Devlet, takiye yaparak Müslüman Türk görünen bu kriptoları acilen deşifre etmeli

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Türkiye'de yaşayan 3 milyon civarında Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi var. Bunlar takiyeci yaparak Müslüman Türk kimliği ile aramızda dolaşıyor, öyle bilinip tanınıyor. Millet olarak bir kampanya başlatıp devletin bu kriptoların nüfus bilgilerini açıklamasına ön ayak olmalıyız.

Türkiye'nin İsrail'in zulmüne engel olmasındaki en büyük engel, Türkiye'deki İsrail'dir. Yani takiyeci Sabetayist Zümre. Ekonominin %80'i, büyük sermaye, öncü kuruluşlar, medya ve akademiya gücü Zümre'ye ait. Devlet, takiye yaparak Müslüman Türk görünen bu kriptoları acilen deşifre etmeli.

Lozan'da mübadele ile ülkemize Müslüman Türk kimliği ile transfer edilen sözde Türk özde Yahudi olan takiyeci Sabetayist Zümre şimdi 3 milyon civarında nüfusa sahiptir. Siyonist Haçlı Batı'nın Türkiye'ye yönelik yaptığı bütün yıkım ve tahrip projelerinin içeriden gönüllü savunanı, destekçisi, sahip çıkanı ve alkışlayanı bu 5'inci kolcu takiyeci Sabetayist Zümre'dir.

Takiyeci Sabetayist Zümre özellikle medya ve akademiya çevrelerinde tekel olan bu ihanet şebekesi her sahada yetişmiş ve her renge bürünmüş yetişmiş insan faktörü ile halkımızı 100 yıldır fikirsel, zihinsel, ruhsal ve paradigma olarak zehirliyor. Her türlü ihaneti Müslüman Türk kimliği ile kendini kamufle ederek işlediği için halk tarafından bilinmesi de imkansız.

Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakki'nin torunları takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin nüfus kütüğü bilgileri devlet tarafından ifşa edilmelidir. Mutlaka bu çift dinli ve çift kimlikli 100 yıllık ihanet örgütünün kimlik bilgileri ifşa edilmeli. Aksi halde takıye yaparak Müslüman Türk kimliği altında kamufle olarak her türlü ihanetin baş aktörü bu kökü İsrail'deki yapı devletimizi ve halkımızı zehirlemeye devam edecek.

Ülkemizdeki kültür ve sanat camiası, müzik ve eğlence sektörü, sinema ve dizi film yapımcıları artı medya ve sermaye takiyeci Sabetayist Zümre'nin tekelinde. Bu yüzden şöhret olmuş meşhur maymunlar dünyalıklarını, mamalarını kaybetmek istemiyorlar ise bu çete ne derse onu yapacak, eli mahkum. Başka çaresi yok!

Kültür ve sanat camiası, takiyeci Sabetayist Zümre yapımcılarının hakimiyeti altında. Sözde sanatçı denilen şaklabanlar; Gezi'de Sorosun çocuklarına destek için sokağa çık denildiğinde çıkacak! İslâm'ın kutsallarına saldır denildiğinde saldıracak. Müslüman halkı aşağıla, hor ve hakir gör denildiğinde görecek. İsrail'e sus denildiğinde de susacak. Çünkü ipin ucu puştun elinde!

**

Sözde emperyalizmin, batının, sömürgenin, zulmün ve kapitalizmin en şiddetli aleyhtarı olan ülkemizdeki sol, sosyalist ve komünist güruh; 45 gündür İsrail'in Gazze'deki zulmü, vahşet ve soykırımına karşı neden kör, sağır ve dilsizi oynuyor? Alo... Nerdesiniz, yaşayan ölüler!

Gezi zekalı Sorosun çocukları ne diyordu? "Bu eylemin arkasında küresel bir güç yok. Bu bir halk harekatıdır. Doğal bir eylemdir." Madem Gezi çocuklarının arkasında karanlık güç yok; öyleyse ot için, b.k için, yeşil için, ağaç için sokağa çıkan Geziciler Gazze için niye sokakta değil?

İsrail'in 45 gündür Gazze'de 5 bin çocuğu katletmesine, 12 bin insanı öldürmesine sessiz kalan Selanik Dönmesi Sabetayist Kemalcıların ağzından hala demokrasi, özgürlük, adalet,insan hakları ve hukuk eksik olmuyor. Hala bu kavramlar üzerinden Müslümanlara saldırıyorlar utanmadan.
İsrail, 5 bin çocuk öldürdü. Çocuk hakları dernekleri nerede? Hastaneleri bombalayıp sağlık personelini katletti. Türk Tabipler Birliği nerede? 4 bin kadın katletti. Kadın hakları dernekleri nerede? Savaş suçu işledi. Uluslararası hukuk nerede? LGBTİ için sokağa çıkanlar nerede?

**

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, CB Erdoğan'ın Gazze'deki soykırım ile ilgili İsrail'e yönelik kullandığı ağır sözler dolayısıyla suskunluğunu ve sessizliğini sürdürüyor. Neden? Çünkü İsrail için CB Erdoğan'ı hedef almak büyük risk! 1- Deşifre olurlar! 2- Kazanma şansları yok!

CB Erdoğan'ın İsrail, ABD, BM, AB ve NATO ile ilgili kısacası Siyonist Haçlı Batıyı hedef alan sert söylevlerini dillendiren, sahiplenen, yayan ve destekleyen AK Partili bir üst yönetici, bir bakan, milletvekili, il başkanı, yandaş gazeteci var mı? Varlığından haberi olan yazsın.

Siyonist Haçlı Batı, tüm İslam coğrafyasını birer Gazze'ye çevirse, Türkiye bölgede var olduğu müddetçe İsrail'in, ABD'nin ve Avrupa'nın kurduğu küresel zulüm düzeni her zaman büyük bir tehdit ve tehlike altında demektir. Siyonist Haçlı emperyalizm'inin doğal hedefi Türkiye'dir!

Hamas ve İsrail esir ateşkes konusunda anlaştı. İslam ülkeleri yöneticileri nefes aldı! Arap rejimleri oh çekti! Siyonist Haçlı Batı uşağı, kölesi ve işbirlikçisi Arap emirlikleri, krallıkları ve hanedanları bayram etti! Bir daha ki İsrail katliamına kadar zevki sefaya devam.

**

Hamas terör örgütüdür diyen Manisa Ovası Sabetayist Yuvası'ndan Özgür Özel, İsrail, ABD ve Haçlı Batı'nın Türkiye'ye karşı yürüttüğü kirli ve kanlı savaşın taşeron örgütü PKK, PYD/YPG terör örgütünün siyasi ayağı HEDEP yöneticileri ile beraber opera izliyor. İşte Sabetayizm bu!

Hamas terör örgütüdür! Çünkü İsrail ile savaşıyor. PKK, PYD/YPG terör örgütü değil, gerilla güçleridir! Çünkü Türkiye ile savaşıyor. El Kaide terör örgütüdür! Çünkü Irak ve Afganistan'da ABD ile savaştı. Kısacası Siyonist Haçlı Batı'ya köle olmayı reddeden kim varsa teröristtir.

Bu bir İsrail-İran ortak projesidir! İsrail'in 45 gündür Gazze'de işlediği insanlık suçlarına karşı İran ve Hizbullah'ın üç maymunu oynuyor olması sebebiyle İslam dünyasında Şiilerin imajı yer ile bir oldu. İsrail de İran'ın PR'ı için Yemen'de Şii Husileri kullanıyor, aldanmayın!

**

Şeytan ve gübrelerinin İslam'a ve Müslümanlara karşı itibar suikasti için yaptıkları kadim suçlamaların başında kadın ve hakları konusu geliyor. İslâm'da kadın erkek eşit değilmiş, kadına köle muamelesi yapılıyor imiş, söz hakkı yokmuş ama çağdaş Batı medeniyeti bunları ortadan kaldırmış. 100 yıllık Siyonist Haçlı propaganda bu ve bu kalıpsal hezeyan hala dillendiriliyor. Peki, gerçek ne?

Şeytan ve çocukları kadını porn ve erotizm dünyasının hammaddesi, fuhuş sektörünün değişmez malzemesi, pavyonda meze, sermayenin kalıcı kölesi, moda dünyasında kullanılan tuvalet kağıdı, reklam sektörünün olmazsa olmaz eşyası, seks kölesi, cinsellik objesi haline getirdi. Adını ise çağdaşlık ve özgürlük koydu. Fıtratındaki annelik duygusunu tahrip edip kucağına da ya bir kedi veya bir köpek koydu. Bir de kariyer planı diye bir mit var etti!

O.G.

20 Kas 2023 - 16:36 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.