Erdoğan, Dünya Siyonizmi'ne, Haçlı Batı emperyalizmine ve İsrail'e ağır ifadeler ile yüklenmeye devam etti

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

CB Erdoğan, MTTB Genel Kurulunda yine Dünya Siyonizmi'ne, Haçlı Batı emperyalizmine ve İsrail'e ağır ifadeler ile yüklenmeye devam etti. Erdoğan, “Bu bir Hilal-Haç savaşıdır” diyor. Aslında CB Erdoğan günlerdir şu mesajı milletimize açıkça söylüyor: 19. Haçlı Seferine karşı savaşa hazır olun!

CB Erdoğan, "Haçlı-Hilal anlayışı bitmiş değil. Ateş çemberini körükleyenlerin amacı Türkiye'nin hedeflerinin önüne geçmek ama müsaade etmeyeceğiz." CB Erdoğan, ABD ve Haçlı Batı'nın Akdeniz'deki tarihin en güçlü deniz gücünü bulundurmasının hedefinin Türkiye olduğunu açıklıyor.

CB Erdoğan, takiyeci Sabetayist Zümre ihanet şebekesine füze atmaya devam ediyor. "Türkiye’nin sadece kendi sınırlarından ibaret bir ülke olmadığını hala kabul etmek istemeyen varsa ya gafildir ya da kafası ve kalbi başka mahfillere kiralanmış haindir."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her kim 'Suriye, Irak, Karabağ, Libya, Bosna ve Kudüs'ten bize ne' diyorsa, aslında bilerek veya bilmeyerek büyük Türkiye yürüyüşüne çelme takıyordur.” Erdoğan'ın hedefinde kim var? Bunları kime söylüyor ise onlar... Yani Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre.

CB Erdoğan: “Yarın bir gün başımıza gelebilecek herhangi bir terslikte eğer güçlü bir orduya sahipsek, güçlü bir polis teşkilatına sahipsek kimse kalkıp da bizimle cirit atamaz.” Yani Erdoğan, “Yakında bir terslik olacak, Siyonist Haçlı Batı ile savaşacağız ve kazanacağız” diyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Üye ülkelerin (İsrail için) nükleer güvenlik adına Uluslararası Atom Enerjisi Kurumuna başvurup denetleme isteme durumu var, onu harekete geçireceğiz." CB Erdoğan, İsrail'in kalbine bıçak sokmaya niyetli. Zira Atom Bombası konusu İsrail'in kırmızı çizgisi.
CB Erdoğan: "Bütün Batı dünyası, haçlı emperyalist yapı bir arada. Dün akşamki (Almanya) ziyaretimde de ne yazık ki bunları gördüm.

Cumhurbaşkanında da bunu gördüm." Tarihte Batı dünyası ve Haçlı emperyalist yapı ne zaman toplanıp bir araya geldi? Tıpkı Osmanlıya Haçlı Seferi öncesi gibi!

Üzülerek ifade edeyim ki; CB Erdoğan'ın İsrail, ABD, NATO ve Siyonist Haçlı Batı emperyalizmine yönelik ifade ettiği ağır suçlama, eleştiri ve fikirlere karşı 21 yıldır AK Parti üst yönetimi, Meclis Grubu, Beştepe Külliyesi ve yandaş medya üç maymunu oynuyor. Dün Almanya'daki bugün de MTTB'ndeki sözleri de yine suya yazılan yazı gibi bir var bir yok oldu.

CB Erdoğan'ın Siyonist Haçlı Batı düşmanı söylevlerine yine en yakın çalışma arkadaşları sahip çıkmayacak. CB Erdoğan da gerçekte hocası ve lideri Erbakan gibi tek başına bir ordu! Bu ordunun komutanı da kendisi, çavuşu da eri de kendisi. Çünkü kendisi dışında Siyonist Haçlı Batı'ya laf söyleyen yok!

Deniz KK Oramiral Ercüment Tatlıoğlu, “Akdeniz’de BM’ye deklare ettiğimiz alana kimseyi sokmayız. Buradaki bütün zenginlikler Türkiye’ye ait. Orada 35 gemiyi engelledik. Bunlardan bazıları çok ciddi olarak bizi savaşın eşiğine getiren engellemelerdir.” Türkiye savaşa hazırlanıyor!

**

İki derin devletin iktidar kavgası

Türkiye'de 60 yıldır iki derin devletin iktidar kavgası yaşanıyor. Siyonizm güdümlü Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakki'nin çağdaş versiyonu Ergenekon ile Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Devleti'nin savaşı. Bu savaşta küresel Siyonist Haçlı Batı takiyeci Sabetayist Zümre derin devletini destekledi.

Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Devleti’ni tasfiye etmek için 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesi planlandı. Ancak Siyonizm ve takiyeci Sabetayist Zümre bu hamlelerinde çok büyük hayal kırıklığı, yıkım ve ciddi güç, kuvvet ve iktidar kaybı yaşadı. Gelinen noktada Erbakan'ın yetiştirdiği Milli Görüş kökenli CB Erdoğan ve arkadaşları 22 yıldır ülkede tek başına iktidar ise bunun nedeni Milli Görüş Derin Devleti’nin devlet idaresinden takiyeci Sabetayist Zümre'yi tasfiye etmiş olmasındandır.

Asıl mesele şudur. Yeni anayasayı Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre mi yapacak? Yoksa Milli Görüş derin devleti mi? Zümre yeni anayasayı yapar ise tağuti, paganist Kemalizm'in putperest ritüelleri 100 yıl daha yaşar. Milli Görüş yaparsa bu deli gömleğinden kurtuluruz.

Dünya Siyonizm'i, Selanik'te İspanya sürgünü Yahudilerden devşirdiği Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakkicileri Batılı başkentlerinde okutup ırkçı ve milliyetçi ideoloji ile Osmanlı'ya gönderdi ve bu faşizm kafası 600 yıllık çınarı yıktı. Şimdi de Türkiye'yi yıkmak istiyor.

TBMM'de haykırıp, "Bana ne Amerika'dan" diyebilen ve bu inancı, ideali, fikri, anlayışı milyonlarca insanımıza aşılayan, takiyeci Sabetayist Zümre'nin yenilmişlik psikolojisi ile öğrenilmiş çaresizliğe mahkum ettiği halka özgürlük ruhunu kazandıran Türkiye siyasetindeki tek lider Erbakan!

**

Siyonizm ırkçı bir dindir

Siyonizm ırkçı bir dindir. Anadan Yahudi olmayan Yahudi olamadığı için dünyada Yahudi nüfus her zaman azınlıktır. Bunun yol açtığı büyük handikabı aşmak için Siyonizm bildiği en iyi işi yaptı ve ırkçılığı, kafatasçı milliyetçiliği buldu. Dünyadaki bütün ırkçı ve faşist ideoloji, felsefik akım, düşünce, fikir ve paradigmaların hepsinin fikri mülkiyeti Yahudilere aittir.

Siyonizm dünyadaki diğer milletleri ırkçılık ve milliyetçilik akımları ile böldü, parçaladı, birbirine düşman etti, kırdırdı ve atomize edip etkisizleştirdi.

Ama Yahudiler kendi aralarında dayanışmayı, yardımlaşmayı, bir ve beraber olmayı Kabalist töre haline getirdi. Böylece oldukça küçük bir azınlık olan Yahudiler 2 asırdır dünya insanlığını yönetiyor.

Irkçılık ile 4 büyük imparatorluğu yıkan Siyonizm şimdi de ulus devletleri parçalamak için yine faşizmi öne çıkarıyor. 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı Türk İslâm Kültür ve Medeniyetini yıkan Jon Türk ırkçılarının Sabetayist Yahudi olması tesadüf değildir. Atatürk milliyetçiliği ile Türkçülüğün fikir babası da Moiz Cohen adlı Kabalist Hahamdır. Kabri de Fransa'da Yahudi mezarlığında.

Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi azgın azınlığın sayısı 3 milyon. Ama ülkenin sermayesi, medyası, siyaseti, askeri/sivil/yargı bürokrasisi, akademiyası, kültür ve sanat camiası 100 yıldır bu azgın azınlığın tekelinde. Büyük Müslüman çoğunluk ise köle, parya.

Ben İzmirli Kabalist Haham Sabetay Sevi'nin dinine inanan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudiyim diyemeyenler, ben Türk oğlu Türküm diyenlerdir. Yalnız burada kastedilen Türk, 1000 yıl İslam'ın sancaktarlığını yapan Müslüman Türkler değil, Selanikli Sabetayist Beyaz Türklerdir.

Türkiye siyasetinde, TBMM'nde "Bana ne Amerika'dan" diyebilen ve bu inancı, ideali, fikri, anlayışı milyonlarca insanımıza aşılayan, takiyeci Sabetayist Zümre'nin yenilmişlik psikolojisi ile öğrenilmiş çaresizliğe mahkum ettiği halka özgürlük ruhunu kazandıran lider Erbakan!

Siyonist İsrail'in en büyük kozu medya ve akademiya yani propaganda gücü. Yalan, dezenformasyon, manipülasyon, algı operasyonu, ssikolojik harp taktiği... Gelişmelere düz ayna değil, sirk aynası görevi ifa eden Yahudi medyası.

**

Sabetaycı illüzyoncu medya ve akademiyası, siyaseti tanzim etmek için şu argümanı sıklıkla kullanıyor: "Siyasette liderlerin çocuklarının babalarından sonra aktif olmasını istemiyoruz. Babadan oğula geçme düzenine son verilsin! Ne kadar güzel ve cafcaflı bir yaklaşım değil mi?

Madem siyasette babadan oğula geçme dönemi bitsin isteniyor öyleyse Kemalist Tiran ailelerinin de siyasi diktasına da son verelim mi? CHP'de Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi oligarşik yapılanmasının 4 nesildir aynı Yahudi ailelerin tekelinde CHP'de Milletvekilliğine ambargo koyduğu ve kartelleştiği düzene de son verilsin mi?

Madem demokraside çoğunluk azınlığı yönetiyor olacak o zaman Sabetayist Oligarşi'yi ihtiyaca uygun olarak yeniden sınırlandırılam mı? Madem demokrasi var ve çoğunluk azınlığı yönetiyor Türkiye'de öyleyse ülkenin sermayesini, medyasını,siyasetini,kültür ve sanat camiasını, askeri/sivil/yargı bürokrasisini nüfus oranına göre yeniden tanzim edelim mi?

**

Takiyeci Sabetayist Zümre, CHP'nin başına Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Özgür Özel'i getirince, diğer irili ufaklı tüm muhalif partileri tasfiye edip seçmenini de CHP'ye yönlendirmek için Akşener'in İP'ini de çekti! Akşener'in takiyeci Sabetayist Zümre'ye karşı şansı yok!

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Manisa Ovası Sabetayist Yuvası'ndan Özgür Özel'i CHP'nin başına getirince irili ufaklı tüm muhalefetin fişini çekip yok ederek seçmenini de CHP'de konsolide edecektir. Bunu gören Akşener de elbette intikam almak için Cumhur İttifakı'na yanaşır.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Manisa Ovası Sabetayist Yuvası'ndan CHP Genel Başkanlığına getirdiği Özgür Özel'i emanetçi genel başkan, tavşan genel başkan, vesayet altındaki genel başkan imajından kurtarıp lider yapmak için Ekrem İmamoğlu'nu gözünü kırpmadan haryacaktır.

**

Dünya Siyonizm'i ikiye bölündü. Rotchildler ve hinterlandı, “İsrail bize yük oldu. Yahudilere ağır fatura ödetiyor ve küresel Siyonist nizamımıza zarar veriyor, kurtulalım şu yükten” diyorlar. Rockfeller ve kanadı ise “Arz-ı Mevud bizim imanımız biz bundan caymayız” diyorlar.
Dünya Siyonizm'indeki bu bölünme dünyanın bütün başkentlerine de yansıyor ve İsrail hinterlandı arasında görüş ayrılıkları ve fikirsel çatışmalar doğuruyor. ABD'de bu kavga Trump ve Biden olarak yansıyor. Bu yüzden ABD ve Avrupa'daki İsrail düşmanlığının altında da bu kavga var.

**

Türkiye'deki İsrail'in meşru ve öz çocukları takiyeci Sabetayist Zümre İsrail'in Gazze'deki vahşetini, soykırım ve etnik temizlik zulmünü şal olup örtmek, perde olup karartmak ve İsrail'e olan öfkeyi Çin'e kaydırmak maksadı ile aniden Doğu Türkistan'ı hatırladı. Vay sahtekarlar...
Siyonist medyanın iddia ettiği gibi Doğu Türkistan'da bir zulüm varsa bu zulmün asıl sorumlusu da Çin'deki İsrail varlığıdır. Doğu Türkistan'da var olduğu iddia edilen devlet baskısı ve zulmü ile ilgili haber, resim ve görüntülerin, Siyonizm'in hedefindeki Çin lideri Şe Cinping'i yıpratmak için maksatlı kullanıldığı biliniyor.

**

Küresel Siyonist sermaye medyası ile takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası 43 gündür yalnızca Gazze'ki İsrail vahşetini gösterip, cephe savaşında Hamas'ın İsrail teröristlerine vurduğu büyük askeri darbeyi perde olup karartıyor, üstünü örtüyor. #ZionistCensorship
Türkiye'de Siyonizm'in temsilcisi ve İsrail'in meşru ve öz çocuğu Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası da Hamas'ın İsrail terör örgütüne verdiği büyük askeri kayıpları, ağır mağlubiyeti, yol açtığı travmayı sansürlüyor.

El Cezire'ye konuşan Hakan Fidan, "İsrail'i durdurmak için şimdilik diplomasiyi kullanıyoruz. İşe yaramaz ise başka yollar da var" demiş! 44 gündür 12 bin ölü, bunun 8 bini kadın/çocuk, 32 bin ton bomba, 42 bin yıkılan bina, 26 bin kayıp diplomasisinin işe yaramadığını hala Hakan Fidan'a öğretememiş mi? Yazık... Türkiye'nin dışişleri bakanlığı kime teslim edilmiş böyle!

Hala diplomasinin İsrail'e karşı koz olarak kullanılacağı umudunu taşıyor. Erbakan: "Batı hak'tan, hukuktan, adaletten, barıştan anlamaz. Güçten anlar. Güçlü isen siner, yoksa sömürür."

O.G.

19 Kas 2023 - 16:31 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.