korkunun nedeni Trump'ın yeniden başkanlığı kazanmasının engellenememesi. Siyonizm de kara propaganda yapıyor, "Trump seçilirse bir daha başkanlığı bırakmaz!" Bu suçlama ne kadar tanıdık değil mi?

ABD'de biri İsrail merkezli kurulu Siyonist müesses derin devlet ile, diğeri Türkiye odaklı adına WASP denilen Beyaz Hristiyanların oluşturduğu derin devlet arasında ölümüne bir iktidar savaşı var. Trump, Türkiye merkezli, Biden ise İsrail merkezli derin devletin siyasi figürü.

**

İnsanlık Allahı yarattı. İnsanlar ilk devirlerinde pek acizdi kendilerini koruyamıyorlar hiçbir olayında sebebini bilmiyorlardı. Kendilerini koruyacak bir kuvvet aradılar sonunda insanlık vicdanında bir kuvvet yarattı o da işte Allah'tır.

Her şeyi ondan beklediler ondan istediler hastalıktan felaketten korunmayı hep Allah'larından istediler.

Fakat modern çağlarda insan her şeyi Allah'tan beklemedi. Ancak toplumdan bekledi her şeyin koruyucusu insan toplumudur bu sebeple topluma önem vermek onu kuvvetlendirmek. Ve yaşatmak lazımdır bunun için her türlü gelişme huzur ve güven kaynağı toplumdur.

Kaynak; Atatürk'ün kaleminden din ve laiklik üzerine, sayfa 260

**

Gazi Mustafa Kemal: Muhammed’in menşei Muhammed’in aile ve atalarına ait bütün malumat tarihi olmaktan ziyade efsanevidir. Peygamber zamanında bu malumat yoktu; bunlar sonradan icat olmuştur,”

Kaynak: Medeni Bilgiler El Yazmaları, Perinçek, 1997, s.144-145

**

AK Parti İstanbul BBB Adayı Metin Külünk, 31 Mart seçimleri ile ilgili, "Biz kimi koysak kazanır, merkezden belirledik gönderiyoruz bunu seçin tavrı ile hareket edilirse 31 Mart'ın ertesi 1 Nisan erken genel seçim konuşulur ve CB Erdoğan Beştepe'de rahat oturamaz” dedi.

Metin Külünk ve onun gibilerin yaptıkları iki büyük hata var. 1- Rahatları, makamları, keyifleri, lüksleri yerinde iken radikal Erdoğancı; bu konforları bozuldu mu kanaat önderi rolü oynamaları. 2- AK Parti'deki bütün sorunların kaynağı olarak Erdoğan'ı hedef göstermeleri. Oysa AK Parti'deki fitne fesat kumkuması Pelikan Örgütü'dür.

**

Takiyeci Sabetayist Zümre, yıllar sonra CHP'nin başına Selanik Dönmesi Sabetayist Özgür Özel'i getirmeyi başarınca diğer irili ufaklı tüm muhalif partileri tasfiye edip muhalif seçmeni bloke olarak CHP'de toplamak isteyince, Meral Akşener de intikam için işbirliğini reddetti.

**

CB Erdoğan, 28 Şubat mahkumu 5 generalin tahliyesine imkan sağlayacak olan imzayı 8 aydır atmıyor. Kim bunlar? Çetin Doğan, Fevzi Türkeri, Yıldırım Türker, Cevat Temel Özkaynak ve Erol Özkasnak. Adli Tıp kronik hastalıkları dolayısıyla tahliyelerine olumlu rapor vermiş. Savaş kapıda!

**

Köpek severler mi sanatçıdır; yoksa Gazzeli çocukların katledilmelerine isyan edenler mi? Herkes fıtratına uygun olan ile birlikte olur.
Ama Gazze'de ölenler masum çocuk ve siviller. Üstelik de Müslüman ve Araplar! Allah'tan sokak köpekleri değil! İsrail'in vahşi bombardımanında ölenler köpek cesetleri olsaydı Türkiye'deki kanalizasyon şebekesi kültür ve sanat camiası İsrail'e linç kampanyası başlatırdı!

**

Sabetayist Zümre, devletin resmi kurumu Diyanet'i ve başkanını hedef yaptığı kadar, Atatürk'ün devrim yasaları ile kapatıp yasakladığı, varlıkları resmi olmayan tarikat ve cemaatleri niye hedef almıyor? Çünkü Diyanet devletin, devlet de Milli Görüş Derin Devleti'nin emrinde!

O.G.

05 Ara 2023 - 16:45 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler